سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش نرم افزار دايناميك تريدر - صفحه 270
صفحه 270 از 271 نخستنخست ... 170220260268269270271 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 2701
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    سلام. دوستان من چارت بازار تبادلات ارزی مشکل ندارم درسته ولی چارت بورس مشکل داره کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    Screenshot 2017-05-27 23.49.41.jpg

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15687Array = 210
    قدرت امتیازدهی
    210
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط picasso نمایش پست ها
    سلام. دوستان من چارت بازار تبادلات ارزی مشکل ندارم درسته ولی چارت بورس مشکل داره کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    Screenshot 2017-05-27 23.49.41.jpg

سلام

کاری که خود من انجام میدم ، ابتدا دیتا را با The Downloaderمتااستوک تبدیلش میکنم بعد وارد داینامیک میکنم .

دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    من ورزن 5 رو نصب کردم مشکل ندارم می خواستم بدونم آیا ورزن 6 و 7 تفاوت دارند با 5 یا خیر

کاربرجدید

میزان امتیاز
    20Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همه دوستان . متاسفانه وقتی از نسخه 7 استفاده میکنم ، اونجاییکه میخوام دیتارو انتقال بدم اصلا ادرس expert/file رو پیدا نمیکنم . یعنی وقتی از portfolio manager وارده قسمت ACSII وقتیکه کلیک میکنمو وارده پنجره بعدی میشم در قسمت location وقتی وارده پوشه متاتریدرم میشم چیزی با عنوانه expert/file ندارم لطفا راهنمایی کنید . صمیمانه سپاسگذارم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15687Array = 210
    قدرت امتیازدهی
    210
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط path2070 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . متاسفانه وقتی از نسخه 7 استفاده میکنم ، اونجاییکه میخوام دیتارو انتقال بدم اصلا ادرس expert/file رو پیدا نمیکنم . یعنی وقتی از portfolio manager وارده قسمت ACSII وقتیکه کلیک میکنمو وارده پنجره بعدی میشم در قسمت location وقتی وارده پوشه متاتریدرم میشم چیزی با عنوانه expert/file ندارم لطفا راهنمایی کنید . صمیمانه سپاسگذارم

سلام

مسیر : MQL4/File
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    25Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    سلام. درست شد . ییخشید
    ویرایش توسط hamid_fsh60 : 07-31-2017 در ساعت 12:04 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام، من دینامیک تریدر ۵ و متا تریدر ۵ رو نصب کردم، اما موفق نمیشم دیتا منتقل کنم، احتمال دارد که متاتریدر اصلا دیتا ای تولید نمیکنه و من بلد نیستم، اگه درباره مشکلات متا تریدر لینکی هست ، بنده رو راهنمایی کنید. متا تریدر ۴ رو هم نصب کردم که بتونه ex4 رو بفهمه، اما باز در قسمت edit portfolio چیزی نیست که اضافه بشه.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15687Array = 210
    قدرت امتیازدهی
    210
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahm46200 نمایش پست ها
    سلام، من دینامیک تریدر ۵ و متا تریدر ۵ رو نصب کردم، اما موفق نمیشم دیتا منتقل کنم، احتمال دارد که متاتریدر اصلا دیتا ای تولید نمیکنه و من بلد نیستم، اگه درباره مشکلات متا تریدر لینکی هست ، بنده رو راهنمایی کنید. متا تریدر ۴ رو هم نصب کردم که بتونه ex4 رو بفهمه، اما باز در قسمت edit portfolio چیزی نیست که اضافه بشه.
    سلام

با متاتریدر 4 که راحت دیتا منتقل میکنه . متای 5 تست نکردم.

اندکیاتور dt data رو براتون آپلود کردم ورژن 1 و 2. امتحان کنید شاید درست شد.

http://pcmupload.pcmfa.net/uploads/1501490767621.rar

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15687Array = 210
    قدرت امتیازدهی
    210
    pcmbrokers
    Array
    اندیکاتور dt data که میشه دیتا رو از متاتریدر pcm به داینامیک تریدر منتقل کرد :

http://pcmupload.pcmfa.net/uploads/1502732305491.rar

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    معرفی نرم افزارجامع و حرفه ای pforex assist (دستیار بازار تبادلات ارزی حرفه ای )

در این قسمت تصمیم داریم تا به معرفی یک نرم افزار بسیار کاربردی و حرفه ای که می تواند نیاز افراد علاقمند به بازارهای مالی از مبتدی تا افراد با سابقه در بازار های مالی هستند بپردازیم

اپلیکیشن دستیار بازار تبادلات ارزی حرفه ای نرم افزاری جامع و کامل در زمینه بازارهای مالی –تحلیل های تکنیکالی –تحلیل های آپشن و ...
    می باشد که حاصل 2.5 سال تلاش متخصصین برنامه نویسان و فعالان بازار سرمایه است.

در طول سالهای اخیر معقوله اقتصاد و سیاستهای اقتصادی کشورها و بازارهای مالی تاثیر بسیار زیادی در زندگی افراد حقیقی و حقوقی پیدا کرده است و به این خاطر افراد زیادی به سمت بازارهای مالی و بورس بین الملل رو آورده اندو بدنبال منابع و راههای هستند تا ریسک مالی خود را به حداقل برسانند.
    هدف از تولید این نرم افزار (دستیار بازار تبادلات ارزی حرفه ای) بالا بردن دانش علمی افراد در زمینه بازارهای مالی و راهنمایی بهترین موقعیت ها برای ورود و خروج بازار بورس جهانی می باشد.
    استفاده از این اپلیکیشن 80 درصد رایگان بوده و از تمامی قسمت ها می توان استفاده کرد .اپلیکیشن دستیار بازار تبادلات ارزی حرفه ای از طریق سایت pforex.com قابل نصب و یا از play store یا app store قابل دانلود می باشد.

قسمتهای مختلف و متنوع اپلیکیشن عبارتند از :

تحلیل تکنیکال : قسمت بسیار جالب این سیستم پیدا کردن خطوط ونقاط ورود و خروج مناسب 24 ساعته برای معاملات می باشد که با توجه به انتخاب روش تحلیل تکنیکال هر فرد آن را به صورت اتوماتیک در اختیار معامله گران قرار میدهد به عنوان مثال : الگوهای هارمونیک و پترن ها یا امواج الیوت ویو و سایر تحلیل های تکنیکال...
    آموزش: گروه بازار تبادلات ارزی حرفه ای طی چند سال گدشته تا به امروز اقدام به فیلمهای آموزشی بسیار مفید برای تمامی مخاطبین تولید کرده است که این فیلمها به 33 زبان ارائه شده که تا به الان 73 قسمت آن آماده می باشد این فیلمها شامل آموزش تحلیل تکنیکال از مبتدی تا حرفه ای-تحلیل فاندامنتال – مدیریت سرمایه و ریسک-پواهای الکترونیک و بسیاری موارد مشابه می باشد.

بروکرهای بازار تبادلات ارزی :بیش از 450 بروکر بازار تبادلات ارزی در اپلیکیشن دستیار بازار تبادلات ارزی حرفه ای معرفی شده که اطلاعات هر بروکر به صورت متن و عکس و ویدئو ارائه شده است .شایان ذکر است که 95% از بروکرها به ایرانیان مقیم خارج ایران خدمات می دهند

بروکرهای باینری آپشن: بیش از 250 بروکر باینری آپشن در اپلیکیشن معرفی شده و این نیز مانند بروکرهای بازار تبادلات ارزی اکثرا با ایرانیان مقیم خارج همکاری میکنند
    سیگنال معاملاتی: در این قسمت بیش از 3 استراتژی معاملاتی وجود دارد که بسته به نوع انتخاب تحلیل تکنیکال معامله گر بصورت حرفه ای در کمتر از 1 ثانیه اعلام میکند
    سیگنال معاملاتی باینری آپشن:در طول سالهای اخیر علاقمندان به بازارهای آپشن رو به افزایش است بازار تبادلات ارزی حرفه ای در این اپلیکیشن بیش از 20 استراتژی سود ده مفید ارائه کرده تا معامله گران بتوانند بصورت حرفه ای در این بازار فعالیت کنند.

محیط کاربری: یکی از مهمترین و جذاب ترین بخش کاری بازار تبادلات ارزی حرفه ای خدمات ریبیت یا کش بک می باشد . این امکان برای همه افراد وجود دارد تا از این طریق در بروکر مورد نظر افتتاح حساب کنند و از خدمات ریبیت بهرمند شوند.

اپلیکیشن pforex assist را در تمامی دستگاه ها می توان دانلود و نصب کرد از جمله :

1.اندروید : (android ) در play store اپلیکیشن را می توان براحتی پیدا کرده و نصب کنید .شایان ذکر است که در تمامی گوشی ها و تبلت های اندروید که ورژن آنها 4.4 به بالا می باشد قابل دانلود است

2.آی او اس (ios): در تمامی گوشه های ایفون و ایپد با ورژن بالا 9 قابل نصب و استفاده می باشد

3.کامپیوتر: در تمامی سیستم عاملهای windows-mac os – linux در کامپیوترهای خانگی یا اداری 3 و 64 بیت قابل نصب می باشدد

صفحه 270 از 271 نخستنخست ... 170220260268269270271 آخرینآخرین