سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش نرم افزار دايناميك تريدر
صفحه 1 از 270 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 2699
    مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15499Array = 208
    قدرت امتیازدهی
    208
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

نرم افزار دايناميك تريدر

سلام

دوستان از لينك زير ميتونند برنامه دايناميك تريدر دانلود كنند . در لینک زیر برنامه به همراه کرک و چند فایل آموزشی وجود دارد :

نسخه 5

دانلود

نسخه 6.2

دانلود

اموزش نصب نرم افزار داینامیک تریدر :

ابتدا
    نرم افزار از فایل زیپ باز کرده و بعد از ان به صورت زیر نصب می کنیم
    برای نصب باید گزینه اول را انتخاب کرد .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بعد از نصب برنامه دوستان اکثر به مشکل بر می خورند (افرادی که تازه مبحث الیوت رو دنبال می کنند منظور است ) در مورد فایل path

ابتدا فایل زیپ path را باز کرده بعد از باز کردن یک همچین چیزی باز می شود که باید بر روی گزینه path که در شکل هم نشان داده شده است کلیک کنیم .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بعد از زدن کلید path از شما ادرس می خواهد که کجا اون فایل را بریزد
    در همون مسری که نرم افزار را نصب کردید بروید
    مثلا crogram file \dt\bin\dt5
    بعد وارد فایل bin شوید و بعد از ان فایل dt5 را انتخاب کنید وبعد opne کنید در اخر هم دکمه exit رابزنید
    و حال نرم افزار را اجرا کنید .

نكته :

فایل پچ داینامیک تریدر حاوي ويروس تروجان كه خطري براي سيستم شما ندارد . ميتونيد موقتا ويروس كش خود را غير فعال كنيد و بعد از نصب نرم افزار دوباره به حالت عادي برگردونيد .

نحوه انتقال دیتا به داینامیک تریدر :

ابتدا اندیکاتور DT Data Exporter v01.ex4 از فايل زيپ شده برنامه دايناميك تريدر خارج كنيد سپس اندیکاتور رو در پوشه متاتریدرتون در مسیر Expert\Indicator کپی کنید
    بعد از اجرای متاتریدر و اجرا کردن اندیکاتور دیتا شروع به ساخته شدن در مسیر Expert\Files میکنه و ما باید این دیتا رو به داینامیک تریدر منتقل کنیم.

بعد اجرای نرم افزار Dynamic Trader به منوی فایل رفته و روی Portfolio Manager کلیک میکنید.

حالا در پنجره ای که باز میشه روی دکمه ASCII SETUP کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشیم.

در این مرحله طبق تصویر زیر باید دقیقا مانند کادرهای قرمز تنظیمات رو انجام بدید.

حالا دکمه Save رو بزنید و این صفحه رو close کنید تا به مرحله قبل برگردیم.
    در پنجره Portfolio Manager روی دکمه Edit کلیک کنید

پنجره باز شده رو طبق تصویر زیر تنظیم کنید

روی دکمه Add All کلیک کنید تا دیتا به داینامیک تریدر منتقل بشه
    طبق عکس زیر برای اینکه تمامی این مراحل پیش فرض نرم افزار بشن دکمه Save و بعد کلید 1 رو بزیند

کلید Save Portfolio رو بزنید و این پنجره ها رو ببندید

برای اجرای این فایل هم کافیه از منوی File روی New Chart کلیک کنید و چارت مورد نظرتون رو انتخاب و Load کنید.

براي آپديت قيمتها در نرم افزار و تنظيم فواصل زماني روی محلی که در تصویر نشون دادم Right click کنید تا پنجره مورد نظر باز بشه و تنظيماتش را به دلخواه تغيير بديد .

موفق باشید .

