اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سمینارهای آموزشی فارسی از اساتید بزرگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوست عزیز سلام
    بابت این همت بزرگ صمیمانه سپاسگزاریم
    به امید موفقیت روز افزون تمام دوستان و استفاده بیشتر از دانش و تجربیات شما

ایام به کام

نظر

تشکر از لطفتون
      چشم بزودی در اپلود سنتر اپلود میشن.

نظر

نوشته اصلی توسط serkis نمایش پست ها
        بخش هفتم: تئوری امواج الیوت - شهیدزاده

حجم : 583 مگابایت

زمان ویدئو: 127 دقیقه

لینک دانلود

http://www.mediafire.com/download/sd...adeh.part1.rar
        http://www.mediafire.com/download/ez...adeh.part2.rar
        http://www.mediafire.com/download/nc...adeh.part3.rar

دوستانی که دانلود می کنند اگه خوشتون اومد لطفا تشکر یادتون نره !
        سلام جناب سرکیس

ممنون بابت لطف و به اشتراک گذاشتن فایلها
        بنده با پارت 3 مشکل دارم و اکسترکت نمی شه

دوستانی که دانلود کردن لطفا راهنمائی بفرمایند تا در صورتی که سایر دوستان مشکلی ندارند مجددا دانلود کنم

با تشکر

نظر

به دوستان پیشنهاد می کنم از سایت های ایرانی که به شما امکان دانلود با سرعت بالا از سایتهای اشتراک فایل رو میدن و برنامه های مدیریت دانلود استفاده کنید. مثلاً http://rapidbaz.com/ و IDM
          هم دردسرتون کمتره
          هم سریعتر دانلود میکنید.
          "Sometimes your best investments are the ones you don't make."
          Donald Trump

نظر

نوشته اصلی توسط shahsavari80 نمایش پست ها
            به دوستان پیشنهاد می کنم از سایت های ایرانی که به شما امکان دانلود با سرعت بالا از سایتهای اشتراک فایل رو میدن و برنامه های مدیریت دانلود استفاده کنید. مثلاً http://rapidbaz.com/ و IDM
            هم دردسرتون کمتره
            هم سریعتر دانلود میکنید.
            بنا به تجربه ی من در بین این قبیل سایتها , سایت Multishare هم سرعت خوبی داره و هم قیمتهاش به مراتب مناسب تر از rapidbaz و سایر سایتهاست.
            ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
              بنا به تجربه ی من در بین این قبیل سایتها , سایت Multishare هم سرعت خوبی داره و هم قیمتهاش به مراتب مناسب تر از rapidbaz و سایر سایتهاست.
              rapidpars.com
              از همشون بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_haji نمایش پست ها
                فایل ها بعد از دانلود باز نمیشوند ومشکل دارند

نکته اینه که 3 تا فایل زیب شده باید دریک پوشه یکجا باشند تا اجرا شوند بصورت تکی اجرا نمیشند

نظر

سلام دوستان
                  من فایلها را دانلود کرده ام، هیچ مشکلی نداره.
                  خیلی فایلها عالیه.
                  حتما باید کل تراکهای هر کدام از فایلهای آموزشی دانلود شده و سپس با winrar بازش کرد.

از تهیه کنندگان و دوستانی که این فایلها را به اشتراک گذاشتند مراتب سپاسگزاری را دارم.
                  موفق باشید

نظر

با سلام خدمت عزیزان
                    من قسمت چنگال اندرو رو دانلودکردم اما موقع اکسترکت ارور داد لطفا سالم بودن فایل را چک کنید.

در ضمن این اکانت پریمیوم mediafire هست تا دوستان با لینک مستقیم و بدون مشکل دانلود کنند.

user: themaster070@yahoo.com

pass: 123456

در صورت امکان در پست اول قرار دهید تا همه ببینند.
                    ارادتمند
                    ویرایش توسط sadegh : https://www.traderha.com/member/4562-sadegh در ساعت 01-11-2014, 07:36 PM
                    هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                    باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                    .

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                      با سلام خدمت عزیزان
                      من قسمت چنگال اندرو رو دانلودکردم اما موقع اکسترکت ارور داد لطفا سالم بودن فایل را چک کنید.
                      سلام دوست عزیز من دیروز دانلود کردم الان چک کردم سه تاش درست بود حتما با ید سه تا دانلود بشند و دریک پوشه تا اکسترکت بشود

نظر

از امروز تصمیم گرفتم که یک سری مجموعه ویدئو فارسی زبان ، از سمینارهای آموزشی بزرگترین اساتید فارکس ایران براتون قرار بدم . این مجموعه دارای 10 بخش ،که هر کدوم از بخش ها دارای موضوع متفاوت، که توسط اساتید زبده و خبره به طور کامل و واضح تدریس داده میشه.
                        منتظر مطالب جدیدتر باشید

بخش اول : کار با اکسپرت - حمیدرضا فراهانی

حجم : 575 مگابایت

زمان ویدئو: 214 دقیقه

یک دنیا ممنون بابت آپلود فایل های آموزشی. متاسفانه پارت 3 از فایل های فشرده جلسه کار با اکسپرت مشکل داره. امکانش هست مجددا پارت 3 رو پس از بررسی از صحت سالم بودن آن آپلود کنید؟ ممنون.
                        ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 01-18-2014, 07:00 PM
                        موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

بخش پنجم : تحلیل فاندامنتال - بهزاد اقبالی

حجم : 873 مگابایت

زمان ویدئو: 190 دقیقه

ممنون از زحماتتون اما واقعا کیفیت بسیار پایینی داشت و بهتره در ابتدای تاپیک زده بشه که کیفیت سمینار لایو هست اون هم با یک دوربین!!!!

نظر

جناب sadegh مشخصات اکانتی را که نوشتید invalid شده لطفا بررسی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط DANESHMAND نمایش پست ها
                              جناب sadegh مشخصات اکانتی را که نوشتید invalid شده لطفا بررسی کنید
                              سلام خواهش می کنم مجدد آپلود کنید یادوستانی که قبلا دانلود کردن زحمت بکشن جایی دیگه آپلود کنن تا ما هم استفاده کنیم

لینک دانلودها طبق گفته جناب صادق مشکل داره و میگه پاک شده البته نه همه ولی در همه قسمتها حداقل 1 پارت میگه وجود نداره - ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط fanni نمایش پست ها
                                سلام خواهش می کنم مجدد آپلود کنید یادوستانی که قبلا دانلود کردن زحمت بکشن جایی دیگه آپلود کنن تا ما هم استفاده کنیم

لینک دانلودها طبق گفته جناب صادق مشکل داره و میگه پاک شده البته نه همه ولی در همه قسمتها حداقل 1 پارت میگه وجود نداره - ممنون
                                دوستان با پوزش از پست اشتباه - تمامی لینک ها درست بوده و مشکل از اینترنت من بوده

بینهایت ممنونم بابت آپلود این همه مطالب مهم

نظر

پردازش ...
                                X