اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تشخيص ريتريس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تشخيص ريتريس

در بعضي مواقع كه كندلي ، پيوت را ميشكند ولي بر ميگردد ، (يعني حالت ريتريس دارد) و دوباره به مسير اوليه خود ادامه ميدهد و به سود مي نشيند ، چه بايد كرد ؟ منظورم اين است كه چطور قابل تشخيص هستند ؟ و چطور با پيوتهاي غير معتبر اشتباه گرفته نشوند ؟

نوشته اصلی توسط mahak نمایش پست ها
    در بعضي مواقع كه كندلي ، پيوت را ميشكند ولي بر ميگردد ، (يعني حالت ريتريس دارد) و دوباره به مسير اوليه خود ادامه ميدهد و به سود مي نشيند ، چه بايد كرد ؟ منظورم اين است كه چطور قابل تشخيص هستند ؟ و چطور با پيوتهاي غير معتبر اشتباه گرفته نشوند ؟
    شما با توجه با اندیکاتور ها و دید بالا تری از روند می توانید متوجه این موضوع شوید

نظر

نوشته اصلی توسط mahak نمایش پست ها
      دوست عزیز یک پیشنهاد براتون دارم(شاید مبتدیانه به نظر برسه) اگر بتونین الگو های هارمونیک یاد بگیرین و اونو با سیستم تریدتون امیخته کنید بنظر من بتونین نتیجه بگرین
      دوم اینکه بنظر من از مویینگ اورج استفاده کنین چون متوجه مشین ایا روند در هنگام برخورد به پیوت عوض خواهد شد یا نه چه بسا مواقعی که بازار پس از برخورد به پیوت به دلیل خروج بعضی از خریدارهای یا فروشندگان روزانه وارد فاز خستگی خودش میشه و لازم هست دوباره خریدار یا فروشنده وارد بشن تا روند اصلی ادامه پیدا کنه و تنها ابزاری که میتونه در اینجا به شما کمک کنه مویینگ اورج و تحلیل تون از روند که اره باید این شاخص تا اینجا بره تا الگو رو بسازه
      میتونین توری اسکات کارنی bamm را مطالعه فرمایید
      در اخر هم براتون ارزوی موفقیت میکنم
      ویرایش توسط حسین مهربانی : https://www.traderha.com/member/5476-حسین-مهربانی در ساعت 05-25-2012, 09:44 AM
      فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
        دوست عزیز یک پیشنهاد براتون دارم(شاید مبتدیانه به نظر برسه) اگر بتونین الگو های هارمونیک یاد بگیرین و اونو با سیستم تریدتون امیخته کنید بنظر من بتونین نتیجه بگرین
        دوم اینکه بنظر من از مویینگ اورج استفاده کنین چون متوجه مشین ایا روند در هنگام برخورد به پیوت عوض خواهد شد یا نه چه بسا مواقعی که بازار پس از برخورد به پیوت به دلیل خروج بعضی از خریدارهای یا فروشندگان روزانه وارد فاز خستگی خودش میشه و لازم هست دوباره خریدار یا فروشنده وارد بشن تا روند اصلی ادامه پیدا کنه و تنها ابزاری که میتونه در اینجا به شما کمک کنه مویینگ اورج و تحلیل تون از روند که اره باید این شاخص تا اینجا بره تا الگو رو بسازه
        میتونین توری اسکات کارنی bamm را مطالعه فرمایید
        در اخر هم براتون ارزوی موفقیت میکنم
        ضمن تشکر از شما دوست عزیز:
        میشه لینکش رو بزارید.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
          ضمن تشکر از شما دوست عزیز:
          میشه لینکش رو بزارید.
          http://www.mediafire.com/?qku44574u4ih55s
          http://www.mediafire.com/?p4zpipjpyvyijb5

نظر

سلام و عرض ادب
            فایلهای pdf را دانلود کردم اما هیچکدام باز نشد ظاهرا فایلها مشکل دارند. ممنون میشم بررسی کنید.
            تاپیک تحلیل های شخصی
            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
              سلام و عرض ادب
              فایلهای pdf را دانلود کردم اما هیچکدام باز نشد ظاهرا فایلها مشکل دارند. ممنون میشم بررسی کنید.
              مشکلی ندارن

من هم دیشب دانلود کردم و

تو یک فروم دیگه هم گذاشتم و کسی چیزی نگفت

نظر

درود بر شما.
                من دو مورد برای شما می گذارم.
                این خطوط را روی چارتتون بکشید.
                در صورتی که قیمت از سقف و کف فعلی رد نشد این خطوط بسیار معتبر می باشند.
                با هم بررسی خواهیم کرد

شادی سراسر وجودتان

پولدوست

ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 07-08-2014, 12:11 PM

نظر

درود بر شما.

مونیتور قیمت : یورو به دلار
                  همانطور که می توانید ملاحظه کنیدشکست خط مقاومت باعث شد قیمت در اطراف خط 1.3610 انتظار بکشه و این انتظار نشان از شوک بازار در شکست این خط بوده است.

شادی سراسر وجودتان

نظر

درود بر شما.

جفت ارز : پوند به دلار

مونیتور قیمت : واکشی قیمت پس از نفوذ به خط حمایت.

در این حالت همانطور که می توان مشاهده کرد قیمت بعد از گذر از خط حمایت، به بالای خط حمایت رجعت کرده است و بسیاری از سفارشات خرید فعال شده است.

نکته :
                    در بسیاری موارد از دوستان شنیده می شود که بازار به زدن استاپ دست زده و سفارشات را از بازار جمع می کند. شاید به تعبیری بتوان این نمونه را یکی از موارد شناسایی نمود که همیشه عموما قیمت در برخورد با خطوط حمایت و مقاومت چنین رفتاری را خواهد داشت. که استاپ های ثابت حتما با ضرر بسته می شوند.

شادی سراسر وجودتان

نظر

جناب پولدوست عرض ادب

تاپیک بسیار زیبا پیش رفته و اگر مقدور هست آن را ادامه دهید . حمایت و مقاومت های چشمی از مهمترین مباحث میباشد. ممنون

نظر

باسلام
                        با کلیک چپ برروی ابزارهای فیبوناچی در داینامیک تریدر میخواهم درصدها رو وارد کنم یا درصد مورد نظر را تایپ و سلکت کنم عدد فیبو بلافاصله بعد از تایپ دوباره به حالت پیش فرض 00.0 برمیگرده اشکال از کجاست. مرسی

نظر

چرا عکسهای این تاپیک دیده نمیشه؟

نظر

پردازش ...
                          X