سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سود ماهیانه شما چقدر است؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 83
    کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 188 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    همانگونه شما دوست نداريد ديدگاهتان را بگين منم روش به رايگان در اختيار کسي نميزارم.

من چون نميتونم زياد از اين بازار باز کنم مجبور از علوم ديگه استفاده کنم.
    و نشون بدم ميشه
    ميتونيد قبول کنيد ميتونيد قبول نکنيد.

من از علوم ديگر که در اين شرايط رخ داده بودند مثال هايي زدم.
    هر کس مسئول تصميم گيري خود است .( چه خوب چه بد)

با احترام
    محمد نبي زماني

مگر من از شما روشی خواستم که به رایگان یا به چیز دیگه به من بدهید

موضوع سر این هست که شما میگی من هاری گریل رو پیدا کردم و روشی دارم که هیچ زمانی ضرر نمیده

شما میخوای خودت رو گول بزنی که میشه روشی بدون ضرر ساخت ولی این روش بدون ضرر تا به کجا ادامه داره 100 معامله 200 معامله یا 500 معامله تا به کجا ادامه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که میفرمایی میشه ؟؟؟چرا نمیتونی اثبات کنی؟؟؟ پس این هنوز که هنوزه یک ایده ذهنی بیشتر نیست که باید روی اون کار بشه و هیچکس نمیتونه بغییر از خود شما پس به هیچ درد من نمیخوره

به علت اینکه حرف هم رو نمیفهمیم از ادامه بحث معذورم

2. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: bahman7,sadeghfx

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 773 بار در 150 پست
    میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    در پايان حکايت

من تحليل ميکنم مثل شما
    صحيح و خطا دارم مثل شما (البته کمتر )
    صحيح مشکلي نداره.
    من در مورد خطا صحبت ميکنم.( خطا به روش ديگر آناليز ميکنم.) => خود من به شخص رو اين قسمت کار کردم
    از گفته بالا ميتوانيد متوجه شويد که ديدگاه من نسبت يک نوع ارز زماني هنوز در ان معامله نکردم با زماني معامله باز دارم کمي فرق ميکنه
    مثال ساده بدون توضيح
    يک زمان ممکنه بگم EurUsdبره بالا خريد بزنم زماني ديگه بره بالا و فروش بزنم. اين ديدگاه از نظر شما غير قابل قبول ولي براي من حل شده است.( دقيقا مشابه عملکرد کاتوليزگر مصرف (ضرر)ميکنم ولي برداشت (سود )ميکنم و هيچي مصرف نميکنم(ضرر نميدم)

دو نوع تحليل نياز است
    1. تکنيکال ( مشابه سازي حوادث گذشته)=> خطا در تشابه سازي
    2. روش نوين تحليل ( استفاده از مباني حال ) => درست کردن خطا روش قبل

تمام اين کارها با يک تغيير المان ، پارامتر ، ديدگاه رخ داده.(مثل برق ، مثل زماني کاتوليزگر کشف شدو غيره)

موضوع اخر :
    چارت نمودار ديدم، قبل از اينکه شما بگوييد خود من گفته بودم ، استاپ ميده توي معاملاتش يعني نتونسته کامل حلش کنه ( اين گفته خيلي وقت پيش کردم در قسمت آناليز عملکرد افراد ، تاريخ موجود است.) براي همينم روي بالانس ايشون اصلا اتکايي نميکنم.

اگر در اون قسمت مشاهده کنيد خواهيد ديد دوستاني که سود کردند آناليز کردم و گفتم اين اتفاق مي افتد نمونه هاش اون قسمت هست. ولي در مورد اين دوستمان کمي با تامل و صبر حرف زدم. تا ببينم عملکرد در چگونه است. ( واکنش در موقع استاپ اين روش تحليل)

همانگونه شما گفتيد : دوست نداريد عقايدتان را بگوييد ، من نيز همچنين.
    دوست ندارم روش به رايگان در اختيار دوستان قرار دهم. در نتيجه در اين قسمت زياد نمي توانم مثال بازار بزنم

با عرض پايان گفت گو از نظر من به دليل هيچ نتيجه نداري

موفق و مويد باشيد
    با احترام
    محمد نبي زماني

4. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: bahman7,mamali,ramin7500,sadeghfx,shyazdi

مدیر بخش بنیادی

تشکر از ایشان ، 5,135 بار در 608 پست
    میزان امتیاز
    9662Array = 136
    قدرت امتیازدهی
    136
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

بچه ها آرومتر حرکت کنید.

سعی کنید با آرامش کامل پست خودتون درج کنید.بحث جالب و داغی هست.

من که لذت میبرم !

منتظر ادامه پست ها هستیم.

ارادت

6. 6 کاربر زیر به خاطر این پست از FundTrader تشکر کرده اند: bahman7,mamali,mohseni,مسلم آل شبر,ramin7500,sadeghfx

کاربر عضو

میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array
    در پايان حکايت

من تحليل ميکنم مثل شما
    صحيح و خطا دارم مثل شما (البته کمتر )
    صحيح مشکلي نداره.
    من در مورد خطا صحبت ميکنم.( خطا به روش ديگر آناليز ميکنم.) => خود من به شخص رو اين قسمت کار کردم
    از گفته بالا ميتوانيد متوجه شويد که ديدگاه من نسبت يک نوع ارز زماني هنوز در ان معامله نکردم با زماني معامله باز دارم کمي فرق ميکنه
    مثال ساده بدون توضيح
    يک زمان ممکنه بگم EurUsdبره بالا خريد بزنم زماني ديگه بره بالا و فروش بزنم. اين ديدگاه از نظر شما غير قابل قبول ولي براي من حل شده است.( دقيقا مشابه عملکرد کاتوليزگر مصرف (ضرر)ميکنم ولي برداشت (سود )ميکنم و هيچي مصرف نميکنم(ضرر نميدم)

دو نوع تحليل نياز است
    1. تکنيکال ( مشابه سازي حوادث گذشته)=> خطا در تشابه سازي
    2. روش نوين تحليل ( استفاده از مباني حال ) => درست کردن خطا روش قبل

تمام اين کارها با يک تغيير المان ، پارامتر ، ديدگاه رخ داده.(مثل برق ، مثل زماني کاتوليزگر کشف شدو غيره)

موضوع اخر :
    چارت نمودار ديدم، قبل از اينکه شما بگوييد خود من گفته بودم ، استاپ ميده توي معاملاتش يعني نتونسته کامل حلش کنه ( اين گفته خيلي وقت پيش کردم در قسمت آناليز عملکرد افراد ، تاريخ موجود است.) براي همينم روي بالانس ايشون اصلا اتکايي نميکنم.

اگر در اون قسمت مشاهده کنيد خواهيد ديد دوستاني که سود کردند آناليز کردم و گفتم اين اتفاق مي افتد نمونه هاش اون قسمت هست. ولي در مورد اين دوستمان کمي با تامل و صبر حرف زدم. تا ببينم عملکرد در چگونه است. ( واکنش در موقع استاپ اين روش تحليل)

همانگونه شما گفتيد : دوست نداريد عقايدتان را بگوييد ، من نيز همچنين.
    دوست ندارم روش به رايگان در اختيار دوستان قرار دهم. در نتيجه در اين قسمت زياد نمي توانم مثال بازار بزنم

با عرض پايان گفت گو از نظر من به دليل هيچ نتيجه نداري

موفق و مويد باشيد
    با احترام
    محمد نبي زماني

نمیدونم حرف های شما رو من گنگ تصور میکنم یا واقعا اینطور هست چون بیشتر اون رو متوجه نمیشم چی هست

انگار دوست دارین در لفافه حرف بزنید و مغز طرف رو درگیر کنید

قسمت بولد شده رو خودتون یکبار بخونید ببینید چی میگم

خواهشن جمله ها رو کامل و روان بنویسید
    ویرایش توسط ramin7500 : 07-06-2012 در ساعت 09:44 AM

8. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: bahman7,mamali,sadeghfx,shyazdi

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 2,358 بار در 435 پست
    میزان امتیاز
    2172Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    همانگونه شما دوست نداريد ديدگاهتان را بگين منم روش به رايگان در اختيار کسي نميزارم.

من چون نميتونم زياد از اين بازار باز کنم مجبور از علوم ديگه استفاده کنم.
    و نشون بدم ميشه
    ميتونيد قبول کنيد ميتونيد قبول نکنيد.

من از علوم ديگر که در اين شرايط رخ داده بودند مثال هايي زدم.
    هر کس مسئول تصميم گيري خود است .( چه خوب چه بد)

با احترام
    محمد نبي زماني
    سلام
    ببخشید یک راه حل خیلی راحت :
    آقا نوید مگه نمیگن مشت نمونه خرواره بیا یک مشت کوچک از تریدت رو نشان بده تا ما خروار ازت بخریم بدون چونه زدن
    تمام شد
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

10. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از saman51 تشکر کرده اند: mamali,ramin7500,sadeghfx,shyazdi

کاربر فعال

میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    اقا رامين قسمت آناليز عملکرد افراد بخونيد متوجه مي شويد.
    پست هاي 34 ، بر خلاف ساير دوستان که اعتقاد به ريسک آنها داشتم اين کاربر را اعتقادي به ريسک نداشتم. ولي نقطه ضعف ديدم ،{استوپ در چارت نموداريش يا همان معاملاتش } پست اين قسمت پيشنهاد ميکنم همه بخونيد و تاريخ اتفاقات دقت کنيد .

قسمت قبلي نوشتم به شرح زير است.
    تفهيم يک مفهوم ( از قسمت تصاعد استفاده کردم)
    روش نوين تحليل ( کاري کاربر Bay انجام داده و به قول شما نشده من خيلي وقت پيش حلش کردم) { چارت نموداريش حذف شده بپرسيد کجا کذاشتن}

با احترام
    محمد نبي زماني

12. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: mamali,ramin7500,sadeghfx,shyazdi

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 196 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    199Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers
    Array
    من اصلا کاری به موضوع بحث ندارم که کی داره درست میگه کی غلط .

اما خداییش . نه خداییش کسایی که این تاپیک را میخونند چیزی از حرفهای این آقای نبی زمانی را متوجه میشوند . یا من خنگم .

من نمیفهمم ایشون به یه زبان دیگه فکر میکنه بعد فارسی میخواد بنویسه ؟. دستور زبانش ضعیفه ؟ قواعد نحوی بلد نیست . ؟

اما واقعا تو هر تاپیکی مینویسی من که متوجه نوشتار شما نمیشم . انشالا که اشکال از فهم منه .

موضوع بعدی . اصلا کلیت موضوع این تاپیک را جالب نمیدونم . چرا میخواید بدونید سود ماهیانه بقیه چقدر است . >

اگه به این نتیجه برسیم که همه دارند ماهیانه 500% در میارند یا اینکه همه دارند هر ماه کال میشند ، چه فرقی به حال ما داره . چرا آقای بهزادی این بحث را مطرح کرده نمیفهمم .

اگر منظورت اینه که بگی سود های نجومی غیر منطقی است و سود کم در بلند مدت رفتار حرفه ای است که ما هم حاجی شریک قولت هستیم . قبول هم داریم .

حالا به من چه که شما ماهی 2% دوست داری بگیری اون یکی دوستمون ماهی 10% .

من به دنبال افزایش عملکرد خودم هستم . نه مقایسه با بقیه .

14. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از RAYAN تشکر کرده اند: mamali,ramin7500,sadeghfx,shyazdi,بهزاد بهزادی

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 2,611 بار در 200 پست
    میزان امتیاز
    10102Array = 131
    قدرت امتیازدهی
    131
    pcmbrokers
    pcmbrokers
    Array
    سلام خیرخواه عزیز

1- من هم متوجه پست ها و نگارشات جناب زمانی نمی شوم و زیاد هم اصراری ندارم متوجه بشم، چون تصور می کنم ایشان در عالم خودشون هستند که حداقل برای بنده نامانوس هست.

2- من نمی دونم چرا این تاپیک ایجاد شد. پست اولی که من زدم در پاسخ به پستی در تاپیک مسابقه بوده که ظاهرا مدیریت تبدیلش کرده به تاپیک. به هر حال بنده اصلا قصدم ایجاد تاپیک نبوده و کار من نیست! کاش خانم پورنعیمی حداقل پست اول رو خودشون می زدنند و توضیح می دادند که این پست ها از تاپیک مسابقه به اینجا منتقل شده.

3- من دیدگاه خودم رو از اهداف بازار بیان کردم نه عملکرد و قرار هم نیست دیدگاه همه ما مشترک باشه. من هیچ زمان نگفتم فقط دو درصد دوست دارم بگیرم گفتم این می تونه حداقل هدفتون باشه شاید شد 20 درصد! چه بهتر.

اراتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 07-06-2012 در ساعت 04:48 PM

16. 9 کاربر زیر به خاطر این پست از بهزاد بهزادی تشکر کرده اند: mamali,mohseni,مسلم آل شبر,ramin7500,RAYAN,sadeghfx,shangil

کاربر عضو

میزان امتیاز
    901Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
    من اصلا کاری به موضوع بحث ندارم که کی داره درست میگه کی غلط .

اما خداییش . نه خداییش کسایی که این تاپیک را میخونند چیزی از حرفهای این آقای نبی زمانی را متوجه میشوند . یا من خنگم .

