اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی یک استراتژی بسیار ساده ولی سود آور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

با تشکر از حسن نیت جنابعالی ، قبلا اکسپرت مربوطه براساس ایده اولیه ساخته شده و نتایج مورد نظر را نداشت . البته با ارتقا و تکمیل این سیستم با اندیکاتور های مخصوص خود ( که الان در تاپیک موجود است ) احتمالا نتایج متفاوت خواهد بود .
    راستش من فقط یک اندیکاتور دیدم که چیزی هم سر در نیاوردم ، اگه اکسپرتی وجود داره لطف کنید لینک بدید ممنون میشم
    سپاس
    پی احساس آرامش...

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
      راستش من فقط یک اندیکاتور دیدم که چیزی هم سر در نیاوردم ، اگه اکسپرتی وجود داره لطف کنید لینک بدید ممنون میشم
      سپاس
      در همین تاپیک موجود است . چند صفحه قبل .
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• اقای مظفر بسیار ممنون هستیم

روی ارزها خیلی عالی جواب میدن

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_in_2010 نمایش پست ها
          اقای مظفر بسیار ممنون هستیم

روی ارزها خیلی عالی جواب میدن

ضمن تبریک سال نو سینا جان.....

خوشحالم این سیستم برای شما و بسیاری از دوستان مفید بوده.....

من کاری کردم که این سیستم در کنار سیستم ابداعی خودم تبدیل به سیستم بهتر و مطمین تری شده است.....

با تشکر
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-16-2014, 06:40 PM دلیل: خلاف قوانین فروم
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
            سلام دوستان
            با اجازه از اساتید و تشکر
            خلاصه ای از تاپیک رو (مطابق نظر شخصیم مهم به نظر میامد) تا اینجا بصورت pdf آماده کردم
            ببخشید منه تازه وارد برای رسیدن به اون سطح اساتید فقط مطالعه میکنم و چکیده ای در فهم خودم ارایه میکنم و تماما زحمت بزرگان میباشد
            http://pcmupload.traderha.com/up...3948085291.zip
            د.ست عزیز دانلود کردم ولی باز نمیشه خطا میده :
            ! : CRC failed in sadeh va asodeh.pdf. The file is corrupt
            ممنون میشم رسیدگی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها

ضمن تبریک سال نو سینا جان.....

خوشحالم این سیستم برای شما و بسیاری از دوستان مفید بوده.....

من کاری کردم که این سیستم در کنار سیستم ابداعی خودم تبدیل به سیستم بهتر و مطمین تری شده است.....

با تشکر
              با سلام و تشکر بابت اشتراک این سیستم ساده و قابل فهم

مایای عزیز آیا این امکان وجود دارد که تصویر هیستوری 50 معامله اخیر این سیستم رو قرار بدین؟

با تشکر از شما

نظر

• ممنون میشم روش استفاده از این 3 اندیکاتور رو بیان بفرمائید

نظر

• باسلام میشه یکی لطف کنه اندیکاتور ادکس را بزاره وبا چه نظیماتی هست دوره اش را میگویم
                  تا بتونم روی تمپلت اجراش کنم

نظر

• سلام این استراتژی هنوزم استفاده میشه توسط دوستان؟

نظر

• سلام این تنظیمات قسمت rsi و MA رو میشه با عکس بزارین ؟ منظورم تنظیمات قسمت پایین نمودار هست .ممنون چون برای من فقط RSI میادش.

نظر

• دوست عزیز سلام استفاده کردیم میشه لطف کنید چند تا استراتژی ۹۰ درصد به بنده معرفی کنید تا اینجا که خیلی ضرر کردم
                        ایمیل sharafkhanimajid@gmail.com

نظر

• سلام دوست عزیز
                          این استراتژی مال شخصی به نام روس هورن است که کلا استراتژی فروش است
                          این استراتژِ بخودی خود کارایی لازم را ندارد
                          من با اجازه نویسنده این تاپیک این استراتژی را بهینه کردم
                          لازم به توضیح است که استراتژی فوق کلا برای جفت ارز استفاده و در مورد سهام کارایی ندارد
                          اول اینکه من در اندیکاتور ار اس آی بجای موینگ اوریج از خط ترند استفاده میکنم
                          دوم من ایچیموکو را هم در چارت برقرار کردم
                          طریقه انجام پوزیشن گیری
                          هرگاه قیمت در تایم 4 ساعته آمد پایین یا بالای دو موینگ اوریج 20 های و لاو
                          و چیکو اسپن هم باید در همین تایم بیاید پایین یا بالای قیمت تا پوزیشن گیری انجام بشه
                          البته اگر چیکو اسپن هم بیاد پایین یا بالتر از دو موینگ اوریج پوزیشن از ریسک بسیار پایینی برخوردار است
                          موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط ssiran نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز
                            این استراتژی مال شخصی به نام روس هورن است که کلا استراتژی فروش است
                            این استراتژِ بخودی خود کارایی لازم را ندارد
                            من با اجازه نویسنده این تاپیک این استراتژی را بهینه کردم
                            لازم به توضیح است که استراتژی فوق کلا برای جفت ارز استفاده و در مورد سهام کارایی ندارد
                            اول اینکه من در اندیکاتور ار اس آی بجای موینگ اوریج از خط ترند استفاده میکنم
                            دوم من ایچیموکو را هم در چارت برقرار کردم
                            طریقه انجام پوزیشن گیری
                            هرگاه قیمت در تایم 4 ساعته آمد پایین یا بالای دو موینگ اوریج 20 های و لاو
                            و چیکو اسپن هم باید در همین تایم بیاید پایین یا بالای قیمت تا پوزیشن گیری انجام بشه
                            البته اگر چیکو اسپن هم بیاد پایین یا بالتر از دو موینگ اوریج پوزیشن از ریسک بسیار پایینی برخوردار است
                            موفق باشید

الان امدم خوندم دیدم نوشتم استراتژی فروش که به استراتژی معامله تغییر میدم
                            استراتژی معامله

نظر

• https://forexwinners.ru/forex/golden...-by-russ-horn/

نظر

• استراتژی طلایی

نظر

پردازش ...
                                X