اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها

فکر کنم نیمای عزیز بتونه کمک کنه! با یک متا تریدر دیگه هم آزمایش کنید. نصب بودن متا تریدر در درایو d مشکلی نیست. بازهم همه چی رو دابل چک کنید ،مارکت واچ و dde server و باز بودن یک متا تریدر.

اگر درست نشد یکی از عزیزان باید کمک کنند.
    مرسی آقا پیام عزیز.
    هرکدوم از دوستان میدونن راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    http://tadavomteam.com/

Market
    Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
      آقا پیام ضمن تشکر کارها رو انجام دادم موقع آپدیت کردن پیغام can not run mt4.exe را می دهد. فقط یه متا ران هست البته در درایو دی نصبه(متا رو میگم) توی همه سل های فایل اکسل هم ref# نوشته شده است.
      سلام دوست عزیز

برید قسمتی که متارو نصب کردید و اسم terminal.exe رو تبدیل به mt4.exe کنید درست میشه .
      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز

برید قسمتی که متارو نصب کردید و اسم terminal.exe رو تبدیل به mt4.exe کنید درست میشه .
        سلام. اون اپلیکیشنی که توی محل نصب متاتریدر به اسم ترمینال بود رو عوض کردم اما درست نشد. ممکنه از ورژن اکسل باشه؟ ورژن 2010 است. ممنون از راهنماییتون
        شاد زی

Market

نظر

سلام. اون اپلیکیشنی که توی محل نصب متاتریدر به اسم ترمینال بود رو عوض کردم اما درست نشد. ممکنه از ورژن اکسل باشه؟ ورژن 2010 است. ممنون از راهنماییتون
          شاد زی
          دوست من این برنامه با آفیس 2003 و 2007 کار میکنه ولی باید آفیس رو تنظیم کنید ... برای 2010 فکر نمیکنم بشه استفاده کرد .

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

اقا دستتون درد نکنه براساس آموزشی که گفتین آپدیت اتوماتیک رو توی 2010 فعال کردم. درست شد. بازم ممنون از شما و آقا پیام. شاد زی

Market

نظر

اقا دستتون درد نکنه براساس آموزشی که گفتین آپدیت اتوماتیک رو توی 2010 فعال کردم. درست شد. بازم ممنون از شما و آقا پیام. شاد زی
              خواهش میکنم دوست من

نظر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

با درود به دوستان
                من طی مدتی که ترید میکردم چندتا اکسپرت و اسکریپت متناسب با کاربردهایم نوشتم و استفاده کردم. حالا میخوام اینجا چندتاشونو باشتراک بذارم با هدف کاربرد و آموزش . فایلها را بصورت mql4 قرار میدم تا بشه بررسیشون کرد و یا درموردشون بحث کرد تا هم برای دوستان و هم برای من موجب ارتقاء برنامه نویسی بشه .
                در ضمن هم برنامه ها که تعدادشون هم زیاد نیست بصورت دستیار هستند و جهت سرعت عمل و بعضی برای پایش وضعیت هستند مثلا بیک اون تحت شرایطی.

نظر

اکسپرت ارسال سفارش در صورت بازگشت قیمت

خیلی اوقات ما با عقیده به اینکه در قیمت خاصی جهت تغییر میکنه یک سفارش لیمیت میذاریم تا درنزدیکی اون قیمت سفارشمون فعال بشه . اما پیش میاد که قیمت با قدرت از اون ناحیه عبور کنه و استاپمون بخوره.
                  برای اینکه بعضی استاپها را متحمل نشویم این اکسپرت میتونه منتظر بشه تا به قیمت مشخص شده برسه ( قیمتی که قرار است از آنجا انعکاس داشته باشیم ) سپس بفاصله خواسته شده در برگشت قیمت مورد نظر یک سفارش استاپ قرار بده .
                  فایل های پیوست شده

