سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
مدت زمان فعالیت در حساب دمو - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    59696Array = 671
    قدرت امتیازدهی
    671
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoud.s نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از راهنمایی
    راستش من الان 5 ماه دارم دمو کار میکنم و همیشه بالانسم مثبت بوده با سود نسبتا معقول.حساب 5000$بعد از این مدت شده 10500$.دائما در حال مطالعه درباره بازار تبادلات ارزی و ....هستم کتابهای مهندس آزادی و...را خوندم و هرروز اطلاعاتم بالاتر میره و بیشتر از بازار میفهمم اما نمیدونم چرا اعتماد به نفس واسه حساب ریل ندارم!میترسم که هنوز به قدر کافی ندونم درباره این بازار.
    وافعا اعتماد به نقسم پایین اومده و هرروز هم پایین تر میاد نمیدونم باید چکار کنم!

روند سودتون چطور بوده؟ روی یک درصد مشخصی فیکس هست؟ یا یهو میبینی یک روزه 20% می گیری یا 10% زیان میدی؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    ممنون از راهنمایی تمام دوستان و اساتید
    به نظر شما برای استارت حیاب ریل 2000$کافی است؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    روند سودتون چطور بوده؟ روی یک درصد مشخصی فیکس هست؟ یا یهو میبینی یک روزه 20% می گیری یا 10% زیان میدی؟
    با توجه به اینکه نقاط سود و ضرر را طبق اصول تعیین میکنم معمولا یک روند سود معمولی را به دست میارم
    و خیلی به ندرت به ضرر هنگفت دچار میشم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6176Array = 88
    قدرت امتیازدهی
    88
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از راهنمایی تمام دوستان و اساتید
    به نظر شما برای استارت حساب ریل 2000$کافی است؟
    عدد حساب ریل را خودتون باید تعیین کنید نه بقیه . میزان اولیه باید به اندازه ای باشه که اگه ضرب اول همش پرید ، به هیچ عنوان دلت نسوزه ، ناراحت نشی و با بالا و پایین شدنش استرس نگیری .

اگر از دست دادن 2000 دلار هیچ استراسی برای شما نداره ، خوب کافیه . اما اگه برات سخته ، عدد کمتری استفاده کن .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6377Array = 93
    قدرت امتیازدهی
    93
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اکثرا در حساب دمو سود می کنند ولی در حساب ریل کال میشوند
    یک مثال میزنم :
    اگر یک سیب را در جایی قرار دهند و به شما یک تفنگ دهند شما با آرامش خیال به سمت سیب شلیک خواهید کرد
    ولی اگر سیب را روی سر یک انسان قرار دهند شما به خاطر اینکه مبادا به سر طرف برخورد نکند کمی هدف را بالاتر نشانه می گیرید تا بالاتر سیب را بزنید و همین باعث میشه که به خطا بزنید.
    فرق دمو و ریل در همین هست
    اگر در دمو سود دریافت می کنید یک حساب ریل کوچک باز کنید ، چون به احتمال 99/99 درصد کال مارجین میشوید و ناراحت این که پول از دست دادین نیستید چون پول اندکی بود
    همین باعث میشه ترس شما از بازار واقعی کمتر شود و به مرور که از یک حساب ریل سود دریافت کردین ، حساب را کمی شارژ کنید و به مرور می بینید که شما بازار را در دست گرفتید نه بازار شما را.
    بورس ، جنگ با نفس خودمان هست ، هر وقت خودتو و روحیاتتو شناختی یا کنترل کردی از این بازار سود کسب می کنی.
    وقتی با متاترید یاد گرفتی کار کنی و تکنیکها را یاد گرفتی باید حساب ریل کوچک باز کنی که اگر جز این باشد وقتتو هدر دادی.
    موفق باشی
    تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    14019Array = 167
    قدرت امتیازدهی
    167
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از راهنمایی تمام دوستان و اساتیدبه نظر شما برای استارت حیاب ریل 2000$کافی است؟
    سلام . اولا مقدار پولی که برای ریل میزاری باید پولی باشه که کال شدنش اصلا برات مهم نباشه . دوما اگه واقعا یه معامله گر شده باشی و آموزشاتت را بتونی عملی کنی بهترین بالانس 200$ هست چون اونقت بالانس برات مهم نیست چرا که سیستم ومدیریت سرمایته که تاثیر تو رشد حساب میکنه نه بالانس بالا شما اگه بتونی یه حساب 200$ را رشد بدی تا حد هدفت اونوقت یه معامله گر بازار تبادلات ارزیی . (این تجربه شخصیم بود )
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    14019Array = 167
    قدرت امتیازدهی
    167
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت اساتید فنبارها از افراد مختلف درباره مدت زمان اینکه در حساب دمو فعالیت کنم و بعد به حساب ریل برم شنیدم اما هیچ کدام درباره اینکه این زمان چفدر باشد یا در چه خدی باشد صحبتی نکرده اند.فعالیت کم در حساب دمو کم تجربه بودن را در بر دارد و به نظرم فعالیت دراز مدت در حساب دمو دلسردی و دودلی را به همراه دارد.ممنون میشم هرکس نظر خودش را درباره مدت زمان فعالیت در حساب دمو مطرح کنه.
    سلام دوست عزیز مدت زمان کار در دمو را اصلا نمیشه تو بازه زمانی تعریف کرد .زمانی میشه گفت دیگه کار در دمو کافیه وباید ریل باز کرد که بالانس یک حساب دمو را 2 برابر کرده باشی چون اونوقته که هم سیستم جواب داده وبا تریدر مچ شده هم مدیریت سرمایه امتحانش را پس داده .(تجربه شخصی)
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

کاربرجدید

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    منم در دمو تقریبا 3 ماه کار کردم حساب 1000 دلاری رو دو بار کال کردم و 3 بار هم 1000 دلار رو کردم 5000 تا که نتیجش تست استراتژی و هر سری برای بهتر شدنش ساعت ها وقت میزاشتم برای مطالعه و بعد وارد ریل شدم که 8 بار حساب 10 دلاری رو کردمش 850 تا 900 تا ولی تا به این مرحله میرسیدم استرس مگرفتم و پوزیشن هام رو به خاطر طمع افزایش میدادم که یک بار هم به خاطر نگذاشتن استاب لاس یک کندل خبری اومد و حساب 800 دلاری رو کرد منفی 10وبعد از تعریف کردن قوانین برای خودم {چون دیگه اعصابم از دست خودم خورد بود }و با رعایت همون قوانیین و برسی مجدد استراتژی وکوچ کردن به تایم بالاتر و رعایت مدیریت سرمایه و روانشناسی تقریبا بهتر شد و الان مدتیه با ارامش ترید میکنم واز کارم راضیم
    مديريت سرمايه : اگر مديريت سرمايه نداشته باشي محکوم به باختي
    مديريت ريسک : بايد طوري معامله کني که 10 باختت با يک سود برطرف شه و حتي سودت بيشتر باشه
    مسائل روانشناسي : اگر از نظر رواني قدرتمند نباشي با چند باخت درگير مسائل رواني ميشي و اين درگيري ذهني باعث ميشه که بيشتر ببازي و ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12