اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سايتها و مطالب مفيد آموزشي

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود بر همه دوستان از سایتهائی که در این قسمت برای آموزش فارکس نام برده شده سایتی که آقای کشاورزی معرفی کردند ..... شده اما سایت fxf1سایت بسیار کاملی از لحاظ آموزش فارکس میباشدو من خودم تمام مراحل آموزشی را از طریق دانلود کتابها ومقالات این سایت طی نموده ام و واقعا مثل یک دانشکده فارکس تمامی مراحل را مطلب گذاشته است.سایتهای مهم دیگری هستند که در انجام آموزش فارکس میتوان از آنها بهره گرفت.
    ویرایش توسط آزاد : https://www.traderha.com/member/6618-آزاد در ساعت 08-17-2012, 11:20 PM

نظر

سلام . این سایت ویدئوهای آموزشی فوق العاده ای راجع به بازار ، تکنیکها و استراتژِیهای معامله و ..... به صورت رایگان داره . حتما حتما حتما یه نگاه بندازید .

http://www.compassfx.com/
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
        سلام . این سایت ویدئوهای آموزشی فوق العاده ای راجع به بازار ، تکنیکها و استراتژِیهای معامله و ..... به صورت رایگان داره . حتما حتما حتما یه نگاه بندازید .

http://www.compassfx.com/
        باز نشد استاد بالکووسکی
        فکر کنم روی لینکی که گذاشتین یه حرف m جا افتاده باشه! کلیک که میکنم سایتو باز نمیکنه
        میره به باغ باقالیا

احتمالا این باید باشه:
        www.compassfx.com
        دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
        2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
        3- آرامش در تریدری
        4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
        5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
        6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
        7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
        8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
        9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
        10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
        11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
        12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
        13- با روحیه ی بد ترید نکن
        14- خودتو گول نزن
        15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
        16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
        17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

درود بر همگیدوستان عزیزم در بروکر pcm خسته نباشید.اسم این پست هست سایتها و مطالب آموزشی!اما از پاسخها و نقل قولها به نظر میاد که یک جای کار میلنگه واون اینکه اسم سایتی برده نشده و اکثرا نقل قولها مختصر ونا مفهومنداین نشون میده که شما اکثر نقل قولها را مثل نقل قول من در بالا سانسور کرده اید.بگذارید دوستانه مطلبی را به شما بگویم وآن اینکه اگر میخواهید در کارتان موفق باشید از رقابت با دیگران نهراسید و راه درست را انتخاب کرده وچهار نعل به سوی موفقیت بتازید.از اینکه نقل قولها را سانسور کنید جز اینکه برای خود پوئن منفی کسب کنید کار دیگری نکرده اید.بگذارید تا سایت شما خودجوش کار خود را بکند و آموزشها و راهکارهائی که بروکر شما در رشته فارکس انجام میدهد تا مشتریانش با آرامش زیاد بتوانند پوزیشن باز کنند را در انجمن بگذارید.دوستدار شما آزاد

نظر

نوشته اصلی توسط آزاد نمایش پست ها
            درود بر همگیدوستان عزیزم در بروکر pcm خسته نباشید.اسم این پست هست سایتها و مطالب آموزشی!اما از پاسخها و نقل قولها به نظر میاد که یک جای کار میلنگه واون اینکه اسم سایتی برده نشده و اکثرا نقل قولها مختصر ونا مفهومنداین نشون میده که شما اکثر نقل قولها را مثل نقل قول من در بالا سانسور کرده اید.بگذارید دوستانه مطلبی را به شما بگویم وآن اینکه اگر میخواهید در کارتان موفق باشید از رقابت با دیگران نهراسید و راه درست را انتخاب کرده وچهار نعل به سوی موفقیت بتازید.از اینکه نقل قولها را سانسور کنید جز اینکه برای خود پوئن منفی کسب کنید کار دیگری نکرده اید.بگذارید تا سایت شما خودجوش کار خود را بکند و آموزشها و راهکارهائی که بروکر شما در رشته فارکس انجام میدهد تا مشتریانش با آرامش زیاد بتوانند پوزیشن باز کنند را در انجمن بگذارید.دوستدار شما آزاد
            با سلام

دوست عزیز در نام بردن سایت های آموزشی مشکلی نیست. اما نام بردن از هرگونه بروکرنما که به نوعی جهت دهی و تبلیغ برای از بین رفتن سرمایه تریدرها باشد قابل چشم پوشی نیست و شما در پست خود از تعدادی از انها نام برده بودید. لطفا این رو مد نظر داشته باشید که موضع ما در مقابل این گونه شرکت ها به هیچ عنوان تغییری نکرده است و خواهش من از شما اینست که مقالات مقایسه 2 سیستم را یکبار دیگر با حوصله و دقت مطالعه کنید و اصولا مقایسه رقابت بین این شرکت ها و ما قیاسی غلط است چون به طور کلی روش و شیوه کار ما به عنوان بروکر با انها بسیار متفاوت است و اصل برپایی این آموزش ها در این فروم هم در واقع آموزش مفاهیم بر مبنای ترید در بازارهای مالی واقعی می باشد که سال ها ایرانیان را از آن محروم کرده و متاسفانه آموزش آنها را در تطابق با روش های مارکت میکینگ و دیگر اصول نادرست منطبق کرده اند.

