اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای مووینگ اوریج ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت دوستان من یه یک مووینگ برای استاپ گذاری در سیستمم احتیاج دارم اگر کسی تنظیمات خاصی میدونه به من بگه ممنون میشم تایم کاری من هم 15 دقیقه هست

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان من یه یک مووینگ برای استاپ گذاری در سیستمم احتیاج دارم اگر کسی تنظیمات خاصی میدونه به من بگه ممنون میشم تایم کاری من هم 15 دقیقه هست
      سلام
      می تونید از اندیکاتور مووینگ پست 42 با دوره 12 ساعتی استفاده کنید که توی تصویر زیر با رنگ سفید مشخص هست

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

میشه تنظیمات دقیق رو بگید؟

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
          میشه تنظیمات دقیق رو بگید؟

تنظیمات توی تمپلت هست . می تونید بقیه مووینگها رو حذف و فقط از مووینگ سفید استفاده کنید

نظر

احسان جان سلام
            تاپیک شما را آتبین رانمایی نمودند
            از ابتدای تاپیک مطالعه کردم و از اینکه دانش و تجربیات بسیار ارزشمند خود را در اختیار ما قرار دادید صمیمانه سپاسگزارم.
            شاد و موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
              احسان جان سلام
              تاپیک شما را آتبین رانمایی نمودند
              از ابتدای تاپیک مطالعه کردم و از اینکه دانش و تجربیات بسیار ارزشمند خود را در اختیار ما قرار دادید صمیمانه سپاسگزارم.
              شاد و موفق باشید
              سلام سید جان
              خواهش می کنم . نظر لطف شماست
              امیدوارم که برای شما و همه دوستان مفید و سودمند واقع بشه .

نظر

ارز پوند دلار !تایم چهارساعته ! در صورت تقاطع در جهت ان وارد معامله میشوید با حد سود 50 پیپ و استاپ20

تمبلت
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

کاملا موافقم
                  اصل فقط مدیریت سرمایه هست

نظر

دوستان دست همگی درد نکنه واقعا گل کاشتید.
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-23-2015, 12:05 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه
                    قیمت دلار-قیمت سکه پارسیان-قیمت ربع سکه-قیمت سکه امروز-قیمت لیرترکیه-

نظر

تشکر اطلاعات مفید و جالبی بود////قاسم حیدری

نظر

بسیار عالی بود
                        ویرایش توسط jalal63 : https://www.traderha.com/member/25083-jalal63 در ساعت 02-23-2017, 03:36 PM

نظر

سلام مرسی بابت مطالب خوبی که ارسال کردید میخواستم بدونم برای ترسیم مووینگ از چه اعدادی استفاده میکنید و مووینگ ها رو تو چه بازه زمانی چک میکنید و ایا مواردی که گفته شد در قالب تمپلیت وجود داره یا نه؟

نظر

متوجه منطق فرمول نمیشم توضیح داره؟
                            ویرایش توسط hosein164 : https://www.traderha.com/member/28250-hosein164 در ساعت 08-07-2018, 03:39 AM

نظر

ای کاش دقیقا همچنانی که برای میانگین متحرک ساده یک مثال واضح آوردین، برای میانگین متحرک نمایی هم یک مثال عینی محاسبه ای نوشته بودین تا ما بهتر درک می کردیم

نظر

با سلام از مطالب بسیار مفید تون و تشکر صمیمانه یه راهنمایی لازم داشتم اگه بفرمایید ممنون میشم در عکس ارسالی ترازها و خطوط رسم شده به چه دردی میخوره و بررسی بفرمایید من که دیدم نمی دونم برداشتم درست یا نادسته مثل یه خط مقاومت و حمایت در تایمهای پایین عمل میکنن

نظر

پردازش ...
                                X