اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان،
    یک نکته ای رو میخواستم به عرض برسونم و اون اینکه اخیرا مشاهده شده بعضی از تریدرها که به علت عدم مدیریت سرمایه کال مارجین شده اند و یا در اثر خطاهای خودشون دچار مشکلاتی در ترید میشوند با حالت گروکشی و طلبکارانه به اینصورت که اگر چیزی که من میخوام رو بروکر به من نده من هم تمام توانم رو در تخریب بروکر قرار میدهم و اینطور فکر میکنن که با پست زدن در گروهها بر علیه بروکر میتوانند از اهرم فشار به صورت تخریب استفاده کنند و بروکر رو وادار کنند تا اشتباه اونها رو بپذیره.
    باید خدمت این دوستان عرض کنم که این روش یک روش منسوخ شده هست و اکثرا فعالین در بازار دیگه این نوع تخریب ها رو به راحتی تشخیص میدهند. چون اگر کسی واقعا مشکلی داشته باشه که فکر میکنه حق با اون هست خیلی راحت و منطقی میتونه در سیستم خود بروکر مسالش رو عنوان کنه و حل کنه. پس اگر کسی با این روش قصد داره که به صورت تخریبی به چیزی که حقش نیست برسه یعنی خودش هم قبول داره که مشکل از بروکر نبوده و صرفا میخواد از اهرم فشار بر بروکر استفاده کنه.
    با توجه به تعدادی این پست های تخریبی که اخیرا مشاهده شده اون هم در گروه هایی که جانبدارانه بودن و مغرضانه برخورد کردن اون گروها 100 درصد ثابت شده هست و امکان هر گونه پاسخگویی با بن کردن به بهانه های واهی و تمسخر کردن و .... از افراد گرفته میشه لذا اگر از دوستان چنین پستهایی رو مشاهده کردند در صورتیکه هر گونه نکته ابهامی یا سوالی دارند میتوانند اینجا مطرح کنند.

نظر

• با سلام دوستان
      من یه سوال داشتم از حضورتون
      این وبسایت هایی مثل تی جی جو یا صرافی های آنلاین از کجا قیمت یورو رو مثلا به صورت لحظه ای میذارند؟ یکیشونو لینک کردم برای مثال بینید.
      واقعا برام سوال شده ممنون میشم کسی اطلاع داره بگه بهم.

نظر

• نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
        دوست عزیز سراغ بروکرهای روسی و قبرسی نرو. هیچکدوم سابقه خوبی ندارن. اینها همه مدیران و موسسانش یکی هستند.

http://traderha.com/threads/6543-%D8...A7%DB%8C%D9%85

بروکر مورد اطمینان فعلا فقط پی سی ام رو توصیه میکنم.

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، حالا تو بروکر پی سی ام میشه با 100 دلار حساب باز کرد(حداقل حساب باید چقدر باشه)

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidm نمایش پست ها
          خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، حالا تو بروکر پی سی ام میشه با 100 دلار حساب باز کرد(حداقل حساب باید چقدر باشه)
          سلام،

بله مینیم افتتاح حساب در بروکر پی سی ام 100 دلار میباشد.

برای ثبت نام به کابین مراجعه نمائید:

http://cabin.pcmfa.net/fa

با احترام

نظر

• سلام خدمت اساتید محترم. یه سوال داشتم. اینجا عنوان شده که بعضی از بروکرها از ضرر تریدرها سود میبرن. میخواستم بدونم رو چه حساب باید اینجوری باشه. سود کردن مشتری چه ارتباطی با ضرر کردن بروکر داره و یا ضرر مشتری چه ارتباطی با سود مالی بروکر داره. چون من فکر میکردم بروکرها مثل کارگزاریهای داخل کشور که از کارمزد خرید و فروش درامد دارن اونا هم از اسپرد درامدشون رو دارن. ممنون میشم توضیح بدین

نظر

• سلام
              بروکر حساب یورویی دارد ؟
              وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
              اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
              ولی
              بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• سولاتی در مورد این تالار و بورکر پی سی ام, لطفا صادقانه پاسخ دهید

با درود,
                این اولین پست من است, سوالاتی دارم امیدوارم که جوابی درست بگیرم.

1- آیا این تالار گفتگو ی رسمی پی سی ام است؟ یا اینکه کلا در مورد تریدینگ است که تمام بروکر هایی که با ایرانیان کار مینکنند خوب/ بد در آن صحبت میشود.

