اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط halizadeh نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد درزی
    لینک ارسال شده فیلم کار با کابین و سایت ترم پیغام خطا می دهد
    نوشته اصلی توسط yasser moafi نمایش پست ها
    بله واسه منم پیغام خطا میده

سلام.

ممنون از اینکه اطلاع دادید. بررسی میشه و همین جا بعد از ارسال مجدد اعلام میکنیم.

با تشکر

نظر

سلام من وارد اسکای روم نمی توانم بشم میگه گذر واژه نادرست است چند بار هم امتحان کردم ولی نشد

نظر

سلام من هم نمی تونم وارد اسکای روم بشم میگه گذر واژه نادرست است چند بار هم امتحان کردم ولی نشد

نظر

اشکال برطرف شد مدیر وبینار دیر اجازه دسترسی صاذر کردتد
          ویرایش توسط DANESHMAND : https://www.traderha.com/member/7482-daneshmand در ساعت 11-01-2018, 09:01 PM

نظر

سلام ترم اول دقیقا پند ماه طول میکشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط nima007 نمایش پست ها
              سلام ترم اول دقیقا پند ماه طول میکشه؟
              تقریبا 3 ماه شایدم کمتر
              موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

متشکرم

نظر

لینک ارسال شده مربوط به کار با کابین تریدری قابل اجرا نیست...

نظر

سلام،من میخام در بخش اموزش الیوت ثبت نام کنم ولی امتاز لازم رو ندارم .حتما باید حساب ریل رو شارژ کنم تا به کلاس دسترسی داشته باشم؟
                    بعد چطور باید درخواست مصاحبه رو ارسال کنیم تا تعیین سطح بشیم؟
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط علی یارمحمد نمایش پست ها
                      سلام،من میخام در بخش اموزش الیوت ثبت نام کنم ولی امتاز لازم رو ندارم .حتما باید حساب ریل رو شارژ کنم تا به کلاس دسترسی داشته باشم؟
                      بعد چطور باید درخواست مصاحبه رو ارسال کنیم تا تعیین سطح بشیم؟
                      ممنون
                      سلام
                      بله اگر کسب امتیاز لازم نبود قاعدتا نمیزاشتیم
                      راههای کسب امتیاز و برنامه های مختلف دیگه در همین انجمن و کانال ما تشریح شده میتونید یه مروری بفرمائید.
                      بخش faq دانشگاه رو هم مطالعه بفرمائید.
                      با سپاس
                      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
                      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
                      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
                      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
                      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

باز هم متشکریم

نظر

بررسی و رفع مشکلات دانشجویان

سلام و درود
                          بنده از دانشجویان دانشگاه تریدری هستم بشماره اکانت 73067044 ویک مشکل برام پیش اومده لطفا راهنمایی بفرمائید
                          بنده ابتدا در دوره کار با سایت بروکر و کابین تریدری ثبت نام کردم و جزو 100 نفر اول دوره بودم و اطلاعات وبینار به ایمیلم ارسال شد و در وبینار شرکت کردم واونجا تازه فهمیدم که در باید همزمان در کلاسهای مقدمات و مفاهیم بازار بازارمالی جهانی و آموزش متاتریدر مقدماتی ثبت نام میکردم بلافاصله پس از پایان کلاس رفتم و ثبت نام کردم ولی جزو 100 نفر دوم شدم تا اینجا موردی نبود ولی دیروز ایمیل اطلاعات کلاس آموزش متاتریدر مقدماتی برام اومد و امروز هم شرکت کردم در صورتی که هنوز کلاس مقدمات و مفاهیم بازار بازارمالی جهانی رو نگذروندم یعنی اطلاعات کلاس هنوز برام ایمیل نشده ،آیا این کلاس بعدا برام برگزار میشه یا چطور باید این کلاس رو شرکت کنم لطفا مراحل روزودتر بفرمائید که از کلاس ها عقب نمونم
                          با تشکر

نظر

دوستان فکر کنم سرور شما هم قطع شده باشه سر کلاس متاتریدر درسته؟

نظر

بله

نظر

نوشته اصلی توسط nima007 نمایش پست ها
                                دوستان فکر کنم سرور شما هم قطع شده باشه سر کلاس متاتریدر درسته؟

بله
                                موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

پردازش ...
                                X