اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بازار سیستم های معاملاتی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    بسم الله
    شما که موفق ایرانی سراغ داری لطف کن حسابشو به سایت متاکوست لینک کن
    سالی 30 درصد هم بازده هی داشته باشه
    من بعنوان استاد مسلم بازار تبادلات ارزی قبولش میکنم و از شما هم معذرت خاهی
    اینقدر تجربه دارم که بدونم این حساب رو نمیتونی جور کنی
    دوست خوب من سلام

اطلاعات مالی هر شخص یک چیز کاملاً شخصی و محرمانه هست. بله در صورت مدعی بودن استراتژی دال بر سودده بودن و ارایه تجاری آن ، میبایست حتمآً حداقل مقداری از کارکرد آن را در ریل دید ( شش ماهه یکساله حالا هر چیز دیگر)

اما اینکه هرکس میخواد حرفی بزنه و میبایست استیتمنت بزاره ، اکانت متاکوتس ثبت کنه ... فکر نکنم چیز درستی باشه.

قبول دارم در ایران غالب معامله گران رو به ورشکستگی نهادن ، البته باید دید با چه سرمایه ای ... غالب افرادی که دم از کال مارجین شدن میزنن زیر 10k دپوزیت داشتند. و عده دیگری که وارد حیطه ورشکستگی شدند از نبود علم و دانش و تجربه کافی است.

من از شما و سایر دوستان خواهشمندم این مباحث را کوتاه کنید. خیلی وقته در مورد اینا بحث شده و در نهایت به جای نرسیده هیچ ، دلخوری های هم پیش اومده که متاسفانه نباید اینجور باشه.

امیدوارم شاد و پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
      الان که بازار باز میباشد اسپرد آیتم هایی که دیروز در هنگام بسته بودن بازار به انها توجه داشتید به مقدار های زیر تغییر یافته اند.

4.9 پیپ برای طلا و 2.8 پیپ برای پند به دلار و 5.9 پیپ برای نیوزلند دلار. این در حالیست که در حساب های مینی و الیت در هر کدام به اندازه 25% اسپردها از همین هم کمتر هستند.

من دیروز برای حساب الیت شما حساب باز کردم و همین الان دیدم که حسابم شارژ شده واقعا اسپرد ها تو دمو و ریل یکی هستند البته فقط روی سی اف دی ها کار میکنم و اینا اسپردهای خیلی عالی دارن خیلی عالی ممنون

نظر

من اعتقاد دارم یک تاپیک جداگانه برای این موضوع تحت نام کپی تریدینگ یا حسابهای پم افتتاح کنیم و بصورت اختصاصی به این موضوع بپردازیم

حالا از جستجو و آنالیز و معرفی حسابهای برتر این گونه سایتها که یکی از اونها همین سایت متا کوت هست بگیرید تا سایتهای جدیتر و مطمئنتر دیگه

به نظر من یکی از مشکلات دسترسی به این سایتها ، در مرحله اول ، دسترسی از طریق کارتهای اعتباریست که در حال حاضر( قربانش برم!) برای کاربران داخل ایران منتفیست

البته جنبه های دیگر بورس بین الملل ، از افتتاح حساب بگیر تا برداشت سود ، برای خیل عظیم علاقمندان ایرانی به همین صورت هستش ولی یک مواقعی شما میبینید برای

جنبه های دیگه ، از خریداری پکیجهای آموزشی برتر و با کیفیت بگیرید تا خرید اکسپرت و ... ، تا چشم باز میکنید میبینید کلی خرج دیگه هم رو دستتون گذاشته شده یا حداقل

احساس میکنید دسترسی داشتید بهتر بود . مثلا خود بنده با وجود اینکه افتتاح حساب بصورت دلاری و ارزی توسط یکی از آشنایان بوده با اینحال هر دفعه نمیتونم برای

خریدهای دیگه به اون طرف رو بندازم !

به احتمال قوی متوجه شدید منظورم چیه ، در واقع یکی از دلایل کار با سایتها و فرومهای پابلیک و عمومی تا به الان همین بوده

حالا نتیجه ماجرا اینکه برای استفاده بردن از سورسها و منابع خوب وقوی بازهم باید یک تشریک مساعی و کار گروهی خوب و کافی انجام بشه که افتتاح

تاپیکهای مختص یک زمینه کاری از ملزومات اصلی هست

در زمینه حسابهای پم تجربه ای که دارم این هست که معمولا یک حساب رو تک به تک پوزیشنهای گرفته شده رو در چارت نگاه میکنم تا نسبت به

کیفیت آنها از میزان ریسک پذیری (استاپ) و حجم معامله تا حد سود و زمانهای ورود یک شمای کلی و میانگین بدست بیارم

در نهایت هم طبق حجم مطابق با میزان حساب خودم کار رو حالا بصورت اوتوماتیک یا حتی بعضی مواقع مستقیم و دستی اقدام به گرفتن پوزیشن میکنم

که این دومی بعضی مواقع به یک کار شاق و حتی غیر ممکن تبدیل میشه ، خصوصا زمانی که طرف اقدام به معاملات کثیرالوقوع یا پی در پی با زمان کم نمیکنه

