اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درخواست کمک

با سلام خدمت اعضا محترم فروم . من یه چند وقتی که ترید رو شروع کردم و تقریبا چشمی هست و از این وضع ترید خسته شدم هرچی کتاب هم توی بازار هست تهیه کردم فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی خوب بوده . نمیخوام راه صد ساله رو یک شب برم به قول معروف . ولی باید از یه جا شروع کنم . از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن اگه براشون مقدور هست تجربشون رو در اختیار من بگذارن ممنون میشم .
    این آیدی منه vacker_i
    این هم ایملمه h.r.azarban@gmail.com
    عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
    رالف والدو امرسون

نظر

سلام دوست عزیز تک تک پست های این فروم حاوی تجربه برای نوآموزان هست.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها
        از بین حدودا 200 تا کتابی که مطالعه کردم به این کتاب هایی که اینجا معرفی می کنم علاقه زیادی دارم . . .

از بین کتاب های پارسی
        بیان حقایق بازار در نمودارهای شمعی : 4 ستاره از 5
        هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار های سرمایه : 4 ستاره از 5

از بین کتاب های انگیسی :
        Fibonacci and Gann Applications in Financial Markets

http://www.4shared.com/file/13123216...l_markets.html

Fibonacci Trading (How to Master the Time and Price)

The Harmonic Trader- Carney, Scott M

http://rapidshare.com/files/17737278...__english_.rar

The New Science of Technical Analysis - Tom Demark

http://www.4shared.com/document/iCv2...ence_of_Te.htm

The Handbook of Market Esoteric- Earik Beann

The Definitive Guide to Forecasting Using W.D.Ganns Square of Nine- Patrick Mikula
        نوشته اصلی توسط davoud.s نمایش پست ها
        درباره کتاب های انگلیسی درصورتی که ناشری انها را توزیع میکنه ممکنه ناشر را معرفی کنید و در صورتی که پی دی اف هستند ممکنه لینک دانلود را بذارید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.
        درود بر شما دوست عزیز - من خودم همه کتاب هایی که دارم را خریداری کردم ولی چون خریداری کتاب برای داخل مشکل و گاهی غیر ممکن است تک تک کتاب ها را برایتان جستجو کردم در سایت های اشتراک و اینها را برایتان پیدا کردم ... ولی خواهشمندم اگر می توانید حتما خریداری کنید ...

Fibonacci and Gann Applications in Financial Markets

Fibonacci Trading (How to Master the Time and Price)

The Harmonic Trader- Carney, Scott M

The New Science of Technical Analysis - Tom Demark

The Handbook of Market Esoteric- Earik Beann
        زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

نظر

نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
          با سلام خدمت اعضا محترم فروم . من یه چند وقتی که ترید رو شروع کردم و تقریبا چشمی هست و از این وضع ترید خسته شدم هرچی کتاب هم توی بازار هست تهیه کردم فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی خوب بوده . نمیخوام راه صد ساله رو یک شب برم به قول معروف . ولی باید از یه جا شروع کنم . از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن اگه براشون مقدور هست تجربشون رو در اختیار من بگذارن ممنون میشم .
          این آیدی منه vacker_i
          این هم ایملمه h.r.azarban@gmail.com

درود بر شما ... من اگر جای شما بودم و فقط به زبان پارسی مسلط بودن اینگونه برنامه ریزی می کردم برای مطالعه :

1. 23 اصل موفقیت وارن بافت ( فقط 23 اصل انتهای کتاب )

2. کندل استیک - کل کتاب
            لینک دانلود : PICOFILE

3. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( فییوناچی و ترازهای آن ؛ بخش چهارم - فصل پنجم تا فصل هشتم ) { نوشته : علی محمدی }
          4. کتاب آشنایی مقدماتی با بورس بین الملل (بخش؛ الگوهای کلاسیک - از صفحه 79 تا 93 ) { نوشته حامد خسروی}

5. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( شکاف های قیمت و انواع آن - بخش دوم کتاب ) { نوشته : علی محمدی }

6. نقاط پیوت پونت ( مرداد ماه امسال کتاب کاملی در این رابطه در وبلاگم انتشار می دهم ولی فصل 8 کتاب دوئل با روند محمد شعبانی در این مورد نیز مفید است )

7. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه - جان مرفی ( فصل چهارم - قستهای ؛ تعریف روند - روند سه جهت دارد - روندها به سه دسته تقسیم میشوند - حمایت و مقاومت - خطوط روند - خط کانال - خطوط روند داخلی )

8. کتاب دوئل با روند ( فصل اول : شناسایی پیوت ها) {نوشته محمد شعبانی }

9. کتاب دوئل با روند ( فصل دوم : معرفی روند ها ؛ بخش های 3.2 تا 7.2 ) {نوشته محمد شعبانی }
          10. کتاب آموزش روش چنگا اندری {نوشته وحید درزی ) برای اینکه دیدی نسبت به این ابزار پیدا کنید .
          11. مدیریت سرمایه در بازارهای مالی (پیشنهاد می کنم کل کتاب را مطالعه بفرمایید ) { نوشته بنت ای مکدوول ؛ ترجمه رامسری و محامی }

تا به اینجا اطلاعات لازم و پایه ای لازم را فرا می گیرید بعد از این می بایست نوع روحیه خود را شناسایی کنید که تریدر مغز شما چگونه است ؟
          سیستم معاملاتی مناسبی را بر طبق روحیه خود انتخاب کنید و هر روز تمرین کنید یعنی بک تست بگیرید برای اینکار هم به شما استفاده از تست اکسپرت که در نرم افزار متاتریدر 4 گذاشته شده است را پیشنهاد می کنم ... از اول هر سال شروع کنید که دیدتان نسبت به تاریخ های مختلف آشنا شود ... به ساعت باز شدن بازارها دقت کنید ... اگر فارکس کار می کنید به روزهای جمعه توجه داشته باشید ...
          سیستمی که من به شما برای شروع پیشنهاد می کنم که بسیار ساده و راحت است سیستم معاملاتی است که در فصل دوم کتاب دوئل با روند آورده شده ، می باشد . حداقل به مدت 6 ماه دمو کار کنید و سپس مبلغ حداقل 2 هزار دلار را برای ترید تمرینی خود در نظر بگیرید و به مدت 1 سال با ترید کنید . مدیریت سرمایه حرف اول را می زند .
          این بازار صبر می خواهد ... پس تا جایی که می توانید صبور باشید و از شکستهای خود درس بگیرید ..
          4 دفتر تهیه کنید :
          دفتر شماره 1 : جهت یاداشت ترید ها در روز ؛ اشتباهات و اشکالات خود و سیستم معاملاتی خود را بنویسید
          دفتر شماره 2 : جهت جمع بندی هفتگی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به هفته ی قبل ...
          دفتر شماره 3 : جهت جمع بندی فصلی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به فصل قبل ...

هیچ موقع مطالعه ی خود را قطع نکنید . . .
          بعد از اینکه اطلاعات پایه بر ذهن شما حک شد به سراغ مطالعه کتاب های هارمونیک تریرد مقدماتی و پیشرفته بروید ... سپس به سراغ آموزش تحلیل زمانی بروید ... و آخر به سراغ آموزش سیستم های معاملاتی چون ایچیموکو بروید ... و اگر به سطح بالایی از اطلاعات رسیدید به شما پیشنهاد می کنم به سراغ آسترولوژی بروید ...
          سلب مسئولیت : تمامی مطالب نظر شخصی بنده است ... حتما با یکی از اساتید امر مشورت نمایید .

زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

نظر

درخواست کمک

با سلام خدمت دوست گرامی و عزیز که توضیحاتی به من دادن واقعاٌ متشکرم . من اکثر این کتابا رو دارم و تا الان بخاطر مشغله کاریم تونستم کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی اونم نصفه بخونم . یه بدی که شاید کتاب داشته باشه اینکه بعضی از نکات واقعا مفهومی هست و یکی باید بهت توضیح بده . متاسفانه توی استان بوشهر تریدر نیست . و من بقولاٌ هرچقدر هم که کتاب بخونم و توی فروم پست بدم شاید 30 درصد راه رو برم . ولی اگر استادی باشه که اشکلات آدم رو بگیره مسلما توی پیشرفت آدم خیلی تاثیر داره . من خودم روش اسکالپ رو خیلی دوست دارم چون از انتظار کشیدن بدم میاد وقتی روی حساب دمو کار میکنم همه چیز بر وفق مراده ولی همین که پا تو حساب لایو میگذارم انگار همه منتظرن من بشینم پای چارت اونوقت که هرچی سیگنال میده دقیقاٌ برعکس جواب میده .
            من خیلی دوست دارم امواج الیوت . چنگال آندرو و بقیه ابزار بازار رو یاد بگیرم الان هم موقعی نیست که بشینم تو خونه بگم خودم تنهایی همه اینها رو فقط با خوندن یاد میگیرم . چون واقعا اساتیدی هستن که میتونن تجربشون در اختیار آدم بگذارن تا تجربه ای که شاید من در طول 5 سال بخوام بدست بیارم در عرض 2 سال بدست بیارم . و اگر از اساتید کسی هست که بتونه الفبای این ابزار رو طوری یادم بده که خودم با خوندن مباحثش متوجه بشم واقعا ممنون میشم .
            vacker_i
            h.r.azarban@gmail.com
            ویرایش توسط vacker : https://www.traderha.com/member/5688-vacker در ساعت 06-13-2012, 03:34 PM
            عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
            رالف والدو امرسون

نظر

با سلام خدمت دوست گرامی و عزیز که توضیحاتی به من دادن واقعاٌ متشکرم . من اکثر این کتابا رو دارم و تا الان بخاطر مشغله کاریم تونستم کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی اونم نصفه بخونم . یه بدی که شاید کتاب داشته باشه اینکه بعضی از نکات واقعا مفهومی هست و یکی باید بهت توضیح بده . متاسفانه توی استان بوشهر تریدر نیست . و من بقولاٌ هرچقدر هم که کتاب بخونم و توی فروم پست بدم شاید 30 درصد راه رو برم . ولی اگر استادی باشه که اشکلات آدم رو بگیره مسلما توی پیشرفت آدم خیلی تاثیر داره . من خودم روش اسکالپ رو خیلی دوست دارم چون از انتظار کشیدن بدم میاد وقتی روی حساب دمو کار میکنم همه چیز بر وفق مراده ولی همین که پا تو حساب ریال میگذارم انگار همه منتظرن من بشینم پای چارت اونوقت که هرچی سیگنال میده دقیقاٌ برعکس جواب میده .
              من خیلی دوست دارم امواج الیوت . چنگال آندرو و بقیه ابزار بازار رو یاد بگیرم الان هم موقعی نیست که بشینم تو خونه بگم خودم تنهایی همه اینها رو فقط با خوندن یاد میگیرم . چون واقعا اساتیدی هستن که میتونن تجربشون در اختیار آدم بگذارن تا تجربه ای که شاید من در طول 5 سال بخوام بدست بیارم در عرض 2 سال بدست بیارم . و اگر از اساتید کسی هست که بتونه الفبای این ابزار رو طوری یادم بده که خودم با خوندن مباحثش متوجه بشم واقعا ممنون میشم .
              vacker_i
              h.r.azarban@gmail.com
              سلام
              دوست گرامی شما میتونید از تاپیک زیر نیز استفاده کنید.

http://pcmbrokers.org/forum/showthre...8C%D9%86%DA%AF
              شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
              عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
              دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
              بخند خدا با توست