2- این بروکر پی سی ام که در این تالار خیلی هم از آن تعریف میشه, به سایت انگلیسی آن مراجعه کردم که به وضوح نوشته که با شهروندان ایرانی و چندین شهروند دیگر در دنیا کار نمیکنند.
                داستان چیست؟
                اگر در سایت انگلیسی این را نوشته ولی تریدر ایرانی می پذیرد آنهم در یک دامین کلا متفاوت, که کمی شک بر انگیز است که چرا دامین فرق میکند.
                خوب این کمی ممکن است مشکل ساز شود, همینکه گیر کنند حساب را ببندند و پولی هم برنگردانند کاری نمیشود کرد.
                اگر کسی چیزی میداند لطفا من را هم مطلع کنید. منظورم هم مدیران که تعریف میکنند و هم کسانی که احیانا با این شرکت کار کرد ه اند و کار میکنند. ممنون اگر اطلاعات صادقانه بدهید.

3- چطور میشود یک حساب دمو باز کرد؟ در سایت فارسی لینکی در آن ندیدم , در سایت انگلیسی که لینک دمو دارد سعی کردم یک حساب دمو باز کنم ولی در آخر ارور میدهد. کسی اگر لینکی که کار کند برای باز کردن حساب دمو پی سی ام لطفا به اشتراک بگذارید.

4- آیا بروکر دیگری که با ایرانیان در ایران کار کنند و مشکل آفرین نبوده و نیستند کار کرده اید؟ لطفا تجربه تان را به اشتراک بگذارید.

ممنون از راهنمایی

نظر

• هنوز کسی نیست که جوابی داشته باشد؟
                  یک پیام خصوصی داشتم که لینک سایت را گفته با ایرانی کار نمیکنه را بگذارم, چون پست کمی دارم نمیتوانم پیام خصوصی بدهم, خوب لینک را اینجا میگذارم.
                  http://fxpcm.com/en/forex/compliance

امیدوارم که اشکالی نداشته باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط manoo نمایش پست ها
                    با درود,
                    این اولین پست من است, سوالاتی دارم امیدوارم که جوابی درست بگیرم.

1- آیا این تالار گفتگو ی رسمی پی سی ام است؟ یا اینکه کلا در مورد تریدینگ است که تمام بروکر هایی که با ایرانیان کار مینکنند خوب/ بد در آن صحبت میشود.
                    با سلام و عرض خوش آمدگویی به شما،

در مورد سوالتون در مورد تالار گفتگو، این تالار گفتگو در سال 2011 توسط پی سی ام بروکرز یا همان بروکر پرسپولیس کپیتال منیجمنت سابق افتتاح شد. با تغییر شرکت و پس از واگذاری بروکر به مدیریت جدید که ایرانی نیستند سیاست ادمین فروم برا این مبنا قرار گرفت که پذیرای بروکرهای دیگر نیز باشد.

نوشته اصلی توسط manoo نمایش پست ها
                    2- این بروکر پی سی ام که در این تالار خیلی هم از آن تعریف میشه, به سایت انگلیسی آن مراجعه کردم که به وضوح نوشته که با شهروندان ایرانی و چندین شهروند دیگر در دنیا کار نمیکنند.
                    داستان چیست؟

اگر در سایت انگلیسی این را نوشته ولی تریدر ایرانی می پذیرد آنهم در یک دامین کلا متفاوت, که کمی شک بر انگیز است که چرا دامین فرق میکند.
                    خوب این کمی ممکن است مشکل ساز شود, همینکه گیر کنند حساب را ببندند و پولی هم برنگردانند کاری نمیشود کرد.
                    اگر کسی چیزی میداند لطفا من را هم مطلع کنید. منظورم هم مدیران که تعریف میکنند و هم کسانی که احیانا با این شرکت کار کرد ه اند و کار میکنند. ممنون اگر اطلاعات صادقانه بدهید.
                    سایت انگلیسی بروکر برای پذیرش مشتریان فارسی زبان نیست و در حوزه خودش فعالیت میکنه. سایت فارسی بروکر با آدرس رسمی پذیرای مشتریان فارسی زبان هست و به همین منظور ایجاد شده است و تحت رگوله محکم و قوی آفشور کار میکند که با تمهیداتی که مدیریت بروکر اعمال کرده اند تغییرات اخیر و تحریم ها هیچ مشکلی در راه کار کردن شما با پی سی ام ایجاد نکرده و نمیکند.