من نمیفهمم ایشون به یه زبان دیگه فکر میکنه بعد فارسی میخواد بنویسه ؟. دستور زبانش ضعیفه ؟ قواعد نحوی بلد نیست . ؟

اما واقعا تو هر تاپیکی مینویسی من که متوجه نوشتار شما نمیشم . انشالا که اشکال از فهم منه .

موضوع بعدی . اصلا کلیت موضوع این تاپیک را جالب نمیدونم . چرا میخواید بدونید سود ماهیانه بقیه چقدر است . >

اگه به این نتیجه برسیم که همه دارند ماهیانه 500% در میارند یا اینکه همه دارند هر ماه کال میشند ، چه فرقی به حال ما داره . چرا آقای بهزادی این بحث را مطرح کرده نمیفهمم .

اگر منظورت اینه که بگی سود های نجومی غیر منطقی است و سود کم در بلند مدت رفتار حرفه ای است که ما هم حاجی شریک قولت هستیم . قبول هم داریم .

حالا به من چه که شما ماهی 2% دوست داری بگیری اون یکی دوستمون ماهی 10% .

من به دنبال افزایش عملکرد خودم هستم . نه مقایسه با بقیه .
    اول از همه بگم که نوشته های ایشون یه نوع از تغییر در طریقه نوشتن با ماهیت یکسان میباشد این مورد رو اکثرا کسانی استفاده میکنند که دو حالت دارند

یا اطلاعات آنها بیش از حد زیاد شده و از لحاظ درجه ذهنی در سطح بسیار بسیار بالا هستند و همه را در سطح خود میدانند و فکر میکنند با گفتن حتی نا تمام جمله همه خواهند فهمید چه میگویند

قسمت دوم این هست که فرد دوست داشته باشه جلب توجه کنه و اینطوری بنویسه تا افراد رو جلب نوشته های خودش بکنه

در مورد ایجاد تاپیک هم این رو از قسمت مسابقه ایجاد کردند
    برعکس گفته شما برای بیشتر افراد مهم هست که دیگران چقدر سود میکنند چون همه چیز نسبی هست به این خاطر میگم
    یعنی شما میخوای بدونی چقدر میشه از بازار سود گرفت و قابل قبول اکثریت هست

جناب بهزادی شما درست میفرمایید اگر این نوشته رو در اول مینوشتین بهتر بود یعنی سود حداقل 2 درصدی در ماه نه اینکه سود در ماه 2 درصد
    چون اینطور که من از بیشتر افراد جویا شده ام سود 10 الی 20 درصدی در ماه برای سرمایه بزرگ خوب هست و میشه این سود رو کرد

18. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از ramin7500 تشکر کرده اند: bulkowski,mohseni,sadeghfx,shyazdi,بهزاد بهزادی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    788Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array

کم گو گزيده گوي چون در @ تا از اندک تو جهان شود پر

آناليز عملکرد افراد
    پست 34 07-02-2012 08:25
    ....دوستان در روي چاتر نموداري اين دوستمون (Bay ) نگاه ميکردم چند مورد نقطه ضعف ديدم ولي دليلي که بتوان اينجا گفت نبود...
    اتفاق يک بار رخ داده براي اين کاربر در معاملات 78-84 بوده است.

پست 35 7-04-2012 01:09

نکته قابل توجه آن اينست که اين تصاعدد را براي سود تعريف کرده ايم ( ميزان ضرر در يان تصاعد دخيل نيست.)

سود ماهيانه شما

پست 7 دیروز 02:49
    من ميگم ميشه بدون ضرر معامله کرد

پست 11 دیروز 03:50
    نميگم کال ميشه يا نميشه (اگر کال بشه ميشه مثل بقيه دوستان)
    اگر Bay کمي زيرک باشد. در حساب ريل ضرر مقطعي به خود وارد ميکند (نه ضرر ناشي از عدم درست تشخيص روند، بلکه ضرري که خودش با علت ميبنده ، اين علت دليل کال مارجين شدن نيست . بلکه دلايل نهفته ديگر است) و سرمايه بيرون ميکشه و ادامه کار ميده.
    پست 14امروز 06:59
    150 پيپ که هيچ ، هزارو صد و پنجاه پيپ اونا از پا در نمياره.