نظر

سلام
                دوستان کسی کتاب (راهنمای کامل اندیکاتور ها و نمودار های رایج در تحلیل تکنیکال نویسنده : استیون بی . آکالیس ترجمه محمد کریم طهماسبی ) رو مطالعه کرده .
                هر کسی مطالعه کرده میشه لطف کنه در مورد محتوای مطالب کتاب توضیح مختصری بده .
                با تشکر

نظر

سلام
                  دوستان میتوانید سایت های که اخبار در مورد فارکس وبورس میدهند معرفی کنید
                  ممنون

نظر

سلام دوست عزیز در همین انجمن روزانه اخبار مهم بازار عنوان وتحلیل وبررسی میشه که بیشترشون هم تحلیلهای معتبری هستند ،
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها

درود بر شما ... من اگر جای شما بودم و فقط به زبان پارسی مسلط بودن اینگونه برنامه ریزی می کردم برای مطالعه :

1. 23 اصل موفقیت وارن بافت ( فقط 23 اصل انتهای کتاب )

2. کندل استیک - کل کتاب

3. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( فییوناچی و ترازهای آن ؛ بخش چهارم - فصل پنجم تا فصل هشتم ) { نوشته : علی محمدی }
                      4. کتاب آشنایی مقدماتی با بورس بین الملل (بخش؛ الگوهای کلاسیک - از صفحه 79 تا 93 ) { نوشته حامد خسروی}

5. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( شکاف های قیمت و انواع آن - بخش دوم کتاب ) { نوشته : علی محمدی }

6. نقاط پیوت پونت ( مرداد ماه امسال کتاب کاملی در این رابطه در وبلاگم انتشار می دهم ولی فصل 8 کتاب دوئل با روند محمد شعبانی در این مورد نیز مفید است )

7. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه - جان مرفی ( فصل چهارم - قستهای ؛ تعریف روند - روند سه جهت دارد - روندها به سه دسته تقسیم میشوند - حمایت و مقاومت - خطوط روند - خط کانال - خطوط روند داخلی )

8. کتاب دوئل با روند ( فصل اول : شناسایی پیوت ها) {نوشته محمد شعبانی }

9. کتاب دوئل با روند ( فصل دوم : معرفی روند ها ؛ بخش های 3.2 تا 7.2 ) {نوشته محمد شعبانی }
                      10. کتاب آموزش روش چنگا اندری {نوشته وحید درزی ) برای اینکه دیدی نسبت به این ابزار پیدا کنید .
                      11. مدیریت سرمایه در بازارهای مالی (پیشنهاد می کنم کل کتاب را مطالعه بفرمایید ) { نوشته بنت ای مکدوول ؛ ترجمه رامسری و محامی }

تا به اینجا اطلاعات لازم و پایه ای لازم را فرا می گیرید بعد از این می بایست نوع روحیه خود را شناسایی کنید که تریدر مغز شما چگونه است ؟
                      سیستم معاملاتی مناسبی را بر طبق روحیه خود انتخاب کنید و هر روز تمرین کنید یعنی بک تست بگیرید برای اینکار هم به شما استفاده از تست اکسپرت که در نرم افزار متاتریدر 4 گذاشته شده است را پیشنهاد می کنم ... از اول هر سال شروع کنید که دیدتان نسبت به تاریخ های مختلف آشنا شود ... به ساعت باز شدن بازارها دقت کنید ... اگر فارکس کار می کنید به روزهای جمعه توجه داشته باشید ...
                      سیستمی که من به شما برای شروع پیشنهاد می کنم که بسیار ساده و راحت است سیستم معاملاتی است که در فصل دوم کتاب دوئل با روند آورده شده ، می باشد . حداقل به مدت 6 ماه دمو کار کنید و سپس مبلغ حداقل 2 هزار دلار را برای ترید تمرینی خود در نظر بگیرید و به مدت 1 سال با ترید کنید . مدیریت سرمایه حرف اول را می زند .
                      این بازار صبر می خواهد ... پس تا جایی که می توانید صبور باشید و از شکستهای خود درس بگیرید ..
                      4 دفتر تهیه کنید :
                      دفتر شماره 1 : جهت یاداشت ترید ها در روز ؛ اشتباهات و اشکالات خود و سیستم معاملاتی خود را بنویسید
                      دفتر شماره 2 : جهت جمع بندی هفتگی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به هفته ی قبل ...
                      دفتر شماره 3 : جهت جمع بندی فصلی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به فصل قبل ...

