سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سود ماهیانه شما چقدر است؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 83
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 773 بار در 150 پست
    میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
    تعداد معاملات درست چگونه ميتوانيد توجيح کنيد؟ (بدون در نظر گرفتن افزايش سرمايه ، بحث من در اينجا فقط تعداد معاملات درست)

مهم تعداد معاملات سود ده نیست مهم تو سود بودن به مدت حداقل یک سال هست

تا کجا میشه ادامه داد مهم هست ایشون بلاخره یک بار اشتباه خواهند کرد و اون زمان مرگ حساب یا کال مارجین هست

چرا همه چی رو پیچیده میکنی برادر شما تجارت عادی رو در نظر بگیر اون نیز هم سود داره و زیان و این دو مقوله از هم جدا نیستند چون نثبت به هم معنا دارند نه تک تک
    "چرا همه چی رو پیچیده میکنی برادر شما تجارت عادی رو در نظر بگیر اون نیز هم سود داره و زیان و این دو مقوله از هم جدا نیستند چون نثبت به هم معنا دارند نه تک تک"
    نه نه نه اصلا موافق نيستم ، قياس شما کاملا اشتباه است.
    اين استراتژي معاملاتي تنها در بازار بازارمالی جهانی جواب گو است و حتي در بازار بورس ايران و بازار مشابه آن جوابگو نيست.

"مهم تعداد معاملات سود ده نیست مهم تو سود بودن به مدت حداقل یک سال هست "
    اگر رو سود نباشه چطور رو سود ميبنده؟
    مدت يک سال :
    اميد داشتم مثل من دليل بياري (نه دليل کوچه بازاري)
    اين استراتژي که داره استفاده ميکنه اصلا به زمان ربطي نداره ( زمان منظورم يکسال شماست.)

"تا کجا میشه ادامه داد مهم هست ایشون بلاخره یک بار اشتباه خواهند کرد و اون زمان مرگ حساب یا کال مارجین هست"
    ميتونم بپرسم اين گفته شما نشات گرفته از چي؟
    وقتي شما دقيقا نميدوني چيکار ميکنه و نقطه ضعف و قوت چيه، چطور اين گونه نتيجه گيري ميکني؟ و با صراحت بيان ميکني؟

نميگم کال ميشه يا نميشه (اگر کال بشه ميشه مثل بقيه دوستان)
    اگر Bay کمي زيرک باشد. در حساب ريل ضرر مقطعي به خود وارد ميکند (نه ضرر ناشي از عدم درست تشخيص روند، بلکه ضرري که خودش با علت ميبنده ، اين علت دليل کال مارجين شدن نيست . بلکه دلايل نهفته ديگر است) و سرمايه بيرون ميکشه و ادامه کار ميده.

آقا مسلم
    ميخوام جواب سوالتا با سوال بدم
    اگر قرار بود ما ماکسيمم ها را به هم مينينمم به هم وصل کنيم و حمايت و مقاومت بکشيم پس چرا در روش اندرو ماکسيمم به مينيمم وصل ميکنيم؟
    جواب : چون اندرو تعاريف را اصلاح کرده و توانسته روش جديد سود ده براي خود ايجاد کند.

اما جواب شما:
    تعاريف که در ذهن شماست جواب چيزي نيست جز براي سود و ضرر کردن ولي با تغيير تعاريف مفاهيم جديد و روشهاي نوين براي تحليل به وجود خواهد آمد.

