اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

منطق تعادل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دلیل اینکه اینقدر دنبال نقاط برگشت هستیم چیه

وقتی میتونیم با روند همراه باشیم و ار بازار سود کنیم

دنبال نقاط برگشت بود کار تحلیل گرهاست ولی پیرو روند بودن کار تریدر ها

نظر

نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها

جمله شما منو یادخاطره ای انداخت :
      اون اوایلی که با بازار آشنا شدم یکی اتفاقی دیدم و هم صحبت شدیم. طرف مدرس بورس و ف ار ک س و ... این چیزا بود. وقتی فهمید من دارم کار میکنم با غروری بهم گفت چند دلار وارد بازار کردی منم گفتم 50 دلار با یه اطمینانی بهم گفت کال میشه !!
      بهم گفت روش کارت چیه منم گفتم اگه بازار صعودی باشه بای اگه نزولی باشه سل. پوسخند زد !!
      اون زمان من مثل الان اداعی نداشتم و تازه کار بودم بهش گفتم روش شما چیه گفت همزمان هم سل میگیرم و هم بای!!؟؟؟؟؟؟ تو دلم بهش خندیدم ولی طاقت نیاوردم بهش گفتم شما احتمالا داری برای بروکر کار میکنی !
      اما دست روزگار و خواست اوستاکریم، اولین حسابی که داشتم نه تنها کال نشد بلکه سرمایه ای که داشتم هم وارد کردم!
      برام جالب بود کسی که این همه هارمونیک و الیوت و ... یادگرفته آخرش به این نتیجه رسیده همزمان دوتاپوزیشن خلاف هم بگیره !! خودش میگفت Swimming میکنم ! نمیدونم این چیه ولی ما که بهش میگیم Hedge !
      ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 08-30-2015, 07:26 PM

نظر

روند اصلا چیه؟
        روند بیستر تو بورس کشورها کارایی داره تا بازار ارز که مدام جهتها عوض میشه
        تو بورس روندها طولانیتر و حرکتها با ثبات تر هست
        تو بازار ارز معامله در جهت روند به تنهایی نمیتونه سود بده
        شما تو یه روند سود میگیرید و در برگشت بازار سودها رو تقدیم بازار میکنید
        هم جهت روند مهمه و هم تحلیل نقاط برگشت که رودست نخوریم از بازار

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
          روند اصلا چیه؟
          روند بیستر تو بورس کشورها کارایی داره تا بازار ارز که مدام جهتها عوض میشه
          تو بورس روندها طولانیتر و حرکتها با ثبات تر هست
          تو بازار ارز معامله در جهت روند به تنهایی نمیتونه سود بده
          شما تو یه روند سود میگیرید و در برگشت بازار سودها رو تقدیم بازار میکنید
          هم جهت روند مهمه و هم تحلیل نقاط برگشت که رودست نخوریم از بازار

اون چیزی که تو نقاط برگشت نداریم قدرت اون نقطه برگشت است ئ

ولی تو روند ما میتونیم قدرت اون رو هم بسینجیم

یک حاشیه هم بر حرف اقای کارن 92 بزنم

روش پشوتن صرفا بر پایه قدرت روند پایه ریزی شده

اونم با مویینگ اوریچ ها یعنی وقتی فاصله مویینگ ها از هم بیشتر است پس روند دارای قدرت ریادتری است و در نتیجه منطقی تر است تا در جهت اون حرکت کنیم

روش پشوتن یعنی موج 3 از 3 رو گرفتن

در ضمن من تا کنون ندیدم کسی با نقاط برگشت بتونه مستمر از بازار سود بگیره

امروزه یک جوی تو ایران باب شده که عدهای فقط داران تحلیل تکنیکال میفروشن و هر رور بر بعد اینکه میتونیم نقاط برگشت بازار رو تشیخص بدم افزوده میشه

با جرات میگیم 90 درصد این افراد اصلن حساب دمو هم ندارن تا اینکه بیان تو بعد تریدری

در ضمن قرار نیست ما تو بازار از تحلیل درست سود کنیم

ما از بازار با لحاظ کردن نسبت ریسک به ریوارد و مدیریت حساب سود میکنیم نه صرفا با تحلیل درست

