اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش جامع وب مانی ( WebMoney )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    حساب وب مانی من بطور موقت تعلیق شده واجازه برداشت ندارم میگن اسکن تایید ادرس و گذرنامه لازمه یکبار هم فرستادم ولی قبول نکردن میشه راهنمایی کنید چطور پولمو خارج کنم

نظر

سلام
      یه قسمتی داره تو وبمانی که نوع پاسپورت رو مشخص کرده که از نوع Alias passport هستش. برای اینکه تبدیل بشه به استاندارد Middle name میخاد! چی چی باید بزنم جاش؟

نظر

با سلام متاسفانه میخوام به دلایلی از این بازار خارج شوم و خداحافظی کنم
        مبلغ 7500$ وب مانی در اختیار دارم اگر کسی مایل بود با قیمت مناسبی نسبت به قیمت فعلی خرید در خدمت هستم
        ای دی تلگرام hamidrezafx@

نظر

نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
          سلام
          برای یک حساب الیاس در وبمانی روزانه چقدر میشه انتقال داد؟

انواع پاسپورت وبمانی و محدودیت.های آنها

نظر

نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
            سلام
            یه قسمتی داره تو وبمانی که نوع پاسپورت رو مشخص کرده که از نوع Alias passport هستش. برای اینکه تبدیل بشه به استاندارد Middle name میخاد! چی چی باید بزنم جاش؟
            نام پدر را بنویسید.

نظر

سلام دوستان
              من نمیتونم وبمانی کیپر 3.9.9.9 رو از سایت وبمانی دانلود کنم با قیلترشکن هم نشد با گوشی هم تست کردم نشد . اگر کسی از دوستان لینکی برای دانلود داره لطفا قرار دهید.
              با سپاس
              ویرایش توسط ehsan55 : https://www.traderha.com/member/2812-ehsan55 در ساعت 02-14-2018, 08:54 PM
              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

خیلی متوجه نشدم میتونید بیشتر توضیح بدید
                بسیار عالی

دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ

نظر

این برنامه دسترسی زیادی میخواد؟
                  بسیار عالی

دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ

نظر

سلام برای فعال کردن برنامه anum کد تایید کردن شماره تلفن به موبایلم ارسال نمیشه به نظرتون مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید.
                    ویرایش توسط mahin : https://www.traderha.com/member/27906-mahin در ساعت 06-23-2018, 06:11 PM

نظر

سلام میخواستم بدونم در پرفکت مانی اگر قبضی به نام نداشه باشم برای تایید ادرس چه مدرکی بفرستم نام قبلا وریفای شده

نظر

خیلی ممنونم از آموزش خوبتون
                        خیلی وقت بود دنبال اموزش خوبی برای وب مانی بودم
                        ربات اینستاگرام - خرید فالوور اینستاگرام - خرید فالوور هدفمند - افزایش فالوور اینستاگرام

نظر

سلام خسته نباشید
                          این لینک که براید دانلود نرم افزار وب مانی گذاشتید خود سایت لوگین میاره دانلود نرم افزار نیست

نظر

ببخشید
                            http://download.webmoney.ru/wmk_en.exe
                            این لینک که گذاشتید لینک دانلودش نیست

لطفا برام لینک دانلودش بفرستید

نظر

نوشته اصلی توسط bestgmx نمایش پست ها
                              ممنون بابت اموزش جامعتون
                              اگه امکان داره چند سایت معتبر برای خرید و فروش معرفی بفرمایید
                              هستیم در خدمتتون
                              خرید و فروش وبمانی
                              صرافی وبمانی
                              کانال: @sarafiwm
                              وبسایت: sarafiwebmoney.com

نظر

پردازش ...
                              X