سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سیگنال های فاندامنتال بر اساس تقویم اقتصادی
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    1121Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

سیگنال های فاندامنتال بر اساس تقویم اقتصادی

به نام خدا
    در این تاپیک سعی میکنم روش خواندن تقویم اقتصادی بر اساس Forex Factory رو به صورت جزء به جزء بر اساس آموزش جناب کریس شرح بدم

قفط نکاتی که باید لحاظ کرد و مورد توجه قرار داد به شرح زیر اعلام میکنم و همچنین لینک های آموزشی در مورد سیستم ایچیموکو که جناب کریس اونو به صورت شخصی بهینه کردند جهت استفاده دوستان قرار میدم

1- مواردی که در این بخش توضیح داده میشه، تنها بخش کوچکی از مباحث فاندامنتال است
    2- این بخش فقط تحلیل و بررسی نکاتی که در سایت بازار تبادلات ارزی فکتوری موجود است صورت میگیرد.
    3- سعی شده مهمترین نکاتی که برای ما اهمیت داره ، توضیح داده بشه و با مباحث جزئی کاری نداریم.
    4- تحلیل فقط بر اساس اعداد اعلامی صورت میگرد (هر چند ممکن است مباحث دیگر در زمان اعلام خبر مهم باشد)

از اساتید فاندامنتال دعوت میشه جهت بهینه کردن این سیستم کمک کنند و اگر در مباحث اعلام شده مشکلی و عیبی وجود داره جهت رفع اون تلاش کنند.

انشاءالله این بخش مورد توجه و کاربرد دوستان قرار گیره تا بخشی از دین دوستان و اساتید به مانند جناب کریس ؛ جناب آزادی و پیام در این فروم جبران بشه.

فایل آموزش خواندن تقویم اقتصادی

فایل های آموزشی سیستم ایچیموکو در قالب فایل PDF:

دانلود از Trainbit

دانلود از Mediafire

در پست بعدی تمام موارد آموزشی جهت دریافت سیگنال های فاندامنتال به صورت تصویر توضیح داده میشه تا مباحث گفتگو و تحلیل خبر بهتر صورت بگیرد.

با تشکر _ سید مرتضی حسینی

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15746Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Smile

سلام

فایل آموزشی خواندن تقویم اقتصادی

فایل آموزشی سیستم Ichimoko

رو هاست پرسپولیس آپلود شد .
    با تشکر فرآوان از vm511
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1121Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    با سلام

برای اولین پیش بینی به سراغ خبر Sentix Investor Confidence برای یورو در ساعت 13:00 به وقت ایران میریم

انتظارات از روند پیش رو این است که اگر مقدار اعلامی جدید بهتر از پیش بینی اقتصاد دانان صورت گیرد ؛ موجب قدرت یورو گردد.

اما با توجه به نمودار اعلامی و اینکه مقدار پیش بینی به نسبت مقدار گذشته کمتر اعلام گردیده است انتظار داریم که اگر قیمت کمتر از 30.4- اعلام گردد ؛ یورو تضعیف گردد.

قیمت در حال حاضر در محدوده 1.2781 و درگیر مقاومت روزانه کاماریلا میباشد.

با تشکر _ حسینی

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    60125Array = 677
    قدرت امتیازدهی
    677
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers
    Array
    به به ، به به .

من یک سوال دارم کسی در جریان هست؟

سوال من اینه ارزش ذاتی یک جفت ارز رو بر اساس پارامترهای اقتصادی چطوری محاسبه می کنند؟

آیا روش ثابتی وجود داره که بگیم الان یورو دلار چند می ارزه؟ یا مثلاً بر اساس این پارامترهای موجود پوند دلار باید این عدد باشه؟

ممنونم
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1121Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    به به ، به به .

سوال من اینه ارزش ذاتی یک جفت ارز رو بر اساس پارامترهای اقتصادی چطوری محاسبه می کنند؟

آیا روش ثابتی وجود داره که بگیم الان یورو دلار چند می ارزه؟ یا مثلاً بر اساس این پارامترهای موجود پوند دلار باید این عدد باشه؟

ممنونم
    سلام جناب آقای آزادی ؛ مرد یکه تاز بازار های جهانی ؛ الخصوص در زمینه آموزش سیستم ها و استراتژی های معاملاتی

البته من دقیقا" متوجه سوال شما نشدم ؛ اما همانطور که مستحضر هستید مجموعه خبرهای مهم و مرتبط میتونن روند قیمتی ارز رو جهت دهی کنند. و چون زمان اعلام خبر ها متفاوت از هم میباشد (برای ارز مشخص) نتوان پیش بینی قیمت برای مرز مشخصی نمود

اما به نظر بنده که مدتیست با این سیستم کار میکنم ؛ نکات ذیل برای افراد ذیل مناسب است:

1- کسانی که آرزو دارند در مسیر خبر ها نباشند و ترید نکنن و همچنین کسانی که تمایل به ترید در زمان خبر ها دارند.
    2- شناسی روند با توجه به خبر و قرار گرفتن در مسیر آن
    3- ترید هنگام اعلام خبر با توجه به اعداد اعلام شده (چون قیمت به صورت جهشی حرکت میکنند ؛ میتوان در بهترین زمان وارد شد)

البته نکته مهمی هم هست ؛ خبر هایی که برای امریکا اعلام میگردد ؛ چون دلار امریکا ارز مرجع است ؛ تاثیر خبر امریکا با توجه به سیستم ممکن است متفاوت باشد.
    مثل همین خبر بیکاری امریکا که کمتر اعلام گردد و توقع ما قدرت دلار بود که عملا" باعث قدرت گرفتن ارزهای مقابل گردید. و میتوان به تاثیر اقتصادی خبر کم شدن بیکاری امریکا در دیگر کشور ها شد.
    با تشکر _ حسینی

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    60125Array = 677
    قدرت امتیازدهی
    677
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers
    Array
    سلام

منظورم دقیقاً این است که فرض کنید الان با توجه به شرایط موجود و شاخص های فعلی یورو دلار چند می ارزه؟ میخوام بحث حباب رو بررسی کنم گاهی وقت ها توی هر بازاری حباب ایجاد میشه و این حباب کم نیست .

ببین مثلاً مبخوم اینطوری ببینم که اگر ان اف پی این عدد باشد و pmi این باشد و ppi این باشد و ...... یورو دلار اینقدر می ارزد . این شدنی هست؟ اگر نشدنی است مسیری برای شدنی بودنش بیابیم!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 48
    قدرت امتیازدهی
    48
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    آقا نیما بحث کلیدی و مهمی رو مطرح کردید ، شالوده فهم این ارزش واقعی چشم انداز حرکتی قیمت رو به ما نشان میدهد ،زاد حرکات بازار رسیدن به ارزش واقعیش است ، فکر کنم همان پیوت باشه (50% ).یعنی مثلا"اگر قیمت یک کالا از 25تومان به 100تومان به هر دلیلی برسد پیوت50% ارزش واقعیش 50تومان است و از آن بالاتر حباب است اگر قیمت تثبیت نشه.
    البته این مثال عامیانه بوده و میدانم فرمول اقتصادی مفصلی داره ولی من نمیدانم اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند برای فهم این موضوع همکاری کنند.
    با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 131
    قدرت امتیازدهی
    131
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    به به ، به به .

ممنونم
    سلام مهندس جان

از دوست عزیزمون جتاب حسینی هم بابت راه اندازی تاپیک و آموزش تشکر ویژه میکنم و خوشحالم که دوستان در مباحث اقتصادی فعال تر شدند.

در جواب سوالتون عرض کنم باید دیدگاه بانک مرکزی داشت ! یعنی وقتی میان نرخ بهره کات میکنن چقدر انتظار ریزش دارند ... این میشه ارزش گذاری برحسب پارامترهای اقتصادی

حالا این مثال بود بر حسب مجموع دیتاها راحت میشه ارزش گذاری کرد. انشالله در تاپیک آموزشی به این گزینه ها میرسیم !

ارادت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1121Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    با سلام ؛ خبر تراز تجاری برای پوند در ساعت 13:00 به وقت ایران
    که مقدار پیش بینی بهتر از اعلام قبل میباشد و در صورت بهتر اعلام شدن خبر جدید ؛ انتظار قدرت پوند بر سایر ارزها را داریم. (با توجه به سطح تکنیکالی)

GBPUSD_H1

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین