اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Borlan نمایش پست ها
    با سلام استاد با استفاده ازین راهنما هم که قبلاً نیز در پست ها دیده بودم بازم چک کردم ولی امتیازات را نشان نمی ده و بجاش صفحه زیر میاد :

[ATTACH]5659[/ATTACH]
    نوشته اصلی توسط nima007 نمایش پست ها
    ************************************************** *****************************************
    واسه منم همین پیام رو میده امتیازم هنوز درج نشده نمیدونم ولله****************

سلام،

این مورد به صورت پیش فرض روی کابین کسانی که بعد از مدت 15 روز دپوزیت نکرده اند نمایش داده میشود.
    طبق صحبتی که با بروکر شد قرار شد بخش دانشگاه و بخش نمایش امتیازات از این مورد استثنا شوند و نمایش داده شود.

لذا لطفا فردا مجددا چک کنید و باید بتونید منوی دانشگاه تریدری و منوی امتیازات را ببینید.

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
      سلام،

این مورد به صورت پیش فرض روی کابین کسانی که بعد از مدت 15 روز دپوزیت نکرده اند نمایش داده میشود.
      طبق صحبتی که با بروکر شد قرار شد بخش دانشگاه و بخش نمایش امتیازات از این مورد استثنا شوند و نمایش داده شود.

لذا لطفا فردا مجددا چک کنید و باید بتونید منوی دانشگاه تریدری و منوی امتیازات را ببینید.

با احترام
      ممنون جناب درزی چک کردم 5 امتیازم فعال شد رویت کردم

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای ذرزی من اجازه دسترسی به بخش متاتریدر 1 را ندارم برای بقیه هم همینطور است

نظر

نوشته اصلی توسط DANESHMAND نمایش پست ها
          با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای ذرزی من اجازه دسترسی به بخش متاتریدر 1 را ندارم برای بقیه هم همینطور است
          فکر کنم شما باید کلاس 23 آبان روز چارشنبه رو بگذرونی بعد ما هم همینطور

نظر

با سلام
            هنوز دسترسی اون کلاس برای کسی فعال نشده
            لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
            ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
            ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
            ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
            ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

بررسی و رفع مشکلات دانشجویان

با سلام و احترام؛

این تاپیک برای کمک به دانشجویان محترم دانشگاه تاسیس شد.

در این تاپیک می توانید هر گونه مساله و مشکلی که در حین تحصیل با آن مواجه می شوید را مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط مسئولین مربوطه بررسی و رفع شود.

از جمله مشکلات انتخاب واحدها و دروس، کلاسها و وبینارها، پنل دانشجوئی و امتیازات، تعیین سطح و پیش نیازها، و دیگر موارد.

با سپاس، واحد آموزش

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

با سلام و تشکر خدمت اساتید محترم

ایمیل شرکت در جلسه دوم کلاس متاتریدر برای من ازسال نشده هم در این باکس بررسی کردم هم در اسپم لطفا بررسی بفرمائید.ایمیل اینجانب zargar.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط mehdizargarpcm نمایش پست ها
                  با سلام و تشکر خدمت اساتید محترم

ایمیل شرکت در جلسه دوم کلاس متاتریدر برای من ازسال نشده هم در این باکس بررسی کردم هم در اسپم لطفا بررسی بفرمائید.ایمیل اینجانب zargar.mehdi@yahoo.com
                  با سلام
                  اطلاعات این جلسه دقیقا مثل جلسه قبلی هست.
                  اگر اونجا شرکت داشتید باز هم میتونید به همون روش شرکت کنید.
                  با سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

با سلام جناب درزی
                    برای من لینک شرکت در کلاس متاتریدر جلسه دوم ارسال نشده
                    تو دو کلاس مفاهیم فارکس و جلسه قبل متاتریدر بودم .
                    پوشه spam را هم چک کردم
                    موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

نوشته اصلی توسط yasser moafi نمایش پست ها
                      با سلام جناب درزی
                      برای من لینک شرکت در کلاس متاتریدر جلسه دوم ارسال نشده
                      تو دو کلاس مفاهیم بازارمالی جهانی و جلسه قبل متاتریدر بودم .
                      پوشه spam را هم چک کردم
                      سام
                      لینک جلسه دوم با اول فرقی نداره
                      از همون روش وارد بشید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

نوشته اصلی توسط PCMCoach نمایش پست ها
                        سام
                        لینک جلسه دوم با اول فرقی نداره
                        از همون روش وارد بشید
                        ممنون
                        موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                          سلام،

با احترام
                          با تشکر امتیازات در کابین اصلاح شد

نظر

سلام برای من لینک ورود به جلسه دوم متاتریدر ارسال نشده بود من از لینکهای قبلی استفاده کردم پیام میداد.هنوز اجازه دسترسی به روم صادر نشده 2 نفر در صف انتظار برای بقیه هم همینطور بود .اصلا کلاس برگزار شد یا نه

نظر

سلام برای من لینک ورود به جلسه دوم متاتریدر ارسال نشده بود من از لینکهای قبلی استفاده کردم پیام میداد.هنوز اجازه دسترسی به روم صادر نشده 2 نفر در صف انتظار برای بقیه هم همینطور بود .اصلا کلاس برگزار شد یا نه
                              سلام
                              دوست من لینک جلسات با هم هیچ فرقی نداره. در اطلاعیه ها هم اشاره میشه که از همون روشهای قبلی میتونید وارد بشید. باز هم اشاره شده که کلاس فقط از ساعت 19.50 به بعد فعال هست و قبلش نمیتونید وارد بشید. بنابراین در جریان باشید با همون اطلاعات قبلی کلاس برگزار شد و دوستان شرکت کردند.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

سلام استاد ضمن تشکر از تدریس خوبتان لطفا راهنمایی فرمایید ایا فقط با بنوسی که در دوره فارکس قبلی گرفتیم در حساب مینی «1000» می توان معامله کرد؟

نظر

پردازش ...
                                X