سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش پلتفرم tws(متصل به بازار فیوچرز دوبی) - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4039Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

نحوه تغییر اردرها

از منوی Order گزینه Order Book را انتخاب کنید یا دکمه F3 از صفحه کلید را فشار دهید.
    برای تغییر پندینگ اردر در بازار به این صورت عمل می کنیم.کلید f3 و سپس کلید shift+f2 را فشار می دهیم.شما هم مقدار لات و هم قیمت را می توانید تغییر دهید.

طریقه وارد کردن استاپ لاس
    فرض میکنیم یک پوزیشن سل گلد داریم.و میزان استاپ لاس ما در محدوده 1375 تا 1375.50 در نظر میگیریم.باید یک اردر درقیمت 1375 و با تریگر ریت 1375.50 وارد کنیم.یعنی 5 پیپ اسلیپیج

در تریگر هنگامی که میخواهیم بای استاپ لاس بگزاریم قیمت باید کمتر از قیمت اردر باشد و در سل برعکس

برای مشاهده اردرهای پندینگ کلید f3 را فشار دهید.برای حذف یک پندینگ اردر کافسیت ان را انتخاب کرده و کلید دیلیت را فشار دهید

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4039Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

پنجره دیدن گزارش روزانه حساب-Net position

در پلتفرم twsامکان مشاهده میزان پروفیت و لاس روزهای گذشته نیست.اما گزارش روزانه را میتوان مشاهده کرد.

برای دسترسی به استیتمنت روزانه دکمه ctrl+f6 را فشار دهید یا از منوی View گزینه Net Position را انتخاب کنید و سپس دکمه Apply را فشار دهید.در پنجره باز شده گزینه های مختلفی میبینید.

1.Client
    شماره حساب مشتری

2.Instruments Name
    نام نماد هایی که مورد معامله قرار داده اید

3.Series /Expiry
    تاریخ سر رسید قرارداد

4.Strict Price and Options Type
    مربوط به قراردادهای اپشن می شوند

5.Contract Name
    نام قراردادهایی که معامله کرده اید

6.Buy Average , Buy Value , Buy Qty
    ستون buy Qty مقدار لات سایز معاملاتی شما را نشان میدهد و ستون Buy Value ارزش ان معامله خرید را بر حسب قیمت حساب میکند
    در مورد ستون های مربوط به Sell نیز دقیقا به همین صورت هست.

7.Net Qty
    این ستون لات سایز پوزیشن های باز شده شما را نمایش می دهد
    به طور مثال فرض کنید شما 2 لات طلا خریده اید و 1 لات آن را فروخته اید بنابراین در این ستون شما عدد 1 را می بینید به این معنی که شما 1 لات پوزیشن باز بای(Buy) دارید.
    و اگر در این ستون عدد 1- را ببینید به این معنی است که شما 1 پوزیشن باز سل (Sell)دارید.

8.Net Value
    محاسبه ارزش پوزیشن های باز شما

9.Net Price
    قیمتی که این پوزیشن در آن باز شده است.اگر پوزیشن شما خرید است چنانچه در قیمتی بالاتر از این قیمت بفروشید سود میکنید.

10.Market Price
    قیمت جاری بازار

11.MTM G/L
    در این ستون شما میزان سود یا ضرری که در پوزیشن باز خود دارید را می بینید.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4039Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array

پنجره مشاهده ترید های انجام شده -Trades

برای مشاهده اردرهایی که اجرا شده اند از منوی Trades گزینه Trades یا کلید F8 از صفحه کلید را فشار دهید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    190Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    من ویندوز 7 نوع 32 بیت دارم،3-2 بار از لینکی که داده شده دانلود کردم ولی بعد از اینکه همش رو دانلود میکنه میگه برنامه کامل نیست و برای کامپیوتر harmful و باید حذفش کنم!!
    چکار باید بکنم؟؟

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4039Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejman1 نمایش پست ها
    من ویندوز 7 نوع 32 بیت دارم،3-2 بار از لینکی که داده شده دانلود کردم ولی بعد از اینکه همش رو دانلود میکنه میگه برنامه کامل نیست و برای کامپیوتر harmful و باید حذفش کنم!!
    چکار باید بکنم؟؟
    سلام

http://www.arianbrokers.com/images/P...XTWS80 (2).msi
    این لینک دانلود هست.احتمالا چون فایل اجرایی هست انتی ویروس شما ایراد می گیره.ببینید اگر آنتی ویروس رو غیر فعال کنید درست میشه یا نه

ولی در کل شما ابتدا اسکن مدارکی که برای افتتاح حساب لازم هست رو برای ما بفرستید بعد همکاران ما خودشون از طریق وب میتینگ همه این مراحل رو براتون انجام میدهند و شما رو وصل می کنند.

مدارک لازم در این لینک نوشته شده است:
    http://pcmbrokers.org/fa/انواع-حسابه...قیقی.html
    ویرایش توسط PCM : 03-30-2012 در ساعت 12:07 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    190Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    ممنون........برنامه run شد.
    این اطمینان در این که به یک بازار واقعی وصل میشیم وجود داره و مشکلی از این بابت نیست. من فکر کردم که میشه به صورت دمو وارد شد،،،نه اینکه به صورت مجازی خرید و فروش بکنم،بلکه فقط میخوام محیط بازار و پلتفرم رو ببینم. و مثل اینکه این امکان وجود نداره.
    چند تا سووال هم در تاپیک "سوالات و نکات کاربران در مورد بورس دوبی" نوشتم که بی جواب مونده. پست 31و30و29و21

کاربر فعال

میزان امتیاز
    190Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    البته منظور از بی جواب اینه که رفع مشکل نشده!
    (چارت free قیمت معاملات future دبی و جهانی ، futureهای مناسب دیگه غیر از طلا ، نحوه محاسبه قیمت open روز بعد)

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4039Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array
    البته منظور از بی جواب اینه که رفع مشکل نشده!
    (چارت free قیمت معاملات future دبی و جهانی ، futureهای مناسب دیگه غیر از طلا ، نحوه محاسبه قیمت open روز بعد)
    سلام
    بله من همه سوال های شما رو دیدم چون کمی تخصصی هست از خود مدیرعامل بروکر که کامل ترین منبع اطلاعات در این موارد هستند خواستم جواب بدند که ایشون به دلیل مشغله کاری که این روزها داشتند هنوز نتوستند سر بزنند.
    در مورد دمو شما می تونید محیط پلتفرم رو ببینید ولی قبلش همونطور که عرض کردم باید مدارک لازم برای افتتاح حساب رو برامون بفرستید

هر چند پلتفرم جدیدی که ما به زودی ارائش میدیم محیط مجازی برای ترید هم خواهد داشت ولی در حال حاضر فقط tws هست که محیط مجازی ترید نداره ولی ما یک لایو اکسس بتون میدیم که می تونید محیطش رو هم ببینید.

با تشکر از شما

کاربر فعال

میزان امتیاز
    190Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
    سلام
    بله من همه سوال های شما رو دیدم چون کمی تخصصی هست از خود مدیرعامل بروکر که کامل ترین منبع اطلاعات در این موارد هستند خواستم جواب بدند که ایشون به دلیل مشغله کاری که این روزها داشتند هنوز نتوستند سر بزنند.
    در مورد دمو شما می تونید محیط پلتفرم رو ببینید ولی قبلش همونطور که عرض کردم باید مدارک لازم برای افتتاح حساب رو برامون بفرستید

هر چند پلتفرم جدیدی که ما به زودی ارائش میدیم محیط مجازی برای ترید هم خواهد داشت ولی در حال حاضر فقط tws هست که محیط مجازی ترید نداره ولی ما یک لایو اکسس بتون میدیم که می تونید محیطش رو هم ببینید.

با تشکر از شما
    ممنون از شما،
    خب اگه من بخوام مدارک رو بفرستم همزمان باید یک حساب لایو هم باز کنم. باز کردن حساب هم مشکلی نداره،ولی من هنوز به این نتیجه نرسیدم که بازار میتونه برای من مفید باشه(قبلا گفتم که من استراتژی خاصی تو فیوچر رو انجام میدم و ممکنه این تو بازار دبی کارا نباشه)
    میشه مدارک رو بدون باز کردن حساب لایو فرستاد و دمو کار کرد؟(البته جوابش احتمالا منفیه،نه؟!)

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15805Array = 213
    قدرت امتیازدهی
    213
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از شما،
    خب اگه من بخوام مدارک رو بفرستم همزمان باید یک حساب لایو هم باز کنم. باز کردن حساب هم مشکلی نداره،ولی من هنوز به این نتیجه نرسیدم که بازار میتونه برای من مفید باشه(قبلا گفتم که من استراتژی خاصی تو فیوچر رو انجام میدم و ممکنه این تو بازار دبی کارا نباشه)
    میشه مدارک رو بدون باز کردن حساب لایو فرستاد و دمو کار کرد؟(البته جوابش احتمالا منفیه،نه؟!)
    سلام

بله اگر مدارک بفرستید میتونید پلتفرم ببینید ولی ترید نمیتونید انجام بدید .
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین