اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان

من می خواهم چارت طلای اب شده و سکه را به متا تریدرم اضافه کنم کسی می تونه راهنمایی کنه.

ممنون

نظر

• سلام
      آیا در نمودار ریر
      شما جانور شناخته شده ای را میبینید ؟
      یا گونه ای جدید است ؟

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• با سلام و آرزوی قبولی عبادات، خدمت دوستان عرض کنم غیر از روند صعودی کلی در گروه قند و شکر، حال و هوای تکنیکال این روزهای
        قشکر بسیار خیره کننده و در یک گارد صعودی نادر است:

قشکر هفتگی و لگاریتمی 98/02/22:
        روند صعودی بسیار قدرتمندی که در گروه قند و شکرجریان دارد، در یکی از نمادهایی که بیشتر ازمیانگین گروه زیر ارزش واقعی قرار گرفته است، نمود خاص و بیسابقه ای پیدا کرده است:

1- الگوهای تحکیمی متوالی به شکل پرچم سه گوش یا مثلث که یکی پس از دیگری از لحاظ زمانی کوتاه تر شده و گارد آن صعودی تر میشود. این خود به تنهایی تو از دید پرایس اکشن، جمیع شدید با وجود افزایش قیمت سهم را نشان میدهد.

2- ضمن ثبات قیمت در روند، همزمان در اسیلاتورها شاهد ایستایی RSI بالای سطح 70 و در آستانه شکست قرار گفتن خط مکدی (سیگنال صعودی بسیار قوی به صورت منفرد) هستیم.

3- نهایتا الگوی بسیار جالب حرکت معکوس شاخص جریان نقدینگی (MFI) و اسیلاتور چاییکین را با شیب یا کنتراست بیشتر (مقایسه دو دایره آبی) هستیم که درست مانند قبل از آغاز جهش سهم در اواسط سال گذشته، باز هم تجمیع شدید سهم در قله قیمتی! و نزدیک بودن یک رالی بلند دیگر! را نشان میدهد:

ویرایش توسط Spinoza : https://www.traderha.com/member/25017-spinoza در ساعت 05-12-2019, 09:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
          سلام
          آیا در نمودار ریر
          شما جانور شناخته شده ای را میبینید ؟
          یا گونه ای جدید است ؟
          گرچه نمی شناسمش !
          ولی جانور خوبی بود. ( است )

پ.ن. : دریغ از یک جواب با اشاره !

نظر

گرچه نمی شناسمش !
            ولی جانور خوبی بود. ( است )

