اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید اتوماتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اشکال

در مورد برنامه نویسی به مشکلی بر خوردم

من اکسپرتی رو میخوام بنویسم که با رسیدن به حد سود مورد نظر مخفی نصف پوزیشن رو ببنده و استاپ رو به نقطه ورود منتقل کنه

ولی مشکل من اینه که با هر تیک نصف پوزیشن بسته میشه به جای یک بار بسته شدن

اینم کدش
    فایل های پیوست شده

نظر

بسم الله

با سلام

در بروکر پرسپولیس نیاز به order گذاری به اصطلاح iceage یا مخفی نیست و ما با order - stop loss va take profit احدی کار نداریم و اینحا what you click what you get هستش اصطلاحا برای نوشتن و استقاده در بروکر دیگر هم ما کمکی متاسفانه در این ضمینه نمیتونیم انجام بدیم اما جهت راهنمای صرف شما نیاز به دو کار دارید ابتدا تعریف triling stop و دوم بستن قسمتی از posionکه اگر به کار برنامه نویسی هم اشنا نباشید میتونید از یک برنامه نویس کمک بگیرد کار ساده و یک برنامه چند خطی است

با تشکر

موفق باشید

فرد

نظر

نوشته اصلی توسط fard نمایش پست ها
        بسم الله

با سلام

در بروکر پرسپولیس نیاز به order گذاری به اصطلاح iceage یا مخفی نیست و ما با order - stop loss va take profit احدی کار نداریم و اینحا what you click what you get هستش اصطلاحا برای نوشتن و استقاده در بروکر دیگر هم ما کمکی متاسفانه در این ضمینه نمیتونیم انجام بدیم اما جهت راهنمای صرف شما نیاز به دو کار دارید ابتدا تعریف triling stop و دوم بستن قسمتی از posionکه اگر به کار برنامه نویسی هم اشنا نباشید میتونید از یک برنامه نویس کمک بگیرد کار ساده و یک برنامه چند خطی است

با تشکر

موفق باشید

فرد

ممنون از راهنمایی شما

منظور من از تیک پروفیت مخفی این بود که با رسیدن به این تیک پروفیت نصف اردر بسته شود بر عکس تیک پروفیت اصلی

به این دلیل گفتم مخفی چون بر روی متاتریدر نشان داده نمیشود .

نظر

با سلام به همه دوستان عزیز
          از دوستان خواهش دارم اگر کسی مولتی مدیا یا مقالاتی در مورد آموزش اکسپرت نویسی داره در این تاپیک بذاره. فکر می کنم که نوشتن اکسپرت یک واجب برای هر تریدری هست. با توجه به این که خودم قبول دارم که برای ترید نباید به اکسپرت تکیه کرد ولی خیلی جاها میتونه کمک و دستیار خوبی برای تریدر باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
            در مورد برنامه نویسی به مشکلی بر خوردم

من اکسپرتی رو میخوام بنویسم که با رسیدن به حد سود مورد نظر مخفی نصف پوزیشن رو ببنده و استاپ رو به نقطه ورود منتقل کنه

ولی مشکل من اینه که با هر تیک نصف پوزیشن بسته میشه به جای یک بار بسته شدن

اینم کدش
            شرطي كه بكاربرديد درسته اما بنظر ميرسه كه مشكل اين باشه كه در قسمت " TP1*Point " پيپ و پوينت را درست در نظر نگرفتيد. اگر در اكسپرتتون TP1 را بصورت تعداد پوينت وارد كرده باشيد اين درسته ( هر پوينت برابر 0.00001 است براي جفت ارزهاي 5 رقم اعشاري و 0.001 براي YEN است . ) اگر كل برنامه را ميگذاشتيد بهتر ميشد بررسي كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
              ممنون از راهنمایی شما

منظور من از تیک پروفیت مخفی این بود که با رسیدن به این تیک پروفیت نصف اردر بسته شود بر عکس تیک پروفیت اصلی

