اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نمودارهای Renko

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

[QUOTE=dozli2013;159928]
    نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
    ضمن قدردانی از م . کریمی عزیز (ایدی کادیلاک )

میتوانید از این اندیکاتور استفاده بفرمایید. بدین شکل در زمان تعطیلی بازار هم قادر به ساخت رنکو هستید .
    http://pcmupload.traderha.com/uploa...7202569231.rar[/QUOT

با تشکر از شما .
    ایا این اندیکاتور باید در مسیرmql4--indicator قرار بگیرد؟من قرار میدم متا که باز میکنم اندیکاتور جزو لیست نشون نمیده.مدتیه با این مشکل روبرو شدم در سایر اندیکاتورها هم وضع اینطوری شده.فقط اندیکاتورهایی که از داخل مارکت خود متا دانلود میکنم اضافه میشه و کار میکنه .لطفا راهنمایی بفرمایید

درود دوست عزیز

برای این مشکل شما وارد خود متا تریدر بشین سپس به قسمت گزینه File برین بعد گزینه open data folder رو بزنین یک پنجره باز میشه براتون وارد پوش mql4 بشین و اندیکاتور مربوطه رو داخل فایل اندیکاتور بریزین و متاو ببندینو باز کنین مشکلتون برطرف میشه.
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
      درود و عرض ادب
      از لطف شما سپاسگزارم ..باهم و در کنار هم شروع میکنیم .
      فارغ از میزان آشنایی و ... گویی برای نخستین بار آشنا میشویم ..
      باور کنید اولین عکس العمل منم بعد از دیدن چارت رنکو این بود : به نظر میاد این چارت پتانسیل بالایی داره.... .
      به همین خاطر دوست دارم بدونم . چه چیزی در این چارت نظر شما و سایر دوستان را جلب کرد ؟؟؟1
      هدفم خدای نکرده تست و سنجش نیست .با این پاسخ کار خواهیم داشت .
      -------------+
      رنکو در زبان ژاپنی به معنای آجر ست .در آنروزها تجار برنج سبک معاملاتی خاصی داشتند . بدین شکل که... (لطفا برای اطلاع بیشتر سرچ کوچکی انجام دهید ، خالی از لطف نیست)
      ساختار -------------------+
      چنانچه قیمت (هرزمان)به اندازه تعین شده(n) کلوز دهد . یک بلاک تشکیل میشود .بلاک بعدی از کلوز این بلاک شروع میشود .بدین شکل که چنانچه قیمت به اندازه n از کلوز قبلی(اوپن فعلی) همجهت حرکت کند.
      2 بلاک همسو داریم . چنانچه قیمت به اندازه n از اوپن بلاک قبلی (یعنی 2n از کلوز ) حرکت کند .بلاک برگشتی تشکیل میشود .11
      از همین جا اختلاف بین علما شروع شد .و انواع رنکو مطرح شده ست .
      تیتر وار :
      چارت فارغ از زمان ست . عملا نویزها هرس شده .اسیلاتور و اندیکاتورها بهتر پاسخگو هستند .سطوح حمایت و مقاومت هم که چشم نوازه .

1: لطفا سایز را دکر بفرمایید .
      behrad عزیز و بزرگوار، اولا ممنونم از شما و اساتید دیگه که اینطور با مناعت طبع تجربیاتی که با هزینه و زحمت زیادی به دست اومده رو در اختیار تازه کارهای امیدواری مثل بنده قرار میدید، در جواب پرسشتون باید بگم که شخصا در بسیاری از معاملاتم، بارها و بارها بخاطر دیدن سیگنالهایی که با گذشت زمان متوجه شدم فیک بودن معامله سودآوری رو بستم و یا معامله ای رو به اشتباه گرفتم. شخصا پتانسیلی که در نگاه اول در renko میبینم اینه که یه مقدار با حذف نویزها میتونه به کنترل نقش احساست و تمایلات و یا هراسهای شخصی تریدر در درک موقعیت کمک کنه. اگر برداشتم درست بوده باشه حس میکنم renko برای من میتونه بسیار مفید باشه. در هر حال من نوپا هستم در این بازار و مشتاق یادگیری و پیشرفت، بنابراین حتی اگه برداشت اولیه ام هم درست نباشه کماکان مشتاقانه پیگیر این تاپیک هستم.
      باز هم ممنون از شما، آقا مصطفی، آقای آزادی، آقای یزدی و همه اساتیدی که ما رو مورد لطف خودتون قرار میدید تو فروم. سالم باشید.

نظر

ایا رنکو میتونه سایه داشته باشه؟چون در ورزن هایی که من در چارت پیاده کردم بعضی هاشون سایه دارند

نظر

نوشته اصلی توسط dozli2013 نمایش پست ها
          ایا رنکو میتونه سایه داشته باشه؟چون در ورزن هایی که من در چارت پیاده کردم بعضی هاشون سایه دارند
          بله ، شدو دارد . بعد از بسته شدن بلاک ( شرایط را اشاره کردم ) قیمتهای اضافی را به شکل شدو می بینیم . در اندیکاتوری که گذاشتم . میتوانید شدو ها را هم حذف کنید .شبیه نسخه شما میشود .

نظر

Sarsa
            عزیز از توجه و عنایت شما سپاسگزارم .
            اینروزها همه مشغول دید و بازدید هستیم .
            با حضور سایر دوستان با تمرکز بیشتر شروع میکنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
              اندیکاتور جالبی که بلوک های رنکو را بر روی چارت اصلی می اندازه !
              البته تیک مربوط به Allow DLL بایستی فعال باشه.
              سلام
              سپاس از اینکه اطلاعاتتون رو به اشتراک میذارید
              این اندیکاتور چیزی روی چارت برای من نشون نمیده بلکه یه پنجره جدید مثل شکل پیوست باز میکنه
              فایل های پیوست شده
              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                سلام
                سپاس از اینکه اطلاعاتتون رو به اشتراک میذارید
                این اندیکاتور چیزی روی چارت برای من نشون نمیده بلکه یه پنجره جدید مثل شکل پیوست باز میکنه
                درسته اندیکاتور اشتباه پیوست شده بود. اندیکاتور درست:
                فایل های پیوست شده

نظر

با سلام در فارکس فکتوری تاپیکی در مورد چارت رنکو هستش که چارت رنکو را به صورت آنلاین و لحظه ای بر روی چارت متا نشان میده و حتی میشه رو این چارت ترید هم انجام داد
                  ولی من هر کاری کردم نتونستم بر روی متا تنظیمش کنم
                  از دوستان به خصوص مصطفی عزیز می تونند کمک کنند
                  ممنون
                  http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=464228

نظر

مطلبی در مورد بک تست گیری از چارت های رنکو که کار میکنه فقط چارتش گپ زیاد داره !!
                    http://www.forex-tsd.com/indicators-...ing-renko.html
                    ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 07-09-2015, 05:50 PM

نظر

سلام دوستان
                      میخواستم اگه لطف کنید در روش استفاده از بلوک های رنکو یه راه خوب واسه انتخاب حد سود پیشنهاد بدین که با این بلوک ها سازگار باشه.
                      ممنون
                      ظهور نزدیک است

نظر

پردازش ...
                      X