اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

منطق تعادل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    سلام

ورود و خروج در هر تایمی میتونه باشه

بر روی همه جفت ارزها و سهام و ...فرقی نمیکنه مهم منطق رفتار بازار و درک صحیح اون هست

مسلماً هر فردی مدیریت سرمایه خودش رو داره

سرچ کنی در سایت یدا خواهید کرد

موفق باشید
    سلام مجدد،
    خیلی ممنون از بابت راهنمائی.فقط من هر چه گشتم نتوانستم مطلبی از جناب مهندس گیتی انتخاب کنم جز این pdfکه جناب دادخواه قرار داده بودند که با توجه به پستی bear hunterاینطور استباط کردم شاید متعلق به مهندس گیتی باشد http://forum.broker-fa.org/f60/%D8%A...tml#post168528
    یک مورد هم اینکه منظورم از عملکرد شما بر روی یک جفت ارز این بود با توجه به شناختی که از رفتار بازیگران پیدا می کنیم پیش بینی رفتار و درک آن آسانتر میشود و سئوال این بود شما در استیتمنت که گذاشتید بر روی چند جفت ارز متمرکز بودید؟و در استراتژی جدیدتان همچنان از الیوت استفاده میکنید؟ و با این روش روزانه چند پوزیشن میگیرید؟ باز هم اگر صلاح دانستید راهنمائی بفرمائید.
    با تشکر
    ویرایش توسط shahabi.ma : https://www.traderha.com/member/16293-shahabi-ma در ساعت 09-06-2015, 05:59 PM

نظر

این سیستمی که ایشون و یا آقای گیتی کار می کنند ظاهرا مبتنی بر پرایس اکشن هست. یکی از روش های ترید بسیار جالب و بسیار سوده هست. مدتی هست که خودم روی این سیستم کار می کنم و با ادغام و بهینه سازی چند سیستم تونستم به سود دهی قابل توجه و منطقی برسم. یادمه اوایل سال جاری این مبحث رو در سایت مطرح کرده بودم و اذعان کرده بودم که به سود دهی بسیار بالایی رسیدم و به سود روزانه بالای 10 تا 20 درصد !!! ... این سیستم اون موقع در مرحله بهینه سازی بود و از این جهت در سایت مطرح کردم تا با کمک دوستان مجرب سیستم رو بهینه تر کنم اما برخی از دوستان متاسفانه با اعتراضاتی شدید ( از نوع همون اعتراضاتی که ظاهرا به جناب آقای گیتی وارد شد ) بنده رو از ادامه این مبحث پشیمان کردند. برای یاد آوری می تونید به لینک تاپیک زیر مراجعه کنید. البته لازم بذکر هست در این سیستم تغییراتی ایجاد کردم ...
      http://forum.broker-fa.org/f7/%D8%A7...8C%D9%BE-4506/

دوستان علاقه مند به مبحث پرایس اکشن می تونند از منابع مفیدی که در سایت فرا چارت وجود داره استفاده کنند. اخیرا هم یک کورس آموزشی جدید در سایت قرار داده شده با عنوان Market Flow Price Action Course ... هر چند که آموزش ویدوئی به زبان اصلی ست ولی به دلیل توضیح روی چارت و مثال های متعدد و سادگی بیان بسیار گویا و شفاف هست . توصیه می کنم این مجموعه رو ببینید . میشه گفت شباهت زیادی به سیستم بنده و احیانا آقای گیتی داره که بر اساس پرایس اکشن عمل می کنیم.
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
        سلام مجدد،
        خیلی ممنون از بابت راهنمائی.فقط من هر چه گشتم نتوانستم مطلبی از جناب مهندس گیتی انتخاب کنم جز این pdfکه جناب دادخواه قرار داده بودند که با توجه به پستی bear hunterاینطور استباط کردم شاید متعلق به مهندس گیتی باشد http://forum.broker-fa.org/f60/%D8%A...tml#post168528
        یک مورد هم اینکه منظورم از عملکرد شما بر روی یک جفت ارز این بود با توجه به شناختی که از رفتار بازیگران پیدا می کنیم پیش بینی رفتار و درک آن آسانتر میشود و سئوال این بود شما در استیتمنت که گذاشتید بر روی چند جفت ارز متمرکز بودید؟و در استراتژی جدیدتان همچنان از الیوت استفاده میکنید؟ و با این روش روزانه چند پوزیشن میگیرید؟ باز هم اگر صلاح دانستید راهنمائی بفرمائید.
        با تشکر
        سلام
        دوست خوبم ابتدا از حسن ادب شما سپاسگذارم

پی دی اف ای که جناب دادخواه گذاشتند مربوط به مهندس گیتی عزیز نیست .
        من قبلاً در پاسخ دوستان عنوان کرده ام که برای سود گرفتن از بازار انتخاب جفت ارز ها صرفاً از این جهت مهم است که در ابتدا با آنهایی که رفتارهایی آرامتر و اسپرد کمتری دارند کار کنید نظیر یورو/دلار ولی درنهایت وقتیکه با فسلفه تشکیل امواج و چرایی رفتار بازار آشناشوید برای شما فرقی نمیکند که کدام جفت ارز یا سهام و ....را معامله میکنید .همگی براحتی ، راحت تر از آنکه تصور میکنید قابل سود گیری خواهد بود .

در خصوص تمرکز ی که در استیتمنت سوال فرمودید هم عرض میکنم که هیچ تمرکزی وجود ندارد ، هر لحظه که اراده کنید براحتی میتوانید در هر تایم فریمی که شرایط مهیا باشد ترید کنید و از سودهایتان لذت ببرید .

ضمناً این استیمنت برای 42 روز کاری بوده است و رسیدن به عدد 500 پوزیشن موفق در 60 روز کاری تارگت مد نظر من میباشد.

برخلاف اون تصوری که عموم دوستان شاید برایشان پیش میاید هدف از ارائه این استیتمنت فقط باور این نکته است که ما میتوانیم و لا غیر .

بنابراین همانگونه که بارها و بارها عنوان کرده ام فردی که در بازار کسب سود موفقی داشته باشد بهیچعنوان مدیریت سرمایه و ... انجام نخواهد داد .

لذا فقط به دنبال موفقیت در راهی که در پیش دارید باشید و مطمئن باشید مسیر موفقیت تنها برای افرادی قابل دسترسی است که با سعی و تلاش و بدون حاشیه پردازی برای خود و دیگران بدنبال کسب علم و تجربه هستند .

موفقیت تک تک دوستان را آرزومندم و دیگر هیچ پستی ارائه نخواهد شد .
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

سلام

من قبلاً در پاسخ دوستان عنوان کرده ام که برای سود گرفتن از بازار انتخاب جفت ارز ها صرفاً از این جهت مهم است که در ابتدا با آنهایی که رفتارهایی آرامتر و اسپرد کمتری دارند کار کنید نظیر یورو/دلار ولی درنهایت وقتیکه با فسلفه تشکیل امواج و چرایی رفتار بازار آشناشوید برای شما فرقی نمیکند که کدام جفت ارز یا سهام و ....را معامله میکنید .همگی براحتی ، راحت تر از آنکه تصور میکنید قابل سود گیری خواهد بود .

در خصوص تمرکز ی که در استیتمنت سوال فرمودید هم عرض میکنم که هیچ تمرکزی وجود ندارد ، هر لحظه که اراده کنید براحتی میتوانید در هر تایم فریمی که شرایط مهیا باشد ترید کنید و از سودهایتان لذت ببرید .

ضمناً این استیمنت برای 42 روز کاری بوده است و رسیدن به عدد 500 پوزیشن موفق در 60 روز کاری تارگت مد نظر من میباشد.

برخلاف اون تصوری که عموم دوستان شاید برایشان پیش میاید هدف از ارائه این استیتمنت فقط باور این نکته است که ما میتوانیم و لا غیر .

بنابراین همانگونه که بارها و بارها عنوان کرده ام فردی که در بازار کسب سود موفقی داشته باشد بهیچعنوان مدیریت سرمایه و ... انجام نخواهد داد .

لذا فقط به دنبال موفقیت در راهی که در پیش دارید باشید و مطمئن باشید مسیر موفقیت تنها برای افرادی قابل دسترسی است که با سعی و تلاش و بدون حاشیه پردازی برای خود و دیگران بدنبال کسب علم و تجربه هستند .

دوست عزیزاز شما بابت پاسخگوئی با سعه صدر ممنونم. من هم سلامتی و موفقیت روز افزون را برای شما آرزومندم.

نظر

سلام

تنها منبع تحلیل هات از گذشته مارکته ؟

یعنی نقاط مهم بر اساس فقط تاریخچه مارکت هست؟

محاسبه پیوت و ساپورت ورزیستنس ها علاوه بر گذشته مارکت به منابع دیگری هم بستگی داره ؟