بنابراین با کمال احترام، ذکر شدن نام اینگونه شرکت ها (با توجه به سوابق و عملکرد نادرستشان) در این فروم جایز نیست. چون ممکن است این امر از نظر یک خواننده اینطور برداشت شود که چون در فروم ما از انها نامی ذکر شده بنابراین از طرف ما هم مهر تایید گرفته است و منجر به سو تفاهم شود.

امیدوارم که از پست ها و تاپیک های آموزشی و تحلیلی شما بیشتر در این فروم بهره مند شویم.

با تشکر

پ.ن: غیر از پست شما پست دیگری در این تاپیک ویرایش نشده است که علت ویرایش پست شما هم عرض شد.

نظر

سلام با تشکر از سایتهای معرفی شده می خواستم سایت بورسبازان رامعرفی کنم

نظر

نوشته اصلی توسط آزاد نمایش پست ها
                درود بر همه دوستان از سایتهائی که در این قسمت برای آموزش فارکس نام برده شده سایتی که آقای کشاورزی معرفی کردند ..... شده اما سایت fxf1سایت بسیار کاملی از لحاظ آموزش فارکس میباشدو من خودم تمام مراحل آموزشی را از طریق دانلود کتابها ومقالات این سایت طی نموده ام و واقعا مثل یک دانشکده فارکس تمامی مراحل را مطلب گذاشته است.سایتهای مهم دیگری هستند که در انجام آموزش فارکس میتوان از آنها بهره گرفت.
                وقعا همینه که میگن !

نظر

سایت eBook فارسی واقعی همراه با کتاب های اقتصادی :فیدیبو

سایتی پیدا کردم به
                  اسم فیدیبو
                  . برایم جالب بود کتاب پی دی اف را به اسم کتاب الکترنیک نمی فروخت و فرمت کتاب هایشان فرمت جهانی ebook بود . تازه مهمتر از همه چیز با انتشارات ها قرارداد دارند و پول فروش کتاب ها به دست ناشر می رسد . کپی رایت را هم رعایت می کنند . اولین بار تو ایران واقعا .
                  کتاباشونم ارزون تر از قیمت کتاب های چاپی .
                  بازم مثل خارجی ها اپلیکیشن دارند . روی ای او ای و اندرویید و ویندوز اپلیکیشن دارند.
                  حتما سر بزنید ضرر ندارد.
                  www.fidibo.com
                  تازه کتاب های اقتصادیشونم این جاست

نظر

در سایت زیر می توانید تحلیل های تکنیکال جفت ارزها را مشاهده کنید.
                    http://technical-analysis.forexlive.com/

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                      http://www.fxf1.com/اینم سایت خوبیه
                      سایتی که برخی منابع را بدون اجازه صاحب اثر در حال فروش است قابل قبول نیست. این سایت در زمانی که کورس های شرکت ایران بودس را در dvd های خود گنجانده بودند و به فروش میرساندند آشنا هستم و باز امر قانونی جلوی کار ایشان نگرفت. متاسفم.
                      دوستان زحمات زیادی منقبل میشوند اما این افراد با یک کپی رایت حقوق را زیر پا میگذارند.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        سایتی که برخی منابع را بدون اجازه صاحب اثر در حال فروش است قابل قبول نیست. این سایت در زمانی که کورس های شرکت ایران بودس را در dvd های خود گنجانده بودند و به فروش میرساندند آشنا هستم و باز امر قانونی جلوی کار ایشان نگرفت. متاسفم.
                        دوستان زحمات زیادی منقبل میشوند اما این افراد با یک کپی رایت حقوق را زیر پا میگذارند.
                        واقعا اين كار خيلى زشته، من هم يه نفر رو ميشناسم كه جزوه آموزش اليوت دكتر بهزادى رو بنام خودش چاپ كرده بود و ميفروخت.

نظر

نوشته اصلی توسط Zelatan نمایش پست ها
                          واقعا اين كار خيلى زشته، من هم يه نفر رو ميشناسم كه جزوه آموزش اليوت دكتر بهزادى رو بنام خودش چاپ كرده بود و ميفروخت.
                          خیلی خوشحال میشم جزوه ایشون که در سایت قیمت ها اشتراک عموم بود یه نفر اینجا بزاره ببینم چطور مطابق با اون جزوه هست.
                          فک میکنم یک تاپیک اموزش الیوت ایجاد شد که مطالب جزوه اونجا نشر میشد و در هر پست نام منبع گردآوری شده را ذکر میکردند که پوز توهمی را به خاک بمالند. منکر این نیست که برخی سخنان مشترک هست چون بیس کار یکسان میباشد از یک منبع که جناب حانسون و ماینر بو گرفته شده و اینکه برخی افراد جزوات استاد ساسان امیری را با تیتر دیگر به نام خود نشر داده بودند. پس از بیس بایست جلو نشر گرفته میشد چه دلی دارد ساسان گل مرد...

نظر

سلام.........از دوستان کسی مطلب یا لینکی در مورد استراتژی های مارتینگلی داره؟ در مورد گرید چطور؟ ممنون میشم لینک بزارید........
                            .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                            معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                            Insta ID : freedomfromforex
                            Skype ID : freedomofForex

نظر

پردازش ...
                            X