اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی Maniac EURUSD Levels

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم معاملاتی Maniac EURUSD Levels

با سلام. سیستمی که می خوام بهتون معرفی کنم خیلی ساده است.
    1. فقط روی یورو دلار کار می کنه.
    2. تایم فریم در اون هیچ معنایی نداره.
    3. پوزیشن ها به صورت بای استاپ و سل استاپ هستن.
    4. یک اندیکاتور داره که خودم نوشتم و 2500 خط کد داره. اول نسخه ی ترسیم کننده ی خطوط رو براتون این جا قرار میدم.
    بعد اگه تاپیک خوب پیش رفت و مستمع صاحب سخن رو بر سر ذوق آورد نسخه ی اصلی رو براتون قرار می دم.
    توضیح این که اندیکاتور برای ترسیم سطوح نیاز به یک عدد داره که همه ی محاسبات با اون عدد شروع میشه
    که ما بهش میگیم Baseline. این Baseline هر ماه یک بار تولید میشه (با HLC ماه قبل).
    پس من فعلا نسخه ی ترسیمی اندیکاتور رو به اضافه بیس لاین هر ماهی که خواستید بهتون می دم.
    و بعدن ان شالله نسخه ی اصلی رو بهتون میدم که خودش تمام محاسبات رو انجام بده.
    ویدیوی آموزشی این سیستم رو در پست بعد براتون خواهم گذاشت.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط FX_Maniac : https://www.traderha.com/member/7896-fx_maniac در ساعت 12-11-2016, 01:42 AM

بیس لاین دسامبر 2016 1.0742 هست که باید اونو توی Input اندیکاتور وارد کنید.

ویدیوی آموزشی

Maniac.swf - 12.3 MB

طبعا مسئولیت استفاده از این سیستم به عهده ی خودتونه.

توجه: در این سیستم تارگت ها 32 پیپی و استاپ ها 51 پیپی هستن. (اسپرد رو هم لحاظ کنید) این سیستم نیاز به مدیریت سرمایه ی خاص خودش داره

که بعدا در موردش صحبت می کنیم. فعلا کارکرد سیستم رو یاد بگیریم بعد می ریم سراغ مدیریت سرمایه اش.
    ویرایش توسط FX_Maniac : https://www.traderha.com/member/7896-fx_maniac در ساعت 12-11-2016, 01:46 PM

نظر

کلیپ آموزشی برایه دانلد مشکل داره
      بیس لاینش سیستم ابوناچیه؟
      یه ساعت خاصی سیگنال میده؟
      احتمال موفقیت روزانه؟
      ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 12-11-2016, 04:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ice_metal2007 نمایش پست ها
        کلیپ آموزشی برایه دانلد مشکل داره
        بیس لاینش سیستم ابوناچیه؟
        یه ساعت خاصی سیگنال میده؟
        احتمال موفقیت روزانه؟
        من تست کردم مشکلی نداره.
        بله بیس لاین از فرمولای ابوناچی به دست میاد.
        بقیه ی چیزا رو توی ویدیو توضیح دادم

نظر

با تشکر
          بروکری که محاسبات شما در اون انجام میشه با ایرانی ها حساب باز نمیکنه ایا راه حلی دارید؟
          من متاشونو دانلود کردم فقط حساب ندارم .
          مثلا اگه کسی بتونه حساب دمویی باز کنه و مشخصات رو در اختیار بزاره تا همه محاسبات با اون بروکر باشه
          از قبل متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط mental نمایش پست ها
            با تشکر
            بروکری که محاسبات شما در اون انجام میشه با ایرانی ها حساب باز نمیکنه ایا راه حلی دارید؟
            من متاشونو دانلود کردم فقط حساب ندارم .
            مثلا اگه کسی بتونه حساب دمویی باز کنه و مشخصات رو در اختیار بزاره تا همه محاسبات با اون بروکر باشه
            از قبل متشکرم
            با سلام.
            نیازی به افتتاح حساب در FxPro نیست. مساله ی اساسی محاسباته که باید اون جا انجام بشه. اینم خیلی مساله ی مهمی نیست.

نظر

سلام پسره باهوشه استاد ابوناچی,خوبی؟

یک اندیکاتور داره که خودم نوشتم و 2500 خط کد داره. اول نسخه ی ترسیم کننده ی خطوط رو براتون این جا قرار میدم.

دروغ نگو از ابوناچی کپی کردی :P
              ویرایش توسط alibeti : https://www.traderha.com/member/3384-alibeti در ساعت 12-12-2016, 04:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                سلام پسره باهوشه استاد ابوناچی,خوبی؟

یک اندیکاتور داره که خودم نوشتم و 2500 خط کد داره. اول نسخه ی ترسیم کننده ی خطوط رو براتون این جا قرار میدم.

دروغ نگو از ابوناچی کپی کردی :P
                برادر من خواهشن به حاشیه نریم.

جناب maniac من از شما سپاسگذارم بابت به اشتراک گذاری اطلاعات و تجربیاتتون.
                خدا قوت.

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

احسان عزیز تشکر بابت اندیکاتوری که نوشتی بنده میدونم برنامه نویسی چقدر زمان بر هست و درست کردن اندیکاتوری که 2500 سطر کد داره خسته نباشی.
                  دوم هم اینکه چرا موضوع رو بعضی دوستان دوست دارن به حاشیه بکشن یک عزیزی میاد یک چیزی رو توضیح میده که شاید تیکه گم شده پازل نفر دیگه باشه و اونو کمک کنه پس لااقل اگه از دست گرفتن بلد نیستسم یا نمی خواهیم بگیریم از پا نکشیم . و ایشان توی پست های دیگه گفتن که فرمول اصلی از ابوناچی هست خالصانه .

احسان جان با قدرت به کارت ادامه بده و از بعضی سنگ اندازی ها هم دلگیر نشو.
                  مرسی.

نظر

سلام دوستان. یه نفر بیاد بگه الان کجا باید اردر بای استاپ و سل استاپ بکاریم

نظر

نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
                      سلام دوستان. یه نفر بیاد بگه الان کجا باید اردر بای استاپ و سل استاپ بکاریم
                      اگه اشتباه متوجه نشده باشم الان باید قیمت بالا بره و طبق بروکر من 1.0616 بای استاپ داریم و بعد از برخورد استاپش یک پیپ پایین تر از سل استاپ در
                      1.0565

اگه قیمت نتونه به 1.0606 برخورد کنه و برگرده سل استاپی نخواهیم داشت درسته؟
                      011.jpg
                      ویرایش توسط ali-66 : https://www.traderha.com/member/23878-ali-66 در ساعت 12-12-2016, 03:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                        اگه اشتباه متوجه نشده باشم الان باید قیمت بالا بره و طبق بروکر من 1.0616 بای استاپ داریم و بعد از برخورد استاپش یک پیپ پایین تر از سل استاپ در 1.0565
                        کاملن درسته. توجه کنید که اگه سطح 1.0606 لمس نشده باشه در 1.0565 سل استاپ نخواهیم داشت. در این صورت اولین سل استاپ ما 1.0497 خواهد بود

نظر

ممنون از پاسختون
                          درمورد مدیرت سرمایه (البته می دونم هنوز زوده) ولی یه پیشنهاد داشتم
                          میشه وقتی مثلا یک پوزیشنی استاپ خورد پوزیشن بعدی که قطعا مخالف پوزیشن قبلی خواهد بود با افزایش جزئی و مدیریت شده حجم باشه تا پوزیشن قبلی همپوشانی بشه.(من بیشتر با این مدل کار می کنم)
                          البته فقط یک پیشنهاد هست.

نظر

امکانش هست بیس لاین های 2016 را قرار بدین؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                              ممنون از پاسختون
                              درمورد مدیرت سرمایه (البته می دونم هنوز زوده) ولی یه پیشنهاد داشتم
                              میشه وقتی مثلا یک پوزیشنی استاپ خورد پوزیشن بعدی که قطعا مخالف پوزیشن قبلی خواهد بود با افزایش جزئی و مدیریت شده حجم باشه تا پوزیشن قبلی همپوشانی بشه.(من بیشتر با این مدل کار می کنم)
                              البته فقط یک پیشنهاد هست.
                              خواهش می کنم.
                              فعلن زوده. این نوع پوزیشن گیری می تونه خیلی خطرناک باشه. فراموش نکنید مرگ این سیستم بازار رنجه. اگه توی بازار رنج گیر بیفتید و مدام حجم اضافه کنید هیهات می شه.
                              اول بذارید کارایی سیستم رو بررسی کنیم ببینیم درصد موفقیت پوزیشن ها حدودن چه قدره. بیش ترین استاپ متوالی و ... رو ببینیم تا بتونیم بهتر تصمیم بگیریم.

نظر

پردازش ...
                              X