اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
    سلام امروز ساعت 12 و نیم جناب ابوناچی شروع به مبادله پیام کردند، که بعضی از اعضای گروه، در مورد اصالت کاربر سؤال کردند که ایشون هم فایل صوتی قرار دادند تا شک و شبهه ها از بین بره. به خاطر قوانین سایت، لینک گروه پاک شده، اگر کسی خواست، پیام خصوصی بده تا براش ارسال کنم. موفق باشید
    سلام . من نتونستم پیام خصوصی بدم بهتون.اگر ممکنه آدرس کانال ایشون رو بفرستید برام . ممنونم

نظر

• سلام و احترام خدمت همگی دوستان / لطفا اگر ممکن هست آدرس کانال تلگرامی جناب ابوناچی را برای بنده هم ارسال بفرمایید / خیلی ممنون و متشکرم

نظر

• سلام و احترام خدمت همگی دوستان / لطفا اگر ممکن هست آدرس کانال تلگرامی جناب ابوناچی را برای بنده هم ارسال بفرمایید / خیلی ممنون و متشکرم

نظر

• عذر خواهی میکنم از پست تکراری / چون بنده نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم / چون تعداد پست های ارسالی بنده کمتر از 30 می باشد

مجاز نیستم پیام خصوصی ارسال کنم / ببخشید با اجازه مدیریت همینجا تماس میذارم : خیلی ممنونم

آیدی تلگرام بنده : sirous_ahmady@ ایمیل من : sirous_ahmadi@ymail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            ابوناچی مخصوص ترید روی eur usd ساخته شده و با توجه به گامهای حرکتی این جفت ارز طراحی شده و برای ارز های دیگه هم کارایی نداره . بورس ایران که دیگه جای خود داره

پیشنهاد میکنم قبل از ترید با این نرم افزار حتما آموزش ها و تاپیک پرسش و پاسخ رو مطالعه کنید

با سلام و احترام / نکته ی جالبی رو باید خدمت همگی عرض کنم / سال 92 که سهام بانک صادرات در بورس تهران 128 تومن بود یکی از دوستانم

که بعد ها متوجه شدم ابوناچی کار میکنه بهم گفت که جناب ابوناچی بهش گفته سهام بانک صادرات طی یک تا دو سال اینده زیر 70 تومن معامله خواهد شد !!!

که این اتفاق دقیقا رخ داد !!! یعنی پیش بینی ایشان مبنی بر ریزش نزدیک به 50 درصدی سهم کاملا درست از آب درامد و محقق شد !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mojaver نمایش پست ها
              پس از مدتها تحقیق و بررسی حرکت کندل به کندل بازار ، متوجه شدم که هر ارزی همچون یک موجود زنده ، دارای یک نژاد و زبان منحصر به فرد میباشد و یک حرکت کاملا مستقل و مخصوص به خود میباشد . یک مبنای ریاضی کاملا مخصوص به خود!
              یعنی مبنای حرکتی هر ارزی کاملا با ارز دیگری متفاوت است . بطور مثال در یورو ، همیشه حرکتی بر مبنای عدد 7 وجود دارد . به همین خاطر هر وقت میخواهیم پوزیشنی بگیریم ، هم در تنظیم TP و هم ورود و SL بایستی عدد 7 را در نظر گرفت. اگر دقت کرده باشید ، حدود یک ساعت پیش در پستی گفتم که قیمت بعد از 3341 که high امروز بوده به 3380 میرسد که در یک کندل ناگهان همین عمل اتفاق افتاد . حال اگر ببینید قیمت آخرین جایی که مقاومت کرده ، 3373 است . 3380-7=3373 گاهی اوقات هم در همان 3380 مقاومت میکند . اما در هر صورت حرکت آن بر مبنای دخالت عدد 7 در فرمول میباشد . و یا اینکه GBP-JPY بر مبنای 26 کار میکند. حال سوالی دارم . چگونه است که یک ایندیکیتور میخواهد با هر یک از ارزها (فرض کنید یک فرد در مقابل ایندیکیتور میباشد) ارتباط برقرار کرده و با زبان آن سخن بگوید ؟!! چرا هنوز تحلیلگران به فکر این نیافتاده اند که ایدیکیتورها قادر نیستند با یک چوب همه ارزها را بزنند ؟!

دوستان الان نزدیک به دو سالی میشه که دارم روی تطبیق سیستم جناب ابوناچی روی سهام بورس تهران کار میکنم / به نتایج جالبی هم رسیدم و برخورد کردم /

بورس تهران اوضاع خیلی پیچیده تر هست / چون سهام هر گروه نوع خاصی از حرکت رو نشون میدن / مثل جفت ارزها عمل میکنن / مثلا خودرویی ها با سیمانی ها یا دارویی ها با

پالایشی ها گام های حرکتی و فاز هاشون کاملا متفاوت هست /

نظر

• حیفه که این تاپیک خاک بخوره ............................

نظر

• سلام
                  ايا كسي فيلم هگ ابوناچي رادارد
                  ضمنا نرم افزار معرفي شده در فيلم براي من اجرا نميشود
                  ممنون ميشوم كسي بفرستد

نظر

• سلام دوستان
                    من تازه با مبحث ابوناچی آشنا شدم و نحوه کار با اون رو برای بورس تهران بلد نیستم اگه از دوستان کسی هست که اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند
                    ضمنا لینک ویدیو های قرار داده شده رو هم نتونستنم دانلود کنم خطای وجود چنین صفحه رو میده
                    متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.weld نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من تازه با مبحث ابوناچی آشنا شدم و نحوه کار با اون رو برای بورس تهران بلد نیستم اگه از دوستان کسی هست که اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند
                      ضمنا لینک ویدیو های قرار داده شده رو هم نتونستنم دانلود کنم خطای وجود چنین صفحه رو میده
                      متشکرم
                      بالاخره از طریق dropbox تونستم دانلود کنم
                      اما هنوز از نحوه کارکردش تو بورس تهران بی اطلاعم و مشتاق یادگیری.....
                      ویرایش توسط nima.weld : https://www.traderha.com/member/28624-nima-weld در ساعت 10-14-2018, 11:21 PM

نظر

• سلام و وقت بخیر.نرم افزار abonacci calculator رو هرچی سرچ کمیکنم نمیتونم پیدا کنم.کسی میتونه این نرم افزار رو برام ایمیل کنه
                        ahoorambi@gmaIL.COM

نظر

• سلام همگی

من با سیستم ابوناچی کار نکردم تازه دارم شروع میکنم
                          اما
                          اما
                          یه نکته جالب و مهم
                          در مورد محتوم بودن بازار
                          من به این جمله ایمان اوردم
                          چون که از سه منبع مختلف و در سه روش مختلف این حرف رو شنیدم
                          یکیش استراتژی پور قائزه . ایشون روی خطوط حمایت و مقاومت کار میکنه و بعد از ..... کردن میگه اگه خط مقاومت رو رد کرد و بالاش بسته شد حتما تا خط بعدی میره و اگه ریزش کرد وظیفه ی جاماندست و باید برگرده و کاملش کنه
                          مورد دوم یکی از اشنایانه که این حرفو مورد خطوط فیبوناچی میزد و میگفت اگه قیمت خط فیبو رو بشکنه معمولا تا خط پایین میره
                          سومیش هم استراتژی جالبیه که توی نت دیدم به اسم استراتژی ALI21 level&pivot که ایشون استراتژیشو شرح اموزش داده و بر اساس ایچیموکو نقاطی رو مشخص میکنه که بازار در اون نقاط اهداف محتومی رو پیدا میکنه
                          بنظر من اگر که ابوناچی خوب جواب نداده معنیش این نیست که غلطه بلکه باید کاملتر بشه
                          البته گفتم که من هنوز باهش کار نکردم
                          این نکته گفتم اینچا ذکر کنم شاید به درد دوستان بخوره

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز
                            اگه کسی نرم افزار abdtrader ابوناچی رو داره خواهش میکنم برام بفرسته
                            و راه ارتباطی با آقای ابوناچی رو لطف کنه بهم معرفی کنه. خیلی ممنونم
                            aliasghar1374zt23@gmail.com aliasghar1374zt23@gmail.com
                            ویرایش توسط ali7498 : https://www.traderha.com/member/30948-ali7498 در ساعت 07-07-2019, 10:11 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali7498 نمایش پست ها
                              سلام خدمت همه دوستان عزیز اگه کسی نرم افزار abdtrader ابوناچی رو داره خواهش میکنم برام بفرستهو راه ارتباطی با آقای ابوناچی رو لطف کنه بهم معرفی کنه. خیلی ممنونمaliasghar1374zt23@gmail.com aliasghar1374zt23@gmail.com
                              [br]<span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: justify;">سلام</span><br style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(51, 51, 51); box-shadow: none !important;"><a href="https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794" target="_blank" style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(24, 138, 21); text-decoration-line: none; box-shadow: none !important;">https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794</a>

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: justify;">[br]سلام</span><br style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(51, 51, 51); box-shadow: none !important;"><a href="https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794" target="_blank" style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(24, 138, 21); text-decoration-line: none; box-shadow: none !important;">https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794</a><span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: justify;">[br]سلام</span><br style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(51, 51, 51); box-shadow: none !important;"><a href="https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794" target="_blank" style="text-align: justify; direction: rtl; font-family: tahoma; color: rgb(24, 138, 21); text-decoration-line: none; box-shadow: none !important;">https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=475794</a>

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

پردازش ...
                                X