اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سود ماهیانه شما چقدر است؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خوب هست الان یه نگاه به حساب کاربر bay بندازین و ببینین که اکویتی ایشون 13600 هست همین الان و بالانس ایشون 20323 به نظر شما این کجاش ضرر کردن نیست

خوب شاید این بروکر استاپ اوت رو 50 درصد در نظر بگیره ولی در حساب های بزرگ استاپ اوت معمولا 80 درصد در نظر گرفته میشه که در اون موقع الان حساب ایشون ضرر کرده بود

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
      آقا بهزاد نظري نميدهند؟؟؟

آقا رامين
      من اول بايد نشان دهم معاملات بدون نظر امکان دارد و بعد در مورد روش ها و متدهاي ان بحث شود.
      150 پيپ که هيچ ، هزارو صد و پنجاه پيپ اونا از پا در نمياره.

2 عامل ميتونه شکستش بده
      1. حق بروکر
      2. بهره شب

اين روش اله کلنگ بازي ، حالا طول اله کلنگ 100 سانتي متر باشه يا 150 سانتي متر اصلا مهم نيست.
      مهم دو نقطه است.
      وقتي شما رو اوج هستي و طرف مقابلت پايين ( امکان پرت شدن هست)
      وقتي شما پايين هستي و طرف مقابلت رو اوج )
      و در اين دو حالت يک عامل مهم " ميزان ضربه"
      فاصله نقطه اول تا نقطه دوم اصلا مهم نيست که چقدر طول ميکشه يا چطور ميري.

ديدگاه رياضي
      در رياضي دو نوع ديدگاه داريم
      1. ديدگاهي که ميگه مسير براي من مهم مثال رفتن شما از اصفهان به تهران
      2. ديدگاه جا براش مهم : زماني ميخواهي برسي به فلان جا (کدوم مسير اصلا برات مهم نيست ، فقط برسي به آن نقطه

مثال خارج از رياضي (مبحث مدريت)
      دوستاني دروس مدريت خواندن ميتوانند تاييد کنن گفته هاي اينجانب را يا تکذيب.
      در مباحث مديريت دو ديدگاه است
      1. مسير بحراني : مسيري که خط مرز پروژه ها روي ان است. مسيري که نشان ميدهد چقدر زمان پروژه طول ميکشه. مسيري که تمام تلاشها براي آن مسير است.
      بقيه مسيرها ؟
      مهم نه به اندازه مسير بحراني ، بقيه مسير جاده هستند يا بهتر بگم مسير بحراني شتاب دهنده است يا کند کننده
      مثال بهتر اگر يک عمل در مسير بحراني زمان کم شود => طول زمان پروژه کم مي شود. (اگر زمان در مسير غير بحراني کم شود . تاثيري در هيچ جا ندارد.)

2. نقطه
      کار فرما اصلا برايش اهميت نداره که شما از کدوم مسير حرکت ميکنيد . براش تاريخ انجام مهم که در فلان تاريخ پروژه فلان اقدام انجام شده باشد.

(البته اين تذکر بدم هر موضوعي يک مسير بحراني داره و يک نقطه بحراني، در پروژه ها فقط زمان نيست بلکه زمان، اقتصاد، نيرو انساني ، غيره )

اين جمله که ميگم احتمال ميدم تعجب ميکنيد.
      مگه ميشه يک چيز مصرف کرد ولي داشته باشه مثلا لامپ روشن کني ولي برق مصرف نکنه، نميشه
      ولي ميشه
      کاتوليزگر ( علم شيمي ): موادي هستند که در ابتداي شروع واکنش مصرف مي شوند و سرعت واکنش هاي شيميايي را افزايش داده و در انتها توليد مي شوند.

حالا سوال؟ مگه ميشه معامله کرد ضرر نکرد
      مثال بقاله سر کوچه هم جيب سود داشته باشه هم ضرر ، مثال پارچه و هزار و يک مثال ديگه

جواب مثالها کاملااشتباه است. ( اگر ميخواهي مثال بزني ، برق مثال نزن ، کاتوليزگر مثال بزن.)

