اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تريد همراه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

آیا به بازار آتی سکه هم اتصال دارد؟
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
      آیا به بازار آتی سکه هم اتصال دارد؟

کارگزاری پرسپولیس در زمینه بازارهای مالی بین الملل فعال هست، بورس کالای دبی ... پس نداره .
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi77 نمایش پست ها
        با سلام خدمت مدیریت واعضای محترم
        بنده چند روزه که تصمیم به بازکردن حساب ریل تواین بروکررا گرفتم و چندمرتبه از راه ایمیل در مورد متا تریدرنسخه اندروید سوال کردم ولی هیچ جوابی داده نشد تا اینکه این تاپیک را پیدا کردم ولی اینجا هم خبری ازجواب قانع کننده نیست
        آفا مصطفی عزیز من بدلیل شغلی که دارم برام مقدور نیست تا تمام وقت توخونه پای چارت بشینم به نظر من دوره نسخه ای که شما پیچیدین دیگه گذشته چون الان دیگه با این پیشرفت تکنولوژی اکثرا دوست دارن آنلاین ودر هرشرائطی (مکان وزمان )خودشون بطور مستقیم ترید کنن
        به نظر بنده درجائی که انواع بروکرها ومارکت میکرها (بروکرنماها)دارن از انواع پلتفرم منجمله نسخه های مخصوص اندروید وغیره استفاده میکنن وبا توجه به اینکه بنده با متاتریدر 4از طریق شرکت به فارکس وبامتاتریدر 5از طریق کارگزاری مفید به بازار بورس ایران متصل هستم (هردو نسخه اندروید میباشد)آیا بهتر نست بروکر پرسپولیس هم در جهت مشتری مداری از این قافله عقب نیفته ؟

با سلام
        دوست عزیز
        پلتفرم های موبایل متاتریدر پی سی ام اکنون ارائه شده است.
        برای دانلود به لینک زیر مراجعه نمائید.

http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...A7%D9%87-3159/

با تشکر

نظر

درود
          کدام ابزارهای قابل معامله در بازار فیوچرز بورس دوبی به پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 متصل شده؟؟؟؟

نظر

سلام آيا امكان استفاده از سطوح فيبو قيمتي يا زماني در نسخه اندرويد هست ؟

نظر

سيستم عامل گوشي من windows phone 8 هست آيا از دوستان تونستن

نسخه مخصوص ويندوز فون را روي Lumia 920 نصب كنند ؟
              هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

درود
                دو تا سوال داشتم
                این برنامه متاتریدر برای اندروید ، روی همین گوشی های تحت سستم عامل اندروده توی ایران هم کار میکنه دیگه ؟

ایا متاتریدر نسخه تبلت هم داره ؟
                یا همین که الان اندرویده روی تبلت های اندرویدی هم همین شکله ؟
                ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

سلام
                  برنامه متاتریدر اندورید روی هر دستگاهی که روش سیستم عامل اندروید نصب باشه در هر جای دنیا کار میکنه.
                  با تشکر

نظر

درود
                    من از یکی از دوستان که تستش کرده سوال کردم
                    میگه که نمیشه باهاش ترید کرد
                    و روی چارتش هم ابزار ها و مووینگ ها و فیبوناچی ها امکان رسم نیست و این قابلیت روش پیاده نشده
                    ایا صحت داره ؟
                    این پلتفرم اندروید صرفا جهت اگاهی از قیمت ها و دیدن چارته ؟!
                    بدرود
                    ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                      درود
                      من از یکی از دوستان که تستش کرده سوال کردم
                      میگه که نمیشه باهاش ترید کرد
                      و روی چارتش هم ابزار ها و مووینگ ها و فیبوناچی ها امکان رسم نیست و این قابلیت روش پیاده نشده
                      ایا صحت داره ؟
                      این پلتفرم اندروید صرفا جهت اگاهی از قیمت ها و دیدن چارته ؟!
                      بدرود
                      سلام
                      من دارم باهاش ترید میکنم فیبو ناچی نمیشه رسم کرد خط و کانال نمیشه رسم کرد ولی مووینگ و اسیلاتور میشه محدوده ولی میشه باهاش ترید کرد

نظر

نرم افزار كمكي موبايل

سلام
                        بنظرم براي كسي كه در محل كاربه متا كامپيوتر دسترسي نداره اگر ميتونه از تبلت استفاده كنه از تبلت ويندوز استفاده كنه مثلا تبلت msi winpad كه سيستم عاملش ويندوز 7 كامپيوتر است و متا كامپيوتر رو ميشه روش نصب كرد . اما اگر از موبايل بخواهيد استفاده كنيد نرم افزار اندرويد اينديكيتورها را دارد اما چيزي به آن نميشه اضافه كرد ( انديكاتور هاي custom رو نميشه اضافه كرد) خطوط روند و كانالها و فيبو هم نداره. نرم افزار مربوط به winmobile يا PDA كمي كاملتر هستن مثلا فيبو و خطوط را دارند

حالا اگر بايد اندرويد استفاده كنيد بنظر من در كنار پلتفورم اندرويد نرم افزار TradeInterceptor هم براي تحليل استفاده كنيد چون بصورت لايو كانكت ميشه و خيلي ابزار و انيكاتور داره .
                        [IMG][/IMG]

اين نرم افزار رو از بازار ميتونيد دانلود كنيد
                        تو عكسي كه گذاشتم دوتا regrestion channel و pivot هفتگي رو گذاشتم و Awsome osc .
                        ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 07-29-2013, 02:02 AM

نظر

با سلام

من یک یوزر و پسورد به این پلتفرم دادم و لوگین کردم حالا چطوری میشه به صفحه login with existing account یا صفحه ای که نام بروکر رو سرچ میکنیم تا به ما سرورها رو بده، وارد شد و دوباره لوگین کرد و یک یوزر و پسورد دیگه به این پلتفرم داد؟

چطوری میتونم با استفاده از این پلتفرم، هم حساب دمو و هم حساب ریل به طور هم زمان داشته باشم بدون اینکه مجبور به وارد کردن مجدد یوزر و پسورد بشیم؟

با تشکر
                          poor

نظر

کسی نبود که جواب بده؟
                            poor

نظر

اگر منظورتون پلتفورم اندرويد است شما هر چندتا دمو و ريل داشته باشيد با هر بروكري كافيست يكبار يوزر و پسورد بديد و تيك save password را زده باشيد . با ورود به منو و accounts از ليست حسابتون رو انتخاب كنيد.

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                              با سلام

من یک یوزر و پسورد به این پلتفرم دادم و لوگین کردم حالا چطوری میشه به صفحه login with existing account یا صفحه ای که نام بروکر رو سرچ میکنیم تا به ما سرورها رو بده، وارد شد و دوباره لوگین کرد و یک یوزر و پسورد دیگه به این پلتفرم داد؟

چطوری میتونم با استفاده از این پلتفرم، هم حساب دمو و هم حساب ریل به طور هم زمان داشته باشم بدون اینکه مجبور به وارد کردن مجدد یوزر و پسورد بشیم؟

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                                اگر منظورتون پلتفورم اندرويد است شما هر چندتا دمو و ريل داشته باشيد با هر بروكري كافيست يكبار يوزر و پسورد بديد و تيك save password را زده باشيد . با ورود به منو و accounts از ليست حسابتون رو انتخاب كنيد.

با سلام

ممنون که به سوالم جواب دادید ولی بر روی گوشی بنده منو و اکانت وجود ندارد
                                poor

نظر

پردازش ...
                                X