پ.ن. : دریغ از یک جواب با اشاره !
            وقتی رفرنس و منبعی برای یک مطلب وجود داره و میشه بهش رجوع کرد دیگه مشارکت برای دوباره نشان دادن اون بیشتر دلی هست بگذریم از این که مثلا تلویزیون ایران هر سال برای تولد پیامبر فیلم محمد رسول الله را با سانسوری جدید میذاره...
            شما هم چهارتا نسبت مینداختی روی نمودار انگیزه جواب ایجاد بشه
            تازه وقتی من دیدم با الگوهای هارمونیک و....سود نمیکنم و گذاشتمشون کنار دیگه بهش برنمیگردم که مثلا جواب پست های شما را بدم
            هدفمون سود کردنه نه پر کردن استادیوم
            شمابرای موفق شدن باید روش معاملاتی به کاربگیرید بعد ازش فوروارد تست بگیرد و بک تست اگه جواب داد ازش استفاده ببرید
            راه موفقیت کاملا روشنه ولی کی هست که اهل کار سیستماتیک باشه و علاقه مند به مستند سازی و پشت کار و ...
            همه اون دوستان شما که تو یکی دو ماه گذشته روزی چند ترید و سیگنال و نقاشی میذاشتن دیدی که اتیششون خوابیده
            دلیل پست گذاشتناشون هم کاملا روشنه یه عده ارضای شخصی و بقیه باگهای سیستمشون و امید به اینکه با برگشت و پست زدنشون افراد موفق راهنماهایی بدن که کلید راه اونها باشه
            -------
            این وسط کسایی ضرر میکنن، از لحاظ هدر رفت عمر و انرژی و وقتشون که به جای تلاش برای موفقیت از این شاخه به اون شاخه میپرن
            مثالش شما که تو امضاتون پستهای پولدوست و ازل را بولد کردید و پستهای قدیم را فوروارد میکنید و بعد برخلاف نظر اونها فرار به عقب داشته و تازه دنبال کشف الگوهای کلاسیک و هارمونیک هستید
            موفقیت در این بازار سخته و به راحتی به دست نمیاد و البته در متن سایت ها و فروم ها و فضای مجازی هم یافت نمیشه
            فرض کن من نقطه ورود صد درصدی داشته باشم ولی در پستهام نقطه ورود را یک پوینت بالاتر بذارم محاله شما و هر کس دیگه به پلن من پی ببرید !!!!!
            و اما چند نکته راهنما:
            1.مسیر موفقیت برای همه در بازار باز هست (امید وار باشیم)
            2.مسیر موفقیت در ابداع روشهای نوین هست لذا باید چرخه دمینگ را اجرا کنید(ارائه سناریو-بک تست-مستند سازی-آزمون -تکمیل سناریو-ارائه سناریو)
            توقف تنها زمانی است که به سناریوی صد درصد برسید
            3.پلن موفقیت برخلاف نظر دوستان بسیار مشکل و نیاز به خلاقیت و هنر و ذکاوت داره به طوری که اگر من نقطه ورود صد درصد را بدم (یا حتی پلنی که به این نقطه میرسه)محال ممکنه شما بتونی ازش بهره ببری
            چراکه نقطه ورود گام اول هست و تریس قیمت و سناریوهای بعدی گام مهم تر و اساسی تر پس باید به اون مراحل برسید تا بدونید چی میگم و اگه خودتون بهش نرسید نمیتونید ازش استفاده کنید
            موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
              وقتی رفرنس و منبعی برای یک مطلب وجود داره و میشه بهش رجوع کرد دیگه مشارکت برای دوباره نشان دادن اون بیشتر دلی هست بگذریم از این که مثلا تلویزیون ایران هر سال برای تولد پیامبر فیلم محمد رسول الله را با سانسوری جدید میذاره...
              شما هم چهارتا نسبت مینداختی روی نمودار انگیزه جواب ایجاد بشه
              تازه وقتی من دیدم با الگوهای هارمونیک و....سود نمیکنم و گذاشتمشون کنار دیگه بهش برنمیگردم که مثلا جواب پست های شما را بدم
              شمابرای موفق شدن باید روش معاملاتی به کاربگیرید بعد ازش فوروارد تست بگیرد و بک تست اگه جواب داد ازش استفاده ببرید
              راه موفقیت کاملا روشنه ولی کی هست که اهل کار سیستماتیک باشه و علاقه مند به مستند سازی و پشت کار و ...
              همه اون دوستان شما که تو یکی دو ماه گذشته روزی چند ترید و سیگنال و نقاشی میذاشتن دیدی که اتیششون خوابیده
              دلیل پست گذاشتناشون هم کاملا روشنه یه عده ارضای شخصی و بقیه باگهای سیستمشون و امید به اینکه با برگشت و پست زدنشون افراد موفق راهنماهایی بدن که کلید راه اونها باشه
              -------
              این وسط کسایی ضرر میکنن، از لحاظ هدر رفت عمر و انرژی و وقتشون که به جای تلاش برای موفقیت از این شاخه به اون شاخه میپرن
              مثالش شما که تو امضاتون پستهای پولدوست و ازل را بولد کردید و پستهای قدیم را فوروارد میکنید و بعد برخلاف نظر اونها فرار به عقب داشته و تازه دنبال کشف الگوهای کلاسیک و هارمونیک هستید
              موفقیت در این بازار سخته و به راحتی به دست نمیاد و البته در متن سایت ها و فروم ها و فضای مجازی هم یافت نمیشه
              فرض کن من نقطه ورود صد درصدی داشته باشم ولی در پستهام نقطه ورود را یک پوینت بالاتر بذارم محاله شما و هر کس دیگه به پلن من پی ببرید !!!!!
              و اما چند نکته راهنما:
              1.مسیر موفقیت برای همه در بازار باز هست (امید وار باشیم)
              2.مسیر موفقیت در ابداع روشهای نوین هست لذا باید چرخه دمینگ را اجرا کنید(ارائه سناریو-بک تست-مستند سازی-آزمون -تکمیل سناریو-ارائه سناریو)
              توقف تنها زمانی است که به سناریوی صد درصد برسید
              3.پلن موفقیت برخلاف نظر دوستان بسیار مشکل و نیاز به خلاقیت و هنر و ذکاوت داره به طوری که اگر من نقطه ورود صد درصد را بدم (یا حتی پلنی که به این نقطه میرسه)محال ممکنه شما بتونی ازش بهره ببری
              چراکه نقطه ورود گام اول هست و تریس قیمت و سناریوهای بعدی گام مهم تر و اساسی تر پس باید به اون مراحل برسید تا بدونید چی میگم و اگه خودتون بهش نرسید نمیتونید ازش استفاده کنید
              موفق باشی
              سلام
              اول ممنون از راهنمایی تان.
              دوم:
              من نه علاقه و نه استعدادی در شناخت الگوهای هارمونیک دارم.
              علت پست گداشتنم هم در این تاپیک صرفا اشاره ای برای مشاهده این موقعیت خوب و ایجاد سئوال برای سایرین بود، که بدون شناخت جانور و نسبتهایی که به آن اشاره کردید هم میتوان دید خوب نسبت به بازار داشت.
              موقعیتی که با روش شخصی خودم آنرا پیدا کردم.
              ( روش شخصی خودم که با توجه به اشارات عزیزانم: گیتی و ازال و عماد و سایر دوستان همفکر از جمله شما مزین شده )
              پست های اصلی من در حال حاضر در تاپیک های زیر ارائه میشود:

Gzm
              پیشنهاد روزانه - Daily suggestion
              هفته پیش رو following week
              نظر من در مورد نظر شما
              و
              چالش برتر

باز هم ممنون از توجه تان.
              پست هایتان را همیشه با علاقه و دقت دنبال میکنم.
              سلامت و موفق باشید.
              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 05-14-2019, 01:05 PM

نظر

...
                ...
                ...
                موفق باشی
                یادم رفت بگم
                سعی کردم در امضائم اهم یافته هایم را قرار دهم.
                هم برای یادآوری خودم
                و هم چراغ راهی برای مستعدین کنجکاو

پ.ن. : هرگز هرگز "و بعد برخلاف نظر اونها فرار به عقب داشته و تازه دنبال کشف الگوهای کلاسیک و هارمونیک هستید"هرگز هرگز

نظر

• * با سلام و صبح بخیر خدمتتون عرض کنم که به نظر نماد بسیار بنیادین و جا مانده نسبی گروه، یعنی قلرست نیز درست مثل قشکر، به زودی و برای چندین روز کاری، طوری که بیشتر سهامداران علاقه دارند معامله و به باشگاه چهار رقمیهای گروه قند و شکر اضافه خواهد شد:

قلرست هفتگی و لگاریتمی 98/02/24، آپدیت مسیر بلند مدت:

فشار سنگین خرید (مثلث سبز)، برای قیمت یک کانال صعودی نسبتا جدید (آبی) را ساخته و آن را به سقف کانال و آستانه شکست رو به بالای آن رسانده است. خریدهای مستمر و تقاضای هوشمند (از دید تکنیکال محاسباتی) ضمن صدور سیگنال رالی مشابه حرکت اخیر قشکر، قلرست را نیز در آستانه رهایی از آخرین مخمصه های نسبی تکنیکال قرار داده است.

انتظار میرود با تثبیت قیمت بالای مرز مهم 795 و با پشتوانه تجمیع شدید و سیگنالهای قوی ذگر شده، رالی شارپ و کم حجم دیگری در این نماد آغاز شود. از دید اندیکاتورهای کلاسیک و مهم حجم/قیمت نیز شاهد رشد متناسب بوده و فعلا شانس واگرایی منفی بسیار پایین است:

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو --- یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو
                  تکیه بر اختر شب دزد مکن کین عیار ------- تاج کاووس ببرد و کمر کیخسرو

نظر

...
                    -------
                    ...
                    موفق باشی
                    نظرتان چیست ؟
                    http://traderha.com/threads/7242-Gzm...l=1#post206634

ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 05-15-2019, 05:34 PM

نظر

درود
                      برای ابراز نظر باید اصول و مفاهیم پلن های معاملاتی یکی باشد
                      بنده هیچ درک مشخصی از خط و خطوط و سطوح نشان داده شما روی چارت ندارم
                      ولی به عنوان موقعیتی که پلن شما داده و نتیجه حاصل شده حتما پلن خوبی باید باشه
                      موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4347752, member: 49249
                        خوب شاخص قند و شکر در حال اتمام استراحت و تجدید قوا برای رسیدن به تارگت ظاهرا عجیب 25000 واحد در قالب الگوی سوپرکاپ و هندل خود است (چارت پست بالا).
                        نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4347752, member: 49249

* کاملا طبیعی هم است اگر به زمان کافی و متناسب با زمان قوس و دسته خود (حداقل 8 ماه از ابتدای آغاز موج صعودی فعلی در اواخر تابستان 97)، نیاز داشته باشد. بنابر این خستگی فعلی با احتمال بالا جبران میشود و البته مثل همیشه برق آسا خواهد بود.
                        آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/10/08: معاملات و الگوی تحکیمی روی بام 14000 واحدی: بعد از به تارگت رسیدن الگوی زیبا و کلاسیک فنجان و دسته قبلی شاخص، شاهد تشکیل پرچم سه گوش همزمان با حمایت کاهش حجم معاملات و اخطار واگرایی مثبت مخفی هستیم که ادامه مسیر صعودی گروه قند و شکر را نوید میدهد:

[ATTACH]39124[/ATTACH]

نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4416675, member: 49249
                        باز هم تبریک فراوان به سهامداران گروه قند و شکر خصوصا سهامداران بلندمدتی که صبوری کرده و اسیر بازیهای معاملات صوری، جابجاییهای بیهوده و گاها زیانساز نشدند.
                        نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4416675, member: 49249

* از دید فنجانهای و دسته های تو در تو و بسیار زیبا در چارت بلند مدت شاخص قند و شکر (پست بالا)، 25500 واحد که روزگاری نه چندان دور باور نکردنی به نظر میرسید، اولین تارگت یا حداقل تارگت در مقطع فعلی برای شاخص قند و شکر است. اما چنانکه قبلا عرض شد برای بازه های میان مدت تا بلند مدت اهداف بعدی شاخص گروه در سقف کانال صعودی بالایی (قرمز) در چارت پایین جستجو کنید (چارت و پست پایین) که به نظر حدود 55000 واحد در یک زمان منطقی و متناسب (4 ماه آینده) معقول باشد.
                        برای همین بد نیست چشم انداز دیگر و تا اینجا معتبر را برای شاخص قند و شکر بروزرسانی کنیم:
                        آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/12/12:
                        بالاخره اتفاق نادر تکنیکال برای گروه قند و شکر روی داد و سقف کانال صعودی آبی رو به بالا و با قدرت شکسته شد. این اتفاق تاریخی به طور حتم پشتوانه قوی بنیادی دارد. از آنجاییکه هیچگونه اخطار واگرایی منفی بین قیمت و اندیکاتورهای متعارف آن دیده نمیشود و اندیکاتورهای حجمی نیز از کفهای جدید (واگرایی مثبت حجمی و زمانی) شروع به رشد کرده اند میتوان گفت از این پس شاخص گروه در فضایی کم مقاومت قرار گرفته و قادر است تا سقف کانال صعودی بالاتر (قرمز)، حدود 55000 واحد، و البته در طول زمانی متناسب (تا حدود 4 ماه)، رشد کند:

[ATTACH]44512[/ATTACH]

آپدیت شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی
                        98/02/26:

با وجود رشد قابل توجه گروه قند و شکر از تابستان 97 تا کنون، همچنان و به روشنی شاخص گروه در روند به سر میبرد: اصلاح ساده یا پیچیده ای (غیر از الگوهای تحکیمی) را نشان نمیدهد و تا کنون کفی پایین تر از کفهای اخیر نساخته است.
                        در حال حاضر با توجه به واگراییها یا خطارهای واگرایی مثبت شکل گرفته در بازه کوتاه مدت و میان مدت (به ترتیب آبی و قرمز) که همزمان با الگوی تحکیمی با کف و سقف صعودی (پرچم - سبز) شده است، احتمال شکل گیری ماژور سقف و آغاز روند نزولی یا اصلاحی کم به نظر میرسد. با این شرایط ادامه سهامداری بلند مدتیهای صنعت و در صورت خروج محتمل و رو به بالای شاخص از الگوی تحکیمی خود بستن پوزیشنهای فروش کوتاه مدتی، منطقی به نظر میرسد:

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4227563, member: 49249
                          دوستان توصیه میکنم کتاب بسیار جالب و دو جلدی "نظریه گن، الگوهای قیمت و زمان" تالیف علی قهرمانی، انتشارات دانش پژوهان جوان را مطالعه بفرمایید.
                          نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4227563, member: 49249

ویلیام گن از نوابغ شناخته شده و متفاوت بازارهای مالی است که مطالعات و روشهای ابتکاری در پیوند زیبای قیمت و زمان، با مربع معروف خود و تناسب ابعاد بازار با ریشه دوم قیمت و زمان داشته است.
                          به صفحه 160 از جلد اول توجه بفرمایید که چه قدر جالب دو سال صعود گروه قند و شکر و سپس یک سال معطلی و اصلاح زمانی را (که گویا دیگر به پایان رسیده است و در پست بالا دسته فنجان بزرگ شاخص قند و شکر فرض شده است) را توضیح داده است،..
                          با این دید و مسایل بنیادی پیرامون گروه میتوان منتظر دو سال رشد پایدار البته با نوسانات معمول در صنعت قند و شکر باشیم:

نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4492281, member: 49249
                          خوب دوستان، شاخص قند و شکر به شکل جالبی و از تابستان 94، چرخه زمانی تیپیکال ویلیام گن را پیگیری کرده و در حال ادامه آن است: از دید گن، صعود و نزول صنایع و بازارها معمولا در چرخه های 5 ساله رخ میدهد و یکی در میان روند اصلی آن عوض میشود (پست بالا). در یک چرخه صعودی، 2 سال اول صعودی، سال سوم نزولی و سال چهارم و پنجم مجددا صعودی است. بر این اساس به نظر میرسد شاخص قند و شکر رفتار تیپیکی داشته و فکر میکنم سهامداران قدیمی این گروه به یاد دارند:
                          نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4492281, member: 49249

1- دوسال اول صعود (بعد از حدود 4 سال نزول): از مرداد 94 تا مرداد 962- یک سال میانی استراحت: از مرداد 96 تا مرداد 973- دو ساله صعودی دوم: از مرداد 97 تا احتمالا "تابستان 99"
                          با این حساب رشد قابل توجه و در جریان گروه قند و شکر، از دید بلند مدت تا تابستان سال اینده میتواند ادامه دار باشد.

شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 98/02/27، چارت تکمیلی تحلیلهای قبلی
                          چرخه زمانی 5 ساله و تیپیکال ویلیام گن (2/1/2 سال) به شکل جالب و دقیقی در نمای بلند مدت شاخص قند و شکر نمود پیدا کرده است:

1- از نقطه آغاز رشد قابل توجه و در جریان، یعنی ژوئیه 2015 دو سال یا 24 کندل ماهانه رشد را شاهد بودیم.
                          2- سپس یک سال استراحت در میانه راه یا سال سوم چرخه محتمل 5 ساله که به شکل پرچم مستطیل 12 ماهه! یا نفوذ شدید قیمت/زمان رخ داد و دیدیم چگونه این نفوذ تارگتهای گروه را برای اهداف تصاعدی و محقق شده فعلی آماده کرد.
                          3- نهایتا دوره دو ساله دوم رشد (سال 4 و 5 ) که از تابستان گذشته (ژوئیه 2018) آغاز شده و به احتمال زیاد و مطابق با دگرگونیهای بنیادی و پیرامونی گروه قند و شکر، حدود 14 ماه دیگر تا نیمه اول تابستان 1399 (ژوئیه 2020) ادامه خواهد داشت:

* پی نوشت: چنانکه در چارتهای چند ماه اخیر تاکید شد، به حرکت تسهیل شده یا کم مقاومت شاخص قند و شکر در کانال صعودی فوقانی (پس از شکست سقف کانال صعودی پایینی - قرمز - و 3 ماه پولبک و حرکت آرام روی سقف) دقت بفرمایید. با این فضای باز تکنیکال که پیش روی شاخص قرار گرفته است و تحولات بنیادین بسیار محتمل، حداقل تارگت آن برای سال جاری، سقف این کانال در نقطه حداقلی حدود 55000 به نظر میرسد.
                          ویرایش توسط Spinoza : https://www.traderha.com/member/25017-spinoza در ساعت 05-17-2019, 10:45 AM

نظر

• این گونه تصاویر را کجا بگذارم بهتر است ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4419622, member: 49249

آپدیت قشیر نمای بلند مدت (هفتگی و لگاریتمی) 97/12/14: درست مشابه و همزمان با شاخص قند و شکر (پست بالا)، قشیر نیز با فشار سنگین خرید از یک کانال صعودی (آبی) با نفوذ و سپس شکست سقف آن وارد کانال صعودی جدیدی (قرمز) شده است که بالاتر از تمام خطوط روند مقاومتی یا داخلی (سبز) ، منطقه ای باز برای حرکت و ماجراجویی است.

با توجه به واگرایی عظیم و موفق تایم ماهانه (پستهای پایین) که باعث این شکست در هفتگی شده است، اهداف قبلی و مورد انتظار برای سهم کماکان معتبر بوده و سقف کانال صعودی جدید در نقاط حدودی 630 و 810 با صرف زمان کافی (سیکلهای زمانی مشخص شده در چارت) در دسترس میباشد:

آپدیت قشیر
                              هفتگی و لگاریتمی 98/02/30:

خوب خوشبختانه و تا کنون تارگت 630 عرض شده در پست بالا که از دید گام (پروجکشن قیمتی) ویلیام گن برای رشد بلند مدت سهم بسیار مهم است، محقق شده است. در حال حاضر تمایل قیمت به پولبک به سقف شکسته شده کانال صعودی پایینی (قرمز) که مدتی به دلیل بازیهای افزایش سرمایه از آورده گرفتار آن و اخیرا از آن خارج شده بود، را شاهدیم. یکی دو کندل هفتگی برای انجام این پولبک یا بوسه خداحافظی و تنظیم مجدد اسیلاتورها ، در محدوده قیمتی 510 تا 520 کافی است.

شاخص جریان نقدینگی (MFI) در تنظیم 14 هفته، ایستایی بیسابقه و چند ماه ای را بالای سطح 80 نشان میدهد که بیانگر جایگزین شدن متعادل فروشندگان با سهامداران جدید است، اتفاقی که برای یکی دو هفته آینده قشیر مورد انتظار است:

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza نمایش پست ها

خوب جهت یادآوری، امروز بانک کارآفرین (وکار) با وضعیت عالی تکنیکال در تمام تایم فریمها، در آخرین روزهای پایانی سال برای سهامداران خرد، فقط 35000 !! سهم عرضه داشت:
                                http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...96917271187218

احتمالا دوستان به جابجاییهای 50 تا 200 میلیون سهمی میلیونی بین حقوقیهای این سهم در دو سه هفته اخیر دقت کرده اند. با این حجم پایین عرضه در یک نماد 8.5 میلیارد سهمی، محدوده قیمتی بسیار مهم 201 تا 207 (برابر با پیک اخیر و خط روند نزولی "بلند مدت" تایم هفتگی و لگاریتمی - اشاره شده در چارت زیر) به راحتی شکسته خواهد شد:

آپدیت وکار هفتگی و لگاریتمی 97/12/26 :

چند گواه تکنیکال کلاسیک و هم افزا: 1- واگراییهای مثبت و موفق در بعد قیمت 2- کاهش شدید حجم عرضه (واگراییهای مثبت و عمیق حجمی) 3- الگوی مثلث متقارن 4- واکنش مثبت به خط روند صعودی میان مدت (فلش سبز) سهم را در آستانه فرار از محدوده قیمتی پیک قبلی، کنجهای قیمتی اخیر و خط روند بلند مدت (201 تا 207) قرار داده است. بعد از این عبور محتمل، تکرار رفتار گذشته سهم، یعنی یک رالی کم حجم و 4 تا 8 هفته ای برای قیمت مورد انتظار است:

نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4493764, member: 49249
                                سلام و ارادت خدمت شما، وکار سیگنال رالی سنگینی در خود دارد که احتمالا به دلیل یک خبر درونی بسیار خوب باشد... در چارت کلاسیک سهم نکته فوق العاده ای نداریم اما این سیگنال در بعد "تکنیکال محاسباتی" در حال تکمیل است و با جابجایی امروز یک گام دیگر به تکمیل آن نزدیک شد. چند روز متوالی جابجایی پر حجم و عبور قیمت از محدوده 205 از نشان آغاز رالی مورد انتظار است.
                                نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4493764, member: 49249

خوب امیدوارم دوستان از
                                سیگنال رالی بانک کارافرین (وکار) در بعد تکنیکال محاسباتی و آنالیز حجم معاملات و فرصت خرید امروز سهم روی خط روند مقاومتی استفاده کرده باشند. گسل های تکنیکال وکار مدتی است که فعال شده اما از دو سه روز کاری گذشته، به نظر و طبق انتظار به یک رالی سنگین و احتمالا با اهداف بلند حداقل متناسب با ونوین منجر شده است.

ونوین و وکار (بانک اقتصاد نوین و کارآفرین) روزانه 98/02/31، چارت عملکردی و مقایسه ای:

علاوه بر سیگنالهای مشابه در بعد تکنیکال محاسباتی و آنالیز حجم معاملات، در چارت کلاسیک قیمت/زمان نیز همبستگی بالایی بین ونوین (نمودار خطی بنفش) و وکار(کندلهای شمعی) دیده میشود. ونوین از نیمه فروردین 98 تاکنون حدود %85 بازدهی داشته و کماکان در روند صعودی به سر میبرد. با توجه به گارد صعودی مناسب وکار، شکست کنج (مثلث) صعودی و خطوط روند مقاومتی مهم، کسب بازدهی مشابه در رالی فعلی این سهم نیز دور از انتظار نیست:

آپدیت وکار هفتگی و لگاریتمی
                                98/02/31:

فرار قیمت از کنج (مثلث) صعودی با حجم بالا و همزمان با: 1- شکست خط مقاومت استاتیک قیمت (216) 2- شکست خطوط واگرایی منفی در مکدی و اسیلاتور حجمی چاییکین (که به شکل منفرد نیز سیگنال بسیار قوی برای جهش قیمت میباشد).
                                با توجه به سیگنالهی بسیار قوی تکنیکال و تجمیع سهم در دو سه ماه گذشته، این رالی میتواند با مقاومت نسبی پیکهای قبلی سهم در محدوده های 250 و 290 و به شکل تقریبا شارپ و مشابه با دو ماه گذشته در ونوین ادامه یابد:

نظر

پردازش ...
                                X