دوستاني که رشته برق خواندند ميتوانند تاييد يا تاکذيب کنند.
      برق با ولتاژ بالا نميشه ذخيره کرد براي بلند مدت
      يکي اومد گفت قابل ذخيره سازي هست
      گفتن نيست
      گفت ميگم هست
      گفتن همه ميگن نيست يعني نيست
      گفت من ميگم هست

گفت جوابش خيلي راحته
      گفت اره برق قابل ذخيره سازي نيست ولي آب هست.
      گفت يعني چي
      گفت ما يک نيرو داريم به نام پتانسيل گرانشي درسته؟ گفت اره
      گفت برق قابل ذخيره سازي نيست درسته؟ گفت اره
      گفت حوض ميسازم بالا کوه (منظور در ارتفاع) و چون نميشه برق ذخيره کرد آب ميدم بالا (منظور نيرو آب پمپاژ ميکنه به ارتفاع)
      تا اينجا من نيرو برق من به پتانسيل تبديل کردم درسته؟ گفت اره
      گفت کي برق ميخواي شش ماه ديگه درست؟ گفت اره
      هر وقت خواستي آب ميدم پايين توربين ميچرخه ، برق توليد ميشه درسته گفت اره

گفت حالا ديدي برق ذخيره کرد. ( تنها با يک تغيير در ديدگاه ، تغيير المان ، تغيير پارامترو غيره)

و در پايان بايد بگم با ديدگاه شما نه ميشه برق ذخيره کرد نه ميشه کاتاليزگر توجيه کرد و هزار و يک نه ديگر.

با احترام
      محمد نبي زماني
      این مثال های شما کاملا بی ربط به مسائله ما

خیلی ساده هست چرا پیچیده میکنید و به علوم دیگر میروید من یک چیزی میخرم از 2 حالت خارج نیست یا درست خریده ام و سود میکنم و یا اشتباه خریده ام و ضرر میکنم

اینجا وقتی اشتباه خریدم باز هم 2 حالت دارد یا اشتباه خودم رو قبول میکنم و میبندم معامله رو و نمیذارم ضرر بیشتر بشه و یا اینقدر معامله باز میمونه تا برگرده و سود بده

که این برگشت معامله و سود دادن در حجم های بالا بلاخره کار دست ادم میده .

ساد ترین چیز رو میگم و نمیخوام دیدگاهی رو بگم که من دارم

من و شما همیشه بازار رو تحلیل میکنیم نه تعیین یعنی با احتمالات کار داریم نه قطعیت اگر قطعیتی در کار بود و روش بدون ضرر و شما بهش رسیده بودی مطمئن باش الان هاوایی بودی به جای بحث با من تازه کار

نظر

اين قسمت در پست قبل يادم رفت بگم

نميگم ريسک نميکنه
        بالانس = جمع (پيپ * حجم)
        وقتي شما پيپ ميبري بالا و حجم بالا، عاقلانه نيست. با يک مشتق گيري ساده متوجه ميشي بهترين حالت نصف حجم و نصف پيپ انتظار داري
        پيپ نصف شده ( نصبت به انتظار شما و حجم دو برابر شده نصبت به معاملات قبل شما.
        توجه : دوستان اين کارا نکنيد چون فلسفه نميدونيد در نتيجه دو سر ضرر ميدين هم حجم هم گرفتن پيپ کمتر ( خود دانيد)
        در مورد بالانس : من گفتم در نمودارش استوپ چارتي ميده يعني داره رو مرز حرکت ميکنه ، براي خارج شدن از مرز و از بردن ريسک بايد اقدام کنه.
        ( اين گفته را اولين بار در آناليز عملکرد افراد گفتم ، و گفته بودم نميدوم در پوش روي اين نقطه ضعف يا حل کرده) اگر حل کرده باشه اصلا نمي بازه( نه 100 پيپ نه 150 ) و اگر در پوش گزاشته باشه تا حد کال شدن ميره.( اين قسمت من اطلاعاتي ندارم و بحثي ندارم)

من صحبتم روي بالانس نيست روي تعداد معاملات درست . چطور به من جواب ميدينم؟
        اين قسمت براي من با ديدگاه خودتان توجيه کنيد.

