اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل فایلهای ex4 به کد سورس eq4

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوست عزیز اگر ممکن هست می خواستم فایل ضمیمه را دیکامپایل کنیدhttp://http://pcmupload.traderha.com/up...6810105361.rar

نظر

یک سوال هم داشتم می خواستم بدونم اگر فایل دیکامپایل را داشته باشیم ایا می توان ان را به کد سورس تبدیل کر یا نه ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط biabani1982 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز اگر ممکن هست می خواستم فایل ضمیمه را دیکامپایل کنیدhttp://http://pcmupload.traderha.com/up...6810105361.rar

سلام دوست من

اینم فایل مورد درخواست شما
        فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط biabani1982 نمایش پست ها
          یک سوال هم داشتم می خواستم بدونم اگر فایل دیکامپایل را داشته باشیم ایا می توان ان را به کد سورس تبدیل کر یا نه ممنون

منظورتون رو متوجه نمیشم دوست عزیز

فایل دیکامپایل هم یه جور سورس کد هست. تنها تفاوت عمده ی اون با سورس کد اصلی و اورجینال این هست که نام متغیرها در فایل دیکامپایل شده با نام متغیرهای سورس کد واقعی فرق دارند و به صورت غیر مفهوم نامگذاری شدند و خوانایی لازم رو ندارن.
          به عوان مثال اگر شما به عنوان یک برنامه نویس بخواید یک متغیر گلوبال رو که مقدار اسپرد در اون ذخیره میشه رو نامگذاری کنید به احتمال زیاد اسمش رو میذارید Spread یا چیزی شبیه به این که براتون خوانا باشه ولی در سورس کد دیکامپایل شده مثلا اسم متغیر رو به صورت G108 نامگذاری میکنه که فقط از روی حرف G میتونید بفهمید که این یک متغیر گلوبال هست و هیچ خوانایی نداره و باید داخل برنامه دنبال کنید ببینید این متغیر کجا و برای چی تعریف شده.

امیدوارم جوابم پاسخ اون چیزی بوده باشه که پرسیدید.

نظر

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
            سلام دوست من.اگه امکانش هست زحمت این ورژن از اکسپرت(اکانت کپیر) رو بکشید که مشکلش با متای جدید حل شده.
            بنده در ابتدا تعجب کردم که این اکسپرت بدون dll خارجی اقدام به کپی پوزیشن ها میکند اما با آنالیز پروتکل http متوجه شدم به واسطه ارتباط با سرور سایت این امر را میسر میکند(در تصویر زمینه مشخص است) که باعث میشه سرعت افزایش پیدا کند و دیگر نیازی به متصل شدن به پایگاه داده های بروکر و مشکلات آن نیست...پس دیکد شدن آن خالی از لطف نیست

سوال دیگری که داشتم ازتون ودر صورت تمایل میتونید جواب ندید اینه که آیا شما از دیباگرها کمک میگیرید یا به عبارتی دستی کار رو انجام میدید یا برنامه آماده برای این امر دارید
            ممنونم.
            سلام
            من تو همین تاپیک این اکسپرت رو داده بودم و آقای فاضل زحمت دیکد اون رو کشیده بودند ، ارتباط با سایت سازنده برای چک کردن لایسنس هست و برای کپی کردن ترید ها روی خود سیستم یک فایل csv درست می کنه و از روی اون کپی می کنه ، این که شما گذاشتید به نظر ورژن جدید هست ، من با تمام تغییراتی که تو سورس داده ام هنوز موفق به راه اندازی آن نشده ام ، خوشحال میشم با هم تبادل اطلاعات بکنیم

نظر

سلام من ازتون درخواست ديكامپيل انديكاتور abonacci ver 7 رو دارم چون در قسمت تمپليت نمي توان اعشار وارد كرد

Sent from my iPhone using

نظر

نوشته اصلی توسط mahyark نمایش پست ها
                سلام من ازتون درخواست ديكامپيل انديكاتور abonacci ver 7 رو دارم چون در قسمت تمپليت نمي توان اعشار وارد كرد

Sent from my iPhone using
                سلام دوست عزیز

لطف کنید فایل مورد نظرتون رو آپلود بفرمایید، چشم براتون دیکامپایل میکنم

با تشکر

ویرایش توسط fazel3 : https://www.traderha.com/member/10724-fazel3 در ساعت 04-08-2014, 08:52 PM

نظر

دوستان توجه کنید ذکر اسم فایل کافی نیست و حتما خود فایل رو آپلود کنید .

منتظر اکسپرتها و اندیکاتورهای شما هستم

با تشکر

ویرایش توسط fazel3 : https://www.traderha.com/member/10724-fazel3 در ساعت 04-08-2014, 08:53 PM

نظر

سلام دوست عزیز
                    اگر اندیکاتوری که جناب مانیاک نوشتن رو میگید به خودشون بگید براتون ویرایش میکنن.

نظر

نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز
                      اگر اندیکاتوری که جناب مانیاک نوشتن رو میگید به خودشون بگید براتون ویرایش میکنن.

با تشکر از دوست عزیز جناب fx.trader

نکته ای رو باید اینجا یادآور بشم

دوستان لطفا از بنده نخواهید که اندیکاتورها و اکسپرتهایی که توسط بچه های انجمن نوشته شدند رو دیکامپایل کنم این کار بر خلاف اون نیتی هست که این تاپیک رو ایجاد کردم

قصد من کمک به بچه های انجمن هست نه خیانت به اونها!!!

به نظرم این تاپیک نیازمند نظارت بیشتر مدیر بخش اتوتریدینگ هست تا خدایه نکرده مدیون دوستان و اکسپرت نوسهای انجمن نشم.

از همینجا از مدیریت بخش میخوام که پستها رو بازبینی و در صورت صلاحدید اگر اندیکاتور یا اکسپرتی مربوط به بچه های انجمن به اشتباه دیکامپایل شد اون رو حتما حذف کنند

با سپاس از همکاری همه دوستان

نظر

سلام

جناب فاضل بنا به در خواست جنابعالی تاپیک بررسی گردید ، همانطور که دستور دادید و شرط اخلاق میباشد ، چنانچه اندیکاتور و یا اکسپرتی که توسط اعضاء محترم فروم pcm نوشته شده باشد ، جهت دیکامپایل در این تاپیک قرار بگیرد ، بنده با ویرایش پست مربوطه و توضیحات لازم جهت جلوگیری اقدام خواهم نمود .

همچنین از این طریق خواهشمندم صندوق پستی خود را بررسی فرمایید .

با تشکر
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

من شرمنده ی تمام دوستانی هستم که پیام خصوصی میدن

به دلیل اینکه هنوز تعداد پستهای اینجانب به تعداد لازم برای فعال شدن پاسخ به پیامهای خصوصی نرسیده فعلا نمیتونم جواب این دوستان رو بدم

فقط ازین طریق خواستم عنوان کنم که پیامها رو دریافت کردم و از اظهار لطف همگی دوستان سپاسگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط fazel3 نمایش پست ها

من شرمنده ی تمام دوستانی هستم که پیام خصوصی میدن

به دلیل اینکه هنوز تعداد پستهای اینجانب به تعداد لازم برای فعال شدن پاسخ به پیامهای خصوصی نرسیده فعلا نمیتونم جواب این دوستان رو بدم

فقط ازین طریق خواستم عنوان کنم که پیامها رو دریافت کردم و از اظهار لطف همگی دوستان سپاسگذارم
                            جناب فاضل میتوانید با دلت کردن پیام های قبلی اقدام به ارسال پیام جدید نمایید .
                            منتظر پاسختون هستم .

با تشکر
                            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام

درصورت امکان این فایل (currency meter) لینک اینجا من نتونستم در متا نصب کنک لذا لازم ایت سورس ان را کامپایل نموده تا نصب شود .
                              متشکرم
                              زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                              تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                              این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                              هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                                سلام

درصورت امکان این فایل (currency meter) لینک اینجا من نتونستم در متا نصب کنک لذا لازم ایت سورس ان را کامپایل نموده تا نصب شود .
                                متشکرم

سلام دوست من

اینم فایل مورد درخواست شما
                                currency meter

فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X