اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Usdirr

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

طلای داخل . . .

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

ایا شاهد نفوذ کامل به باکس سبز خواهیم بود؟

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
        سلام

یکی از دوستان تحلیل دلار به لیر ترکیه را خواستند که در اینجا تقدیم میکنم

ممنون
        بزرگوار سوالی دارم
        این طور که به نظر میاد از شکل سودای سقوط در سر داره درسته؟
        الان اگر مثلا ایندکس دلار تحلیلش صعودی نشون بده نتیجه چی هست یعنی آیا رسما روی احتمالات میره؟
        میشه لطفا تحلیل ایندکس دلار رو هم بزارین؟

نظر

همچنین این اعداد فیبوناچی خط زرد رنگ چگونه بدست آمده اند یعنی چه نقاطی به هم وصل شده؟

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
            ممنون
            بزرگوار سوالی دارم
            این طور که به نظر میاد از شکل سودای سقوط در سر داره درسته؟
            الان اگر مثلا ایندکس دلار تحلیلش صعودی نشون بده نتیجه چی هست یعنی آیا رسما روی احتمالات میره؟
            میشه لطفا تحلیل ایندکس دلار رو هم بزارین؟
            سلام

بنده در تحلیل هایم موج نزولی را با ستون قرمز و موج صعودی را با یتون سبز نشون میدم بنابرین لبه یتونها انتهای موج را نشون میدهند که در تصویری که تقدیم محضرتان کرده ام ، قیمت انتهای موج ها نیز نوشته شده اند و مشخصند

ضمنا طبق تحلیل فوق دلار نسبت به لیر فعلا در حال صعود و افزایش هست

در مورد نحوه ترسیم فیبو ، نیاز به شناخت ساختاری امواج و نیز الیوت و زیگزاگ میباشد

با تشکر
            تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم و دوستان عزیز :

ذکر یک نکته در مورد وضع کنونی فوروم که نسبت به دو سه سال قبل از نظر علمی و از نظر نشاط،، افت چشمگیر کرده را ضروری میبینم

قبلا بچه ها در احترام به اساتید ( که بنده همواره خود را مدیون اموزش انها میدانم ) و تشکر کردن از انها از همدیگر پیشی میجستند و انها را به ارائه دانششان ترغیب مینمودند

متاسفانه این امر بکل از بین رفته و اگر مواردی مشاهده میشود از سوی دوستان قدیم هست

بعنوان مثال همین تاپیک از دیروز تا بحال 200 بار مورد بازدید قرار گرفته ولی بنظر میرسه دوستان تشکر را دال بر حقارت خود میدانند و از ان امتناع میکنند

قدر یقین این امر انگیزه در ارائه دقیقتر مطالب علمی را از بین میبرد
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 02-18-2018, 12:44 AM

نظر

سلام

بنده در تحلیل هایم موج نزولی را با ستون قرمز و موج صعودی را با یتون سبز نشون میدم بنابرین لبه یتونها انتهای موج را نشون میدهند که در تصویری که تقدیم محضرتان کرده ام ، قیمت انتهای موج ها نیز نوشته شده اند و مشخصند

در مورد نحوه ترسیم فیبو ، نیاز به شناخت ساختاری امواج و نیز الیوت و زیگزاگ میباشد

با تشکر
                ممنون دوست عزیز
                من فکر کردم اون متوازی الاضلاع آخر الگوی ab=cd را کشیده اید و در حال طی کردن cd است
                میشه به سوال های دیگر هم پاسخ دهید در مورد ایندکس لطفا؟

نظر

سلام

با تشکر
                  ممنون دوست عزیز
                  من فکر کردم اون متوازی الاضلاع آخر الگوی ab=cd را کشیده اید و در حال طی کردن cd است

نظر

ممنون دوست عزیز
                    درست فکر کردید این جفت ارز الان در موج نزولی ریتریسمنت هست ولی روند اصلی طبق ستون سبز صعودیه
                    خواهشا توضیح بنده در پست قبل و در مورد نحوه ترسیم اینجانب با ستونهای سبز و قرمز را یکبار دیگر ملاحظه بفرمائید

