اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتصال اکانت دمو و واقعی pcm به سایت متاکوتس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اتصال اکانت دمو و واقعی pcm به سایت متاکوتس

سلام دوستان

در یک تاپیک که قبلاً ایجاد کرده بودم نحوه اتصال اکانت های شما را به سایت Myfxbook به طور کامل شرح دادم.

در این تاپیک و پست های آتی این روند را بر روی سایت متاکوتس www.mql5.com شرح خواهم داد

ارادتمند شما

به سایت mql برای ثبت نام مراجعه کنید .

بالای صفحه ، سمت چپ ، گزینه Registration (با کادر زرد رنگ ) را کلیک کنید تا به صفجه ثبت نام منتقل شوید

در ضفحه ثبت نام که به شکل زیر میباشد بایست گزینه های زیر را پر کنید:

1- انتخاب یک یوزر کاربری
    2- وارد کردن ایمیل خود جهت دریافت کد فعال سازی
    3- پر کردن فیلد قوانین
    4- فشردن این گزینه برای دریافت کد فعالسازی که پس از این مرحله بایست به ایمیل خود رجوع کنید و مرحله ثبت نام را به اتمام برسانید

نظر

بعد از ثبت در سایت فوق ، طبق تصویر زیر رو سربرگ : Signals کلیک کنید

با توجه به اینکه متاتریدر پی سی ام نسخه 4 میباشد رو گزینه : Mtarader 4 signals کلیک کنید. و در لیستی که قرار دارد ، یکی از کاربرها را انتخاب می کنیم جهت دریافت و کپی سیگنالها در متاتریدر خود

چنانچه بخواهیم از سیگنالهای یک کاربر با حالت رایگان استفاده کنیم بایستی کاربری را انتخاب کنیم که در لیست فوق Free درج شده باشد .

پس از کلیک رو نام کاربری Free ، در صفحه جدید طبق تصویر زیر رو گزینه : Subscribe کلیک کنید.

سپس در پنجره گشوده شده ، داشتن متاتریدر 4 را تایید می نماییم.

پس از تایید ، بطور اتوماتیک متاتریدر فعال میشه و بایستی از منوی ابزارها عملکرد انتخابی ، طبق تصویر زیر تنظیمات را انجام داده و در آخر اوکی کنید تا سیگنالها در متاتریدر کپی شود .

نظر

در دو پست بالا نحوه ست کردن یک سیگنال دهنده به حساب و متاتریدر شما توضیح دادیم.در این پست شما را با نحوه ست کردن حساب خود در این سایت آشنا خواهیم کرد

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید سپس طبث تصویر زیر ابتدا روی منو Signals کلیک کرده که در منو سمت راست اگر قبلاً حسابی را ست نمودید میتوانستید با کلیک بر روی My Signals مشاهده نمایید.

خوب بر روی Create My Own Signal کلیک کنید تا به صفحه زیر منتقل شوید

1- تیک این گزینه باعث میشه تغییرات در حساب شما را به صورت ریل تایم و همزمان اعمال کند

2- تیک این گزینه باعث میشود که حساب شما از حالت عمومی به حالت خصوصی تغییر حالت پیدا کند

3- یک نام برای حساب خود انتخاب کنید که افراد در جستجوهای سایت MQL شما را با این نام میتوانند پیدا کنند

4- نوع ترمینال خود را برگزینید ( ورژن 4 یا 5 متاتریدر )

5- شماره اکانت متاتریدر خود را وارد کنید

6- پسورد اینوستور ( پسورد دوم ) حساب خود را وارد کنید

7- بروکر خود را انتخاب کنید که با تایپ PCM میتوانید هر دو سرور ریل و دمو را مشاهده و انتخاب کنید

8- نوع اکانت خود را مشخص کنید ( واقعی یا آزمایشی )

9- اگر حساب شما از نوع واقعی باشد میتوانید برای بینندگان مقداری هزینه جهت مشاهده سیگنال های شما تعیین کنید

نکته : برای اینکه سیگنالهایی که ارائه می کنیم را از حالت رایگان به پولی در بیاوریم قوانینی دارد . از جمله اینکه بایستی یک ماه از ثبت اکانت شما در سایت گذشته باشد . مورد بعدی اینکه بایستی حداقل 5 تا معامله انجام داده باشید و
        Dradown حساب بیشتر از 70 درصد افت نکرده باشد.

10- متاکوت آی دی را میتوانید از گزینه Tools متاتریدر خود گزینه Options زبانه Notifications بردارید و در اینجا ست کنید .

11- در نهایت بر روی Add کلیک کنید تا حساب شما ثبت گردد . به صفحه بعد منتقل شوید که یک توضیحات مختصری میتوانید در مورد حساب و یا خود به زبان های مختلف ست و Save کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          سلام دوستان

در یک تاپیک که قبلاً ایجاد کرده بودم نحوه اتصال اکانت های شما را به سایت Myfxbook به طور کامل شرح دادم.

ارادتمند شما

سلام وخسته نباشید
          میشود ادرس تایپ مورد را قرار دهید
          ممنون از لطفتان
          همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

نظر

نوشته اصلی توسط bahman.kh24 نمایش پست ها
            سلام وخسته نباشید
            میشود ادرس تایپ مورد را قرار دهید
            ممنون از لطفتان
            سلام دوست عزیز

لینک : http://forum.broker-fa.org/f39/%D9%8...A7%D8%A1-2598/

موفق باشید

نظر

سلام ممنون از تاپیک بسیار عالی در مورد گزینه متاکوت آی دی سوالی داشتم وقتی به نوتیفیکشن میرویم خودش یه متاکوت ایدی پیش فرض داره اونا که در سایت mql وارد میکنم قبول نمیکنه باید چی کار کنم این پیغام را میده invalid metaquotes id format

نظر

نوشته اصلی توسط behnam.ghorbani.sh نمایش پست ها
                سلام ممنون از تاپیک بسیار عالی در مورد گزینه متاکوت آی دی سوالی داشتم وقتی به نوتیفیکشن میرویم خودش یه متاکوت ایدی پیش فرض داره اونا که در سایت mql وارد میکنم قبول نمیکنه باید چی کار کنم این پیغام را میده invalid metaquotes id format
                سلام

من هم به همین مشکل برخوردم .

متاتریدر رو روی موبایل نصب کنید و از قسمت Settings در قسمت MetaQuotes ID رو بردارید و در سایت وارد کنید .

برای من اینطوری درست شد

موفق باشید

نظر

سلام اکانت pcm من تو سایت mql5 ست نمیشه ارور میده میگه باید بروکر سرورشو آپدیت کنه

نظر

نوشته اصلی توسط delaram نمایش پست ها
                    سلام اکانت pcm من تو سایت mql5 ست نمیشه ارور میده میگه باید بروکر سرورشو آپدیت کنه
                    با پوزش فراوان مشکل از سیستم من بود که برطرف شد

نظر

دوستانی که اکانتشونو با شخص دیگه ای ست کردن و سیگنالهای اون شخص استفاده میکنند یه تو ضیحی بدن سیتم به چه صورت کار میکنه من به شخصه تجربه این کارو ندارم میخوام بدونم وقتی از سیگنالها استفاده میشه بصورت اتوماتیک پوزیشن باز میشه یا فقط سیگنالها فرستاده میشه استفاده از سیگنال به عهده صاحب اکانت میباشه و اگر بصورت اتوماتیک پوزیشن باز میشه حجم معاملاتی به چه صورت تعیین میشه در کل کسی اگر تجربه این کارو داره به اشتراک بذاره و معایب و مشکلات احتمالی این کارو بگه تا با نحوه کار کردن این سیتم آشنا بشیم

نظر

سلام پوزیشن ها به صورت اتوماتیک باز میشه.حتی زمانی که پوزیشن ها رو دستی میبندید اگر قیمت به ناحیه خرید یا فروش برگرده دوباره پوزیشن رو اتومات باز میکنه(به شرطی که حساب اصلی پوزیشناش باز باشه).حجم معاملاتی هم در قسمت ستینگ متا میشه مشخص کرد.البته به صورت مستقیم نه.میتونید درصد درگیر شدن حساب رو مشخص کنید.خودش حجم مشخص وارد میکنه

نظر

سلام دوستان میخواستم حسابمو به اکانت این شخص متصل کنم لطفا نظرتونو در مورد این حساب اعلام کنید

CALM
                          Growth2501%Subscribers1015Weeks74Trades1444Win92%P rofit Factor3.03Max DD

https://www.mql5.com/en/signals/129797

نظر

من هم همین مشکل رو دارم مممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نظر

نوشته اصلی توسط delaram نمایش پست ها
                              من هم همین مشکلل رو دارم ... لطفا دوستانی که میدونند راهنمایی کنند

نظر

پردازش ...
                              X