اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

محیط شبیه ساز

نوشته اصلی توسط PCM4X نمایش پست ها
    جناب اسعدی در سایت مذکورقبل از این ثبت نام کرده بودم. اکسپرت را دانلود کردم و طبق راهنمایی های پی دی اف پیش رفتم. با همان اکانت سابق ، یوزر جدیدی در سایت ساختم. زمانی که اکسپرت ران شد طبق مراحل گفته شده در پی دی اف ، باید بعد از ساخته شدن چارت مجازی به مرحله یوزر و پسورد میرسیدم که این مرحله برای من ایجاد نشد. عکسهایی که آپلود کردید خیلی کوچک هست و جزییات دیده نمیشود. نوشتید fxcm .بدین معنی است که حتما باید با بروکر خاصی اکانت دمو داشت؟ ممنون
    ببینید فرقی نمیکنه در چه بروکری باشه بلکه بایستی به اینترنت وصل باشید و متا تریدرتون هم کانکت باشه به سرورش و اینکه اگه حتی از دیتا یک دقیقه هم استفاده میفرمائید بایستی اون دیتا درست و دقیق باشه و یک ماه باشه دو ماه نباشه کار نمیکنه و تنظیمات دیگر که در ویدیو دوم برای دوستان قرار خواهم داد.

بعد از وارد کردن یوزر پسورد

موفق باشید

نظر

قرار شد ویدیو نگاه نکنیم دیگه درسته
      والا من از این توضیحاتی که شما دادید هی چی سر درنیاوردم
      اگر از اکسپرتی استفاده میکنید باید لینک اکسپرت رو بزارید والا من هر چی دیدم لینکی از اکسپرت ندیدم

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        قرار شد ویدیو نگاه نکنیم دیگه درسته
        والا من از این توضیحاتی که شما دادید هی چی سر درنیاوردم
        اگر از اکسپرتی استفاده میکنید باید لینک اکسپرت رو بزارید والا من هر چی دیدم لینکی از اکسپرت ندیدم
        سلام
        عذر میخوام مقصر من هستم که یه مقدار گنگ اموزش رو دارم جلو میبرم در کل 3 ویدیو قرار میگیره در سایت که در هر مرحله قسمتی از کار رو تشریح میکنه و گل سرسبد کار هم ویدیو سوم و مربوط به شبیه ساز مون هستش.

اگه یه مقدار تحمل بفرمائید در هفته اینده کل کار تموم شده است.
        موفق باشید

نظر

دوستان ویدیو دوم رو اینجا میزارم خمتتون به همراه اسکریپت مخصوص.

ویدیو سوم رو هم همین الان تموم کردم و در حال رندر شدن هست بعد از اتمام آپلود میکنم و میزارم خدمتتون.
          خواهشا برای جلو گیری از سو استفاده احتمالی به دوستانتون هم که در این بازار مشغول هستن این نوع بک تست گیری رو بگین زیرا که میشه به این شکل استیتمنت سازی کرد و اقدام به تقلب نمود.

در کل امیدوارم مفید واقع بشه برای تمامی دوستان عزیز.

ویدیو دوم :

STEP2.zip

از دوستانی که سرعت بالا دارن میخوام محبت کنن و در یک اپلود سنتر دیگه بزارن این ویدیو رو چون مدیا فایر که این فایل رو اون هست ف ی ل ت ر هستش.

این هم اسکریپت مخصوص تبدیل دیتا :

Free Cloud Storage - MediaFire

نظر

سلام

نکته مهم این هست که این آموزش برای کار کردن در بورس کشورمون هم قابل استفاده هستش.

دوستان ویدیو سوم خدمت شما:

http://www.mediafire.com/download.php?nncnr3nq128dq1f

امیدوارم ترید های پرسود داشته باشید و این اموزش مفید واقع بشه و دوستان با چک استراتژی هاشون به استراتژی سود دهی دست پیدا کنن و ما هم در این زمره قرار بگیریم به لطف و مرحمت خدا.

متاتریدر IBFX وان کلیک :

MT4-US.zip

اسکریپت مخصوص قبل از بک تست :

script before backtest.zip

راستی یک ویدیو ئیگه هم هست که به عنوان تیپس قرار میدم خدمتتون راستی بعد از بک تست و اتمام کار یا در حال بک تست میتونید امار کارتون رو در سایت mt4i ببینید .

از دوستان میخوام بجای فوروارد تست در محیط ریل با پول حقیقی بر استراتژی های که همراه با سر و صدا در تایپکها مطرح میشن اول بیان و بک تست بگیرن تا سرشون کلاه نره معمولا در تایپکها کم هستن افرادی که فوت اخر استراتژی رو بگن و البته کم پیدا میشه که کسی قضای اماده برای دیگران بزاره.

نظر

سلام بر دوستان

افرادی که در ران کردن متاتریدر و بک تست با ورژن 438 مشکل دارن میتونن از نسخه ضمیمه شده در پست زیر استفاده کنن.
              فایل های پیوست شده

نظر

سلام بر دوستان عزیز
                در این فیلم طرز استفاده از اندیکاتور مولتی تایم فریم بک تست رو براتون قرار دادم.
                در حال بک تست از تایم 5 دقیقه شما میتونید حرکت اون لحظه بک تست رو در 15 دقیقه یا 1 ساعت یا روزانه و ..... رو داشته باشید.

multi time backtest.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download

اندیکاتور :

Period_Converter_Opt.mq4 - 4shared.com - online file sharing and storage - download
                ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-29-2012, 06:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                  سلام

نکته مهم این هست که این آموزش برای کار کردن در بورس کشورمون هم قابل استفاده هستش.

.
                  دوست عزیز در ابتدا ضمن تشکر از آموزش بک تست , من اطلاعات سهام بورس ایران را که از طریق متاتریدر شرکت رسا دریافت کرده بودم با استفاده از این روش نتوانستم تست بگیرم. مشکلی که اتفاق میفته بعد از اولین دستور buy بصورت دستی روی ایکون مربوطه خرید انجام میشه وبلافاصله تست متوقف میشه و از تستر خارج میشه. این اتفاق فقط برای اطلاعات بورس میفته.
                  من این تست را برای جفت ارز یورودلار که از همین متاتریدر رسا دریافت شده بود کار میکنه و تستر کارش را به درستی انجام میده .
                  با توجه به نقل قول شما که این سیستم روی بورس ایران جواب میده می خواستم راهنمایی بفرمایید چطور این مشکل را حل کنم و علت مشکل کجاست.
                  باتشکر از شما

نظر

سلام
                    متاسفانه هیچکدام از ویدیوها دانلود نمیشه.خاهشن روی سرور سایت آپلود کنید تا بتونیم استفاده کنیم.
                    با تشکر
                    ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

سلام وقت بخیر

دسترسی به ویدیدو ها فراهم شد راستش به دلیل اینکه در یکی از ویدیو ها راجب به سشنها صحبت کردم که متاسفانه اشتباه گفته بودم دسترسی رو برای عموم برداشته بودم اما در آینده و در اولین فرصت اون اشتباهم رو تصحیح خواهم کرد و راجب به سشنها و تغییرات ساعتهای فصلی در سشنهای اصلی آموزشی رو خواهم گذاشت اما درکل الان میتونید دانلود کنید فیلمها رو و دیگر اینکه از دو روز قبل دیگه متاتریدر با ورژن 445 پشتیبانی نمیشه و با مشکل مواجه میشیم در استفاده از اندیکاتور بریچ پچ که الزامی هستش استفاده از اون برای بک تست 99 درصد مگه اینکه شما نخواهید با دیتای دوکاسکپی در تیک به تیک کار کنید که اون موقع مشکلی وجود نخواهد داشت و میتونید از دیتای که خودتون صلاح میدونید با اکسپرت mt4i استفاده کنید که اموزشهاش در فیلمها اومده پس بهتره فقط ویدیو ای که راجب به اموزش کار کردن با اکسپرت مجازی ساز تریدینگ سیمیلاتور استفاده کنید که در توضیحات اومده کدوم ویدیو هست که اگه اشتباه نکنم باید ویدیو آخر باشه.

با آرزوی موفقیت راستی اگه تمایل داشته باشید میتونید با استفاده از کلید f12 هم کار کنید در متاتریدر مگه اینکه قصد ساختن استیتمنت تقلبی برای آنالیز آمار خودتون رو داشته باشید.
                      ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 06-02-2013, 04:32 PM

نظر

درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همچنین دوست خوبمون BADBOY عزیز
                        چند روزه که قصد استفاده از این شیوه بک تست رو دارم اما با اون مشکل دارم.
                        چند سؤال دارم که اگه ممکنه هر کدوم از دوسان که از این روش استفاده کردن کمک کنند.
                        1- زمانی که میخوام از دیتایی که آقایBADBOY توی فایلشون قرار دادن استفاده کنم برای کانورت مشکلی ندارم اما بعد از استارت در تستر با پیغام waiting for update مواجه میشم که این صبر هیچوقت به پایان نمیرسه.
                        2- از چند سایت مختلف دیتا گرفتم که زمان کانورت کردن باز هم با پیغام bad csv format مواجه میشم

برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                        باهوش باشی
                        تقلب کنی

نظر

سلام با تشکر از مطالب مفیدتون .
                          دیتایگلد رو چطور میتونم گیر بیارم
                          ممنون از زحمات شما دوستان عزیز
                          هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

سلام وقتتون بخیر

با استفاده از همون پلتفرم جی فورکس میتونید به این دیتا دست پیدا کنید البته توجه داشته باشید که به دلیل بالا رفتن ورژن متاتریدر دیگر بک تست تیک به تیک امکان برقراری ندارد و همون حالت عادی بک تست متاتریدر برقرار است مگر اینکه از این نرم افزار استفاده کنید که در لینک زیر قرار دادم که میتونید دیتای دوکاسکپی بانک رو هم با این نرم افزار دانلود کنید و تست رو انجام بدید.

Tickstory - The Historical and Real-time Market Database for Traders

موفق باشید.

نظر

سلام
                              من دیتای با فرمت fxt رو ایجاد کردم
                              حالا باید چجوری تو متاتریدر4 واسه بک تست 99% ازش استفاده کنم ؟

نظر

دوستان راهنمائی بفرمائید .
                                پلت فرم pcmtrader من از دیشب قفل کرده ، یعنی موس اثر نمیکنه .
                                و حال آنکه کامپیوتر همه کارهای دیگه رو درست انجام میده و متا تریدر بروکرهای
                                دیگه خوب کار میکنه . به مسئولین مربوطه هم ایمیل زدم و هنوز جواب نگرفتم .

حالا شما بفرمائید مشکل چیه ؟

نظر

پردازش ...
                                X