سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
تحلیل تحلیل همگانی eur usd - صفحه 53
صفحه 53 از 99 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 986
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 88 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    1034Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
    جناب آقای ezzal بزرگوار با تشکر از تحلیلهای زیبایتان و زمانی که به این امر اختصاص میدهید.اگر امکانش وجود دارد لطف کنید بفرمایید سایت یا پی دی اف یا مسیر دیگری وجود دارد تا دیگران هم از دانش آقای گیتی استفاده کنند .با تشکرو آرزوی موفقیت.

دوست خوبم سلام

متاسفانه تنها رفرنس معتبر برای این روش تحلیلی ، نمونه هایی است که خود جناب گیتی در همین سایت به یادگار گذاشته اند که دوستان به راحتی از کنار آن عبور میکنند .

این روش ،ابتکار بی بدیل خود ایشان است و بهترین راه فراگیری ،مطالعه پستهای ایشان است

موفق باشید
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

2. کاربر زیر به خاطر این پست از ezzal تشکر کرده است: guest

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    334Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تشکر از پاسخ سریعتان بی زحمت نام کاربری و آدرس نوشتارهای ایشان را بفرمایید. ممنون.

4.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1034Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ سریعتان بی زحمت نام کاربری و آدرس نوشتارهای ایشان را بفرمایید. ممنون.
    خدمت شما :

آی دی پولدوست http://forum.broker-fa.org/f117/

6.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    1624Array = 40
    قدرت امتیازدهی
    40
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    خدمت شما :

آی دی پولدوست http://forum.broker-fa.org/f117/
    جناب ezzal به شخصه خیلی از نگاه شما و مهندس گیتی به بازار لذت میبرم دوست خوبم نسبت به گذشته کمرنگتر شدید گویا در تاپیک خصوصیتون پررنگ تر هستید که متاسفانه دسترسی برای همه ازاد نیست در هر صورت نگاه قشنگتون به بازار رو دنبال میکنم امیدوارم همچنان پررنگتر از گذشته موفق و پیروز باشید

8.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1034Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
    جناب ezzal به شخصه خیلی از نگاه شما و مهندس گیتی به بازار لذت میبرم دوست خوبم نسبت به گذشته کمرنگتر شدید گویا در تاپیک خصوصیتون پررنگ تر هستید که متاسفانه دسترسی برای همه ازاد نیست در هر صورت نگاه قشنگتون به بازار رو دنبال میکنم امیدوارم همچنان پررنگتر از گذشته موفق و پیروز باشید

سلام

هدف انتقال تجربیات بود که بنظرم انجام شد و سعی کردم در این مدت نمونه های لایو متعددی ارائه کنم تا مطلب برای خودم و دوستان خوبم مفهومی تر شود.

بهر تقدیر معتقدم ایجاد تفکر بهتر از القاء نظر است

از لطف شما سپاسگذارم و پیگیر مطالب خوبتان که نشانی از دانش ارزشمند شماست هستم .

هر کدام از دوستان که مایل هستند اعلام کنند تا دسترسی ایشان توسط ناظر محترم سایت بدون محدودیت به تاپیک اختصاصی باز شود

پاینده باشید

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    162Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array
    سلام هدف انتقال تجربیات بود که بنظرم انجام شد و سعی کردم در این مدت نمونه های لایو متعددی ارائه کنم تا مطلب برای خودم و دوستان خوبم مفهومی تر شود. بهر تقدیر معتقدم ایجاد تفکر بهتر از القاء نظر است از لطف شما سپاسگذارم و پیگیر مطالب خوبتان که نشانی از دانش ارزشمند شماست هستم . هر کدام از دوستان که مایل هستند اعلام کنند تا دسترسی ایشان توسط ناظر محترم سایت بدون محدودیت به تاپیک اختصاصی باز شود پاینده باشید
    سلام بنده بهتون در همین موضع پیغام خ داده بودم گویا دریافت نشده . ممنون میشم اگر اجازه دسترسی برای بنده فراهم کنید

12.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1034Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
    سلام بنده بهتون در همین موضع پیغام خ داده بودم گویا دریافت نشده . ممنون میشم اگر اجازه دسترسی برای بنده فراهم کنید
    سلام

من معتقدم در این بازار هیچ فردی تهدیدی برای دیگران نیست و اساس این بازار بر مبنای دو صفت بارز بشر یعنی حرص و طمع شکل میگیرد و برای موفقیت در این بازار باید به این واقعیت رسیده باشید .

حال اگر این واقعیت را قبول دارید ، ورود شما را به دنیای تریدهای منطقی و موفق تبریک میگویم .

مشخصاً نیازی به انبوهی از پیش نیازهای مختلف که تماماً نتایج تفسیرهای شخصی مبدع آنست ، نخواهید داشت و فقط و فقط باید براساس مطلب بالا یعنی احترام به طمع و ترس بازیگران بازار ، بازار را تفسیر کنید .

اساسی ترین برداشت از مطلب بالا( و در واقع راز بازار ) اینستکه :

پس از ملاقات قیمتها در یک سطح ، بالاخره قیمتها یک جهت را برای مسیر بعدی خود انتخاب میکنند و این یعنی ما یک سطح برای ملاقات بعدی قیمت خواهیم داشت که بر اساس همان دو خصلت بشری ، یعنی ترس و طمع ، قیمتها در ملاقات مجدد این سطح ، از خود واکنش نشان خواهند داد و بی تفاوت عبور نمیکنند .

باور کنید کل راز بازار در همین دوسطر به زبانی ساده بیان شده است .اگر فردی مفهوم این دو سطر را متوجه شود ، در این بازار به موفقیتی ماندگار و قابل تکرار دست یافته است و چنانچه (نخواهد ) و یا متوجه نشود ، باید سالهای سال بدنبال روشها و سیستمهای مختلف ، با پذیرش ضررهای سنگین و قابل تکرار ، بی راهه ها را تجربه کند .

ایام به کامتان

14. 8 کاربر زیر به خاطر این پست از ezzal تشکر کرده اند: ali-66,dama,guest,meysam92,mohsencomm,mojir,zofishel,بابافرخ

کاربر فعال

میزان امتیاز
    162Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array
    درسته اما باید بدانیم این سطح ها رو باید بر چه اساسی انتخاب کنیم بطور مثال پیووت های روزانه میتون یکی از سطوحی باشه یه قیمت بهشون بسیار واکنش نششون میده
    ویرایش توسط Hamed Behboodi : 12-06-2014 در ساعت 05:28 PM

16.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 28 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5808Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

من معتقدم در این بازار هیچ فردی تهدیدی برای دیگران نیست و اساس این بازار بر مبنای دو صفت بارز بشر یعنی حرص و طمع شکل میگیرد و برای موفقیت در این بازار باید به این واقعیت رسیده باشید .

حال اگر این واقعیت را قبول دارید ، ورود شما را به دنیای تریدهای منطقی و موفق تبریک میگویم .

مشخصاً نیازی به انبوهی از پیش نیازهای مختلف که تماماً نتایج تفسیرهای شخصی مبدع آنست ، نخواهید داشت و فقط و فقط باید براساس مطلب بالا یعنی احترام به طمع و ترس بازیگران بازار ، بازار را تفسیر کنید .

اساسی ترین برداشت از مطلب بالا( و در واقع راز بازار ) اینستکه :

پس از ملاقات قیمتها در یک سطح ، بالاخره قیمتها یک جهت را برای مسیر بعدی خود انتخاب میکنند و این یعنی ما یک سطح برای ملاقات بعدی قیمت خواهیم داشت که بر اساس همان دو خصلت بشری ، یعنی ترس و طمع ، قیمتها در ملاقات مجدد این سطح ، از خود واکنش نشان خواهند داد و بی تفاوت عبور نمیکنند .

باور کنید کل راز بازار در همین دوسطر به زبانی ساده بیان شده است .اگر فردی مفهوم این دو سطر را متوجه شود ، در این بازار به موفقیتی ماندگار و قابل تکرار دست یافته است و چنانچه (نخواهد ) و یا متوجه نشود ، باید سالهای سال بدنبال روشها و سیستمهای مختلف ، با پذیرش ضررهای سنگین و قابل تکرار ، بی راهه ها را تجربه کند .

ایام به کامتان
    اسم شریفتون رو هم نمیدونم ، اما خواستم تشکر کنم ، صحبت هاتون در موقعیت هایی که میزارید نمایان است و مشخص است نتیجه میگیرید ازشون .
    به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید ، با بازاری ساده و در عین حال پیچیده سروکار داریم که از خصلت های انسانی تشکیل شده . خصوصا حرص و طمع

در ادامه سوالی از خدمتتون دارم که چطور بهتر این نقاط حساس رو تشخصی بدیم ؟
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

18.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1034Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    اسم شریفتون رو هم نمیدونم ، اما خواستم تشکر کنم ، صحبت هاتون در موقعیت هایی که میزارید نمایان است و مشخص است نتیجه میگیرید ازشون .
    به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید ، با بازاری ساده و در عین حال پیچیده سروکار داریم که از خصلت های انسانی تشکیل شده . خصوصا حرص و طمع

در ادامه سوالی از خدمتتون دارم که چطور بهتر این نقاط حساس رو تشخصی بدیم ؟
    بسیار شفاف عرض کردم که تمامی نکاتی که لازم دارید در همان پست بالا عنوان شده است .

در خصوص سوالی که عنوان کردید :

این ها نقاط نیستند و سطوح هستند و بهترین و ... ندارد و فقط درجه بندی دارند یعنی مشخصاً یک سطح از درجه ( تایم ) بالاتر تاثیر بیشتری خواهد داشت در مقایسه با سطحی که از درجه ( تایم ) پائین رصد کرده اید .

20. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از ezzal تشکر کرده اند: dama,guest

صفحه 53 از 99 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین