اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین استراتژِی در انجمن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: بهترین استراتژِی در انجمن

با سلام به همه ذوستان انجمن،

من تازه وارد شدم که داشتم قسمت های استراتژی هارو که میدیدم واقعا سردرگم شدم که از نظر کسی که بیشتر این سیستم هارو بکار برده و سود و زیانش رو بررسی کرده بنظرتون بهترین و در عین حال ساده ترین کدام هست؟

ممنون میشم هم راهنماییم کنید هم نظر خودتون رو ایجا اعلام کنید.

نوشته اصلی توسط ymz1376 نمایش پست ها
    با سلام به همه ذوستان انجمن،

من تازه وارد شدم که داشتم قسمت های استراتژی هارو که میدیدم واقعا سردرگم شدم که از نظر کسی که بیشتر این سیستم هارو بکار برده و سود و زیانش رو بررسی کرده بنظرتون بهترین و در عین حال ساده ترین کدام هست؟

ممنون میشم هم راهنماییم کنید هم نظر خودتون رو ایجا اعلام کنید.

دوست عزیز
    بهترین برای هر تریدر متفاوته
    بستگی به روحیه و توانایی فرد استراتژی انتخاب میشه
    برای یه تریدر ممکنه روشی مبتنی بر اسکلپ بهترین باشه و برای یه تریدر دیگه اسکلپ زجر آور و ضرر ده باشه
    برای انتخاب استراتژی باید به همه چیز دقت کرد
    لانگ ترم و میان مدت و کوتاه مدت و نوع ریسک و روحیه فرد و انتظاری که از بازار داره و .....
    شما بهتره خودتون زمان بذارین و استراتژی های مختلف تست کنین و تصمیم بگیرین کدومش مناسب شماست

نظر

باسلام

خوب من خیلی از تاپیک های انجمن رو دیدم + استراتژی ها و سیستم ها ولی مثلا در پست های استراتژی ها میبینیم که آخرین بحث ها برای حداکثر سه چهار سال پیش هستند و دیگر کسی به مباحث چیزی اضافه نکرده که فکر میکنم دلیلش یا اینه سیستم در بلند مدت جواب نداده یا دارند سود می کنند و نوش جانشان به هرحال میخواستم بدونم از افراد باسابقه ای که بیشتر این سیستم هارو بررسی کردند، در هر رنجی از انواع تردینگ ( چه کوتاه مدت چه بلند مدت) سیستمی که از نظر آن ها برای شروع مناسبتر هست و تاکنون جواب داده کدام هست...
      ویرایش توسط ymz1376 : https://www.traderha.com/member/16385-ymz1376 در ساعت 07-31-2017, 04:34 PM

نظر

بیشتر سیستم هایی که وجود داره به هیچ دردی نمیخورند و با وجود عدم کارایی توسط افرادی که خود را در آن سیستم استاد میدانند آموزش داده میشود و افرادی نا اگاه مثل خودم اولین روز آموزش را در کلاس بورس با هزار امید شروع کردم و هیچ چیزی جز اعتماد به نفس و خود بزرگ بینی استادم ندیدم
        از ان روز تا الان 6 سال گذشته و 1 سال دنبال همه ی استراتژی های بدرد نخور موجود رفتم و 5 سال روی چارت خالی کندل استیک کار کردم و هزاران سوال طرح کردم ایده گذاری کردم با مقایسه شباهت ها و رفتار ها کلی از این بازار آموزش دیدم و تازه بعد از این همه سال آماده ی کار در این بازار هستم
        تمامی افرادی که از این بازاذ سود می برند استراتژی خود ساخته ای دارند که انرا در اختیار دیگران نمیگذارند و تحلیل خود را به صورت نمادین با کشیدن چند خط روند یا کانال یا شلوغ کردن نمودار با قیبوناچی بیشتر سعی در گمراهی و نمایش ساده ی این بازار دارند و با گفتن کلمه ی بازار احتمالات و قطعی نبودن چیزی در این بازار خود را از اموزش و استراتژی اشتباه یا تحلیل نا درست تبرئه میکنند
        این بازار بازار قاطعیت است و قیمت باید در زمان خاص به قیمت خاص برسد . مثلا عدد 110.611 در دلار ین و 1269.63 که الان طلا روی آن قرار دارد مهمترین قیمت در این بازه قیمتی است وکلوز و حتی برخورد به آن باعث صعود و نزول میشود
        پس به نظر من بدنبال راه و استراتژی در این بازار باش که به 1 پیپ هم شرایطیتش را عوض کند قیمت نسبت به نقاطش واکنش دهد نه با نقاشی کردن روی نمودار شما رو به بازی بگیرد

نظر

به نظر من بهترین استراتژی که میتونه صد در صد سود رو تضمین کنه استراتژی مومو (اسمی که نویسنده کتاب:"استراتژیهای موفق معامله گری" انتخاب کرده) برای تایم فریم 5 دقیقه هست ابزارهاش هم ema 20 و macd هستند خیلی هم ساده طراحی شده و نویسنده از اون با عنوان استراتژی طلایی یاد میکنه.
          دومین استراتژی برای تایم فریم 15 دقیقه هست که این هم سودش تضمین شدست ابزارهش ema 10,ema 55 & macd برای شروع معامله در فارکس توسط تازه کارها این دو استراتژی جزو سرمایه اولیه محسوب میشه.

نظر

پردازش ...
          X