اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Amin.T نمایش پست ها
    یک نمای کلی از شیت اصلی سبد سهامی که در فایل نشون داده میشه:

در این فایل جدید آپ دیت قیمت ها با زدن دکمه نارنجی رنگ بطور خودکار انجام میشه و نیازی به اندیکاتور و متاتریدر نیست

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

• نمایی از پنل خرید :

نظر

• اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

نظر

• پنل فروش :

نظر

• یکی از پنل هایی که این فایل داره و برای من خیلی کاربرد داره ،قسمت افزایش سرمایه هاست .که با دادن درصد و نوع افزایش سرمایه میانگین خریدمون رو با سرمایه جدید حساب می کنه و نیز قیمت حق ها و تعداد سهام حق رو مشخص می کنه :

نظر

• برای مثال افزایش سرمایه ذوب که 322% از تجدید ارزیابی است داریم :
              برای محاسبه افزایش سرمایه کافی است که از منوی کشویی ، نام نماد رو مشخص کنید بعد فیلد های افزایش سرمایه را پر کنید .
              باقی کارها رو خود نرم افزار انجام می شده :

می بینید برای مثال من 138.657 سهم ذوب آهن با میانگین خرید 2.524 تومان دارم ، بعد از افزایش سرمایه تجدید ارزیابی قیمت خرید ذوب بنده 59.9 تومان و تعداد سهامم میشه 585.133 .
              فقط به نقصی که بنظرم دراه اینه که هنوز ثبت تغییراتش کامل نشده
              ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 01-29-2017, 12:32 PM

نظر

• سلام بر دوستان
                در ترید کردن ابزار های تحلیلی هیچگاه کافی نیستند برای مثال در تحلیل تکنیکال روشهای مختلفی از جمله الگوهای هارمونیک،الیوت،گن،سطوح فیبوناچی ،میانگین های قیمتی، واگرایی ها و... وجود دارد و ممکن است در یک نمودار با هر روش و یا ترکیب چند روش بتوان چند نقطه مهم قیمتی و زمانی برای خرید و فروش پیدا کرد حال اگر اختلاف این چند نقطه از هم 20 درصد بود چه باید کرد؟
                کدام نقطه را برای ورود باید انتخاب کرد؟

تجربه بنده در این چند سال نشان داده که بهترین حالت برای معامله کردن خرید های پله ای با تعیین حد ضرر می باشد.
                برای اینکه این خرید های پله ای را انجام بدهیم باید حجم های هر خرید و فاصله قیمتی هر پله و میزان آنها مشخص باشد.
                در واقع باید برای هر خرید سناریو های احتمالی را پیش بینی کرد و با توجه به سناریوی که در حال رخ دادن است خرید کرد.

در این فایل سبدگردانی بنده تغییراتی دادم و بخش سناریو نویسی را هم اضافه کردم و انشالله بعد از آزمون و تست آنرا ارائه خواهم داد.
                ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 03-15-2017, 12:32 AM

نظر

سلام
                  این دیتابیس مربوط به کامپیوتر خود شما می باشد.شما به لینکی که در دیتا سورس داره برید و ببینید که آیا همچین پوشه و همچین فالی رو آیا می بینید؟
                  اگر ندیدید شاید باید تنظیمات اینترنت آپشن شما تغییر کند!
                  یه توضیح کوچولو بدم بنظرم بد نیست :
                  اکسل میاد فایل رو از اینترنت دانلود می کنه و باید اونو یک جایی ذخیره بکنه و چه جایی بهتر از اون آدرسی که در دیتا سورس وجود دارد ! پس از دانلود داده ها میاد تمامی داده ها رو از فایلی که در کامپیوتر شما ایجاد کرده در خودش آپ می کنه و در این روش اکسل فایلها رو بطور مستقیم از اینترنت دانلود نمی کنه.حالا شما باید بررسی کنید در طول مسیر کجای کار گیر دارد .
                  سلام و عرض ادب.
                  ممنونم امین جان از علمی که دارید خیلی لذت بردم باید به شما احسنت گفت . خیلی وقت بود که دنبال برنامه ای بودم تا قیمتها رو در اکسل بتونم اپدیت کنم.
                  فقط امین جان من هم مثل دوستمون به مشکل بالا بر خوردم و دقیقا همونطور که فرمودید هیچ فایلی رو در اون ادرسی که مشخص کرده نیست و هر کاری هم که به فکرم رسید انجام دادم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم.اگر بتونی کمکم کنی خیلی ممنونت میشم.با تشکر

