اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

یورو / دلار h1 ---- چهارشنبه

طبق تحلیل دیروز منتظر برگشت قیمت به سمت بالا بودیم اما انگار بازار هنوز از فروشندها اشباع نشده و بازم قیمت افت کرد.

الان رفتار قیمت به الگوی خفاش شبیه هست . اما 2 تا نکته به نفع الگو نیست . اول اینکه ظرف زمان پرنشده دوم اینکه هنوز شدت ریزش شدید هست .

احتمال رشد قیمت خیلی ضعیف شده . به شرطی که ضعف فروشنده ها قابل لمس بشه و خریدارها قدرتشون را به رخ بکشند ، شاید شاهد رشد باشیم

اگه سطح 100% به پایین شکسته شد کلا روند یورو /دلار نزولی میشه . دنبال کردنش تو 2-3 روز آینده خالی از لطف نیست .

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

یه سوال از همه عزیزانی که این تاپیک را مطالعه میکنند .

کسی میدونه چرا دیروز یورو/دلار روی قیمت 1.300 ناگهان برگشت بالا.؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      البته تکنیکالی . منظورم اینه چه الگویی یا نکته قیمتی در اونجا بود که قیمت را مثل فنر به بالا هول داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(به جز اینکه عددی رند بود و میانگین 200 روزه هم اونجاست . البته اینها نمیتونند دلیل اصلی باشند .)

یه نکته بینهایت فشنگ اینجا وجود داره )

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-17-2012, 11:39 AM

نظر

این منطقه به نظر من به 3 دلیل رشد کرد :
        http://]http://&#91;IMG]http://www.pcmup......91;/IMG]<br
        [/video]
        ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 02-17-2012, 02:21 PM
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

سلام بالکوفسکی عزیز
          در مورد پترن پروانه باید به موارد زیر توجه داشت:
          این پترن در اخر امواج ایمپالس یا همون امواج پیشرو تشکیل میشه.یعنی در واقع این الگو باعث حرکت بازار در جهت امواج اصلاحی میشه.
          باترفلای در بین امواج 3 و 5 از یک حرکت پیشرو اتفاق میفته.
          در واقع بازوی XA الگو موج اصلاحی 4 هست.
          بازوهای ABو BCو CD هم امواج داخلی موج 5 در نظر گرفته میشوند
          به طور خلاصه بازوی XA یک حرکت اصلاحی و کل بازوی AD یک حرکت ایمپالس هست.
          من یه نقاشی کشیدم که حرفامو با شکل نشون بدم
          حالا خودتون این شکل هارو با شکلی که برای شاخص دلار گذاشتید مقایسه کنین.
          منظور من از همه این پرحرفی ها اینه که هر جایی که دیدیم چند تا نسبت فیبو همپوشانی دارند نباید اسم الگوی هارمونیک بهش داد.
          باید دید که این همپوشانی در چه ساختاری هست.
          الان هم شاید شاخص دلار ریزش کنه،ولی این ریزش به خاطر شکل گیری الگوی پروانه نیست.
          ما شاهد یه سیکل 5 موجه نزولی هستیم و بعدش یه اصلاح ABC و دوباره ادامه ریزش.
          خلاصه امیدوارم این مطالب مفید باشه برای شما و دوستان دیگه
          باز هم اگر سوالی بود در خدمت شما و دوستان هستم.
          البته نقاشی های من زیاد خوشگل نیستن شما سعی کنین خوشگل ببینینشون

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
            یه سوال از همه عزیزانی که این تاپیک را مطالعه میکنند .

کسی میدونه چرا دیروز یورو/دلار روی قیمت 1.300 ناگهان برگشت بالا.؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            البته تکنیکالی . منظورم اینه چه الگویی یا نکته قیمتی در اونجا بود که قیمت را مثل فنر به بالا هول داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(به جز اینکه عددی رند بود و میانگین 200 روزه هم اونجاست . البته اینها نمیتونند دلیل اصلی باشند .)

یه نکته بینهایت فشنگ اینجا وجود داره )

یه خاطر اینکه اصلاح کامپلکس ABCDE رو در اون منطقه شاهد بودیم که به کلاستر نشون داده شده واکنش داد و همه ابعاد برای یه اردر گذاری بای استاپ فراهم بود.

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 02-17-2012, 01:38 PM

نظر

[/QUOTE]

سلام شاد باشید
              من بارها در شمارش الیوتی دیدم که موج 5 از 5 سقف موج3از 5 رو نمیزنی و الگوهای مثل پروانه رو شکل میدهد در اینجا شکل شما موج5 رو 3 موجی گرفتید یعنی چی؟آیا همین قضیه وآماندگی موج5از ا5منظورتان است که موج5 رو 3موجی رسم کردید یا دلیل دیگری دارد؟
              با تشکر
              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها

سلام شاد باشید
                من بارها در شمارش الیوتی دیدم که موج 5 از 5 سقف موج3از 5 رو نمیزنی و الگوهای مثل پروانه رو شکل میدهد در اینجا شکل شما موج5 رو 3 موجی گرفتید یعنی چی؟آیا همین قضیه وآماندگی موج5از ا5منظورتان است که موج5 رو 3موجی رسم کردید یا دلیل دیگری دارد؟
                با تشکر[/quote]

سلام
                دوست عزیز در نقاشی که کشیدم به هیچ وجه اهمیتی نداره که موج 5 سه موجی باشه یا 5 موجی
                هدف از این شکل توجه به قرار گیری پترن پروانه وبازوی xa اون هست که باید xa یک حرکت اصلاحی در یک حرکت پیشرو بزرگتر باشه.
                اون شکل بالا هم که میفرمایید موج 5 سه موجی هست یه شکل نمادین هست.
                اصل قضیه محل و ساختار الگو هست.
                حالا شما یه شکل بکشین که موج 5 5 موجی باشه !
                فرقی نداره !

نظر

سامان جان دلیل اول که Abcd بود را قشنگ اومدی . اما از عکس دوم هیچی نفهمیدم . اون شکل هارمونیک که کشیدی چیه . چیزی نداریم اونجا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

نظر

آرش جان ممنون از توضیح کامل و دقیقی که فرمودید . قطعا پروانه در انتهای موج پیشرونده اثر بیشتری داره . نقاشیتون هم آقا خیلی خوب و زیبا بود . :d
                    مطمئنا واسه من که خیلی نکته اموزشی داشت .

فقط یه سوال . من توی کتاب اسکات کارنی ندیدم که بگه عکس این حالت غلطه . اگر چه شکلهای کتابش با توضیحات شما تطبیق داره .
                    سوالم اینه که اگه پروانه و خرچنگ توی موج پیشرونده نبود ، الگو غلطه یا حالت ایده آل نداره ؟؟. آیا رفرنسی برای این موضوع سراغ دارید که بتونم دقیق بررسیش کنم .؟؟؟؟
                    ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-17-2012, 05:22 PM

نظر

آرش جان میشه لطف کنی اصلاح abcde را بیشتر توضیح بدی واسمون. سیستم الیوتیه ؟ ریزموجهاش چطوریه ؟

(اگه از اون نقاشی قشنگها باشه که چه بهتر)

نظر

آرش جان ممنون از توضیح کامل و دقیقی که فرمودید . قطعا پروانه در انتهای موج پیشرونده اثر بیشتری داره . نقاشیتون هم آقا خیلی خوب و زیبا بود . :d
                        مطمئنا واسه من که خیلی نکته اموزشی داشت .

فقط یه سوال . من توی کتاب اسکات کارنی ندیدم که بگه عکس این حالت غلطه . اگر چه شکلهای کتابش با توضیحات شما تطبیق داره .
                        سوالم اینه که اگه پروانه و خرچنگ توی موج پیشرونده نبود ، الگو غلطه یا حالت ایده آل نداره ؟؟. آیا رفرنسی برای این موضوع سراغ دارید که بتونم دقیق بررسیش کنم .؟؟؟؟
                        خواهش میکنم عزیز
                        آقا شما کتاب اسکات کارنی رو زیاد جدی نگیر
                        کارنی همه بازار رو به شکل هارمونیک میبینه.
                        اونهم فقط از بعد قیمتی
                        به سایر ابعاد کاری نداره
                        در صورتی که الگوهای هارمونیک همراه با ساختار های الیوتی معنا و مفهوم پیدا می کنند.
                        در واقع ابزار های هارمونیک به نوعی کمک دهنده هستند.یعنی یه جورایی ابزار تایید کننده شمارش امواج هستند.
                        مثلا چرا در الگوی باترفلای ما میگیم که نقطه d باید بین 127 تا 161.8 درصد اکستنشن بازوی xa باشه؟
                        خب فلسفه این چیه؟
                        چون یکی از کلاستر های احتمالی برای انتهای موج 5، یکی اکستنشن 127 و یا 161.8 موج 4 هست.موج 4 چیه؟همون بازوی xa
                        پس اگه در این حالت یک الگوی پروانه هم تشکیل شده باشه یک تاییدیه قوی هست که ما موج شماریمون درست بوده و موج 5 احتمال زیاد تموم شده.
                        حالا میایم دنبال گواه های دیگه مثل کندل بازگشتی،دایورجنس و انالیز زمانی میگردیم برای ورود به معامله.یا در واقع برای گرفتن موج a
                        به شخصه فقط برای الگوهای پروانه ای که در این حالت تشکیل میشن اعتبار قایل هستم و به حالت های دیگه توجه نمی کنم
                        البته باید عرض کنم که به هر حال وقتی در یک منطقه یک همپوشانی فیبو داشته باشیم به هر حال قیمت بهش واکنش نشان خواهد داد.اما اگه همپوشانی سر جای خودش باشه مطمعنا اثر بیشتری خواهد داشت.
                        امیدوارم توضیحات کامل باشه
                        اگه باز هم مسئله ای هست بفرمایید تا جایی که سواد یاری کنه در خدمتم.

نظر

آرش جان میشه لطف کنی اصلاح abcde را بیشتر توضیح بدی واسمون. سیستم الیوتیه ؟ ریزموجهاش چطوریه ؟

(اگه از اون نقاشی قشنگها باشه که چه بهتر)
                          خواهش میکنم
                          در مورد اصلاحات کامپلکس انواع و اقسام الگوها و نظریه ها صادر شده
                          شما هر کتاب الیوتی رو که مطالعه بفرمایید ساختار های اصلاح کامپلکس رو به وفور پیدا میکنین.
                          ولی آیا واقعا همه ساختار ها رو باید بدونیم؟
                          جواب یقینا منفی هست
                          ما نمیخوایم خودمون رو توی شکل ها و الگوهای کامپلکس غرق کنیم
                          ما فقط دنبال پیدا کردن انتهای اصلاحی ها هستیم تا بعد از اون در جهت روند وارد بازار بشیم
                          بر خلاف حالتی که ما آخر موج 5 رو پیدا میکنیم و خود موج اصلاحی رو شکار میکنیم.مثل همون حالتی که الگوی باترفلای یا کراب تشکیل میشه
                          در مورد ساختار های اصلاح ساده و کامپلکس حتما توضیحات مفصلی رو در تاپیک تخیلات من ! قرار خواهم داد.
                          شرمنده هستم که الان به علت کافی نبودن وقت نمیتونم کامل توضیح بدم
                          حتما در هفته آینده خدمت شما و دوستان تقدیم خواهم کرد.

نظر

خب من یه سوال تو پست 55 پرسیدم اما فقط آرش و سامان جواب دادند . پس این همه تحلیلگر خوب داریم که تاپیکو میخونند چرا چیزی نمیگند .

منتظر نظرهای خوب و تکنیکی تون هستم.

بچه ها بیاد بحثو داغ کنید . تا حالا نظرهای خیلی خوبی داشتیم .

1. میانگین 200 روزه و عدد رند 1.3000 .
                            2. الگوی abcd (سامان)
                            3. الگوی abcde (آرش)

بقیه موارد را بگید .

نظر

سامان جان دلیل اول که Abcd بود را قشنگ اومدی . اما از عکس دوم هیچی نفهمیدم . اون شکل هارمونیک که کشیدی چیه . چیزی نداریم اونجا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

بولی جون امروز خوب گیر دادی ها؟ درخصوص شکل دوم INV AB=1.62CD
                              لطفا" این مطلب که الان میگم منبع علمی نداره بارها دیدم که در این منطقه مقاوتی بوجود میاید آن هم موقعی که در تایم بزرگتر حالت کندل 2B بوجود میاید در تایم پایین تر INV AB=1.62CD قیمت به این محدوده عکس العمل نشان میدهد .(خط زیک زاک آبی)
                              با تشکر از توجه تان
                              WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                              account demo

نظر

اینم پاسخ من به سوال شما امیدوارم مفید واقع بشه ما در تاریخ 30 نوامبر یک سطح مقومت قوی داشتیم که بارها از آن حمایت شده بود و همینطور که در تصویر زیر میبینید دقیقا" قیمت با تاچ کردن آن شروع به عکس العمل می نماید که در همین حا الگوی کراب هم داشتیم که در تحلیل های آقا مصطفی موجودمی باشد در ضمن از نظر چنگال هم می بینیم که در خط چایین چنگال هم چوشانی دارد و در ریتریس 1.618 هم هستیم در ضمن از نظر فندامنتالی هم تقریبا" در همان ساعتها بود که آقای برنانکی مصاحبه مطبو عاتی داشت

[IMG][/IMG]
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X