اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

تاپیک آماده و لینک مربوطه حضورتان ایفاد میگردد ، درضمن لطفا با در خواست پسورد اینوستور حساب مربوطه از دپارتمان اردردسک و ارسال آن از طریق پیام خصوصی برای بنده اقدام فرمایید .

http://forum.broker-fa.com/f115/%D8%...86/#post128722

با تشکر
    با تشکر ، من چطور میتونم پیغام خصوصی بدم چون ظاهرا 30 پست باید بزنم تا بتونم پیام خصوصی بدم

و در تاپیک مورد نظر چطور پست بزنم چون ظاهرا غیر فعاله برای پست زدن در تا پیکی که ایجاد کردین

نظر

• نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
      با تشکر ، من چطور میتونم پیغام خصوصی بدم چون ظاهرا 30 پست باید بزنم تا بتونم پیام خصوصی بدم

و در تاپیک مورد نظر چطور پست بزنم چون ظاهرا غیر فعاله برای پست زدن در تا پیکی که ایجاد کردین
      در دست پیگیری .
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• د
        ویرایش توسط mahdi61 : https://www.traderha.com/member/22430-mahdi61 در ساعت 03-12-2018, 01:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
          از نظر شما 3% کمه ؟!

مگه یه سیگنال در پیتی فلان سیستم چقدر میارزه که بخاطرش 30 دلار هزینه کنیم ؟؟؟

در ثانی طبق روش خودم که همزمان حداقل 7 یا هشت پوزیشن میان مدت رو ارزهای مختلف دارم !با ریسک به ریوارد 1 به 2 و گاهی 3 ، با استاپ های 100 پیپ تا 300 ... میشه متوسط ریسک بالای 10% ... به نظرت خودت قابل قبوله ؟

خودت بهتر میدونی از چه ریسکی من صحبت کردم !خیلی ها تا بیان بفهمن داستان از چه قراره ... واگر نه ،اگه بروکر مشکلی از این بابت نداره چرا برای حداقل حجم پوزیشن ها 0.1 قرار داده ؟؟؟!!! محدودیت برداره ...مشتریهاش هم بیشتر میشه

در هر حالت این ریسک منطقی نیست حالا میخواد با هر روشی باشه چون طبق قانون خودم روی هر پوزیشن بیش از 1% ریسک نمیکنم و مجموع پوزیشن های باز نباید بیشتر از 5% بشه که با قوانین این بروکر سازگاری نداره !
          دوست عزیز یعنی چی با هر روشی منطقی نیست
          سیستم جالب شما منحصر به فرده
          شایدم اگه حداقل حجم یک هزارم بود شما میگفتی سیتم من حداقل هفتاد هشتاد پوزیشن میان مدت داره و غیره

نظر

• ممنون از شما.خیلی جالب بود.
            سوله سبک
            سوله در تبریز

نظر

• با عرض پوزش به دلیل تاخیر در پاسخگویی ، آیا الان به میکرو تبدیل شده ؟ آیا در فیلد مربوطه که قبلا راهنمایی شده بود عبارت " مربوط به طرح تشویقی " را درج فرمودید ؟
              تاریخچه کامل زبان انگلیسی طبق آخرین تحقیقات انجام شده در دنیا

آموزش تصویری طرز تهیه کیک هویج خانگی (ساده ولی خوشمزه)

جدیدترین و بهترین روش استفاده از جوانه گندم برای چاقی صورت بطور موثر

۷ نکته بسیار مهم راجب نواختن اصولی ساکسیفون تنور (آموزش تصویری)

نظر

پردازش ...
              X