اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران مباحث بخش تحلیل بنیادی توسط اعضا

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ارتباط با مدیران مباحث بخش تحلیل بنیادی توسط اعضا

با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث تحلیل بنیادی را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-14-2012, 11:49 AM

با تشکر
    اگر تاپیکهای اضافی که خیلی وقته اپدیت نشدن حذف بشه انسجام کار بالاتر میره

نظر

نوشته اصلی توسط soroushzadeh نمایش پست ها
      با تشکر
      اگر تاپیکهای اضافی که خیلی وقته اپدیت نشدن حذف بشه انسجام کار بالاتر میره
      با سلام

از خانم پور نعیمی عزیز بابت ایجاد این بخش تشکر میکنم.قرین به یقین این ساز و کار باعث نظم و پیشرفته شدن مطالب خواهد شد

اسم تاپیک و لینک را مطرح کنید در صورت مفید نبودن حذف خواهد شد.

پ.ن: تاپیک آموزش بنیادی به دلیل تکمیل کردن مطالب که برای هر سطحی سازگار باشد متوقف شده است که به زودی دوباره شروع به کار خواهد کرد.

ارادتمند

نظر

سلام
        حاجی اموزش رو ادامه نمیدی برادر؟
        از زحماتتون هم تشکر میکنم.
        شاد باشید
        شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
        عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
        دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
        بخند خدا با توست

نظر

نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
          سلام
          حاجی اموزش رو ادامه نمیدی برادر؟
          از زحماتتون هم تشکر میکنم.
          شاد باشید
          فدات عباس جان در حال پیشروی هستیم تا جای که زمان مجال دهد.

نظر

سلام به استاد ارجمند حاج خلیل
            داداش چرا اجازه میدید تاپیک های قشنگتون داخل فروم گرد بخوره
            میدونم حسابی سرتون به بقیه برنامه ها گرمه اما بی صبرانه منتظر اموزش های قشنگتون هستیم
            ارادت شهرام
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

@ در حال تهیه مطالب برای ساخت کلیپ های بنیادی هستم که بعد از اتمام تایپ مطالب استارت خواهم زد

الان گرفتاریم به خاطر پروژه های شخصی نیست بلکه در حیطه تریدری هست و برای فروم @

به امید موفقیت
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث تحلیل بنیادی را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره
                سلام من میخواهم تحلیل بنیادی یاد بگیرم میشه کمکم کنید با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط nima6295 نمایش پست ها
                  سلام من میخواهم تحلیل بنیادی یاد بگیرم میشه کمکم کنید با تشکر
                  سلام بزرگوار

از تاپیک زیر استارت بزنید :

دانسته های یک فاندمنتالیست

موفق باشید

نظر

عزیزانی که تسلط بر زبان انگلیسی دارند و میتوانند در ترجمه اخبار و گزارش های اقتصادی کمک کنند لطفا در این تاپیک اعلام آمادگی کنند.
                    علاوه بر ترجمه گزارش های اقتصادی یک پروژه فوق حرفه ای در راه هست که نیازمند به دوتا مترجم متخصص هست

در صورت همکاری علاوه بر اینکه نام آنها در پروژه به ثبت خواهد رسید و از نتیاج استفاده خواهند کرد ، پاداش های نقدی هم مد نظر قرار خواهم داد
                    موفق باشید

نظر

سلام..اگه میشه بخشی از متن انگلیسی مد نظرتونو همینجا درج بفرمایید تا دوستانی که مثل بنده حقیر که تا حدودی در زمینه ترجمه و زیر نویس کردن فیلم تجریه دارم سطح مقاله ها رو بسنجیم اگه از عهدش بر امدیم بتونیم با قاطعیت اعلام آمادگی کنیم چون مسلما دوستان مسلط در این زمینه کم نیستن....با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط masoud0098 نمایش پست ها
                        سلام..اگه میشه بخشی از متن انگلیسی مد نظرتونو همینجا درج بفرمایید تا دوستانی که مثل بنده حقیر که تا حدودی در زمینه ترجمه و زیر نویس کردن فیلم تجریه دارم سطح مقاله ها رو بسنجیم اگه از عهدش بر امدیم بتونیم با قاطعیت اعلام آمادگی کنیم چون مسلما دوستان مسلط در این زمینه کم نیستن....با تشکر
                        سلام بر مسعود خان

اول بگم که آواتورتون خوشکله و مسلماً خودتون هستید تبریک میگم

در مورد متون که قرار بر ترجمه هست عنوان کنم شامل مقالات ، اخبار ... هست که در هر سایت خبری موجود هست

از این بگذریم ، شما میتوانید متون فارسی به انگلیسی برگردانید و در زیر کلیپ ها قرار دهید ؟

نظر

سلام و درود بر شما آقای خلیل رحمانی ..اول میخوام تشکری داشته باشم بابت12 کلیپ آموزشی فاندامنتالی که در فروم قرار دادید .. برای بنده بسیار آموزنده بود مرسی از اینکه انسان های شریفی مثل شما که ارتقای سطح دانش دیگران هم براشون مهمه و بدون هیچ چشم داشتی آموخته هاشون رو در اختیار دیگران قرار میدن...بنده در فارسی کردن زیر نویس فیلم های لاتین اندکی تجربه دارم که البته کلمات زیر نویس معمولا حالت محاوره ای و عامیانه ای داره و زیاد لغات تخصصی نداره و با دیگشنری ساده اون لغات تخصصی هم ترجمه میشن ولی برای تبدیل فارسی به انگلیسی میشه تا حدودی از بخش ترجمه سایت گوگل استفاده کرد اگه دقت ترجمه این سایت زیاد بالا نیس..

نظر

نوشته اصلی توسط masoud0098 نمایش پست ها
                            سلام و درود بر شما آقای خلیل رحمانی ..اول میخوام تشکری داشته باشم بابت12 کلیپ آموزشی فاندامنتالی که در فروم قرار دادید .. برای بنده بسیار آموزنده بود مرسی از اینکه انسان های شریفی مثل شما که ارتقای سطح دانش دیگران هم براشون مهمه و بدون هیچ چشم داشتی آموخته هاشون رو در اختیار دیگران قرار میدن...بنده در فارسی کردن زیر نویس فیلم های لاتین اندکی تجربه دارم که البته کلمات زیر نویس معمولا حالت محاوره ای و عامیانه ای داره و زیاد لغات تخصصی نداره و با دیگشنری ساده اون لغات تخصصی هم ترجمه میشن ولی برای تبدیل فارسی به انگلیسی میشه تا حدودی از بخش ترجمه سایت گوگل استفاده کرد اگه دقت ترجمه این سایت زیاد بالا نیس..
                            ممنونم شما لطف دارید

میخوام یه جورایی انتقال دهنده سبک و دیدگاهامون به خارجی ها باشیم که برنامه هایی دارم و بی شک تنهایی شده انجام خواهم داد

امروز که مقاله ای از رویترز از یک ایرانی تبعه امارات دیدم "بی شک استخدام توماس رویترز هست که ایمیل از آنها دارد" به این فکر افتادم که این پروسه سرعت ببخشم

ما ایرانی ها هیچ چیز کم نداریم ! چرا نام هامون در بزرگترین بورس های دنیا ندرخشد . شهرت شخصی مهم نیست ، خلیل و علی و تقی و نقی نام هستند مهم پرچم کشورمان هست

موفق باشید

نظر

سلام و شب بخیر خدمت همه دوستان

میخواستم یه راهنمایی بگیرم راجع به تقویم اقتصادی و بطور کلی خبرهای بنیادی که بازار فارکس رو تحت تاثیر قرار میده.

مثلا این اخبار چه زمانی درز میشه ؟

آیا این اخبار روزانه هست ؟ آیا هفتگی هست ؟ ماهانه هست ؟

و اینکه در چه ساعتی از روز بیرون درز میکنه به وقت gmt ؟

و اینکه اخباری که روی هر ارزی تاثیر میزاره کی بیرون میاد ؟

مثلا اخباری که بطور مشخص روی دلار یا یورو یا ین و یا .... تاثیر میزاره رو میشه پیدا کرد ؟

چون حرکات شارپ جفت ارز ها که ممکنه باعث ضرر به آماتورها میشه معمولا بخاطر این اخبار هست.

و در پایان اگر وب سایت فارسی یا انگلیسی که بشه به موقع این اخبار رو دریافت کرد معرفی کنید ممنون میشم.

در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

پردازش ...
                              X