اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط suriman نمایش پست ها

آموزشو دارم آماده می کنم فقط یکم وقت بدید آماده که شد آپ می کنم.
    منم دارم یه فایل اکسل جامع آماده می کنم که بوسیله ی اون تمام داده های مورد نیازم رو بطور اتو بهم بده .فعلا که خیلی کار داره اما اگه تمام بشه خیلی بهم کمک میکنه.دیدن فایلهای دوستانی مثل شما به من ایده های خوبی میده .
    اگر عمری بود و تمام ایده ها رو با هم به اشتراک میزاریم تا منفعتش به هممون برسه.
    تا چند روز آینده یه سبدگردان ارائه میدم که نمودار قیمتی هم بده .اما باید قبلش چندتا آموزش کوچولو به دوستان بدم.
    یه چیزی مثل عکس زیر :
    سلام دوست عزیز همچنان منتظر تهیه فایل اکسل شما هستیم.

نظر

سلام منتظر فایل تکمیلیتان هستیم .تشکر از همه بابت مشارکت

نظر

نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز همچنان منتظر تهیه فایل اکسل شما هستیم.
        نوشته اصلی توسط vahhhab نمایش پست ها
        سلام منتظر فایل تکمیلیتان هستیم .تشکر از همه بابت مشارکت
        سلام دوستان
        سال نو مبارک
        طراحی و اتمام فایل به علت مشغله کاری کمی زمان بر شده و برای رفع نواقص اون باید کمی وقت بزارم ولی دارم کم کم پیش می رم و رفع نواقصشو انجام میدم .اگر آماده شده حتما اونو ارائه می دم

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

سلام
          این فایل سبد گردان جدیدمه که نمودار قیمتی رو نیز نشون میده .

برای استفاده از اون ابتدا باید فایل اکسپرت زیرو روی نمودار سهام مورد نظرتون در مفید تریدر اجرا کنید :
          استخراج کننده داده ها
          و خروجی داده ها در مسیر زیر قابل مشاهده است:
          MofidTrader 5\MQL5\Files

بعد از اجرای اون فیلم آموزشی زیرو ببینید(حجمش 900 کیلو بایت است) :
          آموزش
          و به روش فیلم داده ها رو وارد می کنیم ، به ترتیب زیر:
          1-ابتدا اسم نماد مور نظر را وارد
          2- ستون های تاریخ خرید و قیمت خرید و نیز حد ضرر و حد سود خودتونو ثبت کنید
          3-به شیت داده رفته و در زیر اسم نمادی که وارد کردید داده های اون نمادرو بر اساس آموزش وارد کنید
          دقت کنید که عبارت close دقیقا زیر اسم سهم مورد نظر وارد شود و اگر وارد نشد دوبار مراحل ورود داده را انجام دهید.
          اگر سئوالی بود بنده در خدمتم.

اینم خود فایل اکسل
          مدیریت سبد سهام

نظر

سلام
            این فایل سبد گردان جدیدمه که نمودار قیمتی رو نیز نشون میده .

برای استفاده از اون ابتدا باید فایل اکسپرت زیرو روی نمودار سهام مورد نظرتون در مفید تریدر اجرا کنید :
            استخراج کننده داده ها
            و خروجی داده ها در مسیر زیر قابل مشاهده است:
            Mofidtrader 5\mql5\files

بعد از اجرای اون فیلم آموزشی زیرو ببینید(حجمش 900 کیلو بایت است) :
            آموزش
            و به روش فیلم داده ها رو وارد می کنیم ، به ترتیب زیر:
            1-ابتدا اسم نماد مور نظر را وارد
            2- ستون های تاریخ خرید و قیمت خرید و نیز حد ضرر و حد سود خودتونو ثبت کنید
            3-به شیت داده رفته و در زیر اسم نمادی که وارد کردید داده های اون نمادرو بر اساس آموزش وارد کنید
            دقت کنید که عبارت close دقیقا زیر اسم سهم مورد نظر وارد شود و اگر وارد نشد دوبار مراحل ورود داده را انجام دهید.
            اگر سئوالی بود بنده در خدمتم.

اینم خود فایل اکسل
            مدیریت سبد سهام
            چند نکته :
            1- جدول خودش آخرین قیمت سهم رو در میاره
            2-برای بروز کردن داه ها در هر لحظه نیاز است که :
            الف-برنامه مفید تریدر باز و اکسپرت بروی نماد فعال باشد
            ب-برای آپدیت اطلاعات جدول از تب data گزینه ی refresh را بزنید و با هر بار رفرش قیمتها آپ دیت می شن.

نظر

سلام دوست عزیز توی پتفوی شما میخوام یه تغییراتی بدم که بشه یه تحلیل کوچکی هم روش کرد فقط احتیاج دارم توی این اکسپرت که الان گذاشتم تغییراتی داده بشه
              این اکسپرت فقط خروجی روزانه داره امکانش هست بشه تغییراتی داد که خروجی ساعتی و هفتگی و ماهانه هم داشته باشه ممنون میشم کمک کنید
              فایل های پیوست شده
              naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

سلام
                آره راست می گید .
                در دیدبان2 داده ها یی که دانلود می کنه فقط برای اون تاریخه.فکر کنم باید برای هر روز تاریخ انتهای لینک رو به تاریخ روز در بیاریم و بعد در فایل با پسوند .iqy سیو و بعد اکسل رو رفرش کنیم.
                ولی دیدبان 1 این مشکل رو نداره.
                سلام تایپیک خیلی جالبی و کاربردی ای هست

تو فایل دیدبان یک بعد رفرش رمز ادمین و میخواد

اون رمزه چیه

نظر

نوشته اصلی توسط khosroshahiy نمایش پست ها
                  سلام تایپیک خیلی جالبی و کاربردی ای هست

تو فایل دیدبان یک بعد رفرش رمز ادمین و میخواد

اون رمزه چیه
                  سلام بر دوست عزیز آقای خسروشاهی
                  من فایل دیده بان 1 رو بررسی کردم و در هر رفرش بطور صحیح داده ها رو دانلود می کنه و رمز ادمین نمی خواهد.

نظر

نوشته اصلی توسط jak110 نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز توی پتفوی شما میخوام یه تغییراتی بدم که بشه یه تحلیل کوچکی هم روش کرد فقط احتیاج دارم توی این اکسپرت که الان گذاشتم تغییراتی داده بشه
                    این اکسپرت فقط خروجی روزانه داره امکانش هست بشه تغییراتی داد که خروجی ساعتی و هفتگی و ماهانه هم داشته باشه ممنون میشم کمک کنید
                    سلام
                    دوست عزیز بنده در برنامه نویسی mql تجربه کافی ندارم و اون فایلی که گذاشتم تغییراتش نیاز به دانش برنامه نویسی نداشت.
                    دوستان و استادیدی در این فرم هستم که هم دانش و هم تجربه کافی در امر برنامه نویسی دارند و شما می تونید از اونا سئوالات برنامه نویسیتونو بپرسید.
                    البته برای دریافت داده های ساعتی و روزانه و هفتگی و غیره با همون فایلی که من گذاشتم می تونید داده هاتونو استخراج کنید فقط کافیه در مفید تریدر با فعال کردن اکسپرت بروی هر نمادی تایم های روزانه و هفتگی و ماهیانه رو ببینید نرم افزار بطور اتوماتیک داده های هر تایمی که در حال دیدن اون هستید رو استخراج می کنه.
                    راستی اگر بگید که چه تحلیلی می خواهید بروی نمادها انجام بدید شاید من بتونم راههای دیگر و به شما معرفی کنم.
                    ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 05-11-2014, 12:50 PM

نظر

سلام بر دوست عزیز آقای خسروشاهی
                      من فایل دیده بان 1 رو بررسی کردم و در هر رفرش بطور صحیح داده ها رو دانلود می کنه و رمز ادمین نمی خواهد.
                      سلام خدا قوت

شاید من این کار رو درست انجام نمی دم؟

به تب Deta رفته و Refresh All رو میزنم
                      پیامی مبنی بر اتصال به دیتا بیس میده اوکی رو میزنم
                      پیغامی به صورت زیر میاره

نظر

نوشته اصلی توسط khosroshahiy نمایش پست ها
                        سلام خدا قوت

شاید من این کار رو درست انجام نمی دم؟

به تب Deta رفته و Refresh All رو میزنم
                        پیامی مبنی بر اتصال به دیتا بیس میده اوکی رو میزنم
                        پیغامی به صورت زیر میاره

سلام
                        این دیتابیس مربوط به کامپیوتر خود شما می باشد.شما به لینکی که در دیتا سورس داره برید و ببینید که آیا همچین پوشه و همچین فالی رو آیا می بینید؟
                        اگر ندیدید شاید باید تنظیمات اینترنت آپشن شما تغییر کند!
                        یه توضیح کوچولو بدم بنظرم بد نیست :
                        اکسل میاد فایل رو از اینترنت دانلود می کنه و باید اونو یک جایی ذخیره بکنه و چه جایی بهتر از اون آدرسی که در دیتا سورس وجود دارد ! پس از دانلود داده ها میاد تمامی داده ها رو از فایلی که در کامپیوتر شما ایجاد کرده در خودش آپ می کنه و در این روش اکسل فایلها رو بطور مستقیم از اینترنت دانلود نمی کنه.حالا شما باید بررسی کنید در طول مسیر کجای کار گیر دارد .
                        ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 05-11-2014, 01:09 PM

نظر

سلام
                          دوست عزیز بنده در برنامه نویسی mql تجربه کافی ندارم و اون فایلی که گذاشتم تغییراتش نیاز به دانش برنامه نویسی نداشت.
                          دوستان و استادیدی در این فرم هستم که هم دانش و هم تجربه کافی در امر برنامه نویسی دارند و شما می تونید از اونا سئوالات برنامه نویسیتونو بپرسید.
                          البته برای دریافت داده های ساعتی و روزانه و هفتگی و غیره با همون فایلی که من گذاشتم می تونید داده هاتونو استخراج کنید فقط کافیه در مفید تریدر با فعال کردن اکسپرت بروی هر نمادی تایم های روزانه و هفتگی و ماهیانه رو ببینید نرم افزار بطور اتوماتیک داده های هر تایمی که در حال دیدن اون هستید رو استخراج می کنه.
                          راستی اگر بگید که چه تحلیلی می خواهید بروی نمادها انجام بدید شاید من بتونم راههای دیگر و به شما معرفی کنم.

ببخشید بابات تاخیرم در جواب شما مدتی بود که سایت برام باز نمیشد در پاسخ به شما اینکه فایلی که نوشتین فقط قیمت بسته شدن رو میزنه،میشه برروی پتفوی شما میانگین متحرک و rsiیا فرمول چند تا دیگه اندیکاتور را نوشت که میتونه دیدی خوبی نسبت به سهم به ما بده برای اینکار نیاز به قیمت ابیتداری اتنهای آخرین و اولین قیمت هم هستیم اینجوری علاوه بر ی پرتفوی قدرتمند به برنامه تحلیلی هم کنارش دارییم

از دوستان اگه کسی برنامه نویسیmqlبلده لطفا منو راهنمایی کنه
                          naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

نوشته اصلی توسط jak110 نمایش پست ها
                            ببخشید بابات تاخیرم در جواب شما مدتی بود که سایت برام باز نمیشد در پاسخ به شما اینکه فایلی که نوشتین فقط قیمت بسته شدن رو میزنه،میشه برروی پتفوی شما میانگین متحرک و rsiیا فرمول چند تا دیگه اندیکاتور را نوشت که میتونه دیدی خوبی نسبت به سهم به ما بده برای اینکار نیاز به قیمت ابیتداری اتنهای آخرین و اولین قیمت هم هستیم اینجوری علاوه بر ی پرتفوی قدرتمند به برنامه تحلیلی هم کنارش دارییم

از دوستان اگه کسی برنامه نویسیmqlبلده لطفا منو راهنمایی کنه
                            با سلام
                            سعی می کنم یه بررسی دوباره انجام بدم بعد نتیجه کارم رو به شما اعلام کنم

نظر

سلام به دوستان عزیز دارم یک سبدگردان حرفه ای طراحی می کنم فقط به چند مشکل برخورم و از دوستانی که برنامه نویسیmqlبلدن تقاضا دارم د که که اندیکاتوری رو طراحی کنید که میزان تقاضای حجم فروش و حجم خرید در حالت باز بودن بورس بروی یک نماد به ما خروجی بده (برای فهمیدن صف خرید و فروش یک سهم )در حالی که قیمت بسته شدن اون نماد رو در 200 روز گذشته رو نیز خروجی داشته باشد و اگر RSI & MACD اون نماد رو نیز به ما خروجی بده واقعا ممنون می شم که کمک بفرمایید . اینم عکس یکی از شیتهای این سبدگردانه:

نظر

سلام بر دوستان عزیز
                                دارم روی سبد گردان جدیدم کار می کنم و نواقصی دارد که در حال بر طرف کردن اونا هستم.فعلا چند آیتم به شیت سهم 1 اضافه کردم ازجمله اطلاعاتی درباره سهم مانند نام مدیر عامل ،تلفن شرکت ، ایمیل و سایت شرکت ،حجم مبنا و معاملات روز و ... که این اطلاعات بطور اتوماتیک بروز می شن.
                                برای راحتی کارم اومدم تحلیلی که از سهم انجام داده بودم رو نیز وارد شیت کردم .بنظرم خیلی کاربردی تر شده .دوستان عکس زیر مربوط به شیت سهم 1 است اگر نظری دارید به من بگید تا سبد گردانو حرفه ای تر کنم و در انتها اونو ارائه اش کنم.
                                ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 06-26-2014, 07:40 PM

نظر

پردازش ...
                                X