نظر

.
              جسارتا به این عکس کات شده هیچ کجای دنیا نمیگن استیتمنت ! حتی این عکس رو یک گزارش هم نمیشه تلقی کرد ! چون چیزای مهمی مثل درودان و .... توش نیست تازه اصلا معلوم نیست چند تا پوزیشن باز رو این حساب هست و آیا خدای نکرده فقط پوزیشنهای تو سود بسته شده و بقیه باز موندن به امید خدا ! و جالب تر اینه که شما هم مثل الگوتون هستید ! حتی تو نمایش عملکرد ! اون دوستمونم فقط یک تکه عکس برای ارائه داشتند !
              اینا رو نگفتم باز یک سری مرید بیان و داد و هوار راه بندازند ! در ضمن ربط عکسهای شما به این تا پیک رو نفهمیدم ! اگر خود نمیایی بود که اصلا نمایی ندیدیم شاید در یک ساختمون ویرانه رو دیدیم ! شاید هم در یک ویلای آنچنانی ! قضاوت نمیکنیم رو شاید !
              به هر حال اگر هر کدوم از 2 حالت بالا هم باشه براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم و شادی سرتاسر وجودتون .
              When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

پیرو مطلبی که در پست قبل عرض کردم یوزر جناب Gioteen دیدم گفتم خدمت دوستان عرض کنم ایشون همون شخص بودن که در تاپیکی که بنده سیستممو مطرح کردم سنگ پرانی کردند حالا هم در این تاپیک حضور دارند.. ......
                خودتون به پست ایشون در تصاویر زیر دقت کنید. مخصوصا رابطه آیدی ایشون در تاپیک های آقای پولدوست.. خودتون متوجه میشید.. بعضی آدم ها هستند هیچ حضور مفیدی ندارند و صرفا جهت تخریب کردن در سایت حضور دارند...

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام

[/COLOR][/B][/I]

.
                  لطفا نظرتون رو در مورد نقاطی که بدست آوردم بگید .

نظر

دوستان اگه کسی ارشیو مطالب جتاب مهندس گیتی عزیز ( ایدی پولدوست ) رو داره لطفا به اشتراک بذاره

اگه ایشون سایتی هم احیانا دارن لطف کنید بگید...

من مطالب ایشون را داشتم دنبال میکردم که به لطف بعضی از کاربران همیشه در صحنه و حذف شدن تاپیک های ایشون از ادامه راه و فهم مطالب ایشون بی نصیب موندم...
                    ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 09-06-2015, 09:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                      بعضی آدم ها هستند هیچ حضور مفیدی ندارند و صرفا جهت تخریب کردن در سایت حضور دارند...
                      بعضی آدمها جنبه نقد شدن ندارند و بدتر از اون اداب حضور در فرومها رو بلد نیستند و گاها فروم رو با چال میدون اشتباه میگیرند ! همه اینها باعث میشه چششون بسته بشه رو حقایق و دهانشون و دستشون کار کنه ! و حتی تو درک مفاهیمی از قبیل مفید بودن و فرق بحث تخصصی با بحث من در آوردی عاجز بشوند !
                      When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

دوستان عزیز میخوام چند تا نکته رو بگم
                        متاسفانه هر طوری که صحبت میکنیم توهین به حساب میاد و میگن تاپیکارو به حاشیه میکشونید
                        اون به اصطلاح استادی که اومد و یه چند تا عکس گذاشت و از خودش تعریف کرد و در برابر پرسشها توهین کرد ،الان شده یه استاد معروفتر و سر زبانها
                        وقتی این کار رو شروع کردم میتونم بگم منبع زیادی به زبان فارسی نبود،دوستان زحمت میکشیدند و کتابها و مقالات رو تقسیم میکردن و ترجمه،تا به دست آیندگان برسه
                        چون از نسل اول تریدرهای ایرانی بودم تقریبا بیشتر اساتید رو میشناسم
                        اما چند تا نکته :
                        زحمات اساتید و باتجربه ها به چه دردی خورده؟از نظر من هیچ
                        به نظر من تو این بازار نیازی به استاد نیست و هر کس باید استاد خودش باشه و یاد بگیره
                        خیلی از به اصطلاح اساتید رو هم میشناسم که الان چیکار میکنن
                        یه عده کنار کشیدن،یه عده وارد بورس ایران شدن و الان پشیمانتر،یه عده در خلوت کار میکنند و هنوز بیشترشون به جایی نرسیدن
                        متاسفانه هنوز هم میبینیم یه عده میان از سودهای عجیب و غریب حرف میزنند،به استناد چند روز یا چند ماه معامله در دمو یا یه حساب کوچک ریل
                        یه عده تازه کار و ساده و بیخبر هم التماسشون میکنن و فکر میکنن با یه روش ساده میلیاردر میشن،همونطور که همه ماها ابتدای کار این فکرها رو میکردیم
                        کسایی که صحبت از سودها چند صد دلاری در روز میکنن ولی در استیتمنتشون حتی یک دلار برداشت نیست،معلوم نیست دمو هست یا ریل
                        من تو این حساب آخرم چند ماه سود کردم،هر هفته 5 تا 100 درصد حساب،اما یه ماهه دارم ضرر میکنم و میدونم اگه ادامه بدم همه سودها رو از دست میدم
                        وقتی به کسی گفته میشه استیتمنت بذار ،میگه نیازی نمیبینم اثبات کنم،درحالیکه از سود چند روز و چند ماهه در دمو وریل اونقد به وجد اومده که تو خیلی از تاپیکا آوازش گوش فلک رو کر کرده
                        حالا این فرد اگه سود واقعی داشته باشه چرا نشون نده؟چون چیزی نداره نشون بده
                        تو رو به قران نکنید اینکارهارو،یه کم وجدان هم خوب چیزیه
                        دلم میسوزه برا تازه کارایی که اینجور افراد رو میبینند و بیشتر جلب این بازار میشن و کلی ضرر میکنند
                        واقعیات رو بگیم
                        مگر ما مسلمان نیستیم که اماممون فرموده شیعه ممکنه زنا کنه ولی دروغ نمیگه
                        صاحبان و مدیران سایت هم موافق این بخثها نیستند،دلیلش هم مشخصه
                        به همون خدایی که واقعیتها رو میدونه تا حالا خیلیا به من گفتند شما سابقتون زیاده برامون سیگنال بده و یا مدیریت سرمایه کن
                        اما منی که خودم به جایی نرسیدم چرا یه عده رو بدبخت کنم؟
                        هر کی سود میکنه نوش جونش،اگه سودش رو میگه به دیگران هم کمک کنه ،ولی برای فخر فروشی تو تاپیکا نچرخه و تو بوق و کرنا نکنه
                        این صحبتها رو برادرانه عرض کردم و امیدوارم کسی ناراحت نشه
                        زمان همه چی رو ثابت میکنه
                        موفق باشید