به این دلیل گفتم مخفی چون بر روی متاتریدر نشان داده نمیشود .
              آقاي رامين tp اصلي كه اگر مشخص باشد بهتر است براي نصف اردر tp باندازه نصف حدسود اصلي گذاشت . اينجوري ديگه از قطعي اينترنت هم خيالتون راحتتره.البته اگردرست بر داشت كرده باشم شما دو يا چند اوردر بازميكنيد و در نصف tp اصلي ميخواهيد باندازه نصف حجم را ببنديد.درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط sam1124 نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان خوبم
                می خواستم از اساتید محترم در مورد خرید . فروش اتوماتیک بپرسم . راسیتش اولین باره که به این انجمن یا کلا فروم های فارکس میام. حدود 10 ماه میشه یک استراتژی رو استفاده میکنم که در ماه حدود 140 تا 200 پیپ بهم میده شاید برای شما دوستان که همه دارای تجربه بالای هستید کم باشه ولی من قانع هستم . اما بدیش اینه که به وقت ایران از ساعت 24 تا 8 صبح هستش من مشکلی با زمانش نداشتم .اما یک مدته به علت مشکل کاری نمی تونم شب بیدار بمونم . می خواستم از دوستان بپرسم کسی در رابطه با ترید اتوماتیک اطلاعاتی داره که به این حقیر بده؟

پیشاپیش از همکاران محترم کمال تشکر رو دارم
                من تا كنون چند تا استراتژي رو بصورت اكسپرت نوشتم و روي استراتژي تستر تست كردم . اگر روشتون رو بگين من حاضرم روش كاركنم . بستگي داره به استراتژيي شما كه اتوماسيونش چقدر سخت باشه.
                ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 12-08-2012, 06:32 PM

نظر

درود بر همگی

این یکی از دوستان منه منتها آیدیش رو تو این فروم ندارم ولی میدونم عضو این فرومه

ابتدا با کمک همین دوستمون که به شما پیشنهاد همکاری برای اکسپرت نویسی دادن و در صورتی که نشد با این آیدی در یاهو ارتباط برقرار کنید.

یاهو آیدی: ehsan.tajalli
                  Think / Act / Enjoy

نظر

اکسپرت- خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اول از همه بگم که من نه ادعایی دارم که تریدر خوبیم و نه در حدی هستم که بخوام اظهار نظر کارشناسانه بکنم که این خوبه یا بده.
                    خیلی از تریدرها را میبینم که به دنبال اکسپرت هستند.چیزی که مسلم هست اینه که اگه کسی بتونه خوب تحلیل کنه و به تحلیلهای خودش اعتماد کنه و با یکم مدیریت سرمایه میتونه موفق بشه و دیگه نیازی نیست که دربه در از این سایت به اون سایت و از این فروم به اون فروم دنبال اکسپرت یاشه.
                    سایتهای خارجی زیادی دیدم که ادعا میکنند اکسپرتی در اختیار دارند که ماهی 100% سود میده و عکس چندتا statement هم گذاشتند ((که البته تابلوئه که کاره فتوشاپه)) و اطمینان میدند که این کاره اکسپرتی که در اختیار دارند و فقط مثلا قیمتش 100 دلار ناقابله بشتابید که داره تموم میشه و .......
                    اولا باید بگم اگه کسی یه همچین اکسپرتی داشته باشه خودش میره از بانک وام میگیره و در عرض یکسال پولش 200 هزار برابر میکنه و دیگه نیازی نداره این همه التماس کنه.
                    دوما اکسپرت اصلا انعطاف و شعور معاملاتی نداره که بخوایم بهش اعتماد کنیم.شاید در چند معامله پشت سر هم سود کنه و ما خوشحال بشیم ولی در یک معامله هم یک ضرر سنگین میکنه که تلافی تموم سودها را در میاره.
                    نکن این کارو داداشه من
                    وقتت و پولت را هدر نده
                    کدوم تریدر موفقی را دیدید که از اکسپرت موفق شده باشه.
                    فکرشو بکن مثلا وارن بافت بیاد با اکسپرت معامله بکنه
                    من یک نمونه کاری واقعی از یک اکسپرت که یکی از دوستانم بهش خیلی معتقده و میگه چند سال روش کار کرده و بهینه شده را این پایین میذارم.این یک حساب واقعیه و دمو هم نیست.
                    این دیگه یک نمونه ی خیلی خوبشه.قضاوت با خودتون. سودهای کوچیک را ببینید و ضررهای سنگین هم ببینید.
                    و در آخر نمودار سود و ضرر هم که یک خط صافه ببینید.

ویرایش توسط beautymind : https://www.traderha.com/member/6884-beautymind در ساعت 03-11-2013, 11:01 PM

نظر

با سلام خدمت همه دوستان

می خوام بدونم کسی اکسپرتی داره که به محض اینکه تی پی خورد در همان جهت یه اردر جدید باز کنه؟ ممنون میشم ازتون کمک کنید
                      دارم روی یه روش تست می کنم اگه جواب بده معرکه است

نظر

سلام

مصطفی جان دقت کن
                        بچه ها کسی نمیدونه تو نرم افزار Forex Tester چجوری باید اندیکاتور Zigzag رو اضافه کنیم ؟؟؟
                        واسه من به صورت Default نداره
                        عجله ای یه
                        حتی اگه لینک دارید
                        خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

سلام

تمامی مشتریان عزیز و کاربران محترم چنانچه پیغامی مبنی بر آپدیت اتوماتیک متاتریدر خود از متاتریدر ( در هنگام باز کردن متاتریدر ) دریافت نمودند، آن را تایید نمایند تا مراحل دانلود و نصب کامل شود.

در غیر این صورت برخی از از اکسپرتها و یا اندیکاتور ها به صورت صحیح عمل نخواهند کرد.

در هنگام باز بودن متاتریدر ( هنگام دانلود آپدیت جدید ) حجم دانلود افزایش خواهد یافت، این امر مربوط به تعداد آیتم های درحال نمایش درمارکت واچ نبوده و به دلیل دانلود آپدیت میباشد. پس چنانچه در هنگام باز بودن متاتریدر مشاهده نمودید که حجم دانلود موقتا افزایش یافته متاتریدر را باز نگه دارید تا دانلود کامل شود، سپس متاتریدر را یک بار بسته و مجددا باز نمایید تا مرحله نصب تکمیل گردد.

با احترام
                          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

درود و خسته نباشید به همه دوستان

نسخه متای من 670 هست اما سه تا مشکل دارم:
                            1- در account ریل من بعضی از نمادها مثل nzdusd و usdchf رو ندارم،فقط نماد min اونها هست.حتی خواستم از قسمت set یا symbol اونها رو بیارم اما در اونجا هم نبود.
                            2- نماد eurusd رو دارم اما آپدیت نمیشه.
                            3- در حساب دمو من نمادها رو در market wacht دارم و ask&bid اونها تغییر میکنه اما هرچه صبر میکنم چارتم ٱپدیت نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                            برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                            باهوش باشی
                            تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
                              درود و خسته نباشید به همه دوستان

نسخه متای من 670 هست اما سه تا مشکل دارم:
                              1- در account ریل من بعضی از نمادها مثل nzdusd و usdchf رو ندارم،فقط نماد min اونها هست.حتی خواستم از قسمت set یا symbol اونها رو بیارم اما در اونجا هم نبود.
                              2- نماد eurusd رو دارم اما آپدیت نمیشه.
                              3- در حساب دمو من نمادها رو در market wacht دارم و ask&bid اونها تغییر میکنه اما هرچه صبر میکنم چارتم ٱپدیت نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                              سلام

لطفا یک بار بطور کامل آنیستال کنید و مجددا دانلود و نصب نمایید.
                              ترجیها روی درایوی غیر از درایو سی نصب گردد.
                              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                                سلام

لطفا یک بار بطور کامل آنیستال کنید و مجددا دانلود و نصب نمایید.
                                ترجیها روی درایوی غیر از درایو سی نصب گردد.
                                ممنون دوست گرامی
                                چک میکنم
                                برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                                باهوش باشی
                                تقلب کنی

نظر

پردازش ...
                                X