اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Teamwork | EURUSD

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• الگوی مثلث باز شونده تو قسمت خاکستری گیر میکنه اگر رد کنه تا بالای مثلث میتونه بره. تو هفته دیگه چرخشهای زمانی رو هم قرار میدم

نظر

• حرکت یورو دلار به سمت ۱.۲۰۰۰

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
        سلام
        با تشکر از farzad ab عزیز
        برای آنها که مثل من چشم عقابی ندارند

درود بر شما،
        چشم ما هم داره از عقابی بودن در میاد
        اگر راهی میشناسید که بشه طوری نمودار گذاشت تا فرآیند آپلود اجازه بده و کوچک هم نباشه ممنون میشم معرفی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.abbas نمایش پست ها
          حرکت یورو دلار به سمت ۱.۲۰۰۰
          سلام دوست عزیز
          با این عدد موافقم.
          اگر مقدوره ریز تر تحلیل بگذارید.
          متشکرم

نظر

• برای هفته ی جاری در قالب موج b احتمالا تا 1420 رشد داشته باشیم.
            دوستان فعال هم نظر بدهند.

هدف اول 1550 خواهد بود و سپس ...

[ATTACH]5642[/ATTACH]

نظر

• دوستانی که صعودی بودن eurusd مثل پیغمبر دارند پرستش میکنند حتی توانایی دادن یک تحلیل با اصل نسب نیستن . یکی میاد چرخ زمانی میده یکی میاد مثلث تشکیل نشده میده. یکی میاد موج اصلاحی نافص میده. یکی میاد عدد میده!!!!!!!!!!!!!

منتظر یک تحلیل درست حسابی هستم . ( از نظر من روند بشدت نزولی است)
              ویرایش توسط r-kamyab : https://www.traderha.com/member/16418-r-kamyab در ساعت 11-03-2018, 10:41 AM
              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                دوستانی که صعودی بودن eurusd مثل پیغمبر دارند پرستش میکنند حتی توانایی دادن یک تحلیل با اصل نسب نیستن . یکی میاد چرخ زمانی میده یکی میاد مثلث تشکیل نشده میده. یکی میاد موج اصلاحی نافص میده. یکی میاد عدد میده!!!!!!!!!!!!!

منتظر یک تحلیل درست حسابی هستم . ( از نظر من روند بشدت نزولی است)

با سلام
                من اگر جای شما بودم، به جای حرص خوردن برای تحلیل دیگران و انتظار کشیدن برای تحلیل درست و حسابی،
                خودم هم تحلیل جدید می گذاشتم و اگر می تونستم تحلیل بقیه رو نقد می کردم.
                و اینکه
                یک نمونه تحلیل با اصل و نسب رو هم قرار می دادم تا چراغ راه بقیه باشه...
                و در نهایت یک بار دیگه هم اسم فروم رو با دقت بیشتری می خوندم...
                موفق باشید
                ویرایش توسط farzad ab : https://www.traderha.com/member/28463-farzad-ab در ساعت 11-03-2018, 11:13 AM دلیل: ادامه متن

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها

درود
                  تو این بخش قراره کار تیمی روی یورو به دلار رو شروع کنیم.
                  دوستانی که تمایل دارند تحلیل ها و نظراتشون رو مطرح کنند
                  (هر چیزی که به فکرشون میرسه تا با هم بتونیم از بازار سود بگیریم و تمام حرکات این جفت ارز رو پیدا کنیم)
                  اگر کار خوب پیش رفت کار گروهی روی ارزهای دیگه رو هم میتونیم شروع کنیم.
                  اساتید بنام، تریدرهای تازه کار و
                  بقیه دوستان، هر کس تمایل داشت می تونه نظرشو بگه درست یا غلط بودنش رو با هم بررسی میکنیم.

این تاپیک بیشتر برای این زدم تا نشون بدم ایرانیها نمیتونن باهم کار گروهی انجام بدن. این همه پست زده شده ولی همه دوست دارن خودشون رو اینجا ثابت کنن!
                  نه نکته آموزشی نه معرفی اندیکاتوری ... از یوزر خاصی هم دعوت نکردیم که حالا طلب کار بشید

----------------------------------------

در ادامه بحث تمپلیت یورو به دلار رو به روش کریس لول بندی شده اینجا آپلود کردم اگر کسی به دردش می خوره می تونه دانلود کنه

خط قرمز درجه اهمیت بالایی داره بعدش زرد و در آخر هم خاکستری
                  اینجا جاهایی هست که بازار از گذشته تا الان واکنش نشون داده
                  از تایم ماهانه تا 4 ساعته درست شده. برای دقت بیشتر میتونید تایم 1 ساعته و 30 دقیقه رو خودتون انجام بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها

این تاپیک بیشتر برای این زدم تا نشون بدم ایرانیها نمیتونن باهم کار گروهی انجام بدن. این همه پست زده شده ولی همه دوست دارن خودشون رو اینجا ثابت کنن!
                    نه نکته آموزشی نه معرفی اندیکاتوری ... از یوزر خاصی هم دعوت نکردیم که حالا طلب کار بشید
                    .............

سلام
                    مجدد تشکر میکنم از ایجاد این تاپیک.
                    هیچ جا ایده آل پیدا نمیشه.
                    همیشه حرف نابجا زده میشه و بعدش هم پشیمانی.
                    یادش به خیر اونکه میگفت تساهل و تسامح.
                    من بیشتر از " فیبوناچی ریتریسمنت " استفاده میکنم.
                    بیشتر اوقات خوب جواب میده.
                    در نمودارهایی که ضمیمه کردم دیده میشه.
                    از ایده های خوب شما هم ممنونم.
                    سلامت و موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                      سلام
                      مجدد تشکر میکنم از ایجاد این تاپیک.
                      ...
                      من بیشتر از " فیبوناچی ریتریسمنت " استفاده میکنم.
                      بیشتر اوقات خوب جواب میده.
                      در نمودارهایی که ضمیمه کردم دیده میشه.
                      ....

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• Capture.JPG

رسید به خط روند نزولی میشه دنبال موقعیت فروش بود
                        https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                          http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• خط روند نزولی رو شکست و فعلا ریزشی نداره جایی که قبلا گفتم گیر کرده این سری تا 1.560 میره بعد از اون باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad ab نمایش پست ها
                              برای هفته ی جاری در قالب موج b احتمالا تا 1420 رشد داشته باشیم.
                              دوستان فعال هم نظر بدهند.

هدف اول 1550 خواهد بود و سپس ...

[ATTACH]5642[/ATTACH]

سلام
                              عکس العمل مناسبی به تارگت تیپیکال موج c از B نشان داده شده است. یعنی 1498 البته 1499 هم ثبت شد. ضمن اینکه این تاچ ناقص بوده و باید بیشتر منتظر بود.

EUR USD 240-3.jpg

نظر

• قبلا سیستمی درست کرده بودم که روی یورو به دلار تایم یک ساعته خوب جواب میداد از این به بعد سعی میکنم از سیگنالهای سیستم هم اینجا قرار بدم. تا ببینیم روش تحلیل بهتر جواب میده یا استفاده از اندیکاتور به دور از احساسات. ایراد سیستم تو بازار رنج بود که سیگنال اشتباه (با تاخیر) میداد.

نظر

پردازش ...
                                X