اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نقطه ورود و استاپ لاس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نقطه ورود و استاپ لاس

با سلام به همه دوستان

من مدتی هست در فارکس فعالم مشکلی در شناخت روند بازار و کلا تحلیل بازار ندارم اما مشکل بزرگم در تعیین نقطه ورود خروج و استاپ لاس هست از اساتید محترم میخوام که در این زمینه به بنده و سایر دوستانی که مشکل دارند کمک کنند.
    نقاط ورود و خروج و استاپ لاس
    در واگرایی ها
    فیبوناچی
    چنگال اندروز
    پیوتها
    خطوط روند
    امواج الیوت
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من مدتی هست در فارکس فعالم مشکلی در شناخت روند بازار و کلا تحلیل بازار ندارم اما مشکل بزرگم در تعیین نقطه ورود خروج و استاپ لاس هست از اساتید محترم میخوام که در این زمینه به بنده و سایر دوستانی که مشکل دارند کمک کنند.
    نقاط ورود و خروج و استاپ لاس
    در واگرایی ها
    فیبوناچی
    چنگال اندروز
    پیوتها
    خطوط روند
    امواج الیوت
    با سلام

واگرایی یک تاییدیه میباشد
    لول های فیبوناچی ، چنگال اندری ، پیوت ها و خطوط r&s زون ترید مشخص میکند
    امواج الیوت موقعیت یک تریدر مشخص میکنه

برای نقاط ورود و خروج باید پلان بزنید ؛

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      با سلام

سلام

ممکنه یکم درباره این جمتون توضیحات بیشتری بدید یا یک مثال بزنید
      "لول های فیبوناچی ، چنگال اندری ، پیوت ها و خطوط r&s زون ترید مشخص میکند"

من معنی کاربدی زون ترید رو متوجه نمیشم ین جور که فکر میکنم همون نقطه ورود هست... درسته؟

با تشکر
      هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
      باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
      .

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
        سلام

ممکنه یکم درباره این جمتون توضیحات بیشتری بدید یا یک مثال بزنید
        "لول های فیبوناچی ، چنگال اندری ، پیوت ها و خطوط r&s زون ترید مشخص میکند"

من معنی کاربدی زون ترید رو متوجه نمیشم ین جور که فکر میکنم همون نقطه ورود هست... درسته؟

با تشکر
        سلام مجدد خدمت اقا صادق گل

زون یا منظقه که ما از قبل از طریق ابزارهایمان مشخص میکنیم و با اگر های که داریم قیمت به اونجا برسد و فلان عکس العمل نشان دهد مجاز هستیم تریدی انجام دهیم.

این عکس رو ببینید بلفرض من اون باکس از قبل مشخص کردم ، یکی میاد اردرهای خودش رو در این لول ها با صورت لیمیت قرار میده اما یکی مثل من میاد میگه صبر کنیم علائم برگشتی رخ دهد سپس اردر گذاری از نوع استاب کنیم.

بستگی به استراتژی و روش معامله شما دارد.

نظر

با سلام

با سلام خدمت شما دوست عزیز
          ممکنه توی همین عکسی که گذاشتید درباره امواج الیوت و موفعیت تریدی که گفتید یه توضیحی بدید

نظر

نوشته اصلی توسط davoud.s نمایش پست ها
            با سلام خدمت شما دوست عزیز
            ممکنه توی همین عکسی که گذاشتید درباره امواج الیوت و موفعیت تریدی که گفتید یه توضیحی بدید
            سلام

این یک مثال بود ، از دید الیوت بخوایم بررسی کنیم ، مینیمم باید سه تایم فریم بررسی کرد تا اینکه بتوان در مورد موقعیت تریدری بحث کرد

منتهی در مورد خود الیوت میتوانید به لینک در امضا من رجوع کنید

ارادتمند

نظر

میشه یکی از دوستان یک پلان فرضی اینجا بزاره تا ما هم تمرین پلان نویسی بکنیم! تا هرجا اشتباه کردیم دوستان اصلاح کنند!

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

میشه یکی از دوستان یک پلان فرضی اینجا بزاره تا ما هم تمرین پلان نویسی بکنیم! تا هرجا اشتباه کردیم دوستان اصلاح کنند!
                با سلام

بنده یک پلان از روش 123 ماینر که توسط دکتر بهزادی نوشته شده است و بنده هم تنظیم و جمع آوری کردم قرار میدهم.

پلانی هم در زمینه افزایش خجم .. هم باز هست فعلا نحوه نوشتن پلان یاد بگیرید ، الباقی هم بعد میزارم.

ارادت
                فایل های پیوست شده

نظر

از دوستان کسی هست که سایت یا پلاتفرمی سراغ داره که قیمت ارزها رو تا دورقم اعشار نشون بده؟

نظر

از دوستان کسی هست که سایت یا پلاتفرمی سراغ داره که قیمت ارزها رو تا دورقم اعشار نشون بده؟
                    سلام دوست عزیز

سوالتون به نظرت جای درستی مطرح کردید؟ به عنوان تاپیک توجه کردید؟

نظر

با سلام خدمت دوستان و اساتید !ا کسی میدونه چند نوع روش ورود و خروج براساس پیوتها وجود دارد؟ فایلی در این زمینه وجود دارد؟

نظر

با سلام

بنده یک پلان از روش 123 ماینر که توسط دکتر بهزادی نوشته شده است و بنده هم تنظیم و جمع آوری کردم قرار میدهم.

پلانی هم در زمینه افزایش خجم .. هم باز هست فعلا نحوه نوشتن پلان یاد بگیرید ، الباقی هم بعد میزارم.

ارادت
                        سلام.ممکنه خواهش کنم بحث این تاپیک و ادامه بدید و در مورد نقاط ورود و خروج از بازار مطالب مفصلتری بگذارید.و در مورد اصطلاحاتی هم که بکار می برید توضیحاتی بدید.برای من که تازه کارم بعضی کلمات و اصطلاحات نا آشناست.ضمنا توضیحات این تاپیک در مورد بازار ایران و جهانی هردو هست یا نه؟

با تشکر ازشما

همفكري و مشورت در غالب يك تيم خوب = انتخاب بهترين سهم

نظر

چرا اکثر تایپیک ها خالی مونده این پایپیک خوبیه بییی ادامه اش بدیم

نظر

کسی از دوستان اندیکاتور خوب برای پیشنهاد نقاط ورود و خروج و استاپلاس دارد؟

نظر

پردازش ...
                            X