شما جامعه آماری رو چقدر در نظر میگیرین که میگین تعداد معاملات درست ایشون 100 درصد هست

در این بازار وقتی بخوای در بلند مدت و همیشه سود کنی اون زمان هست که امار و احتمالات خودش رو نشون میده

وقتی در هفته حدود 100 معامله کسی بکنه تعداد معاملات سالانه ایشون 24 هزار عدد هست که جامعه آماری شما این عدد هست که نثبت به اون باید تعداد معاملات ضرر ده و سود ده رو حساب کنید نه اینکه بفرمایید از 100 معامله هر 100 تای آن به سود نشسته وقتی این حرف و گفته قابل قبول هست که این 100 معامله در بازه زمانی حداقل 6 ماهه اتفاق بیفته نه در عرض 1 هفته چون هفته هایی ضرر ده و سود ده رو داریم در هر روشی

نظر

سلام
          درمورد (حرفهای آقا زمانی)

مهم نیست کی چی میگه .
          مهم اینکه چی میگه.
          من میگم هندونه قبل از چاقو بخوره داخلش سفیده . قبول نداری ثابتش کن.
          گالیله گفته زمین گزده ، نتونست ثابتش کنه داشتن اعدامش میکردند ، باز مثال بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟
          پس بیایم هی نگیم نمیشه ، شاید واقعا" نشه ولی همکاری کنیم که چیزی جدید اختراع بشه نه صورت مسله رو پاک کنیم ، خواهشا"""""""""""
          با تشکر
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
            این مثال های شما کاملا بی ربط به مسائله ما

خیلی ساده هست چرا پیچیده میکنید و به علوم دیگر میروید من یک چیزی میخرم از 2 حالت خارج نیست یا درست خریده ام و سود میکنم و یا اشتباه خریده ام و ضرر میکنم

اینجا وقتی اشتباه خریدم باز هم 2 حالت دارد یا اشتباه خودم رو قبول میکنم و میبندم معامله رو و نمیذارم ضرر بیشتر بشه و یا اینقدر معامله باز میمونه تا برگرده و سود بده

که این برگشت معامله و سود دادن در حجم های بالا بلاخره کار دست ادم میده .

ساد ترین چیز رو میگم و نمیخوام دیدگاهی رو بگم که من دارم

من و شما همیشه بازار رو تحلیل میکنیم نه تعیین یعنی با احتمالات کار داریم نه قطعیت اگر قطعیتی در کار بود و روش بدون ضرر و شما بهش رسیده بودی مطمئن باش الان هاوایی بودی به جای بحث با من تازه کار
            همانگونه شما دوست نداريد ديدگاهتان را بگين منم روش به رايگان در اختيار کسي نميزارم.

من چون نميتونم زياد از اين بازار باز کنم مجبور از علوم ديگه استفاده کنم.
            و نشون بدم ميشه
            ميتونيد قبول کنيد ميتونيد قبول نکنيد.

من از علوم ديگر که در اين شرايط رخ داده بودند مثال هايي زدم.
            هر کس مسئول تصميم گيري خود است .( چه خوب چه بد)

با احترام
            محمد نبي زماني
            لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

همانگونه شما دوست نداريد ديدگاهتان را بگين منم روش به رايگان در اختيار کسي نميزارم.

و نشون بدم ميشه

با احترام
              محمد نبي زماني

مگر من از شما روشی خواستم که به رایگان یا به چیز دیگه به من بدهید

موضوع سر این هست که شما میگی من هاری گریل رو پیدا کردم و روشی دارم که هیچ زمانی ضرر نمیده

شما میخوای خودت رو گول بزنی که میشه روشی بدون ضرر ساخت ولی این روش بدون ضرر تا به کجا ادامه داره 100 معامله 200 معامله یا 500 معامله تا به کجا ادامه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که میفرمایی میشه ؟؟؟چرا نمیتونی اثبات کنی؟؟؟ پس این هنوز که هنوزه یک ایده ذهنی بیشتر نیست که باید روی اون کار بشه و هیچکس نمیتونه بغییر از خود شما پس به هیچ درد من نمیخوره

به علت اینکه حرف هم رو نمیفهمیم از ادامه بحث معذورم

نظر

در پايان حکايت

من تحليل ميکنم مثل شما
                صحيح و خطا دارم مثل شما (البته کمتر )
                صحيح مشکلي نداره.
                من در مورد خطا صحبت ميکنم.( خطا به روش ديگر آناليز ميکنم.) => خود من به شخص رو اين قسمت کار کردم
                از گفته بالا ميتوانيد متوجه شويد که ديدگاه من نسبت يک نوع ارز زماني هنوز در ان معامله نکردم با زماني معامله باز دارم کمي فرق ميکنه
                مثال ساده بدون توضيح
                يک زمان ممکنه بگم EurUsdبره بالا خريد بزنم زماني ديگه بره بالا و فروش بزنم. اين ديدگاه از نظر شما غير قابل قبول ولي براي من حل شده است.( دقيقا مشابه عملکرد کاتوليزگر مصرف (ضرر)ميکنم ولي برداشت (سود )ميکنم و هيچي مصرف نميکنم(ضرر نميدم)

دو نوع تحليل نياز است
                1. تکنيکال ( مشابه سازي حوادث گذشته)=> خطا در تشابه سازي
                2. روش نوين تحليل ( استفاده از مباني حال ) => درست کردن خطا روش قبل

تمام اين کارها با يک تغيير المان ، پارامتر ، ديدگاه رخ داده.(مثل برق ، مثل زماني کاتوليزگر کشف شدو غيره)

موضوع اخر :
                چارت نمودار ديدم، قبل از اينکه شما بگوييد خود من گفته بودم ، استاپ ميده توي معاملاتش يعني نتونسته کامل حلش کنه ( اين گفته خيلي وقت پيش کردم در قسمت آناليز عملکرد افراد ، تاريخ موجود است.) براي همينم روي بالانس ايشون اصلا اتکايي نميکنم.

اگر در اون قسمت مشاهده کنيد خواهيد ديد دوستاني که سود کردند آناليز کردم و گفتم اين اتفاق مي افتد نمونه هاش اون قسمت هست. ولي در مورد اين دوستمان کمي با تامل و صبر حرف زدم. تا ببينم عملکرد در چگونه است. ( واکنش در موقع استاپ اين روش تحليل)

همانگونه شما گفتيد : دوست نداريد عقايدتان را بگوييد ، من نيز همچنين.
                دوست ندارم روش به رايگان در اختيار دوستان قرار دهم. در نتيجه در اين قسمت زياد نمي توانم مثال بازار بزنم

با عرض پايان گفت گو از نظر من به دليل هيچ نتيجه نداري

موفق و مويد باشيد
                با احترام
                محمد نبي زماني

نظر

سلام

بچه ها آرومتر حرکت کنید.

سعی کنید با آرامش کامل پست خودتون درج کنید.بحث جالب و داغی هست.

من که لذت میبرم !

منتظر ادامه پست ها هستیم.