و این موقعیست که متاسفانه سایت مرجع برای حالت اوتوماتیک درخواست کارت اعتباری کرده باشه که در بالا نسبت به محدودیتهای خودم توضیح دادم

در نهایت هم بعضی مواقع (خصوصا زمانهایی از سال که بازار کاملا بد قلق یا ضعیف هست) بعضی از بهترین معامله گران (حسابهای پم) رو بصورت بسکت (مجتمع)

دنبال میکنم که همانطور که میدونید این روش و تکنیک هم به کرات توسط حرفه ای ها بکار برده میشه که ریسکها و قلقهای (حجم پوزیشن) خاص خودش رو داره

سایت MQL رو هم تقریبا چند ماهیست دنبال میکنم . یک پرووایدر سیگنال بود که صددرصد پوزیشنهاش با سود بیش از 50 پیپ بسته میشد البته با نهایت سه پوزیشن

در هفته که دنبال کردنش به وی پی اس احتیاج هست .

من هنوز کار با این سایت رو شروع نکردم ولی یادم میاد ماه قبل که اقدام به ثبت نام کردم دو مورد بود که زیاد به نظرم جالب نرسید ، یکی درخواست کارت اعتباری برای

فراهم کنندگان سیگنال پولی ، یکی هم عدم امکان تنظیم دقیق پوزیشن درخواستی . یعنی مثلا اگر پروایدر شما (یا همان سیگنال مرجع) فقط اقدام به یک دهم لات

اونهم در یک حساب سنتی (cent account)، اقدام به پوزیشن گیری میکنه ، پوزیشنهای شما در یک حساب استاندارد با لات سایزهای مختلف (تنظیم شده توسط شما) گرفته بشن

که تا اونجائیکه من متوجه شدم فقط یک آپشن ناقص برای اینکار گذاشته شده بود که فکر کنم هنوز باید بیشتر روی این قسمت کار کنند . فعلا

نظر

یکی طریقه ی وصل شدن به اکانت ها رو در mql5 توضیح بده ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
            سلام جناب بهبودی عزیز
            زیاد پیچیده نیست (در واقع ساده است) فقط بار اول باید کمی حوصله داشته باشی - قسمت های مختلف را پیدا کنی
            در شکل زیر کمی راهنمایی است.

اول باید عضو شده یاشی
            یعد در صفحه ارائه دهندگان سیگنال بهترین را انتخاب کنی.
            وارد صفحه آن شخص که شدی شماره 1 و 2 را بترتیب کلیک کن (شماره های قرمز)
            چند مورد از نکات احتیاطی را با رنگ زرد مشخص کرده ام
            رنگ بنفش دو مورد توضیح و ویدئو آموزشی است که ویدئو بسیار مفید است.
            اصلا هم اعتماد نکن - خودتان بهترید - اول روی یک حساب Demo میتوانی امتحان کنی تا چم و خم آن دستت آید. - سیگنال FREE برای امتحان وجود دارد
            فعلا فکر کنم کافیه
            اگر مشکلی بود در خدمتم
            موفق باشید.
            به تاپیک تریدهای منطقی استاد یزدی هم سر بزنید - اول هفته سیگنال و آخر هفته جارو - روششان را یاد بگیرید احتیاجی به خرید ماهی ندارید - ماهیگیرید
            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-08-2014, 12:26 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
              سلام دوباره
              در داخل محیط Meta Trader نیز در دو قسمت با وارد کردن نام و رمز عضویت در سایت MQL5 باید خرید سیگنال را تایید کنید.
              این سیگنالها کپی از یکی از خویانشان است. ببیند چه بر سر حساب Demo من آورده - مواظب باشید !!!
              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-08-2014, 12:42 PM

نظر

دوستان نظرشون راجع به سیگنال های این سایت چیه؟

forexonlineforecast.com
                ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 10-08-2014, 08:10 PM

نظر

هدف از ایجاد این تایپیک چیست من که متوجه نشدم
                  گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
                    هدف از ایجاد این تایپیک چیست من که متوجه نشدم
                    سلام
                    ظاهرا هدف پیدا کردن راهی برای فروش سیستم یا سیگنال یا چیزی در این زمینه در بازار مخاطب بوده است.
                    (حالا هم دنبال خرید آن چیزی که توسط دیگران آماده فروش شده!)
                    ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-09-2014, 02:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                      سلام دوباره
                      در داخل محیط Meta Trader نیز در دو قسمت با وارد کردن نام و رمز عضویت در سایت MQL5 باید خرید سیگنال را تایید کنید.
                      این سیگنالها کپی از یکی از خویانشان است. ببیند چه بر سر حساب Demo من آورده - مواظب باشید !!!
                      سلام
                      دیدم نامردی میشه حالا که پوزیشن ها رفتن تو سود ، هیچی نگم.
                      ولی آخر و عاقبت کار را خدا میداند.

نظر

بحث های جالبی مطرح شد.

نظر

پردازش ...
                        X