نظر

سلام بر دوستان
                    در ترید کردن ابزار های تحلیلی هیچگاه کافی نیستند برای مثال در تحلیل تکنیکال روشهای مختلفی از جمله الگوهای هارمونیک،الیوت،گن،سطوح فیبوناچی ،میانگین های قیمتی، واگرایی ها و... وجود دارد و ممکن است در یک نمودار با هر روش و یا ترکیب چند روش بتوان چند نقطه مهم قیمتی و زمانی برای خرید و فروش پیدا کرد حال اگر اختلاف این چند نقطه از هم 20 درصد بود چه باید کرد؟
                    کدام نقطه را برای ورود باید انتخاب کرد؟

تجربه بنده در این چند سال نشان داده که بهترین حالت برای معامله کردن خرید های پله ای با تعیین حد ضرر می باشد.
                    برای اینکه این خرید های پله ای را انجام بدهیم باید حجم های هر خرید و فاصله قیمتی هر پله و میزان آنها مشخص باشد.
                    در واقع باید برای هر خرید سناریو های احتمالی را پیش بینی کرد و با توجه به سناریوی که در حال رخ دادن است خرید کرد.

در این فایل سبدگردانی بنده تغییراتی دادم و بخش سناریو نویسی را هم اضافه کردم و انشالله بعد از آزمون و تست آنرا ارائه خواهم داد.
                    سلام، دوست گرامی اگه امکان داره لطف کنید فایل جدید سبدگردان را اپلود نمایید.با تشکر

نظر

• سلام میگم آموزش ..... نویسی با اکسل رو چگونه انجام باید انجام بدیم اطلاعات من درباره موضوع کم هست؟

نظر

• من مشتاقم واقعا
                        ولی حتی نمیتونم سوابق 90 روزه رو از تی اس ای به طور مرتب بگیرم
                        در حالی که دیده بان رو میشه هر روز بروز کرد

نظر

• با سلام.
                          دوست عزیز قیمت فروش سهم را درج نکردید
                          و اگه نمودار شمعی هم به این اکسل اضافه بشه بخصوص جداکانه برای هر سهم بهتر میتونه باشه.
                          مبلغ فروش و جمع کل فروش هم باید اضافه گردد
                          با تشکر
                          حسین محمدعلیان

نظر

• سلام.
                            دوست عزیز میتوانم این پنل را داشته باشم؟؟
                            حسین محمدعلیان

نظر

سلام بر دوستان عزیز
                              دارم روی سبد گردان جدیدم کار می کنم و نواقصی دارد که در حال بر طرف کردن اونا هستم.فعلا چند آیتم به شیت سهم 1 اضافه کردم ازجمله اطلاعاتی درباره سهم مانند نام مدیر عامل ،تلفن شرکت ، ایمیل و سایت شرکت ،حجم مبنا و معاملات روز و ... که این اطلاعات بطور اتوماتیک بروز می شن.
                              برای راحتی کارم اومدم تحلیلی که از سهم انجام داده بودم رو نیز وارد شیت کردم .بنظرم خیلی کاربردی تر شده .دوستان عکس زیر مربوط به شیت سهم 1 است اگر نظری دارید به من بگید تا سبد گردانو حرفه ای تر کنم و در انتها اونو ارائه اش کنم.
                              با سلام.
                              حسین محمدعلیان

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinalian نمایش پست ها
                                با سلام.
                                سلام
                                ميشه همين فايل جديد را آپلود كنيد

نظر

پردازش ...
                                X