ارادت

نظر

در پايان حکايت

من تحليل ميکنم مثل شما
                    صحيح و خطا دارم مثل شما (البته کمتر )
                    صحيح مشکلي نداره.
                    من در مورد خطا صحبت ميکنم.( خطا به روش ديگر آناليز ميکنم.) => خود من به شخص رو اين قسمت کار کردم
                    از گفته بالا ميتوانيد متوجه شويد که ديدگاه من نسبت يک نوع ارز زماني هنوز در ان معامله نکردم با زماني معامله باز دارم کمي فرق ميکنه
                    مثال ساده بدون توضيح
                    يک زمان ممکنه بگم EurUsdبره بالا خريد بزنم زماني ديگه بره بالا و فروش بزنم. اين ديدگاه از نظر شما غير قابل قبول ولي براي من حل شده است.( دقيقا مشابه عملکرد کاتوليزگر مصرف (ضرر)ميکنم ولي برداشت (سود )ميکنم و هيچي مصرف نميکنم(ضرر نميدم)

دو نوع تحليل نياز است
                    1. تکنيکال ( مشابه سازي حوادث گذشته)=> خطا در تشابه سازي
                    2. روش نوين تحليل ( استفاده از مباني حال ) => درست کردن خطا روش قبل

تمام اين کارها با يک تغيير المان ، پارامتر ، ديدگاه رخ داده.(مثل برق ، مثل زماني کاتوليزگر کشف شدو غيره)

موضوع اخر :
                    چارت نمودار ديدم، قبل از اينکه شما بگوييد خود من گفته بودم ، استاپ ميده توي معاملاتش يعني نتونسته کامل حلش کنه ( اين گفته خيلي وقت پيش کردم در قسمت آناليز عملکرد افراد ، تاريخ موجود است.) براي همينم روي بالانس ايشون اصلا اتکايي نميکنم.

اگر در اون قسمت مشاهده کنيد خواهيد ديد دوستاني که سود کردند آناليز کردم و گفتم اين اتفاق مي افتد نمونه هاش اون قسمت هست. ولي در مورد اين دوستمان کمي با تامل و صبر حرف زدم. تا ببينم عملکرد در چگونه است. ( واکنش در موقع استاپ اين روش تحليل)

همانگونه شما گفتيد : دوست نداريد عقايدتان را بگوييد ، من نيز همچنين.
                    دوست ندارم روش به رايگان در اختيار دوستان قرار دهم. در نتيجه در اين قسمت زياد نمي توانم مثال بازار بزنم

با عرض پايان گفت گو از نظر من به دليل هيچ نتيجه نداري

موفق و مويد باشيد
                    با احترام
                    محمد نبي زماني

نمیدونم حرف های شما رو من گنگ تصور میکنم یا واقعا اینطور هست چون بیشتر اون رو متوجه نمیشم چی هست

انگار دوست دارین در لفافه حرف بزنید و مغز طرف رو درگیر کنید

قسمت بولد شده رو خودتون یکبار بخونید ببینید چی میگم

خواهشن جمله ها رو کامل و روان بنویسید
                    ویرایش توسط ramin7500 : https://www.traderha.com/member/5151-ramin7500 در ساعت 07-06-2012, 10:14 AM

نظر

و نشون بدم ميشه

با احترام
                      محمد نبي زماني
                      سلام
                      ببخشید یک راه حل خیلی راحت :
                      آقا نوید مگه نمیگن مشت نمونه خرواره بیا یک مشت کوچک از تریدت رو نشان بده تا ما خروار ازت بخریم بدون چونه زدن
                      تمام شد
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

اقا رامين قسمت آناليز عملکرد افراد بخونيد متوجه مي شويد.
                        پست هاي 34 ، بر خلاف ساير دوستان که اعتقاد به ريسک آنها داشتم اين کاربر را اعتقادي به ريسک نداشتم. ولي نقطه ضعف ديدم ،{استوپ در چارت نموداريش يا همان معاملاتش } پست اين قسمت پيشنهاد ميکنم همه بخونيد و تاريخ اتفاقات دقت کنيد .

قسمت قبلي نوشتم به شرح زير است.
                        تفهيم يک مفهوم ( از قسمت تصاعد استفاده کردم)
                        روش نوين تحليل ( کاري کاربر Bay انجام داده و به قول شما نشده من خيلي وقت پيش حلش کردم) { چارت نموداريش حذف شده بپرسيد کجا کذاشتن}

با احترام
                        محمد نبي زماني

نظر

من اصلا کاری به موضوع بحث ندارم که کی داره درست میگه کی غلط .

