اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تریگر چیست ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
    سلام
    آیا این تریگر صحیح است؟
    butterfly در h4 و تریگر در h1.
    همان طور که در تصویر مشخص است، با تثبیت واگرایی و شکست تقریبی خط روند (خط نازک تر و بلندتر) یک ورود داشته ام که در حالت انتظار در منطقه ضرر به سر میبرد.
    با شکست خط روند کوتاه و تثبیت قیمت زیر آن میتوان دوباره وارد شد.
    آیا ورود اول اشتباه بوده؟
    بین دو تریگر موجود در تصویر کدام معتبرتر است و چرا؟
    کلا روش تعیین تریگر برای این موقعیت صحیح است؟ شما برای این الگوی H4 (یه طور خاص همین الگوی موجود) چطور تریگر می میکنید؟
    با تشکر.

پ.ن: یک سوال که کمی بی ربط به موضوع تاپیک است: آیا با توجه به صعود شارپ قیمت، میتوان گفت بازار در حال رنج زدن برای پر کردن ظرف زمانی الگو می باشد؟
    با تشکر.

شکست کف کانال در تایم 1 ساعته میتواند تریگر ما باشد .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

کلیات یک معامله به صورت کلی از دیدگاه شخصی خودم:

البته این نقشه واسه زمانی بوده که تکنیکال کلاسیک یاد گرفتم و در حال حاضر تغییرات اساسی پیدا کرده است !

به طور کلی در سیستم معاملاتیتون باید ببینید چه چیزای تاییدیه میگیرید واسه یک معامله ، بلفرض مثال کراس دی تی اسیلاتور در تاییدیه های اندیکاتوری قرار میگیره ...

به طور کلی بیاید یه قلم دست بگیرید و واسه خودتون متغییرها و عوامل را لیست کنید !

امیدوارم که این نمونه راهنمایی برای شما عزیزان باشد.
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

PDF آموزش تریگر از سایت
        دانلود
        خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
          سلام

بله درسته وقتی در تایم بالا تحلیل میکنید برای ورود از یکی دو تایم پایینتر استفاده میکنیم ولی از نظر کندلی باید حواسمون به تایم بالا باشه .
          سلام و خسته نباشید آقا مصطفی

این جواب شما منو به تردید انداخته. اینطور که شما فرمودید،مثلا وقتی در تایم چهار ساعته منتظر شکست یک خط روند یا عبور قیمت از یک سطح هستیم،زمانی این شکست یا عبور قیمت برای ما تثبیت شده که یک کندل روزانه بعد از اون سطح یا خط روند بسته بشه؟یعنی اگر ابتدای امروز قیمت از این نقطه عبور کرد،ما باید تا فردا و پنج کندل چهار ساعته صبر کنیم و اون موقع در جهت پیشبینی شده وارد بشیم؟
          اگر اینچنین هست پس تریگر در تایم پایینتر به چه کار ما میاد؟ آخه تا جایی که بنده متوجه شدم تریگر علاوه بر اینکه نقش تآییدیه برای تثبیت حرکت رو داره،برای بدست آوردن بهینه ترین نقطه برای استفاده از سود بیشتر و تحمل ریسک کمتر هست.
          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
          باهوش باشی
          تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
            سلام و خسته نباشید آقا مصطفی

این جواب شما منو به تردید انداخته. اینطور که شما فرمودید،مثلا وقتی در تایم چهار ساعته منتظر شکست یک خط روند یا عبور قیمت از یک سطح هستیم،زمانی این شکست یا عبور قیمت برای ما تثبیت شده که یک کندل روزانه بعد از اون سطح یا خط روند بسته بشه؟یعنی اگر ابتدای امروز قیمت از این نقطه عبور کرد،ما باید تا فردا و پنج کندل چهار ساعته صبر کنیم و اون موقع در جهت پیشبینی شده وارد بشیم؟
            اگر اینچنین هست پس تریگر در تایم پایینتر به چه کار ما میاد؟ آخه تا جایی که بنده متوجه شدم تریگر علاوه بر اینکه نقش تآییدیه برای تثبیت حرکت رو داره،برای بدست آوردن بهینه ترین نقطه برای استفاده از سود بیشتر و تحمل ریسک کمتر هست.
            دوست عزیز سلام

دیدگه بنده : تریگر در تایم تحلیل و ترید و تثبیت آن با استفاده از یک کندل بعد از کندل تریگر در همون تایم ! اکی؟ برای ورود سریعتر هم میتونید تریگر در تایم پایینتر بزنید !

موفق باشید
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

دوست عزیز همانطور که میدانید ما در معامله با احتمالات سرو کار داریم چرا که اگر میتوانستیم صددرصد پیش بینی کنیم به یک میلیاردر تمام عیار بدل میشدیم برای همین است که همه ما به مدیریت سرمایه و استاپ لاس پایبند هستیم ولی تا انجایی که بتوانیم در تایم بالا روند و حالت الگو را بدست میاوریم و در تایم پایین تر هم تا انجایی که امکان باشد ریسک به ریوارد را کم میکنیم به عبارتی احتمالات را به صددرصد نزدیک میکنیم چرا که در تایم بالا ما با ریسک به ریوارد بزرگتری طرف هستیم و ضرر های بزرگتر حال بعضی از ما در معاملات بجای یک اردر ورود با مدیریت سرمایه خاص میاییم مدیریت سرمایه را نصف کرده با دو اردر ورود وارد بازار میشویم در تایم پایین تارگد اولیه که به اندازه ریسکمان است را پیدا میکنیم چرا که به محض برخورد به تارگد اولیه پوزیشن ما ریسک فری میشود و از انجا با جابجا کردن استاپ اردر دوم شروع به تریگر کردن میکنیم پس در کل در تایم پایین هدف کوچک کردن ریسک به ریوارد است بس

نظر

با سلام به نظر من مطمئن ترین نقطه ورود قله و دره میباشد واگر روزی هم خیلی خیلی حرفه ای شدیم در پایان اصلاح ورود میکنیم واین را هم بگوییم این مبحث مشکل اکثریت تریدرهاست حتی همانهای که ادعای حرفه ای بودن دارن

نظر

موضوع بسیار مهمی هست !

setup

Trigger
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

تریگر وسوسه ای بیش در ذهن تریدر نیست
                    زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

باسلام خدمت اساتید ودوستان گرامی من در اصلاح پوزیشن مشکل دارم قبل فعال شدن پوزیشن قادر به اصلاح ان هستم اما بعد از فعال شدن پوزیشن ز مانیک پوزیشن به تارگت نیمه اول نزدیگ شد میخواهم کند تریگر کنم اما نمیتوانم روی متاتریدراین کار را انجامدهم متشکرم اگر راهنماییم کنین مرسی
                      ویرایش توسط EBI135 : https://www.traderha.com/member/15955-ebi135 در ساعت 10-15-2014, 07:15 PM

نظر

سلام به دوستان از بجه هایی که تجربه بیشتری دارن خواهش میکنم توضیحی راجع به تریگر ارایه بکنن.به خصوص در مورد تعریف کاربر amirsiroos از تریگر.چون کلا با اونچیزی که من از تریگری خوندم متفاوته.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نظر

با سلام خدمت شما دوست عزیز

یک سوال:مطابق با فرمایش شما (برای شناختن زمان ورود شورت کننده گان یا لانگ کننده ها،قیمت با شتاب بیشتری به سطوح مورد نظرمان واکنش نشان داده و پرشتاب تر صعود یا نزول می کند) ما شتاب بازار را چگونه متوجه شویم؟!(اینکه کندلهای طویل ببینیم؟!)

نظر

" وقتی در هر تایم فریمی تحلیل می کنید وقتی می توانید بگویید که تریگر داده که بازار در یک تایم فریم بالاتر در زیر یا بالای آن سطح بسته شود "
                            "اگر به منطقه ای رسیدیم که مستعد برگشت بود بر اساس تعریف روند در یک تایم پایین تر عمل می کنیم"

با سلام
                            بالاخره تایم فریم بالاتر یا تایم فریم پایین تر؟

نظر

نوشته اصلی توسط EBI135 نمایش پست ها
                              باسلام خدمت اساتید ودوستان گرامی من در اصلاح پوزیشن مشکل دارم قبل فعال شدن پوزیشن قادر به اصلاح ان هستم اما بعد از فعال شدن پوزیشن ز مانیک پوزیشن به تارگت نیمه اول نزدیگ شد میخواهم کند تریگر کنم اما نمیتوانم روی متاتریدراین کار را انجامدهم متشکرم اگر راهنماییم کنین مرسی
                              سلام دوست عزیز ،، منظور شما اتوماتیک کندل تریل کنید؟ یعنی وقتی قیمت به نیمه اول میرسد میخواهید استاب شما هر ک که بسته میشه استاب را به بالای یا پایین آن منتقل دهید اگر منظور شما را درست متوجه شده ام ، این کاری ندارد . هم دستی قادر به انجام آن هستید هم میتوانید از ابزارهای خودکار مثل اندیکاتورها و اسکریپت ها بهره ببرید که شخصاً ترجیح و توصیه میدم که دستی اینکار انجام دهید و با توجه به تشکیل هر کندل با ذهن خود یک تصمیم منطقی را اتخاذ کنید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
                                سلام به دوستان از بجه هایی که تجربه بیشتری دارن خواهش میکنم توضیحی راجع به تریگر ارایه بکنن.به خصوص در مورد تعریف کاربر amirsiroos از تریگر.چون کلا با اونچیزی که من از تریگری خوندم متفاوته.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
                                تریگر کلابه معنای چکاندن ماشه میباشد ، یعنی شما وقتی در بازار عدله های لازم برای یک معامله مشاهده میکنید در یک پوینت اردر خود را ست یا به صورت لحظه ای معامله را انجام میدهید که به این میگن زدن تریگر .

حالا این عدله ها میتونه بلفرض کندل های برگشتی باشد ، مثل همر ، که بالای آن اردر خود را در یک سطح مشخص ست میکنید.

چیز خاصی نیست ، مهم اینه که شما دارای یک پلن و دیسیپلین مشخص باشید که به شما بگوید با چه عدله های مجاز به گرفتن پوزیشن هستید.

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X