3- چطور میشود یک حساب دمو باز کرد؟ در سایت فارسی لینکی در آن ندیدم , در سایت انگلیسی که لینک دمو دارد سعی کردم یک حساب دمو باز کنم ولی در آخر ارور میدهد. کسی اگر لینکی که کار کند برای باز کردن حساب دمو پی سی ام لطفا به اشتراک بگذارید.
                    در سایت فارسی بالای صفحه اصلی لینک افتتاح حساب دمو هست و همین طور از لینک های زیر هم میتوانید استفاده کنید:

حساب الیت
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/demoforexelite
                    حساب مینی
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/demoforexmini
                    حساب میکرو
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/demoforexmicro
                    حساب فیکس اسپرد
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/demofixspread
                    حساب زیرو اسپرد
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/demorawspread
                    حساب لوریج 1000
                    http://cabin.pcmfa.net/fa/demo/LEVERAGE

4- آیا بروکر دیگری که با ایرانیان در ایران کار کنند و مشکل آفرین نبوده و نیستند کار کرده اید؟ لطفا تجربه تان را به اشتراک بگذارید.

در مورد سایر بروکرها شخصا نظری نمیتونم بدم چون من برای پی سی ام کار میکنم. ولی اگر در مورد تعدادی از برگزیدگان مشتریان موفق پی سی ام و نحوه عملکردشون اطلاعاتی خواستید پیشنهاد میکنم لینک زیر رو مطالعه بفرمائید:

http://www.pcmfa.net/Successful%20clients

نظر

• سلامم

یه اقایی به اسم مصطفی اینجا نوشته بعد باز کردن حساب pcm میشه داخل کانالش عضو شد؟ایا مدیران تایید میکنند؟
                      بعدش این لایو که نوشتن منظور حتما باید ریل ترید کنیم؟ من میخوام عضو بشم توسط لینکی که قرار داده شده ولی فعلا نمیخوام ترید واقعی کنم میشه راهنمایی کنین؟ بعد ایا اطلاعاتی که میخواین بگیرین محرمانه میمونه؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                        سلامم

یه اقایی به اسم مصطفی اینجا نوشته بعد باز کردن حساب pcm میشه داخل کانالش عضو شد؟ایا مدیران تایید میکنند؟
                        بعدش این لایو که نوشتن منظور حتما باید ریل ترید کنیم؟ من میخوام عضو بشم توسط لینکی که قرار داده شده ولی فعلا نمیخوام ترید واقعی کنم میشه راهنمایی کنین؟ بعد ایا اطلاعاتی که میخواین بگیرین محرمانه میمونه؟

با تشکر
                        سلام،

بله ایشون کاملا معتبر و مورد تایید هستند و از همکاران قدیمی بروکر پی سی ام می باشند.

لینکی که قرار داده شده هم لینک ثبت نام در بروکر هست که مسلما هیچ مشکلی نداره و اطلاعات مشتریان نزد بروکر کاملا محفوظ هست.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                          سلام،

بله ایشون کاملا معتبر و مورد تایید هستند و از همکاران قدیمی بروکر پی سی ام می باشند.

لینکی که قرار داده شده هم لینک ثبت نام در بروکر هست که مسلما هیچ مشکلی نداره و اطلاعات مشتریان نزد بروکر کاملا محفوظ هست.

با احترام
                          میشه ابتدا با دمو شروع کرد
                          برا دمو هم همین لایو رو باید ثبت نام کنیم درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                            سلام،

با احترام
                            میخوام دلار بریزم به حساب و دلار بردارم یعنی بریزن به حسابم در خارج از کشور
                            ایا این ار رو انجام میده pcm

نظر

• سلام دوستان کسی سایتی مثل zulu trader سراغ نداره که با اکانت دمو بتونه تریدر راهبرد باشه و سرمایه گذار جذب کنه.
                              بنده میخواستم توی سایت zulu ثبتنام کنم ولی متاسفانه به کشور ایران خدمات ارایه نمیده.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezafarhani نمایش پست ها
                                سلام دوستان کسی سایتی مثل zulu trader سراغ نداره که با اکانت دمو بتونه تریدر راهبرد باشه و سرمایه گذار جذب کنه.
                                بنده میخواستم توی سایت zulu ثبتنام کنم ولی متاسفانه به کشور ایران خدمات ارایه نمیده.
                                سلام.
                                از Liteforex استفاده کنید.
                                ماله روسیه هست و با ایران هیچ مشکلی نداره.

نظر

پردازش ...
                                X