اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    این گونه تصاویر را کجا بگذارم بهتر است ؟

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

این گونه تصاویر را کجا بگذارم بهتر است ؟
      همه بسته شدند (کادر سرخ)

نظر

• چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام

چندسال پیش توی یکی از فروم ها یه تایپکی دوستان زدن که قرار شد با همفکری هم اکسپرت بنویسیم و باهاش بریم جزایر قناری رو دور بزنیم و برگردیم.
          خلاصه با کلی بحث و جدل و حاشیه (کار گروهی ما ایرانیارو میدونین که چقدر عالیه) حاصل کار شد اکسپرت.
          بعد تست نتیجه اکسپرت یه شیب ملایم نزولی بود تا که حساب کال بشه. بعد اومدیم که اشکالاتشو حل کنیم یکی از دوستان یه پیشنهاد جالبی داد .
          قرار شد بدون دست زدن به شروط فقط جای سل و بای رو عوض کنیم.
          بعدش دیگه من برگه خدمت مقدس سربازیم رسید و بجای جزایر قناری رفتیم روی برجک پادگان
          بعد برگشتن هم دیگه نفهمیدم نتیجه چی شد دوستان تک خوری کردن و رفتن جزایر یا نه.

خلاصه از اون زمان به بعد پروفیتو که می بینم گاهی وقتا حوس می کنم جای سل و بای رو عوض کنم شاید قسمت شد اقا خواست و ما هم عازم شدیم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
            سلام

چندسال پیش توی یکی از فروم ها یه تایپکی دوستان زدن که قرار شد با همفکری هم اکسپرت بنویسیم و باهاش بریم جزایر قناری رو دور بزنیم و برگردیم.
            خلاصه با کلی بحث و جدل و حاشیه (کار گروهی ما ایرانیارو میدونین که چقدر عالیه) حاصل کار شد اکسپرت.
            بعد تست نتیجه اکسپرت یه شیب ملایم نزولی بود تا که حساب کال بشه. بعد اومدیم که اشکالاتشو حل کنیم یکی از دوستان یه پیشنهاد جالبی داد .
            بعدش دیگه من برگه خدمت مقدس سربازیم رسید و بجای جزایر قناری رفتیم روی برجک پادگان

خلاصه از اون زمان به بعد پروفیتو که می بینم گاهی وقتا حوس می کنم جای سل و بای رو عوض کنم شاید قسمت شد اقا خواست و ما هم عازم شدیم
            سلام علی جان
            تشکر از این خاطره جالب و قابل تامل
            در مورد پست من که نبود

حالا که پست من را نقل قول کردی بگم:
            در تصویری که گذاشتم سه تا پوزیشن هست (حساب دمو )
            دوتای اولی قدیمی است و طبق روش جدیدم نیست ولی نکهشان داشتهام. (حساب دمو )
            هفته پیش هفت پوزیشن روی این حساب گرفتم که در پست #4655 قرار دادم.
            امروز آنها را بستم و یک پوزیشن جدید باز کردم تا نتیجه را آخر هفته دیگر ببینم.
            بین هفته کار خاصی با آنها ندارم.
            اگر نتیجه داد با هم شریک میشویم ، میریم قناری
            سلامت و موفق باشید
            پ.ن.
            پست هایتان را دنبال و استفاده میکنم.
            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 05-25-2019, 01:32 AM

نظر

سلام علی جان
              تشکر از این خاطره جالب و قابل تامل
              در مورد پست من که نبود

حالا که پست من را نقل قول کردی بگم:
              در تصویری که گذاشتم سه تا پوزیشن هست (حساب دمو )
              دوتای اولی قدیمی است و طبق روش جدیدم نیست ولی نکهشان داشتهام. (حساب دمو )
              هفته پیش هفت پوزیشن روی این حساب گرفتم که در پست #4655 قرار دادم.
              امروز آنها را بستم و یک پوزیشن جدید باز کردم تا نتیجه را آخر هفته دیگر ببینم.
              بین هفته کار خاصی با آنها ندارم.
              اگر نتیجه داد با هم شریک میشویم ، میریم قناری
              سلامت و موفق باشید
              پ.ن.
              پست هایتان را دنبال و استفاده میکنم.
              جسارت نباشه داداش فقط چون پروفیت پست اخرتو دیدم خاطره برام زنده شد گفتم باهاتون شریک بشم که حال و هوا عوض بشه.
              منم دوتا از این پوزیشن های بدون استاپ داشتم که دیروز پوند تو کف یه فرصت خوب داد یجورایی از شرشون راحت شدم.
              من کلا سالی یه پست هم نمی گذاشتم و ماهی یکبار هوس می کردم بیام سایت سر بزنم الانم که یکمی فعال شدم به لطف انرژی و فعالیت شما هست ولی متاسفانه حالا که من فعال شدم سایت بدجوری خلوت شده یجورایی خودمم و خودت.