نظر

من هم موندم اینجا که فروم اموزشی است کسانی که نمیخوان چیزی یاد بدن اینجا چیکار میکنن به قول خودشان کسی که سود میکنه احتیاج به مدیریت سرمایه نداره باز میاد اینجا سود کرذنشو نشان میده که چی بشه بازم افکار میره سمت این که افرادی که استمنت نشون میدن چیزی از روش کاری شان نمیگن هدف جذب سرمایه مدیریت سر مایه است اینجا اساتیدی هم هستن مانند اقای یزدی که یک تازه وارد سوال مبتدی میکنه حوصله به خرج میدن یک صفحه تایپ میکنن یا افرادی مانند وkaren92bears hunter

نظر

دوستان حاشیه سازی نکنید . لطفا

من کاری به استیمنت این شخص ندارم . اصلا استیتمنت برام ارزشی نداره چون خودم میتونم استیتمنت در کمتر از یکماه درست کنم در حد هلو . این هم میدونم که همه اینکاره ان

من به خاطر اینکه جناب ezzal سیگنال لایو در این فروم قرار دادن و تا حدودی کارشو قبول دارم و همچنین سبک استفاده از پیوت ها برام خیلی مهمه و اینکه پیدا کردن سطوح مهم از نون شب هم واجب تره !

اگر جناب ezzal هدفشون از گذاشتن استیتمنت فقط جذب سرمایه بود که باید بگم واقعا متاسفم و لی اگر هدفش باز کردن مطلبی تازه در مورد نقاط با اهمیت در مارکته که واقعا قابل تقدیر است که امید وارم همین مورد دوم هدفشون باشه .

نظر

ضمنا حالا كه كار به اينجا كشيد بايد خدمت دوستان عرض كنم ايشون توى تلگرام هم كارى بجز گذاشتن اين گراف ها و استيتمنت ها انجام ندادند و هيچ فعاليت مفيدى بجز فخر فروختن و پز دادن از ايشون سر نزده! و واقعا باعث ناراحتى و تاسف كه اكثر هموطنانم با مشاهده يه گراف كه اصلا جعلى و اصلى و ريل و دمو بودنش مشخص نيست از طرف بت ميسازن و اونو خداى تريد ميدونن در حالى كه طرف خالى بند و دروغگويى بيش نيست.( منظور از اين نوشته به هيچ عنوان جناب karen نبوده و نيست)
                              ویرایش توسط Zelatan : https://www.traderha.com/member/14076-zelatan در ساعت 09-06-2015, 09:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                                مگر ما مسلمان نیستیم که اماممون فرموده شیعه ممکنه زنا کنه ولی دروغ نمیگه
                                .
                                .
                                .

معذرت میخواهم تاپیک به بیراهه میرود , اما سئوالم اینست این سخن را کدام امام گفته اند ؟!
                                .
                                .
                                .
                                هر چند که درمحاوره مردم کوچه و بازار دروغ را مادر گناهان دیگر میدانند !
                                ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 09-06-2015, 10:35 PM

نظر

پردازش ...
                                X