اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام وقتتون بخیر.
    من اصلا توی بحث اموزش متاتریدر متوجه نشدم توی قسمت لاگ این چه پسووردی رو وارد کنم تا اکانتم ساخته بشه!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sahebnajafi نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر.
      من اصلا توی بحث اموزش متاتریدر متوجه نشدم توی قسمت لاگ این چه پسووردی رو وارد کنم تا اکانتم ساخته بشه!!!!!!!!!!!
      سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
      سوال شما یک سوال آموزشی درخصوص متاتریدر است لطفا سوالات آموزشی هر درس را در بخش مربوط به آن بپرسید تا پاسخ خود را دریافت کنید.
      گرچه جواب سوال شما در فیلم درس موجود است ولی با این حال به بخش مربوطه مراجعه کنید و سوالتان را واضح تر مطرح کنید تا استاد متوجه منظورتان شود و پاسختان را بدهد.
      با تشکر
      ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام خسته نباشید من چن وقته ثبت نام کردم اما درسی وفایلی برام نمیاد چطوری باید درس انتخاب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Omidvar64 نمایش پست ها
          سلام خسته نباشید من چن وقته ثبت نام کردم اما درسی وفایلی برام نمیاد چطوری باید درس انتخاب کنم
          درصورتی که در بروکر پی سی ام حساب معاملاتی باز کرده اید اما هنوز درسی را برنداشته اید، وارد کابین تریدری خود شوید و در بخش دانشگاه تریدری در منو خدمات میتوانید دروس را ثبت نام کنید.
          و در صورتی که درسی را در دانشگاه ثبت نام کرده اید میتوانید جزییات و زمانبندی دقیق آن را از کانال تلگرامی دانشگاه پیگیری کنید. لازم به ذکر هست هنگام ثبت نام هر درس و پیگیری آن از طریق کانال، لطفا به دوره ی ثبت نامی آن درس دقت کنید.
          با تشکر

نظر

• با سلام
            بنده میخواهم درس آشنایی با اکسپرت را ثبت نام کنم ولی در کابین در قسمت دانشگاه تریدری صفحه دروس هر ترم بالا نمیآید و این پیام را می دهد>>> (
            این ویژگی در اولین زمان ممکن فعال خواهد شد.
            )
            مشکل چیست ؟؟؟
            ایمیل بنده: mrtalaei2015@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط mrtalaei نمایش پست ها
              با سلام
              بنده میخواهم درس آشنایی با اکسپرت را ثبت نام کنم ولی در کابین در قسمت دانشگاه تریدری صفحه دروس هر ترم بالا نمیآید و این پیام را می دهد>>> (
              این ویژگی در اولین زمان ممکن فعال خواهد شد.
              )
              مشکل چیست ؟؟؟
              درخصوص مسئله بوجود آمده برای بخش دانشگاه تریدری در سایت، لطفا اطلاعیه زیر را مطالعه کنید.
              "پس از ماه ها تلاش شبانه روزی در بخش فنی دانشگاه با خوشحالی به اطلاع می رسانیم که به زودی از پنل جدید دانشجویان و برخی موارد دیگر رونمائی خواهد شد. بنابراین برای انتقال اطلاعات و بروزرسانی دیتاهای مربوطه بخش ثبت نام و مشاهده دروس و امتیازات تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج گردید لذا برنامه این هفته کلاس های دانشگاه لغو شده و عینا به هفته آینده موکول میگردد، در این رابطه خبرهای بعدی را از کانال تلگرامی دانشگاه پیگیری بفرمائید.
              لازم به ذکر است بخش پشتیبانی فعال است و دیگر امور درسی و انجمن تریدرها همچنان به کار خود در این مدت ادامه می دهند."
              ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 05-29-2019, 11:04 AM

نظر

• با سلام.
                برای امتحان در درس مدیریت ریسک پیشرفته شماره دانشجویی میخواد . آیا منظور از شماره دانشجویی شماره اکانت فعال کابین تریدری هستش ؟
                موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

• نوشته اصلی توسط yasser moafi نمایش پست ها
                  با سلام.
                  برای امتحان در درس مدیریت ریسک پیشرفته شماره دانشجویی میخواد . آیا منظور از شماره دانشجویی شماره اکانت فعال کابین تریدری هستش ؟
                  بله. شماره دانشجویی همان شماره اکانت فعال کابین تریدری می باشد.
                  با تشکر

نظر

• سلام خسته نباشید متاتریدر قسمت new orderبه مشکل پیدا کرده .تمام قسمت ها مخفی شده

متا تریدر رو حذف کردم .دوباره نصب کردم درست نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط halizadeh نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشید متاتریدر قسمت new orderبه مشکل پیدا کرده .تمام قسمت ها مخفی شده

متا تریدر رو حذف کردم .دوباره نصب کردم درست نشد.

سوال شما یک سوال آموزشی است. لطفا سوالات آموزشی هر درس را در بخش مربوط به آن بپرسید تا پاسخ خود را دریافت کنید.
                      با تشکر

نظر

• با سلام
                        بنده برای مشاهده کارگاه تحلیل تکنیکال 2 مشکل دارم تا به حال هیچ مشکلی برای بقیه دروس نداشتم این اولین بار هست که نمی تونم نگاه کنم مشکلاز کجا میتواند باشد؟

نظر

با سلام
                          بنده برای مشاهده کارگاه تحلیل تکنیکال 2 مشکل دارم تا به حال هیچ مشکلی برای بقیه دروس نداشتم این اولین بار هست که نمی تونم نگاه کنم مشکلاز کجا میتواند باشد؟
                          لینک ها مشکلی ندارند و به درستی کار میکنند. لطفا هنگام مشاهده ویدئو از فیلترشکن استفاده کنید همچنین فلش پلیر و مرورگر خود را آپدیت کنید.
                          با تشکر

نظر

• با سلام
                            بنده میخواهم درس تحلیل بنیادی دو را بگیرم ولی مشکلی که دارم این هستش که خطای آزمون جامع ترم اول را میدهد در حالی که من این آزمون را پاس شدم
                            شماره دانشجویی: 73067271

نظر

با سلام
                              بنده میخواهم درس تحلیل بنیادی دو را بگیرم ولی مشکلی که دارم این هستش که خطای آزمون جامع ترم اول را میدهد در حالی که من این آزمون را پاس شدم
                              شماره دانشجویی: 73067271
                              طبق اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی دانشگاه درج شده، تمام دانشجویان ترم دوم باید هر چه سریعتر در درس آزمون جامع ترم اول ثبت نام کنند تا سریعا از طریق سیستم پاس شوند و برای برداشتن دروس جدید ترم دوم دچار مشکل نگردند.
                              لازم بذکر هست شما عزیزان زمانی در آزمون جامع ترم اول شرکت کرده و پاس شده اید که هنوز پنل جدید ایجاد نشده بود.
                              با تشکر
                              ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 06-17-2019, 07:07 PM

نظر

• با سلام و احترام،
                                بنده دانشجوی دانشگاه به شماره دانشجویی 73069661 هستم، برای ارسال پروژه درس متاتریدر مقدماتی وارد انجمن مربوط (دروس ترم 1 دانشگاه > آموزش متاتریدر (1)) می.شود با وجود اینکه وارد سایت شده.ام و اسم من در بالا نوشته شده دوباره از من پسورد می.خواد و وقتی پسوردم رو وارد می.کنم خطای incorrect password مواجه می.شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X