نظر

• مثل اینکه کلا در این سایت نمیشه تاپیک (thread) زد ؟

یه تاپیک مسابقه تریدری زدم پیغام زد باید صبر کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                  سلام

چرا که نه. وقتی روشی جواب نداده باید هم همین کارو کرد. جای بای و سل و عوض کرد.
                  چرا بیش از 95 درصد در بازار بازنده هستند. مسایل روانشناسی رو بزاریم کنار، دلیلش اینه که با چیزایی که خوندن، روشهایی که یاد گرفتن که بیسیکش مثل همه دارن ترید میکنند.
                  بعضی وقتا باید چشم ها را شست جور دیگر دید.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
                    چرا که نه. وقتی روشی جواب نداده باید هم همین کارو کرد. جای بای و سل و عوض کرد.
                    چرا بیش از 95 درصد در بازار بازنده هستند. مسایل روانشناسی رو بزاریم کنار، دلیلش اینه که با چیزایی که خوندن، روشهایی که یاد گرفتن که بیسیکش مثل همه دارن ترید میکنند.
                    بعضی وقتا باید چشم ها را شست جور دیگر دید.

موفق باشید.
                    فکر نمی کنم راه خوبی باشه.
                    بدلایلی که یکیش اسپرد بروکر هست .
                    شما فکر کنین همین متاتریدر پیش فرض خودش دوتا اکسپرت داره که اگه تست بگیرین بازده منفی داره حالا شما اگه جای سل و بای را تغییر بدین که کار سختی هم نیست باز هم بازه منفی خواهد داشت.

چرا که نه. وقتی روشی جواب نداده باید هم همین کارو کرد. جای بای و سل و عوض کرد. ==> بنطرم ماجرا به این سادگی هم که فرمودین نیست.

یا حق.

نظر

با تاخیر یک هفته ای
                      ولی به خوبی
                      بسته شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4452024, member: 49249
                        خوب دوستان عزیز در این موج 3 بازار (رالی دوم) فرق بین شاخص کل و شاخص کل "هموزن" را ببینید و این که چرا قدرت موج صعودی فعلی در نمادهای کوچک به ویژه گروه قند و شکر و مواد دارویی تا این حد بیشتر از سایر نقاط بازار است.
                        نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4452024, member: 49249
                        همانطور که بارها و اخیرا در پستهای بهمن و اسفند 97 تاکید کردم دراین رالی که روی فیبوهای زمانی مورد انتظار و بعد از باکس قیمت/زمان مشابه رالی قبلی آغاز شد، نقدینگی به شکل سنگین و بسیار هوشمندانه تر، در حال خرید سهام کوچک و با پتانسیل بنیادی بازار است که از رکود تورمی و مشکل فروش در امان است.
                        برای همین خریدهای انتخابی تر و توجه به سهام کوچک به روشنی میبینید که شاخص کل هموزن (نسبت به شاخص کل) هم شیب صعودی بیشتری دارد، با درصد رشد بیشتر، زودتر پیک قبلی خود را رد کرده است و همچنین شانس واگرایی منفی کمتری دارد.
                        در دو چارت بروز شده زیر به ترتیب هر دو شاخص را ببینید:

شاخص کل هفتگی 98/01/24: شاخص کل نسبت به شاخص کل هموزن با کمی تاخیر فاز رشد خود را آغاز کرده و هنوز از پیک قبلی 197000 واحد، عبور نکرده است. این نکته مهم در رالی دوم و بزرگ بازار، توجه جریان نقدینگی به نمادهای کوچک و با پتانسیل بنیادی را نشان میدهد که علاوه بر جبران تورمی، شانس رشد سودزایی بنیادین را دارا هستند. همچنین با رشد متناسب تر اندیکاتورهای مختلف، شانس واگرایی منفی در شاخص هموزن پایین تر به نظر میرسد:

نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4485536, member: 49249
                        دوستان عزیز دو سه روز منفی اخیر بازار میتواند برای مقاومت %67 (دو سوم) از گام کلاسیک گن روی حدود 45000 واحد برای شاخص کل هموزن و پروجکشن قیمتی رالی سال گذشته و البته در مقیاس مناسب برای دید بلند مدت، یعنی لگاریتمی فرض شود: دقیقا همانطور که طبق انتظار روی %50 همین گام (حدود 39000 واحد) هم یک هفته استراحت داشتیم.
                        نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4485536, member: 49249
                        * معمولا وقتی قیمت از نیمی از یک مسیر "حداقلی" عبور میکند، آن گام نهایتا کامل می.شود. برای همین مرز %100 یا حدود 55000 واحد برای شاخص کل هموزن کاملا در دسترس است. شاخص کل هموزن هم همه می.دانیم به دوش گروه.های کوچک بازار مثل غذایی، مواد دارویی و قند و شکر است:
                        شاهدیم که اخیرا و به تدریج که فعالان و سرمایه گذاران بعد از هیجان ابتدایی سهام به اصطلاح دلاری، در حال تصحیح مسیر و واقع بینی بیشتری هستند. چون به طور ساده همه میدانند یا در نهایت متوجه می.شوند که نداشتن مشکل فروش با وجود تورم چند صد درصدی در بازار داخل (رونق نسبی در رکود تومی سنگین) و مصونیت روا نی از تحریم یا حداقل "تهدید به تحریم" ، اولین و شاید از این پس مهمترین عامل بنیادین برای انتخاب مسیر سرمایه های عمده باشد.

آپدیت شاخص کل هموزن هفتگی و لگاریتمی 98/03/17:

رالی در جریان بازار با تمرکز بر نمادهای کوچک و بنیادین به تارگت اولیه یا اولین مقاومت مهم در حدود 55000 واحد نزدیک میشود. با توجه به:

1- عبور از مقاومت زمانی مهم (پروجکشن زمانی %100 در نزدیکی اکسنشن %62)
                        2- شکست مقاوتهای حجمی در بعد تکنیکال محاسباتی،
                        3- رشد متناسب کلیه اندیکاتورها (نداشتن اخطار واگرایی منفی)،

احتمال عبور بیشتر از احتمال تغییر روند به نزولی به نظر میرسد. اما سهامداران کوتاه تا میان مدت نیاز به پایش معاملات دو سه هفته آینده را دارند. برای شاخص کل هموزن در صورت شکست این سطح (تارگت یا مقاومت) ، سطح 88000 با صرف زمان متناسب در دسترس است:

نظر

• نوشته اصلی توسط signals
                          نرم افزاری با سود دهی بالا از سایت مشهور forex-signals.com
                          http://s000.tinyupload.com/?file_id=...03229792637212
                          نوشته اصلی توسط signals
                          [ATTACH]6001[/ATTACH]

نرم افزاری با سود دهی بالا از سایت مشهور forex-signals.com
                          http://s000.tinyupload.com/?file_id=...03229792637212

نظر

• مسابقهء تریدری یک ماههء اوکتا اف ایکس octafx این هفته دوشنبه شروع میشه

گفتم علاقمندان خواستن شرکت کنن https://www.octafx.com/contests/octa...2-3219dc4eb096

نظر

• نوشته اصلی توسط Jason Chestor نمایش پست ها
                              مسابقهء تریدری یک ماههء اوکتا اف ایکس octafx این هفته دوشنبه شروع میشه

گفتم علاقمندان خواستن شرکت کنن https://www.octafx.com/contests/octa...2-3219dc4eb096
                              سلام
                              آیا شما ساکن ایران نیستید ؟

نظر

• نه عزیز فقط قصد کسب آمادگی بود

با آی دی کشور دیگری باید ثبت نام کنید مشکل خاصی نیست

مزیتی که داره بصورت لحظه ای نتایج رو اعلام میکنه

نظر

پردازش ...
                                X