اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• برای هر درسی بخشی در انجمن باز میشه و تمامی افراد برای طرح سوال و انجام پروژه به اونجا مراجعه میکنند
    این مساله پس از انجام روی کانال و انجمن اطلاع رسانی میشه و معمولا چند روز پس از استارت هر دوره است.
    ضمنا بهتره سوالات دانشجوئی رو در بخش خودش مطرح کنید.
    سپاس
    نوشته اصلی توسط mohamad2299 نمایش پست ها
    سلام من دروه مقدمات مفاهیم دیدم سوال برام پیش اومد کجا مطرح کنم ؟؟؟؟؟؟
    لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
    ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
    ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
    ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
    ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• سلام
      من دانشجوی ترم یکم
      دیروز اولین ویدیوی آشنایی با فارکس برایم ارسال شد و امروز هم ویدیوی آموزش متا تریدر
      ولی هنوز به بخش انجمن مرتبط با این دروس دسترسی ندارم
      میخواهم بدانم از کی انجمن باز میشود و میتوانم سوالاتم را بپرسم؟
      سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdimirlohi نمایش پست ها
        سلام
        من دانشجوی ترم یکم
        دیروز اولین ویدیوی آشنایی با فارکس برایم ارسال شد و امروز هم ویدیوی آموزش متا تریدر
        ولی هنوز به بخش انجمن مرتبط با این دروس دسترسی ندارم
        میخواهم بدانم از کی انجمن باز میشود و میتوانم سوالاتم را بپرسم؟
        سپاس
        سلام
        در این رابطه پیگیر اخبار کانال باشید
        زمانش برسه اطلاع میدیم خودمون
        نگران سوالاتتون نباشید همرو جواب میدیم
        فقط اینکه لازم نیست برای هر کاری دانشجوها تک به تک بیان بپرسن فلان کار کی انجام میشه چون زمان هر کاری رو ما میدونیم انجام میدیم و اطلاع میدیم
        قاعدتا مراحلی داره هر کاری - مثلا قاعدش اینه حداقل سه روز از اولین جلسه هر درس باید گذشته باشه تا انجمن استارت بشه
        سپاس

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• ضمن تشکر و قدردانی از جناب اقای درزی مدیر محترم برگزارکننده دوره های اموزشی فارکس و بازارهای مالی امیدوارم همیشه سر افراز باشید

نظر

• سلام و سپاس از شما دوست عزیز
            پیروز و شاد باشید

نوشته اصلی توسط Sociology نمایش پست ها
            ضمن تشکر و قدردانی از جناب اقای درزی مدیر محترم برگزارکننده دوره های اموزشی بازارمالی جهانی و بازارهای مالی امیدوارم همیشه سر افراز باشید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سوال درباره نتوانستن ثبت نام

سلاماستاد عزیز مرتضی خالقی هستم چند سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید. درس جلسه اخر مقدمات و مفاهیم فارکس 1 می برای من ارسال شد و تایپیک دوره ششم برای ارایه پروزه سه روز بعد در تاریخ 4 می بسه شد من چون افغانستان هستم و سرعت اینترنت اینجا خیلی کنذ هست به طوری که برای مشاهده یک فیلم اموزشی شب تا صبح صبر میکردم تا فیلم لود بشه برای همین پروزه دیرتراماده برای ارسال میشد الان من دیگه نمیتوانم پروزه را ارسال کنم؟ من با این که امتیاز بالایی دارم چرا نمیتوانم دروس تحلیل تکنیکال یک و کارگاه تحلیل تکنیکال یک و تحلیل بنیادی و مدیریت ریسک و روانشاسی را انتخاب کنم؟ممنون میشم اگه جواب منو بدید
              فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام
                بخش مربوط به فارکس دوره پنجم در انجمن هنوز باز هست و دانشجویان دارن استفاده میکنند، بسته نشده دوست عزیز! بنابراین هنوز برای مشاهده فیلم ها و ارائه پروژه وقت دارید.
                این مساله همین امروز روی کانال اطلاع رسانی ما هم درج شد بنابراین بهتر هست مدام کانال رو پیگیری کنید تا از همه چیز مطلع باشید.
                ضمنا حتما میدونید ملاک برداشتن دروس جدید گذراندن دروس پیش نیاز هست و نه امتیاز بالا داشتن، این مساله در قوانین دانشگاه در جاهای مختلف مدام اطلاع رسانی شده دوست عزیز.
                شما با ارائه درس تکنیکال میتونید برش دارید، و به ترتیب هر درس دیگه ای که ارائه بشه و شما پیش نیازش رو گذرونده باشید.
                برای به روز بودن نیاز هست قوانین دانشگاه رو بیشتر مطالعه کنید، در انجمنهای مختلف، در کانال هامون و ...
                در آخر اینکه مساله ای که مطرح کردید یک درخواست یا سوال دانشجوئی هست ولی شما در بخش پرسشهای عمومی مطرحش کردید، لطفا شما و دیگر دوستان دقت کنید که هر موضوعی رو در بخش خودش در انجمن ارائه بدید بنابراین من این پیام شما و خودم رو به بخش مربوطه منتقل میکنم.
                پیروز باشید.
                نوشته اصلی توسط morteza110 نمایش پست ها
                سلاماستاد عزیز مرتضی خالقی هستم چند سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید. درس جلسه اخر مقدمات و مفاهیم بازارمالی جهانی 1 می برای من ارسال شد و تایپیک دوره ششم برای ارایه پروزه سه روز بعد در تاریخ 4 می بسه شد من چون افغانستان هستم و سرعت اینترنت اینجا خیلی کنذ هست به طوری که برای مشاهده یک فیلم اموزشی شب تا صبح صبر میکردم تا فیلم لود بشه برای همین پروزه دیرتراماده برای ارسال میشد الان من دیگه نمیتوانم پروزه را ارسال کنم؟ من با این که امتیاز بالایی دارم چرا نمیتوانم دروس تحلیل تکنیکال یک و کارگاه تحلیل تکنیکال یک و تحلیل بنیادی و مدیریت ریسک و روانشاسی را انتخاب کنم؟ممنون میشم اگه جواب منو بدید