نظر

اسكريپت تغيير tpهمه اوردرهاي باي يا سل به قيمت مشخص

بعضي وقتها تعداد پوزشنهاي باز زياد است و حالا ميخواهيم مثلا همه پوزيشنهاي خريد در قيمت خاصي بسته شوند . براي راحتي كار اسكريپتي نوشتم كه با اجرا و وارد كردن قيمت موردنظر بسرعت TP پوزيشنهاي باي را موديفاي ميكند .
                    با اجراي اين اسكريپت نوع پوزيشن و قيمت پرسيده ميشود و با وارد كردن آنها اسكريپت اجرا و تا زماني كه همه پوزيشنهاي مورد نظر به TP موردنظر تغيير نيافتند به كار خود ادامه داده و سپس از سيستم unload ميشود.
                    فایل های پیوست شده
                    ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 12-08-2012, 07:07 PM

نظر

اسكريپت تغيير sl همه اوردرهاي باي يا سل به قيمت مشخص

اين اسكريپت مانند اسكريپت قبلي است با اين تفاوت كه حد ضررها را تغيير ميدهد .

ميشد اين دو اسكريپت را در يك اسكريپت نوشت اما ساده بودن منو كار را راحتتر ميكند و اشتباها را كمتر . همچنين سرعت عمل كاربر هم براي تعيين حد مورد نظر بيشتر ميشه.

ModifySLsTo.JPG
                      فایل های پیوست شده

نظر

سلام دوستان خسته نباشید
                        یک اکسپرت میخواستم که وقتی دو موینگ همدیگر رو قطع کردن پوزیشن ما کلوز بشه...وبرای همه نوع موینگ -همه نوع تایم فریم-کاربرد داشته باشه و مقدار شماره موینگها هم بتوان براش تعیین کرد.
                        مرسی.

نظر

يك اكسپرت بريك اون و تريل psar

اين اكسپرت در واقع يك اكسپرت بنام BreakEvenExpert_v1 بود كه من براي بريك اون ازش استفاده ميكردم . اما بعدا اونو تغيير دادم طوري كه بعد از رسيدن سود به مقدار موردنظر از آن پس استاپ لاس به PSAR پرايس بار قبلي منتقل شود و در ادامه نيز PSAR را تريل كند.
                          اگر از PSAR با تنظيمات ديگر استفاده ميكنيد ميتونيد اين پارامترها را در اكسپرت در لحظه اجرا وارد كنيد.

اكسپرت اصلي BreakEvenExpert_v1 هم ضميمه كردم.
                          فایل های پیوست شده

نظر

سلام و تشكر از شما
                            جانا سخن از دل ما گفتي دم شما گرم
                            ميشه به ايناسكريپت گزينه نوع جفت ارز رو اضافه كرد مثلا ما روي eur usd و usdjpy اردر داريم خوب نوع جفت ارز رو از ما بگيره و فقط روي اون جفت ارز اين تعقيرات رو اعمال كنه
                            مرسي
                            ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 12-09-2012, 01:50 AM

نظر

با سلام

ایا میشه کاری کرد بعد از باز کردن پوزیشن بشه قسمت comment را ویرایش کرد؟

چون تا قبل از باز شدن پوزیشن میشه comment در اوردر گذاشت ولی بعد از باز شدن comment غیر فعال میشه و نمیشه تغییری توش داد

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ice_metal2007 نمایش پست ها
                                سلام و تشكر از شما
                                جانا سخن از دل ما گفتي دم شما گرم
                                ميشه به ايناسكريپت گزينه نوع جفت ارز رو اضافه كرد مثلا ما روي eur usd و usdjpy اردر داريم خوب نوع جفت ارز رو از ما بگيره و فقط روي اون جفت ارز اين تعقيرات رو اعمال كنه
                                مرسي
                                خواهش میکنم جناب ice_metal2007 عزیز . این اسکریپت فقط اوردرهای جفت ارز پنجره فعال را تغییر میده و به بقیه کاری نداره . شما اگر usd/yen را می خواهید تغییر بدهید حتما اول روی پنجره چارت usd/yen کلیک کنید تا فعال بشه بعد اسکریپت را روی آن چارت قرار دهید. البته میشه در برنامه هم جفت ارز را گنجاند . تغییر میدم و میذارم (البته بعد از تست روی دمو)

نظر

پردازش ...
                                X