اما خداییش . نه خداییش کسایی که این تاپیک را میخونند چیزی از حرفهای این آقای نبی زمانی را متوجه میشوند . یا من خنگم .

من نمیفهمم ایشون به یه زبان دیگه فکر میکنه بعد فارسی میخواد بنویسه ؟. دستور زبانش ضعیفه ؟ قواعد نحوی بلد نیست . ؟

اما واقعا تو هر تاپیکی مینویسی من که متوجه نوشتار شما نمیشم . انشالا که اشکال از فهم منه .

موضوع بعدی . اصلا کلیت موضوع این تاپیک را جالب نمیدونم . چرا میخواید بدونید سود ماهیانه بقیه چقدر است . >

اگه به این نتیجه برسیم که همه دارند ماهیانه 500% در میارند یا اینکه همه دارند هر ماه کال میشند ، چه فرقی به حال ما داره . چرا آقای بهزادی این بحث را مطرح کرده نمیفهمم .

اگر منظورت اینه که بگی سود های نجومی غیر منطقی است و سود کم در بلند مدت رفتار حرفه ای است که ما هم حاجی شریک قولت هستیم . قبول هم داریم .

حالا به من چه که شما ماهی 2% دوست داری بگیری اون یکی دوستمون ماهی 10% .

من به دنبال افزایش عملکرد خودم هستم . نه مقایسه با بقیه .

نظر

سلام خیرخواه عزیز

1- من هم متوجه پست ها و نگارشات جناب زمانی نمی شوم و زیاد هم اصراری ندارم متوجه بشم، چون تصور می کنم ایشان در عالم خودشون هستند که حداقل برای بنده نامانوس هست.

2- من نمی دونم چرا این تاپیک ایجاد شد. پست اولی که من زدم در پاسخ به پستی در تاپیک مسابقه بوده که ظاهرا مدیریت تبدیلش کرده به تاپیک. به هر حال بنده اصلا قصدم ایجاد تاپیک نبوده و کار من نیست! کاش خانم پورنعیمی حداقل پست اول رو خودشون می زدنند و توضیح می دادند که این پست ها از تاپیک مسابقه به اینجا منتقل شده.

3- من دیدگاه خودم رو از اهداف بازار بیان کردم نه عملکرد و قرار هم نیست دیدگاه همه ما مشترک باشه. من هیچ زمان نگفتم فقط دو درصد دوست دارم بگیرم گفتم این می تونه حداقل هدفتون باشه شاید شد 20 درصد! چه بهتر.

اراتمند- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-06-2012, 05:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
                              من اصلا کاری به موضوع بحث ندارم که کی داره درست میگه کی غلط .

اما خداییش . نه خداییش کسایی که این تاپیک را میخونند چیزی از حرفهای این آقای نبی زمانی را متوجه میشوند . یا من خنگم .

من نمیفهمم ایشون به یه زبان دیگه فکر میکنه بعد فارسی میخواد بنویسه ؟. دستور زبانش ضعیفه ؟ قواعد نحوی بلد نیست . ؟

اما واقعا تو هر تاپیکی مینویسی من که متوجه نوشتار شما نمیشم . انشالا که اشکال از فهم منه .

موضوع بعدی . اصلا کلیت موضوع این تاپیک را جالب نمیدونم . چرا میخواید بدونید سود ماهیانه بقیه چقدر است . >

اگه به این نتیجه برسیم که همه دارند ماهیانه 500% در میارند یا اینکه همه دارند هر ماه کال میشند ، چه فرقی به حال ما داره . چرا آقای بهزادی این بحث را مطرح کرده نمیفهمم .

اگر منظورت اینه که بگی سود های نجومی غیر منطقی است و سود کم در بلند مدت رفتار حرفه ای است که ما هم حاجی شریک قولت هستیم . قبول هم داریم .

حالا به من چه که شما ماهی 2% دوست داری بگیری اون یکی دوستمون ماهی 10% .

من به دنبال افزایش عملکرد خودم هستم . نه مقایسه با بقیه .
                              اول از همه بگم که نوشته های ایشون یه نوع از تغییر در طریقه نوشتن با ماهیت یکسان میباشد این مورد رو اکثرا کسانی استفاده میکنند که دو حالت دارند

یا اطلاعات آنها بیش از حد زیاد شده و از لحاظ درجه ذهنی در سطح بسیار بسیار بالا هستند و همه را در سطح خود میدانند و فکر میکنند با گفتن حتی نا تمام جمله همه خواهند فهمید چه میگویند

قسمت دوم این هست که فرد دوست داشته باشه جلب توجه کنه و اینطوری بنویسه تا افراد رو جلب نوشته های خودش بکنه

در مورد ایجاد تاپیک هم این رو از قسمت مسابقه ایجاد کردند
                              برعکس گفته شما برای بیشتر افراد مهم هست که دیگران چقدر سود میکنند چون همه چیز نسبی هست به این خاطر میگم
                              یعنی شما میخوای بدونی چقدر میشه از بازار سود گرفت و قابل قبول اکثریت هست

جناب بهزادی شما درست میفرمایید اگر این نوشته رو در اول مینوشتین بهتر بود یعنی سود حداقل 2 درصدی در ماه نه اینکه سود در ماه 2 درصد
                              چون اینطور که من از بیشتر افراد جویا شده ام سود 10 الی 20 درصدی در ماه برای سرمایه بزرگ خوب هست و میشه این سود رو کرد

نظر

کم گو گزيده گوي چون در @ تا از اندک تو جهان شود پر

آناليز عملکرد افراد
                                پست 34 07-02-2012 08:25
                                ....دوستان در روي چاتر نموداري اين دوستمون (Bay ) نگاه ميکردم چند مورد نقطه ضعف ديدم ولي دليلي که بتوان اينجا گفت نبود...
                                اتفاق يک بار رخ داده براي اين کاربر در معاملات 78-84 بوده است.

پست 35 7-04-2012 01:09

نکته قابل توجه آن اينست که اين تصاعدد را براي سود تعريف کرده ايم ( ميزان ضرر در يان تصاعد دخيل نيست.)

سود ماهيانه شما

پست 7 دیروز 02:49
                                من ميگم ميشه بدون ضرر معامله کرد

پست 11 دیروز 03:50
                                نميگم کال ميشه يا نميشه (اگر کال بشه ميشه مثل بقيه دوستان)
                                اگر Bay کمي زيرک باشد. در حساب ريل ضرر مقطعي به خود وارد ميکند (نه ضرر ناشي از عدم درست تشخيص روند، بلکه ضرري که خودش با علت ميبنده ، اين علت دليل کال مارجين شدن نيست . بلکه دلايل نهفته ديگر است) و سرمايه بيرون ميکشه و ادامه کار ميده.
                                پست 14امروز 06:59
                                150 پيپ که هيچ ، هزارو صد و پنجاه پيپ اونا از پا در نمياره.

2 عامل ميتونه شکستش بده
                                1. حق بروکر
                                2. بهره شب

ديدگاه رياضي
                                در رياضي دو نوع ديدگاه داريم
                                1. ديدگاهي که ميگه مسير براي من مهم مثال رفتن شما از اصفهان به تهران
                                2. ديدگاه جا براش مهم : زماني ميخواهي برسي به فلان جا (کدوم مسير اصلا برات مهم نيست ، فقط برسي به آن نقطه

پست 15امروز 07:11
                                در مورد بالانس : من گفتم در نمودارش استوپ چارتي ميده يعني داره رو مرز حرکت ميکنه ، براي خارج شدن از مرز و از بردن ريسک بايد اقدام کنه.
                                ( اين گفته را اولين بار در آناليز عملکرد افراد گفتم ، و گفته بودم نميدوم در پوش روي اين نقطه ضعف يا حل کرده) اگر حل کرده باشه اصلا نمي بازه( نه 100 پيپ نه 150 ) و اگر در پوش گزاشته باشه تا حد کال شدن ميره.( اين قسمت من اطلاعاتي ندارم و بحثي ندارم)

اولين دوره مسابقه
                                پست 400 صفحه 40 دیروز 06:48
                                دو بحث يک آنکه سود و ديگر آنکه معامله بدون ضرر
                                در تمامي حسابهاي دمو قانون سوم نيست ولي در تمامي حساب هاي دمو ضرر است . => قانون سوم جواب مسيله شما نيست.

