اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک دانسته های یک تریدر فاندامنتالیست (بنیادی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• از شما خیلی ممنون هستیم. که این اطلاعات که حاصل دست رنج سال های بسیار است بدون هیچ چشم داشتی به ما عرضه داشتین.

به امید موفقیت های بیشتر برای شما و همه ی دوستان

نظر

• منابع آموزشی تحلیل بنیادی در بازار ارز

با سلام به اساتید و دوستان خوبم

از زمانیکه فعالیت در بازارهای مالی ارز فقط مختص به بانک ها شد ،منابع آموزشی هم در بازار محدود شد.

از اساتید و دوستان خوبم خواهشمندم منابع آموزشی را در این ضمینه معرفی کنند.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saman241 نمایش پست ها
        با سلام به اساتید و دوستان خوبم

از زمانیکه فعالیت در بازارهای مالی ارز فقط مختص به بانک ها شد ،منابع آموزشی هم در بازار محدود شد.

از اساتید و دوستان خوبم خواهشمندم منابع آموزشی را در این ضمینه معرفی کنند.

با تشکر

سلام

در لینک زیر کتاب در این زمینه قابل دریافت :

http://forum.broker-fa.com/f51/e-book-1813/#post29479
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با سلام

یکی از دوستان زحمت کشیدن و تاپیک آموزش تحلیل بنیادی نوشتاری را در یک فایل PDF جمع آوری کردن

در ابتدا از ایشون تشکر ویژه میکنم و امیدوارم این چند نوشتار برای دوستان مورد استفاده قرار گرفته باشد

لینک دانلود

با تشکر
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• کمک بنیادی

سلام دوستان یک pdf کامل و جامع آموزش تحلیل بنیادی میخواهم کسی از دوستان دارد به من بدهد؟ آیا با خواندن جزوات آموزشی تحلیل بنیادی میشه کامل یاد گرفت یا باید حتما کلاس بریم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soltan20 نمایش پست ها
              سلام دوستان یک pdf کامل و جامع آموزش تحلیل بنیادی میخواهم کسی از دوستان دارد به من بدهد؟ آیا با خواندن جزوات آموزشی تحلیل بنیادی میشه کامل یاد گرفت یا باید حتما کلاس بریم؟
              با سلام دوست عزیز اگر به دنبال تحلیل بنیادی در بازار ارز هستیدشما می توانید از کتاب های آقای محمد مساح استفاده کنید:
              1-داد و ستد در بازار جهانی ارز(مفاهیم و پایه ها)
              2-بنیادهای اقتصادی در بازار ارز

هر دو کتاب از آقای مساح و انتشارات چالش که بسیار به شما کمک خواهد کرد.حتما قبل از مطالعه این کتاب ها ،مبانی اقتصاد و کلیات اقتصاد را هم تهیه کنید تا با مفاهیم اقتصادی مخصوصا در حوزه ی کلان آشنایی پیدا کنید.
              موفق باشید
              ویرایش توسط saman241 : https://www.traderha.com/member/8192-saman241 در ساعت 02-25-2014, 01:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط soltan20 نمایش پست ها
                دوست عزیز تاپیک گزارش های فاندامنتالی ( با تفسیر) رو از اول دنبال کن....
                موفق باشی....
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام
                  در تحلیل بنیادی برای استفاده از شاخص ها در فرایند تحلیل شاخص ها کسی اموزشی نداره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط @li نمایش پست ها
                    سلام
                    در تحلیل بنیادی برای استفاده از شاخص ها در فرایند تحلیل شاخص ها کسی اموزشی نداره؟؟
                    سلام دوست عزیز

منظورتون اینه که یک شاخص نحلیل کنیم که به چه صورت منتشر خواهد شد یا اینکه تحلیل کنیم که اگر شاخص این شد بازار چه عکس العملی نشان خواهد داد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز

منظورتون اینه که یک شاخص نحلیل کنیم که به چه صورت منتشر خواهد شد یا اینکه تحلیل کنیم که اگر شاخص این شد بازار چه عکس العملی نشان خواهد داد؟
                      منظور سود قابل دسترس شرکت و قیمت انتظاری بازار هست که از این شاخص ها مورد استفاده قرار میگرد. مثلا با معیارهای گذشته قیمت جدید و اینده پیش بینی می شوند. روند محاسبه این پیش بینی ها را میخواد
                      مسائلی مثل. فروش پیش بینی شده. حاشیه سود ان و....
                      ویرایش توسط @li : https://www.traderha.com/member/16110-li در ساعت 06-22-2014, 12:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط @li نمایش پست ها
                        منظور سود قابل دسترس شرکت و قیمت انتظاری بازار هست که از این شاخص ها مورد استفاده قرار میگرد. مثلا با معیارهای گذشته قیمت جدید و اینده پیش بینی می شوند. روند محاسبه این پیش بینی ها را میخواد
                        مسائلی مثل. فروش پیش بینی شده. حاشیه سود ان و....
                        بنده کلاً منظورم بورس بین الملل بود و شما بورس داخلی و مختص سهام !

در این زمینه که شما می فرمائید اطلاعاتی ندارم.

موفق باشید

نظر

• با سلام خدمت مديران محترم تحليل بنيادي
                          احترما من 2 سئوال داشتم . يكي انكه ايا تاثير سياستهاي انقباضي و انبساطي بر ارزهاي مختلف تغيير پيدا ميكند ؟ مثلا همانطور كه ميدانيم دلار امريكا ضد تورم است در حالي كه يورو همجهت با تورم ميباشد فلذا اگر سياست مثلا انقباضي توسط بانك مركزي كشور مربوطه براي دلار اجرا شود باعث كاهش دلار و در صورتي كه اين سياست در اروپا اجرا شود باعث تقويت ارزش يورو ميشود؟و يا اين سياستها در تمام كشورها بصورت همراستا باعث تقويت يا تضعيف ارز مورد نظر ميگردد؟
                          2- قول داده بوديد كه فايل تكميلي براي داده هاي اقتصادي گذاشته شود كه هنوز من نتوانستم انرا پيدا كنم. همچنين ايا ميتوانيد يك دسته بندي از اخبار اقتصادي بر اساس چرخه اقتصادي بصورت جدول اماده كنيد بصورتي كه مثلا مشخص باشد كه خبر retail sale جزو رفتارخانوارها و شاخص مصرفي ميباشد
                          باتشكر

نظر

• سلام دوست عزیز

سوالتون در تاپیک دیگری که ارسال نموده بوید پاسخ داده شد .

هنگام پرسش سوالات صبور باشید و از زدن چند پست در جا به جای فروم خودداری کنید . بدون شکسوالات خوانده میشود و آنهای که پاسخی داشته باشم خواهم نوشت.

قربانت

نظر

• با سلام و تشکر از زحمات شما.
                              لینک پارت 55 عمل نمیکند و نمیتوان از آن دانلود کرد.
                              لطفا اصلاح کنید.
                              با تشکر.

نظر

• درخواست راهنمایی

باسلام
                                دوستان همانطور که میدانید ساعت کار سشن های فارکس در فصل پاییز و تابستان متفاوت هست، حالا میخواستم ببینم دقیقا در چه روزی فصل عوض میشه و ساعات تغییر میکنه؟
                                سوال دوم: اینطور که من فهمیدم متوسط حرکت eur/usd روزانه حدود 70-80 پیپ هست ، میخواستم ببینم جدولی هست که برای همه جفت ارزها متوسط حرکت را نوشته باشه؟ یکی دو تا جدول پیدا کردم ولی مثل اینکه قدیمی بودن و فکر کنم متوسط حرکت هم به مرور تغییر میکنه
                                شرمنده هرچی گشتم جای مناسبی برای این سوال پیدا نکردم ولی فکر کنم یکم به این بخش مربوط باشه
                                خیلی ممنون

نظر

پردازش ...
                                X