هیچ موقع مطالعه ی خود را قطع نکنید . . .
                      بعد از اینکه اطلاعات پایه بر ذهن شما حک شد به سراغ مطالعه کتاب های هارمونیک تریرد مقدماتی و پیشرفته بروید ... سپس به سراغ آموزش تحلیل زمانی بروید ... و آخر به سراغ آموزش سیستم های معاملاتی چون ایچیموکو بروید ... و اگر به سطح بالایی از اطلاعات رسیدید به شما پیشنهاد می کنم به سراغ آسترولوژی بروید ...
                      سلب مسئولیت : تمامی مطالب نظر شخصی بنده است ... حتما با یکی از اساتید امر مشورت نمایید .

با سلام
                      من حدود چند ساله كه در بازارهاي سرمايه فعاليت مي كنم. به نظر من بدون ياديگري تحليل تكنيكال، هارمونيك و اليوت نبايستي در اين بازار فعاليتي داشت. در خصوص منابع معرفي شده متاسفانه كتاب تحليل تكنيكال خوبي در كشور نداريم. كتاب مورفي بد نيست اما مطالبش خيلي قديمي و در عين حال كم است. من كه از كتاب هاي لاتين استفاده كردم. شنيدم دكتر علي محمدي يك كتابي در خصوص تحليل تكنيكال نگاشته اند كه سرفصل هاي ارائه شده آن را جالب و در عين حال جديد ديده ام (در يكي از سايت اين فهرست ارائه شده است) اما هنوز نتوانسته ام آن را به دست آورم (ظاهرا هنوذ منتشر نشده است) اما كتاب هاي الگوهاي هارمونيك و به خصوص هارمونيك پيشرفته ايشان را خوانده و بسيار استفاده برده ام. كتاب اليوت ايشان نيز كامل بوده اما به دليل سخت بودن مباحث اليوت بايستي چند بار مطالعه شود.
                      در خصوص الگوهاي شمعي نيز من كتاب ايشون و همچنين نيسون را مطالع كردم كه به نظرم كتاب ايشون به دليل جديد بودن از كتاب نيسون بهتره ضمن اينكه تعداد الگوهاي معرفي شده آن نيز بيشتر مي باشد.
                      در رابطه با چنگال آندروز منبع مناسبي نيافته ام.

نظر

دروددوستان چندین مقاله از شرکت خدمات تجاری ایمانی هست که در سایت fxf1.comمیتوانید دریافت کنید این مقاله ها با زبان بسیار شیوا و ساده در مورد اموزش تکنیکال برای مبتدیان گفته شده و اساس و بنیان تکنیکال را بیان میکنند مخصوصا برای دوست عزیزمان اقای اذربان بسیار مفید میباشد.

نظر

تحلیل تکنیکال جان مورفی كتاب پايه ميباشد اول اينو بخونيد

نظر

کتاب دوئل با روند به صورت پي دياف كسي نداره ؟ خود آقاي ازادي اگر ميشه لطف كنند بزارن برا دانلود

نظر

نوشته اصلی توسط jadidian نمایش پست ها
                              کتاب دوئل با روند به صورت پي دياف كسي نداره ؟ خود آقاي ازادي اگر ميشه لطف كنند بزارن برا دانلود
                              سلام

پی دی افش من ندیدم ولی اگر تو اینترنت سرچ کنید میتونید بصورت اینترنتی کتاب تهیه کنید .
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط jadidian نمایش پست ها
                                وقتی قیمت کتابش 2600 تومان هست که کسی پی دی اف دانلود نمی کنه.

در خصوص جمله قرمزت ترجیح میدم توضیح اضافی ندم ، امیدوارم در آینده بیشتر به جمله هات فکر کنی.
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X