Bay فقط يک نقطه ضعف داره براي همين در چارت نموداريش استاپ ميده . اگر تونسته باشه اين مشکل به صورت دستي يا اکسپرت حل کنه همين روند ادامه داره و اگر حل نکنه ، حتي ممکنه تا حد کال مارجين پيش بره ( تا الان نشون داده حل کرده ولي چون من گردش حساب ندارم نميدونم چطور حل کرده ، در نتيجه نميدونم حل کرده يا سر پوش گذاشته.) براي همين اين قسمت دودلم.

و اين خودشا آخر هاي مسابقه نشون ميده (هفته 4اين ماه)و هفته چهارم ماه دوم و هفته چهارم ماه سوم

پست 383 صفحه 39 07-04-2012 12:24
                                نميدونم دقيقا Bay چه کلکي زده ، ولي نقطه ضعف نشان ميدهد . چندين مورد روي چارت نموداري اين نقطه ضعف نشان داده است ، ولي توانسته بر طرف کنه ( هر چند طبق پيش بيني شده بود اين کاربر از مرز 14هزار رد شد.) ولي چارت نموداري نقاط استوپ دارد. چطور اين نقاط را پوشش داده يا آنکه يک جا صدمه بهش ميزنه نميدونم.

پست 386 صفحه 39 07-04-2012 02:26 PM
                                اين کار زياد سختي نيست (اين قسمت توجيح پذير )
                                من قسمت ديگر دارم آناليز ميکنم. تمام بحثم رو اون قسمت (نقاط استوپ نمودار) اونا تونسته حل کنه يا در پوش گذاشته روش

در صورت قوانين خوب بدوني و استفاده کني اگر يک قانون نداني شما محکوم به شکست سنگين هستين ( من دنبال آن هستم بدونم از چه قانوني استفاده ميکنه . آيا همان قوانين مستدد و محکمي من استفاده ميکنم؟)

آقا سامان اينم جواب شما بدم و ديگر بحث در اين مورد تموم ميکنم

توضيح يک خطي در عکس بالا اگر فرض کنيم بازار بره بالا من sell زدم خلاف بازار و اگر فرض بازار بريزه من Buy زدم باز خلاف بازار اين يکي از قوانين بزار که کاربر Bay انجام ميداده و من انتظار داشتم اگر ميبازه به بهره شب ببازه نه به پيپ.
                                در معامله بالا من به پيپ نميبازم ، همان گونه که در پست 14 سود ماهيانه گفتم و و در پستهاي ديگر

فايل پيوست جايي که ميشه ضرر مقطعي وارد کرد( ضرر دستي نه ضرر ناشي از ريسک و استرس و حرکت بازار) البته ميشه هم اين کار نکرد و از قانونهاي روش نوين تحليل بازار باز را تحليل کرد و اين معاملات را به سود تبديل کرد.(اين قسمت را بسته اند و چارت هاي نموداريش منتقل کردن ، کجا نميدونم)
                                براي نمايش خودم يکبار به صورت حرفه اي اقدام کردم و براي شما پيوست کردم.

نظامي : کم گو گزيده گوي چون در @ تا از اندک تو جهان شود پر
                                ببخشيد اگه زياد حرف زدم.

سعي ديگر کم بگم که جلب توجه نشه ، نه چيز ديگه
                                به قول يکي از دوستان اين فروم
                                دوست آن است منا بگريانه دشمن آن است منا بخندانه

با احترام
                                محمد نبي زماني

نظر

پردازش ...
                                X