سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
R T S ( Rang , Trend , Sigal ) - صفحه 24
صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 14222324
نمایش نتایج: از 231 به 239 از 239
    مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بسم الله

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بسم الله

Free RTS promoted to our client

http://www.4xindex.com/en

see our free signal parts

4xindex is barnch of P.C.M

ویرایش توسط fard : 02-18-2014 در ساعت 07:06 PM

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    ویرایش توسط fard : 02-21-2014 در ساعت 05:05 PM

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    بسم الله

سلام

منظور از لینک دید تریدر و تحلیل آن در مقایسه هم زمان با نرم افزار است به خصوص نرم افزار ما

http://www.mql5.com/en/charts/151509...m-brokers-dmcc

با تشکر

فرد
    ویرایش توسط fard : 02-26-2014 در ساعت 07:09 PM

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    بسم الله

با سلام

در مرحله تست قدرت پوزیشن گیری نرم افرار بر روی حساب دمو پی سی ام در حال حاضر، نرم افزار در حال پوزیشن گیری است
    دوستان علاقه مند میتوانند بصورت لایو عمل کرد پوزیشن گیری را مشاهد کنند

Login : 9839091

Investor : fl7oqll (read only password)

قریب 1500 پوزیشن در عرض نزدیک به 12 ساعت از باز شدن حساب بوده تا ارسال پست

هدف ما از این عمل تست قدرت نرم افزار و هماهنگ با قدرت سرور است که بحمدلله تا بحال خوب بود ه هدف از پوزیشن گیری سود دهی فعلا نیست و مهم گرفتن پوریشن و تعریف استاپ لاس و تیک پورفیت است که در نوع خود بین بروکر های که من در خاورمیانه سراغ خیلی خیلی مجدود هستش

دوستان توحه داشته باشند تست لایو تا 48 ساعت یعنی آحر هفته کاری خواهد بود بعد ها استیمنت بر روی سرور قابل مشاهده است اما دیگر پوزیشن گیری نخواهد بود

با تشکر فرد
    ویرایش توسط fard : 02-27-2014 در ساعت 05:32 PM

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2293Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خدمت علاقه مندان عرض شو د تصوریر زیر نتیجه چند روزه کار نرم افزار آرتی اس من هستش که ادعا دارم به لطف خداوند در نوبه خود افتخاری برای بنده است و غرض از به نمایش گذاردن این عکس ها بیشتر بر مبنای این بوده تا انشالله دوستان مطالب گذشته رو با اطمینان بیشتر بخوانند ، قصد فروش نرم افزار را ندارم ولی اگر دوستان قصد استفاده از آن را داشته باشند با تمحیداتی که با مدیریت پی سی ام خواهیم گداشت بصورت اشتراک بر روی حساب ها انشالله قابل اجرا خواهد بود که البته به تصمیمات مدیریت پی سی ام و بنده ارتباط مستقیم دارد .

ولی دوستان بدانند تمام مطالب گذشته و اساس این نرم افزار را شاید بشود در در این چند جمله کوتاه خلاصه کرد البته این ها نظرات و تجارب 16 ساله بنده در این بازار است :
    دامنه یا همان rang شرط اول و قدم اساسی در ورود به بازار هاست . اگر دامنه رو اشتباه بفهمیم هم سرمایه هامان را از دست خواهیم داد هم وقتمان را و خیلی چیز های دیگر
    شرط دوم و درآمد زای بعد از نکته اول تکیه بر ترند ااصلی است حرکت های اصلاحی هم نوعی ترند هستند اما در زمان های پایین تر نسبت به زمانی که کار میکنیم ( در ورود به بازارها دراین نقاط موفق ها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند )
    شرط سوم : سیگنال برای پوزیشن گرفتن نیست برای تصمیم در مورد پوزیشن های موجود است ( پس کجا باید پوزیشن گرفت ؟ این جمله را همراه با حرکت های اصلاحی زیاد بکار ببریم sell in top , buy in
    botom

شرط چهارم :ترید یک کار فردی هستش و شخصی و هیچ کس به ما اونطور که خودمون میتونیم کمک کنیم قادر به کمک نیست پس اگر به این کار به عنوان شغل نگاه میکنیم بدانیم که با دنیای نرم افزاری طرف هستیم که همه ابزار ها رو دارند و پس از نرم افزار کمک بگیرید منظور هر نرم افزاری نیست حتی اگر مجبور شدیم خودمون نرم افزاری بنویسم اگر قرار بمونیم بنویسم حتی یه برنامه یک خطی برای بستن پوزیش باز میتونه کمک خوبی باشه!

دوستان توجه داشته باشند نرم افزار با 5 % شاید هم کمتر از توان خود کار کرده و قطع به یقین توان انحام کار در درصد های بسیار بالا تر را خواهد داشت ریز هیستوری نیز در لینک های که در

پست های قبلی به اشتراک گذاشته شده قابل مشاهده است البته حساب در حال تست و کار هستش و در حال ادامه کار

دست حق بهمراهتون من هم انشالله سعی بر ادای دین بر عقاید خود رو اجرا کرده باشم

خدا نگهدار

اسفند92

داود فرد

ویرایش توسط fard : 03-13-2014 در ساعت 02:48 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    311Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    ضمن خداقوت به استاده با تجربه جناب فرد.بنده چندبار تایپیکو خوندم میتونست به جاهای قسنگ برسه
    یعنی اعضا بتونن خودشون ماهیگیری کنن جای اینکه یه اکسپرت براشون ماهی اماده بیاره
    ولی بهرحال همینم خوبه و جای کار داره
    مراحله داشتن این اکسپرت بعداز اینکه حساب رییل افتتاح شد چگونه است؟
    با تشکر از زحماتتون

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ضمن تشکر از آقای فرد عزیز
    با اجازه تصاویر چارت و هیستورهای مربوطه از 2 روز که نرم افزار فعال بوده رو خدمت دوستان ارایه می کنم

منتظر همه دوستان برای عضویت در متا کویست هستیم

ارادتمند دوستان
    حمید
    با عرض سلام خدمت حمید گرامی

می خواستم بدانم نتیجه آزمایش این اکسپرت به کجا ختم شد.

آن یک ماهی که subscriber بودم، عملکرد منفی برای من داشت.

از فعالیتهای بعدی اطلاعی ندارم

ارادتمند

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت استاد و دوستان
    بعد از 230 پستی که با اشتیاق خوندم خیلی جالب بود نمی دونم چرا یاد اساتید دانشگاه خومون افتادم توی یک جلسه فقط حرف میزد بعد میگفت تا صفحه 100 درس داده بدون اینکه مثالی حل شه و نمونه ای گفته بشه. حیف اون تیتر تاپیک نبود . خدایی الان کی با مثالهاتون رنج رو فهمید , روند رو فهمید اونهم بین دو تا کلوز بعد سیگنال گرفت . اصلا مثالی بود . عکسی , خاطره ای , تجربه ای و.... .
    جناب فرد ممنون از وقت و زمانی که گذاشتید و درسته که بنده کند ذهنم اما بهتر نبود یه 10 تا مثال هم میزدی که تا ابد الدهر به عنوان باقی الصالحات براتون یادگار بمونه. شرمنده قطعا شما از در اختیار گذاشتن اطلاعات و تجربه خودتون مختار هستید و کسی نمیتونه طلبکار باشه اما با شخصیتی مثبتی که در کلمات و جمله بندی شما نهفته است , این تاپیک خیلی حیف شد هیچ مثالی نداره و جسارتا عرض میکنم و امیدوارم دال بر بی ادبی نباشه , با وجود اینکه اهدافی را در ابتدای تاپیک عنوان شد در خصوص اینکه در انتهای تاپیک فرد به چه توانایی هایی دست پیدا میکنه ؟ , به هیچ هدفی نزد و معتقدم از تعداد دوستانی که زیر پست ها تشکر کردن حتی 5 نفر هم مطلب را نگرفتند.
    بنده چند سالی هست که بر اساس رنج و ترند در مارکت کار میکنم به رازهایی هم دست پیدا کردم اما کامل نیست . با دیدن تاپیک شما خیلی هیجان زده شدم اما واقعا حیف ... خیلی حیف کاش برگردید و این خونه نیمه ساخته و خاک گرفته رو تا آخر بسازید.
    ارادتمند فرجی

صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 14222324

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)