نظر

سلام
                      کدوم بروکر این جفت ارز رو داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط target نمایش پست ها
                        سلام
                        کدوم بروکر این جفت ارز رو داره؟
                        ==================
                        سلام

fxopen

نظر

دلار بد جور داره میریزه در واقع میریزونن بعد رسیدن به هدفشون!
                          الان اقای موسوی شما هنوز هم سر اون 5220 هستید؟
                          یه جا هم خوندم تحلیل یکی از دوستان یا از نیمه های اسفند یا تیر دوباره دلار افزایشی خواهد بود زیاد!

نظر

دلار بد جور داره میریزه در واقع میریزونن بعد رسیدن به هدفشون!
                            الان اقای موسوی شما هنوز هم سر اون 5220 هستید؟
                            یه جا هم خوندم تحلیل یکی از دوستان یا از نیمه های اسفند یا تیر دوباره دلار افزایشی خواهد بود زیاد!
                            =============================

سلام

دوست بزرگوار ، پستی که محبت کردید گذاشتید مشکلاتی داره که خدمتتون عرض میکنم
                            چون معتقدم اولین لازمه برای کسب سود از بازار فارکس ، رعایت نظم و ترتیب و قواعد هست
                            1 = 5220 که نوشتید مشخص نیست منظورتان کدام جفت ارز هست ضمن اینکه نوشتن دلار به تنهائی نامفهوم است محبت کنید بصورت چفت ارز قید کنید، و نیز فکر کنم منظورتان 1.5220 باید باشه
                            2 = محبت فرمائید اگر منظورتان یورو به ذلار هست که احتمال زیاد منظورتان همینه ،، در تاپیک مختص خودش بنویسید
                            3 = چشم ،، نظرم را علیرغم اینکه باسواد تر از بنده در این فوروم زیاد تشریف دارند ولی نظرم را در تاپیک یورو به دلار براتون میگذارم

موسوی

نظر

=============================

سلام

دوست بزرگوار ، پستی که محبت کردید گذاشتید مشکلاتی داره که خدمتتون عرض میکنم
                              چون معتقدم اولین لازمه برای کسب سود از بازار ف.ا.ر.ک.س ، رعایت نظم و ترتیب و قواعد هست
                              1 = 5220 که نوشتید مشخص نیست منظورتان کدام جفت ارز هست ضمن اینکه نوشتن دلار به تنهائی نامفهوم است محبت کنید بصورت چفت ارز قید کنید، و نیز فکر کنم منظورتان 1.5220 باید باشه
                              2 = محبت فرمائید اگر منظورتان یورو به ذلار هست که احتمال زیاد منظورتان همینه ،، در تاپیک مختص خودش بنویسید
                              3 = چشم ،، نظرم را علیرغم اینکه باسواد تر از بنده در این فوروم زیاد تشریف دارند ولی نظرم را در تاپیک یورو به دلار براتون میگذارم

موسوی
                              منظورشون دلار ریال هست. قیمت 5220 تومان

نظر

نوشته اصلی توسط target نمایش پست ها
                                منظورشون دلار ریال هست. قیمت 5220 تومان

سلام
                                الان دسترسی به چارت ندارم امشب با پرداخت مبلغ جرئی انرا در رسا میبینم خدمتتون عرض میکنم
                                ضمن اینکه در بخش دوم تحلیل اخری نوشته ام که مبلغ فعلی دلار به ریال و ساختار موج ، بهیچوجه خرید یا نگهداری انرا تجویز نمیکنه مگر اینکه منتظر باشیم و ببینم موج نزولی کنونی موج یک نزولی هست ( که با توجه به اندازه کندل ها و اندیکاتور ها باورم نمیشه یعنی بنظرم میرسه یک صعود دیگر در پیش خواهد بود ) و یا موج ریتریسمت و موج x هست برای یک صعود دیگر ؟

چند روز دیگر مشخص تر میشه نظر داد

نظر

پردازش ...
                                X