با احترام
    محمد نبي زماني

2. 6 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: bahman7,mamali,mohseni,مسلم آل شبر,sadeghfx,sasha1360

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 2,358 بار در 435 پست
    میزان امتیاز
    2172Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام آقا نوید گل باحال
    آقا زمانی یک خصوصیت جالب توجه ای که داره ، در عین اینکه خیلی با سواده و باهوشه ، ولی برای آموزش روشی در پیش گرفته که حرفهاش در ذهن میمونه . چرا؟؟ .... .
    دیگر از خصوصیات جالبش روشش برای آموزش است ، از روش مرتاضی های هندی رو در پیش گرفته که آدم جون به لب میکنه تا شاگردخودش از فکرش استفاده کنه نه از فکر استاد
    به هر حال نوید جان دوست داریم چه به من پیرمرد یادبدی یا ندی به هر حال یه جا روش ترید بدون ضررت رو در میارم.
    شادی سراسر وجودت
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

4. 7 کاربر زیر به خاطر این پست از saman51 تشکر کرده اند: bahman7,mamali,mohseni,مسلم آل شبر,ramin7500,sadeghfx,sasha1360

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 188 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    "چرا همه چی رو پیچیده میکنی برادر شما تجارت عادی رو در نظر بگیر اون نیز هم سود داره و زیان و این دو مقوله از هم جدا نیستند چون نثبت به هم معنا دارند نه تک تک"
    نه نه نه اصلا موافق نيستم ، قياس شما کاملا اشتباه است.
    اين استراتژي معاملاتي تنها در بازار بازارمالی جهانی جواب گو است و حتي در بازار بورس ايران و بازار مشابه آن جوابگو نيست.

"مهم تعداد معاملات سود ده نیست مهم تو سود بودن به مدت حداقل یک سال هست "
    اگر رو سود نباشه چطور رو سود ميبنده؟
    مدت يک سال :
    اميد داشتم مثل من دليل بياري (نه دليل کوچه بازاري)
    اين استراتژي که داره استفاده ميکنه اصلا به زمان ربطي نداره ( زمان منظورم يکسال شماست.)

"تا کجا میشه ادامه داد مهم هست ایشون بلاخره یک بار اشتباه خواهند کرد و اون زمان مرگ حساب یا کال مارجین هست"
    ميتونم بپرسم اين گفته شما نشات گرفته از چي؟
    وقتي شما دقيقا نميدوني چيکار ميکنه و نقطه ضعف و قوت چيه، چطور اين گونه نتيجه گيري ميکني؟ و با صراحت بيان ميکني؟

نميگم کال ميشه يا نميشه (اگر کال بشه ميشه مثل بقيه دوستان)
    اگر Bay کمي زيرک باشد. در حساب ريل ضرر مقطعي به خود وارد ميکند (نه ضرر ناشي از عدم درست تشخيص روند، بلکه ضرري که خودش با علت ميبنده ، اين علت دليل کال مارجين شدن نيست . بلکه دلايل نهفته ديگر است) و سرمايه بيرون ميکشه و ادامه کار ميده.

آقا مسلم
    ميخوام جواب سوالتا با سوال بدم
    اگر قرار بود ما ماکسيمم ها را به هم مينينمم به هم وصل کنيم و حمايت و مقاومت بکشيم پس چرا در روش اندرو ماکسيمم به مينيمم وصل ميکنيم؟
    جواب : چون اندرو تعاريف را اصلاح کرده و توانسته روش جديد سود ده براي خود ايجاد کند.

اما جواب شما:
    تعاريف که در ذهن شماست جواب چيزي نيست جز براي سود و ضرر کردن ولي با تغيير تعاريف مفاهيم جديد و روشهاي نوين براي تحليل به وجود خواهد آمد.

با احترام
    محمد نبي زماني

وقتي شما دقيقا نميدوني چيکار ميکنه و نقطه ضعف و قوت چيه، چطور اين گونه نتيجه گيري ميکني؟ و با صراحت بيان ميکنه؟

میدونید این رو از کجا میگم از اونجایی میگم که میدونم رسوندن بالانس به این حد اون هم در 2 هفته امکان پذیر نیست مگر اینکه بخوای با حجم بالا و اهرم بالای 100 وارد بشی این هم باعث میشه با تغییر 100 الی 150 پیپ قیمت حساب از بین بره و بلاخره یک بار این اشتباه انجام خواهد شد چه اکسپرت چه انسان

6. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: bahman7,mamali,paradise,sadeghfx,sasha1360

کاربر فعال

میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    وقتي شما دقيقا نميدوني چيکار ميکنه و نقطه ضعف و قوت چيه، چطور اين گونه نتيجه گيري ميکني؟ و با صراحت بيان ميکنه؟

میدونید این رو از کجا میگم از اونجایی میگم که میدونم رسوندن بالانس به این حد اون هم در 2 هفته امکان پذیر نیست مگر اینکه بخوای با حجم بالا و اهرم بالای 100 وارد بشی این هم باعث میشه با تغییر 100 الی 150 پیپ قیمت حساب از بین بره و بلاخره یک بار این اشتباه انجام خواهد شد چه اکسپرت چه انسان

آقا بهزاد نظري نميدهند؟؟؟

آقا رامين
    من اول بايد نشان دهم معاملات بدون نظر امکان دارد و بعد در مورد روش ها و متدهاي ان بحث شود.
    150 پيپ که هيچ ، هزارو صد و پنجاه پيپ اونا از پا در نمياره.

2 عامل ميتونه شکستش بده
    1. حق بروکر
    2. بهره شب

اين روش اله کلنگ بازي ، حالا طول اله کلنگ 100 سانتي متر باشه يا 150 سانتي متر اصلا مهم نيست.
    مهم دو نقطه است.
    وقتي شما رو اوج هستي و طرف مقابلت پايين ( امکان پرت شدن هست)
    وقتي شما پايين هستي و طرف مقابلت رو اوج )
    و در اين دو حالت يک عامل مهم " ميزان ضربه"
    فاصله نقطه اول تا نقطه دوم اصلا مهم نيست که چقدر طول ميکشه يا چطور ميري.

ديدگاه رياضي
    در رياضي دو نوع ديدگاه داريم
    1. ديدگاهي که ميگه مسير براي من مهم مثال رفتن شما از اصفهان به تهران
    2. ديدگاه جا براش مهم : زماني ميخواهي برسي به فلان جا (کدوم مسير اصلا برات مهم نيست ، فقط برسي به آن نقطه

مثال خارج از رياضي (مبحث مدريت)
    دوستاني دروس مدريت خواندن ميتوانند تاييد کنن گفته هاي اينجانب را يا تکذيب.
    در مباحث مديريت دو ديدگاه است
    1. مسير بحراني : مسيري که خط مرز پروژه ها روي ان است. مسيري که نشان ميدهد چقدر زمان پروژه طول ميکشه. مسيري که تمام تلاشها براي آن مسير است.
    بقيه مسيرها ؟
    مهم نه به اندازه مسير بحراني ، بقيه مسير جاده هستند يا بهتر بگم مسير بحراني شتاب دهنده است يا کند کننده
    مثال بهتر اگر يک عمل در مسير بحراني زمان کم شود => طول زمان پروژه کم مي شود. (اگر زمان در مسير غير بحراني کم شود . تاثيري در هيچ جا ندارد.)

2. نقطه
    کار فرما اصلا برايش اهميت نداره که شما از کدوم مسير حرکت ميکنيد . براش تاريخ انجام مهم که در فلان تاريخ پروژه فلان اقدام انجام شده باشد.

(البته اين تذکر بدم هر موضوعي يک مسير بحراني داره و يک نقطه بحراني، در پروژه ها فقط زمان نيست بلکه زمان، اقتصاد، نيرو انساني ، غيره )

اين جمله که ميگم احتمال ميدم تعجب ميکنيد.
    مگه ميشه يک چيز مصرف کرد ولي داشته باشه مثلا لامپ روشن کني ولي برق مصرف نکنه، نميشه
    ولي ميشه
    کاتوليزگر ( علم شيمي ): موادي هستند که در ابتداي شروع واکنش مصرف مي شوند و سرعت واکنش هاي شيميايي را افزايش داده و در انتها توليد مي شوند.

