اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رازهای ایچیموکو پلهایی قدرتمند برای موفق شدن در ترید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

امروز در عرض 2 ساعت 3 ترید انجام دادم و در عرض این 2 ساعت 116 پیپ سود از دل بازار کشیدم.

1.jpg
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست دارم توضیحات این 3 ترید و همچنین تریدهایی که در لابلای آن بوجود آمد و با استفاده از رفتارهای کیجن سن و تنکن سن ..... شد را توضیح بدهم.
      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 01-23-2014, 09:45 PM
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

تنضیمات

سلام جناب مایا
        با تشکر از پستهای مفیدتون
        ایا تنظیمات پیشفرض خود اندیکاتور سر جای خود باقی میمونه یا تغییری باید بکنه
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط MOJABGHASRODDASHTI نمایش پست ها
          سلام جناب مایا
          با تشکر از پستهای مفیدتون
          ایا تنظیمات پیشفرض خود اندیکاتور سر جای خود باقی میمونه یا تغییری باید بکنه
          با تشکر

خواهش میکنم دوست عزیز....

نه همون تنظیمات هست و تغییری نمیکند.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام
            كار كردن با اين روش مانند ابو ناچي
            مستلزم پيشتكار وممارست فراوان است
            اميدوارم شما اينكار را به اتمام برسانيد
            حال كه كريس دروس پيشرفته را شروع كردند
            بهترين از نوع من
            1- كيجسن با تيكسن كه من در سايت ايران ايگلود بنام كيانوش ميزارم
            2-كيهون سوشي است

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
              سلام
              كار كردن با اين روش مانند ابو ناچي
              مستلزم پيشتكار وممارست فراوان است
              اميدوارم شما اينكار را به اتمام برسانيد
              حال كه كريس دروس پيشرفته را شروع كردند
              بهترين از نوع من
              1- كيجسن با تيكسن كه من در سايت ايران ايگلود بنام كيانوش ميزارم
              2-كيهون سوشي است
              دوست عزیز خیلی دوست دارم همین مباحثی که شما فرمودید در این تایپیک یا تایپیک جداگانه بصورت مفصل بحث شود .....
              موفق باشید...
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                دوست عزیز خیلی دوست دارم همین مباحثی که شما فرمودید در این تایپیک یا تایپیک جداگانه بصورت مفصل بحث شود .....
                موفق باشید...
                البته من سعی میکنم این بحث ایچیموکو را در این تایپیک بطور کامل بحث کنم.....

فقط باید زمانش برسه و پله پله بریم جلو.....

دوستان هم باید کمک کنند و تجربیاتشان را بذارند.....البته خواهشا بدون پراکندگی و از هم گسیختگی مطالب....
                چون ایچیموکو خیلی گسترده است و ارتباط تنگاتنگی با بحث کندل استیک ها دارد چرا که خواستگاه هر دو یکی ست....ژاپن....
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام استاد
                  در نیمکت اول کلاس نشسته و بی صبرانه منتظر ادامه بحث هستیم

نظر

در چارت زیر که مربوط به روزانه ی طلا هست هر جایی که تنکن سن و کیجن سن و اجزای کومو صاف شده ما خطی کشیدیم.....

11.jpg
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

14.jpg
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                        [ATTACH=CONFIG]2596[/ATTACH]
                        همان چارت طلا در 5 دقیقه.....
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در موقعیت اول یک کندل مارابوزای قوی خط ما را شکسته حال به موقعیت کندلی دقت میکنیم میبینیم که بالای کومو هستیم و چیکو اسپن در بالای کندل ها است و از همه مهمتر تنکن سن در بالای کیجن سن قرار دارد و کندلها در بالای آنها به اصطلاح در حال فرار هستند.....کیجن سن و تنکن سن هر دو رو به بالاست....

ما در کندل دوم بعد از شکست وارد پوزیشن فروش میشویم........

تیک پرافیت خط بالایی و استاپ لاس زیر خطی که شکسته.....

این معامله 40 پیپ سود خالص در عرض دو کندل 5 دقیقه ایی یعنی 10 دقیقه داد!!!
                          ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 01-24-2014, 10:26 PM
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در موقعیت دوم قبل از آن کندلها با خط ما درگیر شدند و در مرحله اول نتونستند آن را بشکنند و کندلها تقریبا چسبیده به آن در حال تست آن هستند و در این حالت حرکات کیجن سن در نوع خودش دیدنی است که همچنان به سمت بالا در حال حرکت است در حین اینکه دارند زورشان را با خط بالایی خود تست میکنند.....
                            همچنان که جلو میرویم تنکسن چند کندل مانده به خط بالایی کندلهارو زیر خود میکشه و در این هنگام کیجن سن با سرعت به سمت بالا هجوم میبرد....

کندلها خط بالایی را میشکنند.....و در عرض دو کندل به بالای خط میروند و بریک انجام شده....

آیا موقعیت خرید پیش آمده این را باید از کیجن سن و تنکن سن پرسید؟؟
                            کیجن سن صاف شده و این یعنی صبر کن و دست نگهدار.....

پس از سپری شدن 14 تا کند 5 دقیقه ایی کیجن سن از صافی درمیاد و رو به بالا میکند و کندل افزایشی هم بسته شده و آنجا بهترین موقعیت خرید بوجود میاد....
                            پس از 3کندل 5 دقیقه ایی 35 پیپ دیگر سود عاید ما میشود!!
                            چون تیک پرافیت ما خط بالایی است.....
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

اما در موقعیت سوم داخل دایره نارنجی یک کندل همر را میبینید که از خط زده بیرون و بسته شده.....
                              و این نمیتواند بریک ما را تایید کنند مضاف بر اینکه کیجن سن هم همچنان صاف است و بیخیال....

پس باز صبر میکنیم و یک کندل مارابوزا تشکیل شده و به محض بسته شدن سیگنال خرید صادر شد چرا که کیجن سن هم به سمت بالا حرکت کرد و همه چیز فراهم است برای خرید...چیکو اسپن و کومو و....

و با یک کندل به تیک پرافیت ما میخوره....15پیپ در 5 دقیقه.....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ايچيموكو

با سلام و خسته نباشيد
                                دوست عزيز بابت إيجاد تاپيك و شروع فعاليت در باره ايچيمو كو تشكر كرده و در اينجا من هم يادي از كريس عزيز ميكنم كه اموزش هاي أيشان تحولي شگرف و كلي در تريد برايم إيجاد كرد.اگر خبري از ايشان داشتيد به بنده نيز اطلاع دهيد.
                                با ارزوي موفقيت براي شما

نظر

پردازش ...
                                X