2 عامل ميتونه شکستش بده
    1. حق بروکر
    2. بهره شب

ديدگاه رياضي
    در رياضي دو نوع ديدگاه داريم
    1. ديدگاهي که ميگه مسير براي من مهم مثال رفتن شما از اصفهان به تهران
    2. ديدگاه جا براش مهم : زماني ميخواهي برسي به فلان جا (کدوم مسير اصلا برات مهم نيست ، فقط برسي به آن نقطه

پست 15امروز 07:11
    در مورد بالانس : من گفتم در نمودارش استوپ چارتي ميده يعني داره رو مرز حرکت ميکنه ، براي خارج شدن از مرز و از بردن ريسک بايد اقدام کنه.
    ( اين گفته را اولين بار در آناليز عملکرد افراد گفتم ، و گفته بودم نميدوم در پوش روي اين نقطه ضعف يا حل کرده) اگر حل کرده باشه اصلا نمي بازه( نه 100 پيپ نه 150 ) و اگر در پوش گزاشته باشه تا حد کال شدن ميره.( اين قسمت من اطلاعاتي ندارم و بحثي ندارم)

اولين دوره مسابقه
    پست 400 صفحه 40 دیروز 06:48
    دو بحث يک آنکه سود و ديگر آنکه معامله بدون ضرر
    در تمامي حسابهاي دمو قانون سوم نيست ولي در تمامي حساب هاي دمو ضرر است . => قانون سوم جواب مسيله شما نيست.

Bay فقط يک نقطه ضعف داره براي همين در چارت نموداريش استاپ ميده . اگر تونسته باشه اين مشکل به صورت دستي يا اکسپرت حل کنه همين روند ادامه داره و اگر حل نکنه ، حتي ممکنه تا حد کال مارجين پيش بره ( تا الان نشون داده حل کرده ولي چون من گردش حساب ندارم نميدونم چطور حل کرده ، در نتيجه نميدونم حل کرده يا سر پوش گذاشته.) براي همين اين قسمت دودلم.

و اين خودشا آخر هاي مسابقه نشون ميده (هفته 4اين ماه)و هفته چهارم ماه دوم و هفته چهارم ماه سوم

پست 383 صفحه 39 07-04-2012 12:24
    نميدونم دقيقا Bay چه کلکي زده ، ولي نقطه ضعف نشان ميدهد . چندين مورد روي چارت نموداري اين نقطه ضعف نشان داده است ، ولي توانسته بر طرف کنه ( هر چند طبق پيش بيني شده بود اين کاربر از مرز 14هزار رد شد.) ولي چارت نموداري نقاط استوپ دارد. چطور اين نقاط را پوشش داده يا آنکه يک جا صدمه بهش ميزنه نميدونم.

پست 386 صفحه 39 07-04-2012 02:26 PM
    اين کار زياد سختي نيست (اين قسمت توجيح پذير )
    من قسمت ديگر دارم آناليز ميکنم. تمام بحثم رو اون قسمت (نقاط استوپ نمودار) اونا تونسته حل کنه يا در پوش گذاشته روش

در صورت قوانين خوب بدوني و استفاده کني اگر يک قانون نداني شما محکوم به شکست سنگين هستين ( من دنبال آن هستم بدونم از چه قانوني استفاده ميکنه . آيا همان قوانين مستدد و محکمي من استفاده ميکنم؟)

آقا سامان اينم جواب شما بدم و ديگر بحث در اين مورد تموم ميکنم

توضيح يک خطي در عکس بالا اگر فرض کنيم بازار بره بالا من sell زدم خلاف بازار و اگر فرض بازار بريزه من Buy زدم باز خلاف بازار اين يکي از قوانين بزار که کاربر Bay انجام ميداده و من انتظار داشتم اگر ميبازه به بهره شب ببازه نه به پيپ.
    در معامله بالا من به پيپ نميبازم ، همان گونه که در پست 14 سود ماهيانه گفتم و و در پستهاي ديگر

فايل پيوست جايي که ميشه ضرر مقطعي وارد کرد( ضرر دستي نه ضرر ناشي از ريسک و استرس و حرکت بازار) البته ميشه هم اين کار نکرد و از قانونهاي روش نوين تحليل بازار باز را تحليل کرد و اين معاملات را به سود تبديل کرد.(اين قسمت را بسته اند و چارت هاي نموداريش منتقل کردن ، کجا نميدونم)
    براي نمايش خودم يکبار به صورت حرفه اي اقدام کردم و براي شما پيوست کردم.

نظامي : کم گو گزيده گوي چون در @ تا از اندک تو جهان شود پر
    ببخشيد اگه زياد حرف زدم.

سعي ديگر کم بگم که جلب توجه نشه ، نه چيز ديگه
    به قول يکي از دوستان اين فروم
    دوست آن است منا بگريانه دشمن آن است منا بخندانه

با احترام
    محمد نبي زماني

20. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از Navid تشکر کرده اند: مسلم آل شبر,ramin7500,saman51,shyazdi

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)