یک یک جمله از پیام اذرباد عریر افتادم در خطاب به دوستی نوشت

وقتی که از بعد تحلیل گری رها بشی و بیای تو وادی تریدری میبینی دیگه نباید ریاد بازار رو تحلیل و پیش بینی کنی

بیشتر باید موقعیت معاملاتی رو تحلیل کنی

نظر

اون چیزی که تو نقاط برگشت نداریم قدرت اون نقطه برگشت است ئ

ولی تو روند ما میتونیم قدرت اون رو هم بسینجیم

یک حاشیه هم بر حرف اقای کارن 92 بزنم

روش پشوتن صرفا بر پایه قدرت روند پایه ریزی شده

اونم با مویینگ اوریچ ها یعنی وقتی فاصله مویینگ ها از هم بیشتر است پس روند دارای قدرت ریادتری است و در نتیجه منطقی تر است تا در جهت اون حرکت کنیم

روش پشوتن یعنی موج 3 از 3 رو گرفتن

در ضمن من تا کنون ندیدم کسی با نقاط برگشت بتونه مستمر از بازار سود بگیره

امروزه یک جوی تو ایران باب شده که عدهای فقط داران تحلیل تکنیکال میفروشن و هر رور بر بعد اینکه میتونیم نقاط برگشت بازار رو تشیخص بدم افزوده میشه

با جرات میگیم 90 درصد این افراد اصلن حساب دمو هم ندارن تا اینکه بیان تو بعد تریدری

در ضمن قرار نیست ما تو بازار از تحلیل درست سود کنیم

ما از بازار با لحاظ کردن نسبت ریسک به ریوارد و مدیریت حساب سود میکنیم نه صرفا با تحلیل درست

یک یک جمله از پیام اذرباد عریر افتادم در خطاب به دوستی نوشت

وقتی که از بعد تحلیل گری رها بشی و بیای تو وادی تریدری میبینی دیگه نباید ریاد بازار رو تحلیل و پیش بینی کنی

بیشتر باید موقعیت معاملاتی رو تحلیل کنی
            با بیشتر حرفاتون کاملا موافقم
            مدیریت سرمایه و کنترل احساسات خیلی مهمتر از سیستم معاملاتی هستند
            در مورد سیستم پشوتن هم تو چند تا سایت که خودشون تاپیک باز کرده و من هم پیگیری میکردم سود ده بودن سیستمشون برا من اثبات نشد
            سیگنالهای اشتباه زیاد میداد که سودارو کاور میکرد

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
              منطق تعادل یعنی در هر زمانی که اراده کنید بتوانید از بازار سود دریافت کنید :

[IMG][/IMG]
              موقعیتها به سرعت سپری میشوند و حیف است که از این رهگذر بی بهره باشیم :

[IMG][/IMG]
              در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

موقعیتها به سرعت سپری میشوند و حیف است که از این رهگذر بی بهره باشیم :
                سلام ezzal عزیز
                مجدد تبریک عرض میکنم.
                فقط میای دل میسوزونی و میری
                دریغ از جواب به پیام خصوصی و دریغ از یه ذره توضیح(بابا لطفا یکم که توضیح بده لااقل )
                از سود شما مگه کم میشه؟
                به فرض شما پروفوسور جراح قلب باشی
                حداقل یکم بگو قلب چیه؟ کارش چجوره؟ از چه جهاتی میشه بهش نزدیک شد و جراحی کرد؟ و.... (البته برای کسایی که پزشک عمومی هستند)(وگرنه معلومه که رهگذر خیابون سرش در نمیاد از حرفات)
                به هر حال حالا که شما به این سودآوری رسیدید و لطف خدا شامل حالتون شده اینو از دیگران دریغ نکنید خواهشا.
                همون حرفای مهندس گیتی عزیز که گفته خیلی به شما کمک کرده رو بگید کجاست حداقل؟؟

