اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش رسم فیبوناچی ریتریمنت ، اکستنشن و اکسپنشن در داینامیک تریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام عکسهای صفحه اول دیگه لود نمیشن!! میشه یک نفر کنترل کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ffkknik نمایش پست ها
      سلام عکسهای صفحه اول دیگه لود نمیشن!! میشه یک نفر کنترل کنه ؟
      سلام

ممنون از اطلاع رسانی شما، در اولین فرصت اصلاح خواهند شد.
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام
        من یک مشکلی در داینامیک تریدر دارم، سهام های بورسی در داینامیک تریدر من فعال هستند ولی میخوام بصورت آنلاین قیمت اونس طلا و جفت ارزها رو داشته باشم، هر کاری میکنم که بشه آدرس پوشه ای در متاتریدر رسا یا آی سی ام رو بهش بدم، این پوشه فایل در متای رسا و آی سی ام خالی هست و نمیتونه از اونجا اطلاعات رو برداره، در صورتیکه چارت رسا و آی سی ام رو روی پی سی میتونم آنلاین ببینم.
        هنوز نتونستم کاری برای مشاهده شدن نمودارها بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
        سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط latis نمایش پست ها
          سلام
          من یک مشکلی در داینامیک تریدر دارم، سهام های بورسی در داینامیک تریدر من فعال هستند ولی میخوام بصورت آنلاین قیمت اونس طلا و جفت ارزها رو داشته باشم، هر کاری میکنم که بشه آدرس پوشه ای در متاتریدر رسا یا آی سی ام رو بهش بدم، این پوشه فایل در متای رسا و آی سی ام خالی هست و نمیتونه از اونجا اطلاعات رو برداره، در صورتیکه چارت رسا و آی سی ام رو روی پی سی میتونم آنلاین ببینم.
          هنوز نتونستم کاری برای مشاهده شدن نمودارها بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
          سپاس

سلام

در نرم افزار رسا پس از فعال کردن اندیکاتور dt dataدیتا در مسیر زیر ساخته میشه :

\MQL4\Files
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام سوالم این هست که وقتی چارتی را در نرم افزار داینامیک تریدر باز می کنیم به طور پیش فرض چارت به انتهای سمت راست صفحه نمایش چسبیده هست چطور می شود یک مقدار فاصله داشته باشه واین فاصله را ذخیره کرد ممنون

نظر

سلام
              میشه زحمت بکشید اعداد فیبوناچی ریتریسمنت ، اکستنشن ، اکسپنشن را تک تک بفرمایید ممنون میشم باتشکر
              تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

دوستان کسی میتونه در مورد طرز اسفاده از فیبو اکپنشن داینامیک تریدر کمک کنه؟

ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

با سلام خدمت همه اساتید و دوستان گلم
                  احتمالا این آخرین مطلب بنده در فروم خواهد بود.
                  فقط خواستم اگر بدی یا جسارتی از بنده دیده باشید حلالیت بخوام ازتون.
                  اگر امری با بنده داشته باشید میتونید ایمیل بزنید در اسرع وقت پاسخ خواهم داد.
                  برای تک تکتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

خدا نگهدار
                  بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                  تو نمی توانی ... !
                  ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام با تشکر از مطالبتون
                    برخی از اهداف قیمتی رو که اساتید میزارن تمرین که میکنم اعداد متفاوتی درمیارم گاهی جزیی و گاهی هم محسوس
                    میشه راهنمایی بفرمایید اشکال کارم چیه؟
                    گاهی دیدم برای هدف قیمتی از نسبتی غیر از صد در صد اکسپنشن استفاده میشه اونم متفاوت مثلاصد در صد رو قیمتی رسم میکنن و 61.8 درصد به صورت درصدی
                    ممنون میشم این مشکلم رو رفع منید

نظر

بسیار عالی بود ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
                        سلام سوالم این هست که وقتی چارتی را در نرم افزار داینامیک تریدر باز می کنیم به طور پیش فرض چارت به انتهای سمت راست صفحه نمایش چسبیده هست چطور می شود یک مقدار فاصله داشته باشه واین فاصله را ذخیره کرد ممنون
                        از ابزار پیکان (چپ و راست) سمت راست بالا در نرم افزار استفاده کنید
                        ویرایش توسط maya2013 : https://www.traderha.com/member/16584-maya2013 در ساعت 06-21-2015, 07:36 PM

نظر

باسلام
                          با کلیک چپ برروی ابزارهای فیبوناچی در داینامیک تریدر میخواهم درصدها رو وارد کنم یا درصد مورد نظر را تایپ و سلکت کنم عدد فیبو بلافاصله بعد از تایپ دوباره به حالت پیش فرض 00.0 برمیگرده اشکال از کجاست. مرسی

نظر

سلام ببخشید دوستان من نمیتونم داینامیک 5 رو روی ویندوز 8.1 نصب کنم لطفا کمکم کنید

نظر

خیلی ممنون از حمات شما

نظر

از تو سایت pcm نصبش کن نرم افزار الی چند وقته مشکل داره

نظر

پردازش ...
                                X