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام
                  استاد در درس کابین تریدری بعضی از مباحث گفته نشد مثل انواع بونوس و برخی قسمتای دیگه کابین توضیح داده نشد ، تکلیف چیه؟

نظر

• با سلام
                    چند روزه که در متاتریدر میخوام نمودارم را بعنوان عکس ذخیره کنم نمیشه. قبلاً این کار ار خیلی کردم ولی الان اصلا ذخیره نمیکنه و هیچ اخطاری هم نمیده!
                    میشه راهنماییم کنید.

1.jpg
                    موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

• نوشته اصلی توسط eragon نمایش پست ها
                      با سلام
                      استاد در درس کابین تریدری بعضی از مباحث گفته نشد مثل انواع بونوس و برخی قسمتای دیگه کابین توضیح داده نشد ، تکلیف چیه؟
                      دوست عزیز اون مباحث به دانشگاه مرتبط نمیشه قطعا و باید از بخش بروکری پیگیری بفرمایید.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• نوشته اصلی توسط yasser moafi نمایش پست ها
                        با سلام
                        چند روزه که در متاتریدر میخوام نمودارم را بعنوان عکس ذخیره کنم نمیشه. قبلاً این کار ار خیلی کردم ولی الان اصلا ذخیره نمیکنه و هیچ اخطاری هم نمیده!
                        میشه راهنماییم کنید.

[ATTACH]5954[/ATTACH]
                        تابحال همچین مشکلی رو ندیده بودم
                        قاعدتا مشکل سیستم و یا غیرمتاتریدری هست

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• تحلیل تکنیکال مقدماتی

سلام خدمت استاد عزیز ببخشید محل ارسال پروزه تحلیل تکنیکال مقدماتی کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza110 نمایش پست ها
                            سلام خدمت استاد عزیز ببخشید محل ارسال پروزه تحلیل تکنیکال مقدماتی کجاست؟
                            سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
                            امروز بخشهای انجمن افتتاح میشه و از طریق کانال دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
                            ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام وقتتون بخیر! ایمیلِ اموزش متاتریدری۱ برای من ارسال نشده! Spam را هم چک کردم ممنون می.شم راهنمایی کنین!
                              ایمیل من rohamborazjani@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Rohambor نمایش پست ها
                                سلام وقتتون بخیر! ایمیلِ اموزش متاتریدری۱ برای من ارسال نشده! Spam را هم چک کردم ممنون می.شم راهنمایی کنین!
                                ایمیل من rohamborazjani@gmail.com
                                سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
                                مشکل شما مورد بررسی قرار گرفت. شما درس متاتریدر1 را ثبت نام کرده اید اما نه در این دوره ی اخیر که در حال برگزاری است.
                                چون شما تازه ثبت نام کرده اید باید منتظر دوره بعدی این درس باشید. لطفا به دوره ی ثبت نامی تان و دوره ای که درحال برگزاری است دقت کنید.
                                با تشکر
                                ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 05-23-2019, 12:37 PM
                                ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

پردازش ...
                                X