ممنونم از شما

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                  سلام ezzal عزیز
                  مجدد تبریک عرض میکنم.
                  فقط میای دل میسوزونی و میری
                  دریغ از جواب به پیام خصوصی و دریغ از یه ذره توضیح(بابا لطفا یکم که توضیح بده لااقل )
                  از سود شما مگه کم میشه؟
                  به فرض شما پروفوسور جراح قلب باشی
                  حداقل یکم بگو قلب چیه؟ کارش چجوره؟ از چه جهاتی میشه بهش نزدیک شد و جراحی کرد؟ و.... (البته برای کسایی که پزشک عمومی هستند)(وگرنه معلومه که رهگذر خیابون سرش در نمیاد از حرفات)
                  به هر حال حالا که شما به این سودآوری رسیدید و لطف خدا شامل حالتون شده اینو از دیگران دریغ نکنید خواهشا.
                  همون حرفای مهندس گیتی عزیز که گفته خیلی به شما کمک کرده رو بگید کجاست حداقل؟؟

ممنونم از شما
                  دوست عزیز مهندس گیتی بعد از ارائه اون همه پست و تحلیل چیزی جز توهین و تحقیر نصیبش شد ؟ تا زمانیکه این فرهنگ باشه مطمئناً از دست آوردهای دیگران بی بهره خواهیم بود .

همه ما میدونیم که در این بازار هیچ فردی رقیب فرد دیگر نخواهد بود ولی با این فرهنگ و روش برخورد با نوآوریها !!!!

من هم بعد از توهینهایی که به ایشان شد دیگر در این سایت تحلیل نمیذارم ولی از انتقال تجربه هم دریغ نکرده ام و در محیط های خصوصی در خدمت دوستانم هستم و دوستان حاضر در همین سایت مشغول جمع کردن پیپهای بازار هستند .

ضمناً این مطلب را هم عرض میکنم که جناب مهندس گیتی حتی یک پست مرا نیز پاسخ ندادند و با مرور هزار باره مطالب ایشان به سیستمی رسیدیم که واقعاً اعجاب آور است با موفقیت 100%

تحقیق کنید که حتماً موفق خواهید شد
                  ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 09-06-2015, 09:27 AM

نظر

دوست عزیز مهندس گیتی بعد از ارائه اون همه پست و تحلیل چیزی جز توهین و تحقیر نصیبش شد ؟ تا زمانیکه این فرهنگ باشه مطمئناً از دست آوردهای دیگران بی بهره خواهیم بود .

همه ما میدونیم که در این بازار هیچ فردی رقیب فرد دیگر نخواهد بود ولی با این فرهنگ و روش برخورد با نوآوریها !!!!

من هم بعد از توهینهایی که به ایشان شد دیگر در این سایت تحلیل نمیذارم ولی از انتقال تجربه هم دریغ نکرده ام و در محیط های خصوصی در خدمت دوستانم هستم و دوستان حاضر در همین سایت مشغول جمع کردن پیپهای بازار هستند .

ضمناً این مطلب را هم عرض میکنم که جناب مهندس گیتی حتی یک پست مرا نیز پاسخ ندادند و با مرور هزار باره مطالب ایشان به سیستمی رسیدیم که واقعاً اعجاب آور است با موفقیت 100%

سلام جناب Ezzal،
                    ممنون میشوم اگر صلاح دانستید بفرمائید که 1-شما چه تایم فریمی را برای تحلیل و ورود خروج استفاده میکنید2- و اینکه عملکرد شما بر روی یک جفت ارز است3- مدیریت سرمایه بخصوصی دارید4- مطالب مهندس گیتی (مورد اشاره شما)را در کجا باید پیدا کنم؟
                    با تشکر

نظر

سلام ezzal جان
                      خوب دوست عزیزم من که خودم به شما پیام خصوصی دادم و از شما خواهش کردم توضیحاتی بدید برای اینکه در تاپیک و عمومی مخالف زیاد پیدا میشه من خصوصی سوال کردم
                      اما جوابی ندادید تا اینکه امروز دوباره پست گذاشتید من هم به در تاپیک سوال کردم.
                      با مرور هزار باره مطالب ایشان به سیستمی رسیدیم که واقعاً اعجاب آور است
                      خوب همین مطالب رو از کجا میتونم ببینم؟؟؟؟
                      در این سایت که کلا مطالبی به اسم پولدوست موجود نیست مثل اینکه(در جستجو چیزی نیافتم)
                      در سایتهای دیگر هم همینطور
                      فکر کردید من جستجو نکردم؟؟ حتی در سایتی نوشته بودند که ایشون سایت دارن و آدرس داده بودند اما سایت دون شده.

ولی از انتقال تجربه هم دریغ نکرده ام و در محیط های خصوصی در خدمت دوستانم هستم

نمیشه چند نفر دیگه رو هم جزء همین دوستان خصوصی کنید؟(اصلا به بقیه کاری ندارم.حداقل من رو ؟؟)
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      منتظر محبت شما هستم.

نظر

دوستان توجه داشته باشيد كه استيتمنت و گراف و اين چيزها نميتونه چيزى رو ثابت كنه و تا سيگنالهاى لايو يا پسورد اينوستور حساب كسى رو نديد به هيچ عنوان حرفهاى اون شخص رو باور نكنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                          سلام جناب Ezzal،
                          ممنون میشوم اگر صلاح دانستید بفرمائید که 1-شما چه تایم فریمی را برای تحلیل و ورود خروج استفاده میکنید2- و اینکه عملکرد شما بر روی یک جفت ارز است3- مدیریت سرمایه بخصوصی دارید4- مطالب مهندس گیتی (مورد اشاره شما)را در کجا باید پیدا کنم؟
                          با تشکر
                          سلام

ورود و خروج در هر تایمی میتونه باشه

بر روی همه جفت ارزها و سهام و ...فرقی نمیکنه مهم منطق رفتار بازار و درک صحیح اون هست

مسلماً هر فردی مدیریت سرمایه خودش رو داره

سرچ کنی در سایت یدا خواهید کرد

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                            سلام ezzal جان
                            خوب دوست عزیزم من که خودم به شما پیام خصوصی دادم و از شما خواهش کردم توضیحاتی بدید برای اینکه در تاپیک و عمومی مخالف زیاد پیدا میشه من خصوصی سوال کردم
                            اما جوابی ندادید تا اینکه امروز دوباره پست گذاشتید من هم به در تاپیک سوال کردم.
                            با مرور هزار باره مطالب ایشان به سیستمی رسیدیم که واقعاً اعجاب آور است
                            خوب همین مطالب رو از کجا میتونم ببینم؟؟؟؟
                            در این سایت که کلا مطالبی به اسم پولدوست موجود نیست مثل اینکه(در جستجو چیزی نیافتم)
                            در سایتهای دیگر هم همینطور
                            فکر کردید من جستجو نکردم؟؟ حتی در سایتی نوشته بودند که ایشون سایت دارن و آدرس داده بودند اما سایت دون شده.

ولی از انتقال تجربه هم دریغ نکرده ام و در محیط های خصوصی در خدمت دوستانم هستم

نمیشه چند نفر دیگه رو هم جزء همین دوستان خصوصی کنید؟(اصلا به بقیه کاری ندارم.حداقل من رو ؟؟)
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            منتظر محبت شما هستم.

سلام

دوست عزیز جناب پوادوست بعد از اینکه مورد لطف دوستان قرار گرفتند مطالبی که ارائه کرده بودند را پاک کرده اند ولی برخی از دوستان علاقمند آرشیو مطالب ایشان را دارند

موفق باشید

نظر

سلام

دوست عزیز جناب پوادوست بعد از اینکه مورد لطف دوستان قرار گرفتند مطالبی که ارائه کرده بودند را پاک کرده اند ولی برخی از دوستان علاقمند آرشیو مطالب ایشان را دارند

موفق باشید
                              خوشم میاد که نم پس نمیدی
                              خو خودت یکم از حرفای ایشون رو بگید؟
                              از تجربیات خودت بگو؟
                              چقدر ناز میاری عزیز(دختر که نیستی)(بازارم که تعطیله)
                              حداقل خصوصی بیا بهم بگو
                              بگو دیگه

ممنونم
                              ویرایش توسط mohsenforex : https://www.traderha.com/member/7662-mohsenforex در ساعت 09-06-2015, 02:44 PM

نظر

با سلام
                                من قبلا در تاپیک دیگری تقاضای آرشیو مطالب جناب گیتی را کرده بودم
                                ولی کسی کمکی نکرد . امیدوارم این بار کمکی دریافت کنم
                                نظر

پردازش ...
                                X