ویرایش توسط ناظرسایت : 04-22-2013 در ساعت 10:22 PM
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array

داینامیک 5

با سلام خدمت دوستان عزیز لینک داینامیک پرتابل 5 را که دیروز قول دادم خدمت شما .نیاز به کرک و نصب نداره فقط با اجرای اون و تنظیمات اون طبق توضیحات جناب اقای ازادی میتونید به راحتی از اون استفاده کنید .موفق باشید.http://www.4shared.com/get/pdct1b0r/DT5.html
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15499Array = 208
    قدرت امتیازدهی
    208
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

دايناميك تريدر ورژن 6

http://www.4shared.com/file/bAxbVTfu/DT6.html
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1303Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلام

دايناميك تريدر ورژن 6

http://www.4shared.com/file/bAxbVTfu/DT6.html
    سلام آقای مصطفی من داینامیک 6 رو دانلود کردم و نصب هم کردم ولی کرک این برنامه اصلا باز نمیشه
    حتی من انتی ویروس هم ((بیت دیفندر)) غیره فعال کردم ولی باز نمیشه .
    ممنون میشم کمک کنید ..؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15499Array = 208
    قدرت امتیازدهی
    208
    pcmbrokers
    Array
    سلام

من رو سيستم خودم ورژن 5.8 نصب كردم و راحت دارم باهاش كار ميكنم ويندوزم xp . ورژن 6 تا حالا خودم امتحان نكردم .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    13Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array
    سلام من دی تی 6 دارم چندتا سوال داشتم
    1- اون ابزاری که تعداد کندل ها را می شمارد و استاد استفاده می کنه کدوم هست و چطور باید استفاده کرد؟
    2- استاد ترند لاینی که می کشه بصورت فلش هست..چطور میشه از فلش استفاده کرد؟
    3- دیتا بورس ایران را چطور وارد دی تی کنیم؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    13Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.slotfi نمایش پست ها
    1- اون ابزاری که تعداد کندل ها را می شمارد و استاد استفاده می کنه کدوم هست و چطور باید استفاده کرد؟
    قابل توجه اساتید محترم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15499Array = 208
    قدرت امتیازدهی
    208
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.slotfi نمایش پست ها
    سلام

براي شمارش كندل طبق تصوير زير انجام ميديم . اگر روش كليك راست كنيد ميتونيد تنظيماتش به دلخواه تغيير بديد كه مثلا تغيير قيمت - تارخ قيمت - تعداد كندلها يا درصد تغيير قيمت به شما نشون بده . فايل pdf آموزشي كه قبلا توسط آقاي آزادي تهيه شده مطالعه بفرماييد . صفحه 21 اين فايل مربوط به اكسترمم ها يا همون شمارش كندل :

http://www.4shared.com/document/ghW47zUA/_____.html

طريقه ديتا گرفتن :

ابتدا وارد اين سايت بشيد :

http://www.tsetmc.com/UserLogin.aspx...ParTree=111C10

نام كاربري و كلمه عبور :data

سپس براي گرفتن ديتاي امروز طبق تصوير زير عمل ميكنيم (فرض بر اينكه شما تا ديروز ديتا داريد . در غير اينصورت از گزينه هاي ديگه استفاده ميكنيم )

سپس يك نام به دلخواه انتخاب كنيد و از قسمت save as type
    گزينه microsoet office excel workbook را انتخاب نماييد و كليد save را بزنيد .

بعد از ذخيره ديتا شما بايد بوسيله برنامه زير ديتا كه بصورت فايل Excel ذخيره دشده به txt
    تبديل كنيم .

دانلود

سپس بعد از تنظيمات كليد GetData را ميزنيم تا ديتاي مورد نظر به ديتاهاي قبلي اضافه بشه .

طريقه وارد كردن ديتا به دايناميك :

براي اين منظور شما اول بايد ديتا رو به وسيله نرم افزار متااستوك به متا تبديل كنيد . سپس در نرم افزار دايناميك تريدر از منوي
    file گزينه portfolio manager انتخاب ميكنيك . سپس ميريم به قسمت edit .
    در اين قسمت طبق تصوير زير عمل ميكنيم و ميريم به مسير فايل متا . وقتي به اين مسير رفتيم بايد كل نمادهاي بورس بياره .
    بعد هر سهمي رو خواستيد كه به ليست سمت راست اضافه بشه از گزينه add و اگر خواستيد همه سهمها رو داشته باشيد گزينه add all انتخاب ميكنيد سپس ميتونيد با كليك بر روي گزينه save portfolio as در پايين صفحه با انتخاب يك پوشه جديد براي سهام بورس سهمهاي اضافه شده به ليست سمت راست را در اون پوشه ذخيره كنيم .

ویرایش توسط مصطفی : 04-21-2012 در ساعت 11:46 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلام

براي شمارش كندل طبق تصوير زير انجام ميديم . اگر روش كليك راست كنيد ميتونيد تنظيماتش به دلخواه تغيير بديد كه مثلا تغيير قيمت - تارخ قيمت - تعداد كندلها يا درصد تغيير قيمت به شما نشون بده . فايل pdf آموزشي كه قبلا توسط آقاي آزادي تهيه شده مطالعه بفرماييد . صفحه 21 اين فايل مربوط به اكسترمم ها يا همون شمارش كندل :

http://www.4shared.com/document/ghW47zUA/_____.html

طريقه ديتا گرفتن :

ابتدا وارد اين سايت بشيد :

http://www.tsetmc.com/UserLogin.aspx...ParTree=111C10

نام كاربري و كلمه عبور :data

سپس براي گرفتن ديتاي امروز طبق تصوير زير عمل ميكنيم (فرض بر اينكه شما تا ديروز ديتا داريد . در غير اينصورت از گزينه هاي ديگه استفاده ميكنيم )

http://up6.iranblog.com/uploads/13139498791.png

سپس يك نام به دلخواه انتخاب كنيد و از قسمت save as type
    گزينه microsoet office excel workbook را انتخاب نماييد و كليد save را بزنيد .

بعد از ذخيره ديتا شما بايد بوسيله برنامه زير ديتا كه بصورت فايل Excel ذخيره دشده به txt
    تبديل كنيم .

http://2upload.ir/download.php?id=296

سپس بعد از تنظيمات كليد GetData را ميزنيم تا ديتاي مورد نظر به ديتاهاي قبلي اضافه بشه .

طريقه وارد كردن ديتا به دايناميك :

براي اين منظور شما اول بايد ديتا رو به وسيله نرم افزار متااستوك به متا تبديل كنيد . سپس در نرم افزار دايناميك تريدر از منوي
    file گزينه portfolio manager انتخاب ميكنيك . سپس ميريم به قسمت edit .
    در اين قسمت طبق تصوير زير عمل ميكنيم و ميريم به مسير فايل متا . وقتي به اين مسير رفتيم بايد كل نمادهاي بورس بياره .
    بعد هر سهمي رو خواستيد كه به ليست سمت راست اضافه بشه از گزينه add و اگر خواستيد همه سهمها رو داشته باشيد گزينه add all انتخاب ميكنيد سپس ميتونيد با كليك بر روي گزينه save portfolio as در پايين صفحه با انتخاب يك پوشه جديد براي سهام بورس سهمهاي اضافه شده به ليست سمت راست را در اون پوشه ذخيره كنيم .

مصطفی جان من تو انتقال دیتا بورس تهران به داینامیک چند تا مشکل دارم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم
    اول اینکه فرقی میکنه که نرم افزار متاتریدر را از چه بروکری دانلود کنیم و اگه فرق میکنه باید از کدوم بروکر دانلودش کنم ؟
    ابن فایل اندیکاتور کم حجمی که گذاشتی برای دانلود اصلا چیه؟ ربطی به دیتای بورس تهران داره ؟ بخاطر پسوندش باید با نرم افزار خاصی باز بشه ؟ و این که نوشتی بعد از اجرا کردن اون دیتا ها تو file ساخته میشم میخواستم ببینم چه شکلی اجرا میشه ؟
    یه سوال دیگه اینکه برای انتقال دیتای بورس تهران به متاتریدر باید چه کار کنم ؟

arman68
    مهمان

عدم کارکرد لینک برنامه

با سلام
    متاسفانه لینک دانلود برنامه کار نمیکنه
    در صورت امکان برنامه رو در جایی دیگه اپلود بفرمایید تا بتونیم استفاده کنیم.
    با تشکر
    آرمان

صفحه 1 از 270 1231151101 ... آخرینآخرین