حالا سوال؟ مگه ميشه معامله کرد ضرر نکرد
    مثال بقاله سر کوچه هم جيب سود داشته باشه هم ضرر ، مثال پارچه و هزار و يک مثال ديگه

جواب مثالها کاملااشتباه است. ( اگر ميخواهي مثال بزني ، برق مثال نزن ، کاتوليزگر مثال بزن.)

دوستاني که رشته برق خواندند ميتوانند تاييد يا تاکذيب کنند.
    برق با ولتاژ بالا نميشه ذخيره کرد براي بلند مدت
    يکي اومد گفت قابل ذخيره سازي هست
    گفتن نيست
    گفت ميگم هست
    گفتن همه ميگن نيست يعني نيست
    گفت من ميگم هست

گفت جوابش خيلي راحته
    گفت اره برق قابل ذخيره سازي نيست ولي آب هست.
    گفت يعني چي
    گفت ما يک نيرو داريم به نام پتانسيل گرانشي درسته؟ گفت اره
    گفت برق قابل ذخيره سازي نيست درسته؟ گفت اره
    گفت حوض ميسازم بالا کوه (منظور در ارتفاع) و چون نميشه برق ذخيره کرد آب ميدم بالا (منظور نيرو آب پمپاژ ميکنه به ارتفاع)
    تا اينجا من نيرو برق من به پتانسيل تبديل کردم درسته؟ گفت اره
    گفت کي برق ميخواي شش ماه ديگه درست؟ گفت اره
    هر وقت خواستي آب ميدم پايين توربين ميچرخه ، برق توليد ميشه درسته گفت اره

گفت حالا ديدي برق ذخيره کرد. ( تنها با يک تغيير در ديدگاه ، تغيير المان ، تغيير پارامترو غيره)

و در پايان بايد بگم با ديدگاه شما نه ميشه برق ذخيره کرد نه ميشه کاتاليزگر توجيه کرد و هزار و يک نه ديگر.

با احترام
    محمد نبي زماني

8. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: Arash72,bahman7,mohseni,ramin7500,sadeghfx

کاربر فعال

میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    اين قسمت در پست قبل يادم رفت بگم

نميگم ريسک نميکنه
    بالانس = جمع (پيپ * حجم)
    وقتي شما پيپ ميبري بالا و حجم بالا، عاقلانه نيست. با يک مشتق گيري ساده متوجه ميشي بهترين حالت نصف حجم و نصف پيپ انتظار داري
    پيپ نصف شده ( نصبت به انتظار شما و حجم دو برابر شده نصبت به معاملات قبل شما.
    توجه : دوستان اين کارا نکنيد چون فلسفه نميدونيد در نتيجه دو سر ضرر ميدين هم حجم هم گرفتن پيپ کمتر ( خود دانيد)
    در مورد بالانس : من گفتم در نمودارش استوپ چارتي ميده يعني داره رو مرز حرکت ميکنه ، براي خارج شدن از مرز و از بردن ريسک بايد اقدام کنه.
    ( اين گفته را اولين بار در آناليز عملکرد افراد گفتم ، و گفته بودم نميدوم در پوش روي اين نقطه ضعف يا حل کرده) اگر حل کرده باشه اصلا نمي بازه( نه 100 پيپ نه 150 ) و اگر در پوش گزاشته باشه تا حد کال شدن ميره.( اين قسمت من اطلاعاتي ندارم و بحثي ندارم)

من صحبتم روي بالانس نيست روي تعداد معاملات درست . چطور به من جواب ميدينم؟
    اين قسمت براي من با ديدگاه خودتان توجيه کنيد.

10. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: bahman7,mohseni,ramin7500,sadeghfx

کاربر عضو

میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array
    خوب هست الان یه نگاه به حساب کاربر bay بندازین و ببینین که اکویتی ایشون 13600 هست همین الان و بالانس ایشون 20323 به نظر شما این کجاش ضرر کردن نیست

خوب شاید این بروکر استاپ اوت رو 50 درصد در نظر بگیره ولی در حساب های بزرگ استاپ اوت معمولا 80 درصد در نظر گرفته میشه که در اون موقع الان حساب ایشون ضرر کرده بود

12. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: mohseni,sadeghfx

کاربر عضو

میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array
    آقا بهزاد نظري نميدهند؟؟؟

آقا رامين
    من اول بايد نشان دهم معاملات بدون نظر امکان دارد و بعد در مورد روش ها و متدهاي ان بحث شود.
    150 پيپ که هيچ ، هزارو صد و پنجاه پيپ اونا از پا در نمياره.

2 عامل ميتونه شکستش بده
    1. حق بروکر
    2. بهره شب

اين روش اله کلنگ بازي ، حالا طول اله کلنگ 100 سانتي متر باشه يا 150 سانتي متر اصلا مهم نيست.
    مهم دو نقطه است.
    وقتي شما رو اوج هستي و طرف مقابلت پايين ( امکان پرت شدن هست)
    وقتي شما پايين هستي و طرف مقابلت رو اوج )
    و در اين دو حالت يک عامل مهم " ميزان ضربه"
    فاصله نقطه اول تا نقطه دوم اصلا مهم نيست که چقدر طول ميکشه يا چطور ميري.

ديدگاه رياضي
    در رياضي دو نوع ديدگاه داريم
    1. ديدگاهي که ميگه مسير براي من مهم مثال رفتن شما از اصفهان به تهران
    2. ديدگاه جا براش مهم : زماني ميخواهي برسي به فلان جا (کدوم مسير اصلا برات مهم نيست ، فقط برسي به آن نقطه

مثال خارج از رياضي (مبحث مدريت)
    دوستاني دروس مدريت خواندن ميتوانند تاييد کنن گفته هاي اينجانب را يا تکذيب.
    در مباحث مديريت دو ديدگاه است
    1. مسير بحراني : مسيري که خط مرز پروژه ها روي ان است. مسيري که نشان ميدهد چقدر زمان پروژه طول ميکشه. مسيري که تمام تلاشها براي آن مسير است.
    بقيه مسيرها ؟
    مهم نه به اندازه مسير بحراني ، بقيه مسير جاده هستند يا بهتر بگم مسير بحراني شتاب دهنده است يا کند کننده
    مثال بهتر اگر يک عمل در مسير بحراني زمان کم شود => طول زمان پروژه کم مي شود. (اگر زمان در مسير غير بحراني کم شود . تاثيري در هيچ جا ندارد.)

2. نقطه
    کار فرما اصلا برايش اهميت نداره که شما از کدوم مسير حرکت ميکنيد . براش تاريخ انجام مهم که در فلان تاريخ پروژه فلان اقدام انجام شده باشد.

(البته اين تذکر بدم هر موضوعي يک مسير بحراني داره و يک نقطه بحراني، در پروژه ها فقط زمان نيست بلکه زمان، اقتصاد، نيرو انساني ، غيره )

اين جمله که ميگم احتمال ميدم تعجب ميکنيد.
    مگه ميشه يک چيز مصرف کرد ولي داشته باشه مثلا لامپ روشن کني ولي برق مصرف نکنه، نميشه
    ولي ميشه
    کاتوليزگر ( علم شيمي ): موادي هستند که در ابتداي شروع واکنش مصرف مي شوند و سرعت واکنش هاي شيميايي را افزايش داده و در انتها توليد مي شوند.

حالا سوال؟ مگه ميشه معامله کرد ضرر نکرد
    مثال بقاله سر کوچه هم جيب سود داشته باشه هم ضرر ، مثال پارچه و هزار و يک مثال ديگه

جواب مثالها کاملااشتباه است. ( اگر ميخواهي مثال بزني ، برق مثال نزن ، کاتوليزگر مثال بزن.)

دوستاني که رشته برق خواندند ميتوانند تاييد يا تاکذيب کنند.
    برق با ولتاژ بالا نميشه ذخيره کرد براي بلند مدت
    يکي اومد گفت قابل ذخيره سازي هست
    گفتن نيست
    گفت ميگم هست
    گفتن همه ميگن نيست يعني نيست
    گفت من ميگم هست

گفت جوابش خيلي راحته
    گفت اره برق قابل ذخيره سازي نيست ولي آب هست.
    گفت يعني چي
    گفت ما يک نيرو داريم به نام پتانسيل گرانشي درسته؟ گفت اره
    گفت برق قابل ذخيره سازي نيست درسته؟ گفت اره
    گفت حوض ميسازم بالا کوه (منظور در ارتفاع) و چون نميشه برق ذخيره کرد آب ميدم بالا (منظور نيرو آب پمپاژ ميکنه به ارتفاع)
    تا اينجا من نيرو برق من به پتانسيل تبديل کردم درسته؟ گفت اره
    گفت کي برق ميخواي شش ماه ديگه درست؟ گفت اره
    هر وقت خواستي آب ميدم پايين توربين ميچرخه ، برق توليد ميشه درسته گفت اره

گفت حالا ديدي برق ذخيره کرد. ( تنها با يک تغيير در ديدگاه ، تغيير المان ، تغيير پارامترو غيره)

و در پايان بايد بگم با ديدگاه شما نه ميشه برق ذخيره کرد نه ميشه کاتاليزگر توجيه کرد و هزار و يک نه ديگر.

با احترام
    محمد نبي زماني
    این مثال های شما کاملا بی ربط به مسائله ما

خیلی ساده هست چرا پیچیده میکنید و به علوم دیگر میروید من یک چیزی میخرم از 2 حالت خارج نیست یا درست خریده ام و سود میکنم و یا اشتباه خریده ام و ضرر میکنم

اینجا وقتی اشتباه خریدم باز هم 2 حالت دارد یا اشتباه خودم رو قبول میکنم و میبندم معامله رو و نمیذارم ضرر بیشتر بشه و یا اینقدر معامله باز میمونه تا برگرده و سود بده

که این برگشت معامله و سود دادن در حجم های بالا بلاخره کار دست ادم میده .

ساد ترین چیز رو میگم و نمیخوام دیدگاهی رو بگم که من دارم

من و شما همیشه بازار رو تحلیل میکنیم نه تعیین یعنی با احتمالات کار داریم نه قطعیت اگر قطعیتی در کار بود و روش بدون ضرر و شما بهش رسیده بودی مطمئن باش الان هاوایی بودی به جای بحث با من تازه کار

14. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: bahman7,mohseni,sadeghfx

کاربر عضو

میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array
    اين قسمت در پست قبل يادم رفت بگم

نميگم ريسک نميکنه
    بالانس = جمع (پيپ * حجم)
    وقتي شما پيپ ميبري بالا و حجم بالا، عاقلانه نيست. با يک مشتق گيري ساده متوجه ميشي بهترين حالت نصف حجم و نصف پيپ انتظار داري
    پيپ نصف شده ( نصبت به انتظار شما و حجم دو برابر شده نصبت به معاملات قبل شما.
    توجه : دوستان اين کارا نکنيد چون فلسفه نميدونيد در نتيجه دو سر ضرر ميدين هم حجم هم گرفتن پيپ کمتر ( خود دانيد)
    در مورد بالانس : من گفتم در نمودارش استوپ چارتي ميده يعني داره رو مرز حرکت ميکنه ، براي خارج شدن از مرز و از بردن ريسک بايد اقدام کنه.
    ( اين گفته را اولين بار در آناليز عملکرد افراد گفتم ، و گفته بودم نميدوم در پوش روي اين نقطه ضعف يا حل کرده) اگر حل کرده باشه اصلا نمي بازه( نه 100 پيپ نه 150 ) و اگر در پوش گزاشته باشه تا حد کال شدن ميره.( اين قسمت من اطلاعاتي ندارم و بحثي ندارم)

من صحبتم روي بالانس نيست روي تعداد معاملات درست . چطور به من جواب ميدينم؟
    اين قسمت براي من با ديدگاه خودتان توجيه کنيد.

شما جامعه آماری رو چقدر در نظر میگیرین که میگین تعداد معاملات درست ایشون 100 درصد هست

در این بازار وقتی بخوای در بلند مدت و همیشه سود کنی اون زمان هست که امار و احتمالات خودش رو نشون میده

وقتی در هفته حدود 100 معامله کسی بکنه تعداد معاملات سالانه ایشون 24 هزار عدد هست که جامعه آماری شما این عدد هست که نثبت به اون باید تعداد معاملات ضرر ده و سود ده رو حساب کنید نه اینکه بفرمایید از 100 معامله هر 100 تای آن به سود نشسته وقتی این حرف و گفته قابل قبول هست که این 100 معامله در بازه زمانی حداقل 6 ماهه اتفاق بیفته نه در عرض 1 هفته چون هفته هایی ضرر ده و سود ده رو داریم در هر روشی

16. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: mohseni,sadeghfx

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 2,358 بار در 435 پست
    میزان امتیاز
    2172Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    درمورد (حرفهای آقا زمانی)

مهم نیست کی چی میگه .
    مهم اینکه چی میگه.
    من میگم هندونه قبل از چاقو بخوره داخلش سفیده . قبول نداری ثابتش کن.
    گالیله گفته زمین گزده ، نتونست ثابتش کنه داشتن اعدامش میکردند ، باز مثال بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس بیایم هی نگیم نمیشه ، شاید واقعا" نشه ولی همکاری کنیم که چیزی جدید اختراع بشه نه صورت مسله رو پاک کنیم ، خواهشا"""""""""""
    با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

18. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از saman51 تشکر کرده اند: bahman7,mohseni,مسلم آل شبر,ramin7500,sadeghfx

کاربر فعال

میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    این مثال های شما کاملا بی ربط به مسائله ما

خیلی ساده هست چرا پیچیده میکنید و به علوم دیگر میروید من یک چیزی میخرم از 2 حالت خارج نیست یا درست خریده ام و سود میکنم و یا اشتباه خریده ام و ضرر میکنم

اینجا وقتی اشتباه خریدم باز هم 2 حالت دارد یا اشتباه خودم رو قبول میکنم و میبندم معامله رو و نمیذارم ضرر بیشتر بشه و یا اینقدر معامله باز میمونه تا برگرده و سود بده

که این برگشت معامله و سود دادن در حجم های بالا بلاخره کار دست ادم میده .

ساد ترین چیز رو میگم و نمیخوام دیدگاهی رو بگم که من دارم

من و شما همیشه بازار رو تحلیل میکنیم نه تعیین یعنی با احتمالات کار داریم نه قطعیت اگر قطعیتی در کار بود و روش بدون ضرر و شما بهش رسیده بودی مطمئن باش الان هاوایی بودی به جای بحث با من تازه کار
    همانگونه شما دوست نداريد ديدگاهتان را بگين منم روش به رايگان در اختيار کسي نميزارم.

من چون نميتونم زياد از اين بازار باز کنم مجبور از علوم ديگه استفاده کنم.
    و نشون بدم ميشه
    ميتونيد قبول کنيد ميتونيد قبول نکنيد.

من از علوم ديگر که در اين شرايط رخ داده بودند مثال هايي زدم.
    هر کس مسئول تصميم گيري خود است .( چه خوب چه بد)

با احترام
    محمد نبي زماني

20. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: bahman7,mohseni,ramin7500

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)