سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
درددل های بازاری - صفحه 213
صفحه 213 از 213 نخستنخست ... 113163203211212213
نمایش نتایج: از 2,121 به 2,126 از 2126
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 133 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    1037Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا 12345 نمایش پست ها
    معامله گر حرفه ای فرصت اینکه در فضایی عمومی باشه نداره فرصت امورش هم نداره فرصت کل کل با دیگران نداره داره پولش رو در میاره و با پولشها لذت میبره هیچ لذتی رو جایگیزین اون یکنه اگر کسی در قضایی عمومی هست بدونیم تحلیل گر هست و معامله گر نیست چون انسان نمیاد فرصت محدودش رو تو اینجور فضا از دست بده و قضا از دست بده در قبالش 4تا لایک بخوره میره پول در میاره و با پولش در کنار عریزانش اون پول رو خرج میکنه و از رندگیش و مهارت و دانشش لذتت میبره معامله گری جز معدود فعالیت های بشر هست انسان تنها با دانشش میتونه بصورت انفرادی کسب در امد کنه بدونه اینکه درگیری خاصی با جامعه ای که دوس نداره اون رو همراه باشه بنظرم لذت بخش ترین کار ا ازادی کامل و بی نهایت هست کاری فردی و خاص با لذت بی نهایت به شما دوست عریر هم احترام میذارم و یک تحلیل انجام میدم و چون تو رندگی بهم یاد دادن درخواست کسی رو بی پاسخ نگذارم هر چند من تو تایم بالا بیشتر معامله میکنم ولی فرقی نداره برام حتما تو تایم پایین تحلیل میکنم و قرار میدم هر چند من دیدگاهم 100درصد مخالف جو کلی حاکم بر این فروم هست و من کلا به مفهوم معامله رو باز کن و تا رسیدن به تارگت اون رو فراموش نقدهای فراوانی دارم و بزرگترین مشکل این فروم و استاد ن... رو در ارایه اینگونه نگاه میدونم دیدگاهی باعث شد هم شاگردان ایشون در بورس و در بازارمالی جهانی هم خودشون نتوانن کسب بازدهی ها بالای داشته باشن در بورس اگر دقت کنیم ایشون با رویکرد و رمینه 100درصد تحلیل بنیادی دارن معامله میکنن و برای اینکه سبک معاملتیشون دارای ریسک به ریوارد بالای هست مجبورن سهم رو از لحاظ بنیادی کم ریسک انتخاب کنن و ریسک رو بنوعی پوشش بدن و تمام معاملات فارغ ار بحث تکنیکالی که امورش میدن هست چون قابلیت معامله نداره و عملا باعث گرفتار شدن خیلی از شاگردان شده در بازارمالی جهانی هم اومدن تایم فریم رو کوچیک کردن و برای خروجها از اندیکاتور پیوت پوینت استفاده کردن که اون معامله رو باز کن و فراموش کن رو ضعفش رو به این صورت پر کنن که عملا در کنارش به رویکرد دیگری هم رسیدن که اگر دیدی قیمت برگشت به نفطه ورودت سعی کن اون رو دستی ببندی و از معامله خارج بشی چون اگر این کار رو نکنی عملا در نهایت باردهی شما کم میشه من کلا دیدگاهم مدیریت معاملات باز هست و مدیریت سرمایه رو تنها محاسبه سرمایه رو تنها در محاسبه سایز معاملات و افرایش و کاهش حجم رو براساس نقطه ورود نمیدانم و این رویکرد رو علت گرفتار شدن خیلی ار معامله گران و عملا باعث فرار از بارهای مالی و الخصصوص بازارمالی جهانی میدونم من معاملاتم رو مدیریت میکنم و کلا سعی میکنم ریسک ورود کوچیک باشع و تارگت اولم جای هست که بازار تاره میخواد وارد بشه و به اصلاح تریگر ورود خیلی از معامله گران هست وقتی من تارگت اولم رو میگیریم عملا این باردعی بهم کمک میکنه بعدش معاملع برام از نظر روانی خیلی خیلی راحت باشه و ریسک رو برام کم میکنه و با توجه به این باردهی داشتم نوسان قیمت بعدش از نظر روانی من رو اذیت نمیکنه تارگت دوم رو بصورت تکنیکالی در سطوح دارم و برای ادامه با توجه به این کنه شرایطی که در ورود داشتم اگر اون رو در جهت عکس ببینم تارگت سوم میشه و ز معامله خارج میشم به دوستان تاره کار که امورشهاشون رو از این فروم گرفتن عرض میکنم ... چون در سبک معاملاتیشون کندل استیک ها جای ندارن عملا در زمان باز کردن معامله تا رسیدن به تارگت هیچ برنامه ای ندارن و کل چون به کندل استیک اعتقادی ندارن عملا در حین باز بودن معامله کاملا منفعل هستن و این عامل باعث میشه بازدهی خیلی خیلی افت کنه پس دوستان حتما کندل استیک رو فرا بگیرین و اموخته هاشون رو در معاملاتشون استفاده کنن هر کندل استیک رو بصورت مه یک موج رو بررسی میکنن ببین و همون رویکردی که روی یک موج دارن و روی موجها فیبوناچی میندازن روی کندل استیک ها همون کار رو انجام بدن و همون قوانینی که برای موجها دارن روی کندلها هم پیدا کنن اول هم تو تایم بالا این کار رو بکنن و سعی کنن نحوه شکلی گیری کندل بعدی رو حدس بزنن و کندل رو به 3قسمت مساوی تقسیم بندی کنن و اگر در قسمت بالا بسته شد نشان دهنده قدرت خحریدارن وبرعکس قدرت فروشندگان و در وسط باشه بازار رنج و ساید تقریبا کلیت بازار رو اینگونه بدست بیارن تا جهت کلی بازار بدستشون بیاد بعد با سبکی که ورود و خروج میکنن در میانه راه کندل ها رو هم بررسی کن نمونه ذیل خود گویا هست نحوه کندل استیک ها در ماههای قبل در یورو دلار
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

چون اونس در بیشتر مواقع اندیکاتور پیش رو هست میشه از واگرایی اون با دیگر ارزها استفاده کرد در زیز نمودار اونس رو هم قرار میدم در اشل ماهانه ملاحضه بفرمایید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ایا کسب باردهی در این بازار بار هم سخته اگر توانایی پیدا کردن جهت بازار رو پیدا کنیم وقتی بازار حرکت میکنه باید مدیریت سرمایه تهاجمی داشته باشیم و از یقیین نسبی که پیدا کردم حتما در چارتی که با توجه به سبکی که داریم در بهترین ستاپها وارد بازار بشیم مهمترین نقطه ضعف سبکهای معاملاتی کلایسک تکنیکال داشتن نقطه ورودهای دارای ریسک به ریوارد بزرگ هست و بعدش هم مفهوم معامله رو باز کن و تا رسیدن به تارگت اون رو فراموش کن و از همه بدتر رویکرد الیوتی به بازار داشتن هست وقتی که بازار رو نمیتونیم بفهمیم و چارت معاملاتیمون دارای موجها و ستاپهای معاملاتی جذاب نیست به کراس هم بسته و واگرا رجوع کنیم تا برامون راه گشا و ریسک به ریوارد محدودتری داشته باشه
    //////////////////////////
    کل این نظرات دیدگاه شخصی هست و
    اگر اسمی ار شخصی برده شد بخاطر این هست که موضوع رو ملموستر بکنیم و قابل فهمتر
    وگرنه
    احترام ویژه ای به ...
    دارم و فقط رویکردشون رو نقد کردم وگرنه کسی منکر زحمات ایشون به جامعه معامله گری ایران نیست
    درد دلهای دوستانه در کنار دوستان

فرم فشرده. Zip
    ویرایش توسط guest : 01-31-2019 در ساعت 02:39 AM

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است

signals/516724 https://web.telegram.org/#/im?p=@GuestMT4

2. کاربر زیر به خاطر این پست از guest تشکر کرده است: WINNER

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 17 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    18Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    ابلها مردا

عدوی تو نیستم

انکار توام

4. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از رضا 12345 تشکر کرده اند: guest,WINNER

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1037Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    ...
    شعر از احمد شاملو
    نمیتوانم زیبا نباشم
    ویرایش توسط guest : 01-31-2019 در ساعت 08:16 AM

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است

6. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از guest تشکر کرده اند: Spinoza,WINNER

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 38 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    68Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4392605, member: 49249
    دوستان عزیز وضعیت تکنیکال شاخص گروههای صنعت متفاوت بازار، به پتانسیل رشد قابل توجه و شباهت کم سابقه ای رسیده است. برای همین به نظر میرسد حداقل یک موج صعودی دیگر در کلیت بازار با هدف تصحیح تورمی و برای بیشتر گروهها نزدیک است،.. اما ممکن است این رشد ملایم و با شیب کمتر (به شکلی که فعلا در شاخص کل هموزن یعنی برای گروههای کوچکتر بازار آغاز شده است) یا در صورت شارپ و فراگیر بودن، موج نهایی یا آخر با هدف حدود 225000 برای شاخص کل و 55000 برای شاخص هموزن باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4392605, member: 49249

در صورت آغاز چنین حرکتی در هر جای بورس که باشید از تصحیح تورمی بهره مند میشوید اما پس از آن راه گروههایی که دلیل بنیادین برای ادامه رشد دارند به روشنی از سایر گروهها جدا میشود:
    در این شرایط تاسف انگیز اقتصادی کشور، پیدا کردن دلایل بنیادین ادامه رشد چندان سخت نیست: گروههایی که که از کاهش ارزش ریال سود "بنیادی" میبرند (گروه بانکی و سرمایه گذاریها) و یا اینکه مقدار فروش آنها در نرخهای بالای جدید به دلیلی ضروری بودن محصولات کاهش نخواهد داشت (گروههای غذایی، قند و شکر و دارو).

** توضیحات تکمیلی و چارت مربوط به پست بالا و هشدار رالی در کلیت بازار بورس با توجه بیشتر به نمادهای کوچک:

شاخص کل هموزن،
    هفتگی 97/11/26:

میانگینهای بازار تمایل به تکرار گذشته خود با اولویت باکسهای زمانی نزدیک تر را دارند. سیگنالهای قوی تکنیکال محاسباتی در بعد حجم و قیمت برای آغاز یک رالی جدید در کلیت بازار و با توجه بیشتر به نمادهای کوچک (به دلیل انحراف بین شاخص کل و شاخص کل هموزن)، در حال تکمیل است. علاوه بر این شاهد هستیم چارت کلاسیک شاخص هموزن نیز بعد از واگرایی موفق اخیر و تغییر روند به صعودی (قرمز) ، در حال تکرار جالب توجه باکس قیمت زمان (سبز) قبل از رالی تابستان امسال است. شاخص جریان نقدینگی نیز صعودی شده و پس از شکست سطح مهم 50 در حال تکمیل پولبک به آن است. * با توجه به شواهد متعدد، رالی شارپ بیشتر گروههای صنعت بازار بورس به ویژه نمادهای کوچک و بنیادی، با هدف حداقل 55000 واحد طی 2 تا 4 هفته آینده میتواند آغاز شود:

8.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 38 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    68Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4383815, member: 49249
    چارت مربوط به هشدار پست بالا برای خرید جدید یا ادامه سهامداری در گروه قند و شکر... شاخص گروه در 4 ماه اخیر روی سقف کانال آبی صعودی با حجم پایین و صعود کفهای قیمتی نمادها قدم زده است که از دید تکنیکال بسیار نادر است (رفتار طبیعی مورد انتظار بازگشت سریع به کف کانال است). با این پشتوانه و فشار خرید به زودی وارد یک فاز جدید در کانال صعودی بالاتر (قرمز) میشود:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4383815, member: 49249

[ATTACH=full]41909[/ATTACH]

سلام و شب بخیر دوستان عزیز، امروز شاخص قند و شکر برای اولین بار در تاریخ خود وارد کانال بسیار بسیار مهم 17000 واحد شد. دلیل این اهمیت و حساسیت این مرز قبلا با هم مرور کرده ایم.
    از دید شخصی بنده شاید نگاه چارت پست بالا بهترین دید کلان به گروه قند و شکر باشد. باید از این به بعد بسیار هشیار، سهامدار و مترصد افزودن در قیمتهای بهینه بود چرا که طبق انتظار و عرایض قبلی شاخص قند و شکر با نفوذ بیشتری روی مرز ورودی به یک فاز جدید است و تقریبا روی باند پرواز با ورود به کانال صعودی جدید قرار گرفته است. میدانیم شکسته شدن کانالهای معتبر بلندمدت در جهت روند غالب (سقف کانال صعودی و کف کانال نزولی) ندرتا در بازارهای مالی اتفاق رخ میدهد و حتما نیاز به پشتوانه قوی بنیادی دارد. بنابراین بد نیست نگاهی به بروز شده چارت بلند مدت شاخص گروه (پست بالا) آن بیندازیم:

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1037Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array

12.  

صفحه 213 از 213 نخستنخست ... 113163203211212213

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)